Klaipėdos pareigūnai išaiškino dvi prostitutes ir seksualinių paslaugų klientą

Grįžti į straipsnį

marijos žemė

marijos žemė portretas
Kovoja su vėjo malūnais. Tai seniausia pasaulyje profesija, nieko tai jums nesako? Legalizuokite, įkurkite viešnamį už miesto bus naudų daugiau nei dabar: legalios darbuotojos tikrinsis sveikatą, sumažės venera, biudžetą papildys lėšos, merginų neišnaudos kriminalinis pasaulis, dirbs savo noru ir sau mokėdamos mokesčius. Tai juk elementarus biznis, koks čia kriminalas?

JES

JES portretas
Visoms ukrainietėms, rusėms, lenkėms taikyti deportaciją. Jei jau mokam tai nors lietuvėms

taskasirviskas

taskasirviskas portretas
Kada Lietuva pagaliau taps civilizuota Europos valstybė, o ne rytų bloko šalimi. Praktiškai visas civilizuotas pasaulis yra dekriminalizavęs ir daugumoje legalizavęs šį verslą. Peršasi natūralus klausimas, o kam gi vis tiktai yra naudingas slaptas prostitucijos verslas? Čia ko gero verslininkai niekaip negali susitarti, kad būtų inicijuotas intymių paslaugų teikimo legalizavimas, kaip kad susitarė dėl azartinių lošimų.

cha -tai kad Klaipedoj kitokiu ir nera

cha -tai kad Klaipedoj kitokiu ir nera portretas
arba prostitutes arba klientai , ka ten ,,,aiskintis,,,kada tie patys pareigunai yra klijentai, o sefuj prispaudus ,tampa prostitutem

Gal pagaliau legalizuokite!

Gal pagaliau legalizuokite! portretas
Nes prostitucija kaip klestejo, taip ir klestes. Valstybei jokios naudos kai "pagaunama" viena karta per metus ir bauda 300 euru. Siandien vikipedijoje rodomas zemelapis del prostitucijos parodo Lietuva kaip CCCP sudetyje. Visa likusi vakaru Europa tolerantiska siai senai profesijai.

Skelbiu.lt pazintys mergina iesko vaikino

Skelbiu.lt pazintys mergina iesko vaikino portretas
Pilna ukrainos prostituciu niekas nieko cia negaudo

Nustebes

Nustebes portretas
1984 m gimimo? Tai ji klientui pinigus moka? :D

Seniai laikas

Seniai laikas portretas
legalizuoti sias paslaugas. O policijai tikrai yra ka veikti ir be landziojimo po klynus.

fas fas

fas fas portretas
melas, nera korupcijos ir sekso ant lietuvos

Blinda

Blinda portretas
Geriau isaiskintu kas automobilius vagia ir gadina, bei sienu “menininkus” isgaudytu. Prostitucija seniai laikas legalizuoti. Zaidzia cia zaidimus…

jonas

jonas portretas
Reiskia LGBT galima o legalizuoti prostitucija negalima

Sunkus darbas

Sunkus darbas portretas
Iš kur tos" užsieietės:?Atspėjote. Iš Ukrainos...Ar jos dar ir pabėgėlių pašalpas gauna?

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Gyvenimo tariamo socializmo sąlygomis, beviltiškoje tamsoje privalėjome įžiūrėti akinančią šviesą, o tai kas balta- be atodairos trypti ir juodinti. Kurgi ne:vergija-tai palaima, o nepriklausomybės troškimas- ne kas kita kaip liguistas kliedesys. Lietuvos respublikos Kauno vpk, Darius Žukauskas, Mindaugas Baršys. Gintautas Žaliagiris, Neringa Žaliagirytė Venckienė, Aloyzas Venckus. Valdas Adamkus, Andrius Kubilius. Gintaras Petrauskas, Povilas Mačiulis, Andrius Palionis, Mantas Jurgitas, Visvaldas Matijošaitis, Gintaras Gelčys. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių