Klaipėdoje su įkalčiais sulaikyti kvaišalų platinimu įtariami asmenys

Amfetamino, kokaino, heroino, kanapių, metadono ir kitokių kvaišalų pardavėją uostamiesčio policijos pareigūnai sekė beveik metus, kol galiausiai surinko pakankamai įrodymų, kad jis pardavinėja narkotikus, ir surengė jo namuose kratą.

Apie tai, kad 29-erių klaipėdietis yra narkotikų prekeivis, platinantis kvaišalus ne tik jų vartotojams, bet ir smulkesniems perpardavinėtojams, policijos pareigūnai turėjo žinių dar pernai.

Kad byla nukeliautų į teismą ir nesužlugtų, Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnams teko paplušėti ne vieną mėnesį.

2019 m. spalį Naikupės gatvėje policininkai sulaikė vienoje Klaipėdos rajono įmonėje dirbantį 41 m. vyrą. Policijos pareigūnai žinojo, kad jis vartoja kvaišalus, už tai jau buvo kartą teistas.

Policininkai sustabdė šį žmogų netrukus po to, kai jis pabendravo su narkotikų pardavėju. Policijos pareigūnų turima informacija pasitvirtino – vyras buvo ką tik įsigijęs dozę heroino.

Oficialiai apie tai neskelbiama, bet, galima spėti, pirkimo faktą policininkai užfiksavo savo slapto sekimo priemonėmis.

Vėliau aktyviai sekti kvaišalų pardavėją jiems sutrukdė karantinas, bet liepą kriminalinės policijos pareigūnai vėl ėmėsi veiksmų.

Jie žinojo, kad jaunas vyras tiekia narkotikus 41 m. Paryžiaus Komunos gatvėje gyvenančiai, oficialiai nedirbančiai moteriai.

Liepos pabaigoje vieną vakarą pas šią klaipėdietę atėjo 37 m. pažįstama. Moterys užsisėdėjo iki nakties. Bet pareigūnai sulaukė, kada viešnia išeis, ir pas ją rado beveik 14 gramų amfetamino.

Kitą dieną Taikos prospekte pareigūnai sulaikė ir kvaišalus jai pardavusią moterį. Kratos metu jos namuose aptikti maždaug 24 gramai amfetamino ir dozė heroino, sumaišyto su metadonu, bei svarstyklės, ant kurių buvo likę kanapių pėdsakų.

Po šios operacijos tapo aišku, kad galima imtis pagrindinio šios istorijos veikėjo. Tą pačią dieną pareigūnai atvyko ir į jo namus. Juose rasta apie 124 gramus amfetamino, 29 gramai kokaino, 11 gramų heroino, kanapių, metadono bei dvejos elektroninės svarstyklės su narkotinių medžiagų pėdsakais.

Klaipėdos apskrities VPK nuotr.

Po neilgo sulaikymo du kvaišalų vartotojai ir amfetamino draugei pardavusi moteris išleisti į laisvę.

29 m. įtariamasis kvaišalų prekyba vyras – vis dar suimtas, jam gresia iki aštuonerių metų nelaisvės.

Policijos pareigūnai mano, kad įtariamųjų šioje byloje gali būti ir daugiau.

Neretai įkalinimo įstaigose bausmę atliekantys asmenys griebiasi koordinuoti narkotikų prekybą laisvėje, jie už pataisos namų sienų turi talkininkų.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių