Klaipėdoje sulaikytas dviejų moterų plėšimu įtariamas vyras

  • Teksto dydis:

Šeštadienį uostamiestyje įvykdyti net du plėšimai. Vos po kelių valandų įtariamasis plėšimais buvo sulaikytas.

Kaip praneša Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, balandžio 8 d., apie 16.45 val., Taikos pr., vieno iš daugiabučių laiptinėje apie 25-30 metų amžiaus vyras išplėšė iš rankų 72-ejų moters rankinę, kurioje buvo mobiliojo ryšio telefonas ir 30 eurų bei paspruko.

Plėšimą įvykdęs asmuo užfiksuotas laiptinėje įrengta vaizdo stebėjimo kamera. Netrukus policijos pareigūnams pranešta, jog tą pačią dieną, apie 16.15 val. dar viena moteris nukentėjo panašiu būdu.

Taikos pr., gatvėje, nežinomas asmuo trenkė ir pastūmė 75-erių moterį bei iš moters rankų pagrobė jos rankinę, kurioje buvo telefonas „Samsung Galaxy“ ir piniginė su 25 eurais, įvairiomis kortelėmis.

Klaipėdos policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl plėšimų ir vos po kelių valandų sulaikė galimą įtariamąjį – 35-erių praeityje ne kartą teistą, šių metų kovo mėnesio pabaigoje iš įkalinimo įstaigos grįžusį vyrą. Įtariamajam nustatytas 2,48 prom. girtumas. Pas asmenį rasti abu plėšimų metu pagrobti mobiliojo ryšio telefonai.

Tyrimui vadovaujanti Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė kreipėsi į teismą dėl kardomosios priemonės skyrimo įtariamajam. Teismo sprendimu asmeniui skirtas suėmimas dviem mėnesiams.NAUJAUSI KOMENTARAI

kulipka

kulipka portretas
Cha, kas ten ką šaudys? Gal pasodins trumpam pasėdėti ant valdiškų barščių, o gal ir ne, tik įsūdys kažkiek su apykoje namie pasitrainioti ir vėl "guliai pole", kaip sakydavo senoliai.

Budelis

Budelis portretas
I belange bandita amziams!

lt temidė

lt temidė portretas
NEkartą teistas ir dar nesušaudytas.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių