Į skubų iškvietimą – be švyturėlių?

Kesa

Kesa portretas
Tik Lietuvoj yra mada ir tokios taisyklės, kad visas spec.transportas važiuoja be normalių signalų- apsišikę. Daugiau pasauly niekur taip nėra- durnių šalis.....

As

As portretas
Mokinkimes is vokieciu! Jei pas mus atiminetu vairuotojo pazymejimus metams uz greitosios nepraleidima, o ne kaltinant ju vairuotojus, butu gal daugiau tvarkos! Artejam prie Rusijos su hamais uz vairu. Pries 2 savaites teko matyti mamyte at saligatvio salia mokyklos, uzstate, tai jinai saligatviu praleke per vaiku minia!!! Kur musu kultura?!! Kuo toliau, tuo labiau laukinias tampame!!! Ziauru ir liudna!

NEskieskit nesamoniu

NEskieskit nesamoniu portretas
Pravazinejes virs 20 metu...Po Europa...ir tokiu nesamoniu niekur nesu mates.Lt jei su svytureliais tai nepaisys nieko,leks praktiskai nepristabde.Neisitikins kad saugu.To nepamatysi Europoj.Per sankryzas pristabdo,pravaziuoja letai ir tik tada greitina.Taigi netasinekit nesamoniu.Tik Lietuvoj viska savaip supranta.

pastorius

pastorius portretas
cia lietuva ,cia visi mandrus.kodel uzsienyje kiek teko matyti ir paciam vazineti ,isgirde garsini signala stabdo visi.cia paprasciausi kultura.o kur pas musu vairuotoju kultura/dziungles

666

666 portretas
Policija gali padaryt reida, kai yra gauti tikri iškvietimai, važiuot paskui greitaja keliomis mašinomis ir truputi pabauduoti

aš portretas
Švyturėliai nesuteikia teisės lėkti kaip nuo b'ybio nutrūkusiam, nesižvalgant į šonus. Kelkite savo vairuotojų kvalifikaciją, tai nedaužys naujų automobilių.

Anonimas

Anonimas portretas
Gruodzio 2 d ANONIMUI. Teisingai sakot, ner ko lekt. Tegul visi dvesia, jei laikas atejo ar dievo pirstas pamojo. Dusta-lai, traukuliuoja-lai, trauma-palauks, avarija, lai laukia, krutine labai skauda-paskaudes ir gal praeis. Pas viena skubedami turi nukentet 3 asmenys ir automobilis!? Bala nemate, juk vistiek nieks nesupras!!!!! Saugokit save pirmiausia, nes niekas jusu aukos neivertins!!!!! Visi tik rekti mokat!!!!

To saulius

To saulius portretas
O tu i veidrodzius dairaisi ar matai tik tiek kiek uzimi masinoje, t.y. puse priekinio stiklo ir nei trupucio i sona?

Geras pasiūlymas

Geras pasiūlymas portretas
Pradėkite nedelsdami kurti pinigus ... „Googlee“ siūlo darbo vietas, kuriose žmonės gali dirbti internetu iš savo namų, ir aš per pirmąjį šio darbo mėneesį uždirbau 24795 USD. Buvau sukrėstas, kai kaimynė man pasakė, kad ji vidutiniškai kainuoja 30 000 USD, bet matau kaip tai veikia dabar. Dabar jaučiu tiek daug laisvės, kad esu pats savo viršininkas. Tai aš ir darau ..........................>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­­h­­F­­l­o­w­7­7.C­o­m

ROMAS

ROMAS portretas
Uz greitosios nepraleidima privalo buti bauda maziausiai 5000 euru ,visame pasaulyje visi praleidzia ,tik lietuvoj visi mandrus

Saulius

Saulius portretas
sirenos aiškiai per silpnos. Tik prie pat vos išgirsti. O policijos per puse miesto skamba ir todėl praleidžia iš tolo.

Adekvatus bet brangus

Adekvatus bet brangus portretas
šviesoforu reguliuojamose sankryžose ir spec. transporto priemonėse įrengti sistemas, kurios įjungtų raudona šviesoforo signalą visomis kryptimis sankryžoje artėjant spec. transportui. Pvz daugelis USA miestų. Tuomet saugu būtų važiuoti per raudoną šviesoforo signalą. Prevenciniai reidai negalimi, nes tai yra provokacijos. Teismai ne kartą apie tai pasisakė, kad nesant pagrindui, ale darant reidą kaip vairuotojai praleidžia spec. transportą yra daromas kitas pažeidimas, t. y. spec. signalai naudojami neteisėtai. O iš neteisės teisė neatsiranda. Sėkmės.

Išganytojas

Išganytojas portretas
Labai pergyvenat apie automobilius o kaip žmonės, medikai kurių taip trūksta? Mažiau kiškit pinigus į kišenes ir apdrauskit savo "katafalkas" kasko. Ir nepamirškit žmonių.

pensininkas

pensininkas portretas
Prieš keletą mėnesių policininkės užsiiminėjo pėsčio invalido persekiojimu, tarnybų nurodymu, su savo "ratais", po kiek laiko įvykdė pačios skaudžią avariją, ar tai ne dievo pirštas?

Anonimas

Anonimas portretas
Ar būtina visada lėkti kaip nuprotėjus su tom sirenom ? Važiuokit kaip visi- ir nebus tų avarijų. Niujorke mažiau sirenų, nei pas mus Kaišiadoryse...

Magyla

Magyla portretas
Ką jie gali girdėti, jei nuo jų kolonėlių kalimo visa gatvė kilnojasi? Neteko matyti, kad policija "muzikantus" stabdytų.

Unknown

Unknown portretas
Ko gero kaltininkai muzikas pasileide buvo

JANKAUSKIENE JURATE

JANKAUSKIENE JURATE portretas
Klaipėdos policijos vadai jie nieko neveikia. Kada juos išmes į gatvę?

Taip

Taip portretas
Gyvenu miesto centre ir nakties metu lekia su sirenomis.Trgul nekalbs nesąmones.

Sviesoforas

Sviesoforas portretas
Truputi reiktu ziureti ir greitosios vairuotojams. Ne visada staigiai pamatai ir isgirsti is kur tos sirenos atlekia. Sankryza yra sankryza ir per raudona negalima aklai lekti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių