Bandė pavogti svetimą automobilį ir buvo pagautas nusikaltimo vietoje

Sekmadienį ryte įvairiais nusikaltimais jau pasižymėjęs jaunas klaipėdietis bandė pavogti svetimą automobilį ir buvo pagautas nusikaltimo vietoje.

Tądien 10.10 val. 37 metų klaipėdietis su draugu sėdėjo kavinėje. Draugas išėjo parūkyti ir pamatė, kad bičiulio automobilyje sėdi ir kažką krapštinėja po vairu nepažįstamas vaikinas.

Vyras nuskubėjo pas draugą ir pranešė jam apie bandymą pavogti jo "Volkswagen Golf".

Abu vyrai išbėgo į lauką, puolė prie mašinos, savininkas atlapojo duris ir stvėrė vagies sujungtus laidus. Jau buvo įsijungęs mašinos variklis.

Mašinos variklis išsijungė, o abu klaipėdiečiai sulaikė įtariamąjį.

Greitai į įvykio vietą atvažiavo policininkai, jiems automobilio savininkas perdavė sulaikytą įtariamąjį.

Paaiškėjo, kad tai – 25-erių daug kartų policijoje jau pabuvojęs asmuo.

Pareigūnai su juo jau yra bendravę dėl bandymo įvykdyti vagystę, dėl svetimo turto sugadinimo, chuliganiškų poelgių, muštynių, vairavimo esant girtam.

Po šio įvykio automobilio savininkas parašė policijai pareiškimą ir nurodė, kad buvo sugadinta jo mašinos įjungimo spynelė. Nukentėjusysis nurodė patyręs 150 eurų žalą.

Įtariamasis sulaikytas dviem paroms. Ar nusikaltimo metu jis buvo blaivus, nepranešama.

Tą pačią dieną Klaipėdos rajone, Zeigių kaime, kažkas pavogė tentinę puspriekabę, kuri stovėjo nuosavo namo kieme.

Savininkas dingusią puspriekabę įvertino 400 eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Linda james

Linda james portretas
Turiu daug ką pasakyti, bet neturiu laiko, nes skaičiau apie visus, kurie galėjo parašyti mano istoriją. Labai dėkinga, kad čia buvai. Pasakydamas savo vyrą, kuris buvo papramogavęs, jaučiausi miręs (beveik verkęs), kai važiavome praėjusią savaitę. Jis man greitai paglosto. Visa šlovė atitenka dr. Ajayi už tai, kad padėjo man sugrąžinti mano buvusį vyrą po to, kai jis buvo išsiskyręs 5 metus su jo galinga burtažodžiu, susisiekite su juo el. Paštu: drajayi1990@gmail.com arba „whatsapp“ telefonu: +16318578318, jei patiriate kokių nors santykių problemų ir poreikių ilgalaikis sprendimas

Slaptas komentaras

Slaptas komentaras portretas
Ką čia pezat apie bandymą pavogt savo mašiną? Būna tokių atvejų? Aiškiai rašo, kad mašinos sąvininkas su draugu pagavo įvykio vietoje. Nusikaltėlis gerai žinomas. Ir garantuotai sės. Atsigaukit vieną kartą babulės jūs.

Tata

Tata portretas
Tik teismas gali pavadinti žmogų vagių,tam reikia įrodymų,liudininkų,ilgą procedūra,nekaltybės prezumpcija niekas neatsauke
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių