Dėl slidžių kelių – avarijų gausa: vienas BMW buvo visiškai sumaitotas, žuvo jo vairuotojas

Pirmadienį atokiau nuo Klaipėdos gamta krėtė pokštus ir bandė vairuotojų gebėjimus. Vien Palangos ir Kretingos pusėje įvyko trys eismo įvykiai, beveik visi jie siejami su ypatingomis oro sąlygomis.

Nuo ankstaus ryto Kretingos rajone buvo slidu, o kelią Plungė – Skuodas sniegas buvo padengęs taip storai, kad nesimatė nei kelio kraštų nei pakelės griovių.

10.36 val. Kretingoje, Šventosios gatvėje į slidaus kelio atitvarus rėžėsi ir juos apgadino automobilis BMW. Vairuotojas liko sveikas, bet jo mašina nukentėjo. Paaiškėjo, kad ne tik slidi gatvė buvo kalta, vairuotojas į alkoholio matuoklį įpūtė 0,6 prom. ir užsidirbo administracinę nuobaudą.

10.50 val. pareigūnams pranešta, kad kelyje Kretinga – Kūlupėnai nuo slidaus kelio nuvažiavo ir apsivertė automobilis „Citroen Berlingo“.

Greitosios medicinos pagalbos medikai išgabeno į ligoninę vairuotoją.

Kelios minutės po 13 valandos Palangos miesto ribose, sankryžoje su Darbėnų keliu iš šalutinio kelio išvažiavo ir pakliuvo tiesiai po vilkiko „Renault“ ratais automobilis BMW.

Lengvoji mašina buvo taip sumaitota, kad prispaustą žmogų iš jos teko vaduoti gelbėtojams.

Vyras skubiai išgabentas į ligoninę.

Antradienį ligoninės medikai pranešė policijai, kad 69-erių lengvojo automobilio vairuotojas nuo patirtų sužalojimų mirė.

Šio eismo įvykio priežastys dar tiriamos, ar jam galėjo turėti įtakos oro sąlygos, kol kas nepranešta.

Kretingos rajono policijos komisariato viršininkas Arūnas Pužauskas į patirties žino, kad tik pirmosios tikrai žiemiškos savaitės pabaigoje vairuotojai ima elgtis atsargiau, supranta, kad stabdoma slidžiame kelyje mašina slysta.

Antradienio orai – taip pat gali krėsti pokštų, o nuo tikros žiemos atpratę vairuotojai priversti laikyti rimtą egzaminą. Šis rytas – puikus to įrodymas. Ryte į Klaipėdą skubėję žmonės greitkelyje tarp Dauparų ir uostamiesčio matė antrojoje eismo juostoje apvirtusį sunkvežimį. Ne vienas dalijosi žinia, kad kelias yra slidus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Landsbergio skraidantis žemės sklypas

Landsbergio skraidantis žemės sklypas portretas
Runkeliai, sėdėkit namuose! Bijūnų k.o.r.o.n.a už languuuu!

judex koldūnas

judex koldūnas portretas
Turi būti kaip vasara! Sniega tirpdyt!

Vilkaviškietė

Vilkaviškietė portretas
Skubėti
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių