Gaisras Klaipėdos rajone: žuvo neįgalus vyras

Klaipėdos rajone sekmadienio popietę kilus gaisrui žuvo žmogus. Tai pirmoji Klaipėdos apskrityje gaisro auka šiais metais.

Apie degantį namą Veiviržėnuose ugniagesiams pranešta 15.43 val. Nors buvo dienos metas, o namas stovi miestelio centre, žmonės niūrią, lietingą dieną gaisrą pastebėjo tik tada, kai pajuto degėsių tvaiką. Tada medinis namas jau buvo apimtas liepsnos.

Pirmieji ugniagesiai atvažiavo po kelių minučių, kiek vėliau prie jų prisijungė gaisrininkai iš Gargždų. Į nelaimės vietą buvo atskubėję penki ugniagesių automobilių ekipažai.

Gaisras kilo mediniame name, priklausančiame dviem savininkams. Vienoje jo pusėje gyveno vienišas neįgalus vyras, kitoje buvo įsikūrusi dėvėtų rūbų parduotuvė, veikianti tik šiltuoju metų laiku. Gaisras kilo gyvenamojoje statinio dalyje.

16.08 val. ugniagesiai iš gyvenamosios namo dalies išnešė lavoną. Kūnas buvo smarkiai apdegęs, tad abejonės dėl mirties fakto nebebuvo.

Kaip teigia miestelio gyventojai, 63 metų vyras gyveno vienas, bet pas jį dažnai lankydavosi girtaujantys asmenys.

Sekmadienį neįgalų vietos gyventoją aplankė socialinė darbuotoja, atnešė jam maisto.

Kai kilo gaisras, baimintasi, kad liepsnojančiame name gali būti dar bent vienas žmogus, bet viduje daugiau žmonių neaptikta.

Mirusysis rastas prie lovos, tikėtina, kad ugnį galėjo įžiebti nuo cigaretės ant patalynės nukritusi nuorūka.

Gesinant gaisrą sulietos dėvėtų rūbų parduotuvės patalpos, nudegė namo stogas, išdegė gyvenamoji namo dalis.NAUJAUSI KOMENTARAI

autorei

autorei  portretas
Apie alaimes galite rasyti trumpus straisnius? Be pasvarstymu?

PIŠ'as \\\\\\.../////

PIŠ'as  \\\\\\...///// portretas
žydams atsilygins.

Buvusi

Buvusi  portretas
Žydelio krautuvė Smetonos laikais
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių