Autobuso keleivius pribloškė avarijos vos nesukėlusio automobilio vairuotojo elgesys

Grįžti į straipsnį

trims taškeliams

trims taškeliams portretas
tu arba boba arba pacukas,tik šitie taip gali mastyti,jau iš tolo matosi kas vairuoja,etatiniai landžiotojai po fūrom

to Ne klaipėdietis

to Ne klaipėdietis portretas
Ziedines sankryžos Klaipėdos mieste tos kur nepatobulintos , buvo pačios paprasciausios ir greiciausiai įveikiamos. Trecia juosta labai patogu nereikia laukti.

Ne klaipėdietis

Ne klaipėdietis portretas
Ženklinimas žiedinėse Klaipėdos sankryžose tragiškas , Vilniuje judėjimas 100 kartu didesnis ir žiedinės sankryžos apkrautos daugiau , bet važiuoti ir pravažiuoti jas lengva ir patogu nes ženklai prieš sankryžas išdėstyti aiškūs , reikiamu atstumu , ir svarbiausia nėra trečios eismo juostos (žiede) ir ženklinimas ant asfalto kuris parodo kur iš tos eismo juostos gali važiuoti . Petkevičiaus knygos pavadinimą perfrzavus , laivai ir laivynas nuskendo o durniai liko .

>>>... \\\\\.../////

>>>... \\\\\...///// portretas
Žmogeli,jei tik asilą teko vairuoti,nenustembu tamstos pezalais.___Įvertink autobuso gabaritus.

...

... portretas
Dar. Iš sustojimo prie nusukimo į Melnaragę autobusai visada kerta tiesiai į antrąją juostą, įsivaizduodami, kad visa pirmoji juosta yra jų stotelė, iš kur kiti juos turi praleisti. Na, bet gal nėra ko stebėtis, - kokia KKT galva, tokia ir likusi dalis.

...

... portretas
Miesto autobusus vairuoja visiški asilai. Mačiau, kaip vienas suko iš Šiaurės prospekto į Kretingos gatvę iš antros juostos, lysdamas prieš tam skirta juosta sukančius automobilius, ir užkirsdamas jiems kelią. Rimkų pervažoje, degant raudonam signalui, autobusas atvažiavo priešpriešine juosta, lenkdamas laukiančią automobilių koloną. H.Manto gatvėje autobusų eismas apsižergus skiriamąją juostą yra norma. Jei autobusui reikia persirikiuoti, jis tai ir daro, nesvarbu, kad sutrukdo kitiems, ar net sukelia avarinę situaciją.

Organas

Organas portretas
O vis dėlto autobuso keleiviai galėjo kumščiais/kojomis priblokšti Audi vairuotoja ir viskas būtų tvarkoje

>Onai ir kitoms vėploms

>Onai ir kitoms vėploms portretas
179. Gyvenvietėje vairuotojai privalo duoti kelią maršrutiniam transportui, pradedančiam važiuoti iš pažymėtos stotelės. 180. Prieš pradėdamas važiuoti iš stotelės, maršrutinio transporto vairuotojas turi įsitikinti, kad jam duodamas kelias. PASKAITYK 180 ir suprasi , jog autobuso vairuotojai negali sukti baranką , net nepažiūrėję. O tai labai sėkmingai Klaipėdos autobusų šoferiai daro. Jiems posūkį neprivaloma rodyti , turi turėti ekstrasensorinių galių , kad suprasti , kada jie pajudės iš stotelės. Rikiavimasis jiems išvis tolygus chamiškam grūdimuisi(ypač prie remontuojamo Šilutės pl žiedo. Ištisinės jiems negalioja. O keleivius kartais kaip malkas , galima net antroje juostoje iškratyti. Grafikas svarbiau. Nes kamštyje vietą gali prarasti. Neteisinu ir neteisinsiu tokių ablaūhų kaip tas lengvikę vairaves gaidys . Bet Klp autobusų vairuotojų vairavimo kultūrą vertinčiau 2 iš 10.

Purmaliai

Purmaliai portretas
Papusk bilotaitei žiurke į uodegą !

nepraeis šie ponai

 nepraeis šie ponai portretas
Kodėl katastrofiškai trūksta policininkų, kai jų nebematome mieste, kai ilgai laukiame, ar iš visn ematome patruliuojančių - dėkokite konservatoriaums ir politologei Bilotaitei. Ji atleidžia visus, jai nesilankstančius, ir VRM sistemai kasa duobę. Visus į Klaipėdos miesto tarybą kandidatuojančius konservatorius ĮSIDĖMĖKITE, NEBASUOKITE, kad ir kaip jie slėpsis po "kregždutėmis-neužmirštuolėmis". Su tuo suktu, partiijas kaip kojines, mainančius savanaudžiu Petrošiumi priešakyje

Onai ir kitoms vėploms

Onai ir kitoms vėploms portretas
Maršrutiniam transportui privalu duoti kelią, pvz., kai išvažiuoja iš stotelės.

Sviesoforas

Sviesoforas portretas
Pastoviai atsiranda zasinu, nachaliskai lendanciu is 3 juostos ziede i 2 ir galvoja, kad cia jiems kazkas turi uzleisti kelia... Dazniausiai audi ar bmw. Gal galvoja, kad sedi labai "kietame" automobilyje? Cha cha cha...

AK

AK portretas
Kur turėjo budėti policijos ekipažas, kad pervažiuoti iki problemos vietos miesto centre prireiktų 17 min.? Niekur? Kodėl mieste nėra budinčių ekipažų? Policijos komisariatas, ir tas šiltas naujas už dviejų gatvių?

Aš \\\\\.../////

Aš \\\\\...///// portretas
100 proc.tą gaidy būčiau taranavęs,dar pridėjęs "gazo",dėl geresnio efekto.

Ona

Ona portretas
Lygtai autobusų vairuotojai niekada nepakiša ,straipsnis apie nieką .

Anonimas

Anonimas portretas
Kasdieniai įvykiai visus aprašinėsite? Ar bus straipsnis apie brt?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių