Klaipėdos pareigūnų taikiklyje – motociklininkų pažeidimai

 • Teksto dydis:

Šylant orams į kelius ir miestų gatves išrieda vis daugiau motociklų. Netrukus eismo saugumui kontroliuoti ir pažeidėjams tramdyti Klaipėdos apskrities kelių policijos pareigūnai pasitelks ir tris savo itin greitus bei galingus „Suzuki“ ir „Yamaha“ markių plieninius žirgus.

Dažniausiai fiksuojami motociklininkų pažeidimai yra leistino greičio viršijimas, pavojingo ar chuliganiško vairavimo atvejai, posūkių signalų nerodymas. Policijos pareigūnai primena, kad leistiną greitį daugiau nei 30 km/val. viršijantiems motociklų vairuotojams gresia bauda nuo 120 iki 550 eurų ir teisės vairuoti praradimas nuo trijų mėnesių iki pusantrų metų. Už pavojingą vairavimą gali būti skiriama bauda nuo 170 iki 230 eurų, o už chuliganišką – nuo 450 iki 550 eurų.

Gyventojai vis dar dažnai skundžiasi dėl motociklų keliamo triukšmo, ypač vakarais ir savaitgaliais. Todėl pareigūnai žada intensyviai tikrinti, ar motociklo skleidžiamas triukšmas neviršija nustatytų normų. Naudodami mobilųjį triukšmo lygio matuoklį vykdyti triukšmo kontrolę pareigūnai gali greitai ir efektyviai. O bauda už šį pažeidimą siekia nuo 100 iki 600 eurų, pakartotinai prasižengusiam vairuotojui ji gali išaugti nuo 500 iki 1000 eurų. Taip pat yra anuliuojamas motociklo privalomosios techninės apžiūros galiojimas.

Gatvėse daugėja ne tik motociklų, bet ir motorolerių, kuriais dažniausiai važinėja jauni, tik pradedantys eisme dalyvauti vairuotojai. Todėl Klaipėdos policijos pareigūnai ragina visus eismo dalyvius būti atidesnius ir tolerantiškesnius – sumažinti skaudžių nelaimių keliuose skaičių galime tik bendromis pastangomis. Per 2021 m. visoje Klaipėdos apskrityje registruota 40 eismo įvykių, kuriuose dalyvavo motociklai. Iš jų – 31 įskaitinis eismo įvykis, per kuriuos vienas motociklo vairuotojas žuvo, o nukentėjo – 29. Per tą patį laikotarpį visoje apskrityje fiksuota 12 eismo įvykių, kuriuose dalyvavo mopedai. Iš jų – aštuoni, kuriuose nukentėjo septyni šių dviračių transporto priemonių vairuotojai.NAUJAUSI KOMENTARAI

? tiesiog eilinė nuomonė, nepriimkit asmeniškai

? tiesiog eilinė nuomonė, nepriimkit asmeniškai portretas
Ne tas pats iš Vilniaus atvažiavo su motociklu ir dar taip pat policininkas, kur viešai skelbė, kad narkotikus vidury dienos sostinėje prokurorams, jų vaikams, sugyventinėms ir dar kitiems iš tų pąčių kontingento pristatinėjo ir vargo nematė, nes algą juk gauna ir narkotikai reikiamiems iš vadinamojo išties padugnių rato pristatyti už susiraukusios nosies parodymą nes tiems visiems vis mažai, vežk kiek nori, reikalaus vis brangesnių ir vis daugiau? Ne, sakot? Tai gal neblogai su tais trim motocikliukais nureiduoti iki Vilniaus Žygimantų g esančios privačios šūlės, užvizituot neįspėjus ir ausys nulinks net per tuos pareigūnų šalmus, nes ras visą vadinamąjį padugnių iš teisėsaugos ir LR prokuratūrų bei pramogų versliukų, lydinčiųjų teisėsaugininkų išsidirbinėjimus uždarose erdvėse, atstovų vaikučiai pabiručiai. Pamatysite gyvūnus, padarus ir kitą sbrodą neaišku kodėl su žmonių vardais ir pavardėmis. Patirsite nemokamą ekstazę, nebereikės nei kvaišalų ieškoti, nes gausite šoką, priblokš.

Klaipėdos pareigūnų taikiklis

Klaipėdos pareigūnų taikiklis portretas
Klaipėdos pareigūnai turi net... 3 motociklus. Įdomu kiek motociklų registruota Klaipėdoje? Ateina šilti orai, vėl prasidės motociklų gausmas Melnragėje, mėgstama vieta H.Manto gatvė (nuo Lideikio gatvės iki Klaipėdos universiteto) važiavimas ant vieno rato, važiavimas dviejų motociklų vienoje juostoje. Niekada neteko matyti policijos patrulio su motociklu H.Manto gatvės minėtoje atkarpoje. Britvų skleidžiamas garsas pranoksta greitosios pagalbos ar policijos automobilių sirenas. Klaipėdoje žalia šviesa "plieniniams žirgams"...Dėl H.Manto gatvės: kovo 23 dieną 22:10 ne pėsčiųjų perėjoje einantį per gatvę pėsčiąjį du automobiliai (BMW ir AUDI) sužalojo mirtinai.. Apie detalesnes įvykio aplinkybes (automobilių greitį, gal būt lenktyniavo?) nieko nepranešama. Ar kas nors daro kokias nors išvadas?

Kada

Kada portretas
Kada bus baudžiami motociklininkai kertantys ištisines linijas???? Kada bus baudžiami "sportininkai" dviratininkai važiuojantys ne dviračiū takai?
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių