Jurbarkietės skriaudėjas pateikė pažymą: bylą teks atidėti

  • Teksto dydis:

Pirmadienį Klaipėdos apygardos teismas sulaukė smurtu ir pasikėsinimu išžaginti kaltinamo jurbarkiečio pranešimo, kad jis negali dalyvauti artimiausiame bylos nagrinėjime. 

 

 

Vyras pateikė dokumentus, kad turi nedarbingumo pažymėjimą, rašo delfi.lt.

Priminsime, kad penktadienį jis pateko į eismo įvykį, po kurio buvo nuvežtas į ligoninę.

Sužalojimai nebuvo sunkūs. Pareigūnai pranešimą apie avariją gavo rugsėjo 23 dienos rytą. Eismo įvykio nuotrauka, kurioje matyti nuo kelio Žukai-Aušgiriai nuvažiavęs ir į medį įsirėžęs autobusiukas „Mercedes-Benz“, internautai pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“.

Primename, kad jurbarkietės skriaudėjo byloje buvo  ruošiamasi dar dviem svarbiems teismo posėdžiams. Pirmasis iš jų buvo numatytas rugsėjo 27-ąją, antrasis – spalio 5-ąją.

Visuomenę sukrėtusi istorija, kai per vakarėlį Tauragės rajone, kaimo turizmo sodyboje, buvo sumušta ir mėginta išžaginti jurbarkietė, įvyko 2019 metų gegužės 26 dieną.

Nukentėjusioji iš pradžių buvo gydoma Kauno klinikose. Po to iškart nuvežta gydymui į reabilitacijos kliniką. Pasak specialistų, dieną, kai įvykdytas nusikaltimas, jai buvo sukeltas ne tik fizinis skausmas – sulaužytas žandikaulis, išmušti dantys, bet ir potrauminis stresas.

Skriaudėjas buvo neblaivus – po nusikaltimo jam nustatytas 1,12 promilės girtumas. Pasak prokuratūros, byloje merginos patirti sužalojimai kvalifikuoti kaip nesunkus sveikatos sutrikdymas, nes tokią išvadą pateikė teismo medicinos ekspertai, įvertinę patirtus sužalojimus ir dėl jų kilusias pasekmes sveikatai. Įtariamasis savo kaltę pripažino ne iš karto, o tik baigiant tirti nusikaltimus – po maždaug 30 liudytojų ir aukos apklausų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Garsusis \\\\\.../////

Garsusis  \\\\\...///// portretas
revoliucijonierius Icikas Meskupas buvo "lietuvis".

Manau, \\\\\.../////

Manau,  \\\\\...///// portretas
ne jis tą "tačkę" vairavo,žydas nerizikuos.___Kas jį užfiksavo įvykio vietoje,kur foto,kur liūdininkai? ___Visur melas,melas,melas.................

Vaidas.

Vaidas. portretas
Šita byla nuo pat pradžių yra neteisingai tiriama, kodėl,nes niekas iš psichiatrų, ar psichoterapeutų nebandė apklausti vaikino, ir neišaiškino, kodėl jis ir dar taip žiauriai sudaužė merginą kaip obuolį? Mano spėjimu jis yra nepakaltinamas, reiškia-gyvulys, todėl jei jis tikrai nesuvokia savo veiksmų, neturėtų būti teisiamas, o gydomas.
VISI KOMENTARAI 51

Galerijos

Daugiau straipsnių