FNTT: mokyklines uniformas siuvusi bendrovė įtariama slėpusi mokesčius

  • Teksto dydis:

Klaipėdos regionui mokyklines uniformas siuvusi bendrovė įtariama slėpusi mokesčius, trečiadienį pranešė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT).

Išanalizavus pirminius rankraštinius užrašus ir įvertinus didelį užsakymų mastą, skaičiuojama, kad per kelis mėnesius bendrovė į buhalterinę apskaitą galėjo neįtraukti ne mažiau kaip 50 tūkst. eurų pajamų, gautų už pasiūtas ir parduotas mokyklines uniformas.

Ikiteisminis tyrimas dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo buvo pradėtas atlikus patikrinimą bendros Lietuvos ir Vokietijos įmonės siuvimo cecho parduotuvėje. Patikrinimo dieną FNTT tyrėjai užfiksavo, kad kasos aparate nebuvo apskaityta daugiau kaip 2,5 tūkst. eurų už parduotas mokyklines uniformas ir jų priedus.

Taip pat rasti užsakymų lapai, kuriuose užfiksuoti ne mažiau kaip keturiasdešimties Klaipėdos regiono mokyklų moksleivių pateikti užsakymai. Juodraštiniuose užrašuose nurodomi faktiškai užsakytų mokyklinių švarkų, kelnių ar marškinių kiekiai, sumokėti avansai ir atsiskaitymo sumos.

Įtariama, kad bendrovė, pardavusi mokyklines uniformas, į savo buhalterinę apskaitą neįtraukdavo nuo 500 iki 600 eurų per dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

Gerb.straipsnio autoriau,

Gerb.straipsnio autoriau,  portretas
Nuotraukoje labai gerai matosi ponios Rutos tel.nr. (net ir per uzklijuota popieriuka).

Anonimas

Anonimas portretas
Ot tai stebuklas

Ir kas

Ir kas portretas
tų mokesčių neslepia.Šios dienos atvejis:Senajame turguje pirkau UAB,, Kartenos naminė duona"duonos,,Balta plikyta kvietinė naminė duona (pjaustyta),lipdukas užklijuotas 1,10eur.,paprašiau čekio,nes kaimynė prašė parnešti.Sumokėjau 1,10eur., duonelę atidaviau,žiūrim,čekyje suma 0,90 eur. Aišku,suma ne ,,kosminė",bet kai pensija abiejų vos po 200 eurų,tai ir nejauku darosi,kai kiekviename žingsnyje apgaudinėja.Bendrai mokesčių inspekcija turėtų ką veikti turguose,čekių neduoda,o jei ir duoda,reikia žiūrėti kokį,nes sesuo yra gavusi ir tuščią.Per daug verkia tie smulkieji verslininkai.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių