Dingusio 15-mečio paieškose – naujos detalės: pasakė, kur matė, prašo atsiliepti liudininkus

  • Teksto dydis:

Vilniuje dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio ieškantys savanoriai prašo atsiliepti liudininkus.

Trečiadienį feisbuko grupėje „Mykolo paieška“ skelbiama naujausia informacija.

„Pagal kamerų vaizdus matome, kad šeštadienį 2023-02-04 bent keli žmonės prasilenkė su Mykolu palei Neries krantinę, ties Danijos ambasada. Labai prašome atsiliepti ir susiekti su mumis, jeigu tądien laikotarpyje nuo 16.30 iki 17.30 ėjote ta atkarpa pro Danijos ambasadą Sluškų gatvėje“, – prašoma socialinio tinklo įraše.

Susisiekti galima el. paštu mykolopaieska@gmail.com.

Vilniečio buvo pasigesta šeštadienio, vasario 4-osios, vakarą. Artimieji per socialinius tinklus paprašė visuomenės pagalbos. Paskutinį gyvą kontaktą penkiolikmetis su draugais turėjo tądien apie 16 val. prie Vingio kino teatro.

Maždaug po pusvalandžio vaizdo skambučiu bendravo su draugu.  Turimais duomenimis, šeštadienį 16.10 val. vaikinas išlipo iš 4 troleibuso miesto centre, Kražių stotelėje ir nuėjo upės link, buvo prie Operos ir baleto teatro stotelės.

Mačiusių jaunuolį ar žinančių papildomos informacijos prašoma skambinti numeriu +37061216174 arba policijai 112.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kristina

Kristina portretas
Labai norėtųsi, kad vaikinukas vistik atsirastų pats, o ne būtų surastas kokiame rūsyje...

Andrius

Andrius  portretas
Baisiai komentuojat, žmogiškumo nulis.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar ne per ilgai ieškoma?Gal tiesa yra ta,kad panaudojus narkotikų ir blūdijo,o dabar tai viešinti neišeina,todėl ir slepiasi.Ieškoma,tik kiek kainuos visa tai,ir už kieno pinigus,gal valstybės?Labai svarbus asmuo?
VISI KOMENTARAI 23

Galerijos

Daugiau straipsnių