Po skandalo dėl galimo paramedikų kyšininkavimo prabilo paciento žmona: sesutei tik šokoladą davė

  • Teksto dydis:

Į privačių namų kvartalą Gargžduose iškviesta greitoji užvakar skubėjo pas vyrą, besiskundžiantį nugaros skausmais, bet iškvietimas baigėsi policijos krata. Greitosios automobilyje rastas esą kyšis – 100 eurų. Pareigūnus iškvietė pats pinigus neva įbrukęs pacientas. Gargždiškiai kyšiais nesistebi, nors dauguma sako esantys prieš juos, pasakojama LNK reportaže.

„Kaip galima duoti kyšį, jeigu jie už tai gauna algą? Už ką mes mokame valstybei?“ – sakė gyventojas.

„Niekam nesu davusi kyšio ir nežadu duoti“, – kalbėjo moteris.

„Čia – jų darbas, jie turi mus vežti į ligoninę. Neturėtume kyšių duoti“, – teigė kita gyventoja.

„Kyšiai – negerai, aš tai suprantu, bet be kyšių sunku prasimušti, jeigu nori tapti protingiausiu“, – kalbėjo gyventojas.

Čia – jų darbas, jie turi mus vežti į ligoninę. Neturėtume kyšių duoti.

Gargždų greitosios pagalbos skyriuje dirba apie 30 žmonių. Teigiama, kad su kyšiu įkliuvo jauniausia, vos 23 metų slaugytoja ir pusamžis greitosios vairuotojas, bet filmuotis nesutikę kolegos netiki, kad bendradarbiai paslydo.

„Išsiaiškinsime situaciją, darbuotojai viską paaiškins, tada galėsime komentuoti. Kai jie parašys paaiškinimus, tada galėsime jums paaiškinti“, – sakė Gargždų greitosios pagalbos darbuotoja.

Kai kurie greitosios darbuotojai įtaria, kad tokia gali būti nepatenkinto paciento provokacija. Medikai pas jį skuba nuolatos.

„Pacientas mus kviečia dažnai, dažnai būna neblaivus“, – tęsė darbuotoja.

Pas gargždiškį greitoji kviesta ne tik pirmadienį, bet ir šeštadienį, bet pinigus esą davusio ir policiją kvietusio gargždiškio sutuoktinė apie jokį 100 eurų kyšį tikina negirdėjusi. Moteris rodytis nesutiko, bet paaiškino.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

„Greitoji buvo dėl sumušimų, nes vieni žmonės primuša vyrą. Greitąją pagalbą suteikė, viskas tvarkoje. Nebuvo jokių kyšių, nežinau, iš kur ištraukėte. Padėkodamas už suleistus vaistus sesutei tik šokoladą davė“, – kalbėjo gargždiškio žmona.

Policija greitosios medicinos pagalbos automobilyje sakė radusi 100 eurų, tad dabar aiškinasi, kas vyko tarp greitosios pagalbos medikų ir paciento. Vidinį tyrimą atlieka ir Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centras.

Prieš pusmetį vieną Gargždų greitosios medikę teko atleisti. Ji į iškvietimą atvažiavo girta ir jai nesisekė padėti ligoniui, tad ligonio artimiesiems teko kviesti dar ir policiją. Ši patvirtino įtarimus – pas ligonį atvykusi medikė buvo sunkai apgirtusi, alkoholio matuoklis parodė daugiau nei 3,5 promilės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Noriu - duodu, noriu - ne

Noriu - duodu, noriu - ne portretas
koks jūsų sušiktas reikalas? Medikai dabar tikrai taip kaip anksčiau žmonių nereketuoja, nepasakokit pasakų. Geriau eikit Kreivio ar Bartasevičiaus sodint už languotų langų čia subinėj smegenu neieškoje. Rado nusikaltėlius bl - nušiurusius ir nusivariusius paramedikus :D:D Taigi jiems niekas daugiau kaip 10-20 Eu tikrai neduotų..:D Ne ta svorio kategorija

As

As portretas
Labai lietuviska. Ikišo i kisene ir tuoi pat praneše. Kazkas užsake tokia niekšybe. Gal net sumokejo. Niesu niekam mokejusii kisene tik i kasa jei reikia. Isitikinusi kad prastas daktaras net uz pinigus nemoketu deramai pagelbeti

N

N portretas
Ko ten aiškintis su girtais psichiniais ligoniais..
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių