Vyriausieji jau imti skiepyti ir Klaipėdoje

V

V portretas
Ko čia lojat antivakseriai , niekas neliepia už ačiū skiepytis, ateis laikas kai tai darysit už pinigus, kadangi darbo suartyje pas padorų darbdavį bus įrašytas privalomas skiepas apsaugant kitus nuo užkrėtimo. Sėkmės!

>**8

>**8 portretas
O kodėl neskelbiama kokia vakcina pasiskiepijo Landzbergis ir adamkai? Ar ne todėl kad žmonės pasirinktų būtent tą vakciną ir atsisakytų kitų kurios galimai yra žalingos?

**8

**8 portretas
Kas per nesamonė, stengiasi, kuria vakcinas, kad būtų geriau žmogui . O jie išsidirbinėja ne ta, ne tokia firma, neįtinka tam žmogui niekas. Jokio džiaugsmo, kad gaus skiepą. Kažkokie, kuriems trūksta vitamino D . Gaudykit saulės spinduliukus ir džiaukitės artėjančiu pavasariu.

to: skiepas

to: skiepas portretas
Klaipėdoje skiepija Pfizer-BioNTech „Comirnaty“

skiepas

skiepas portretas
bl ko nutylima pagrindinis klausimas kokia vakcina prirase beletristikos greiciausiai astra kis kurios nieks pasaulyje nenori ar ne

Chi

Chi portretas
Labai laukiu vakcinos, skiepysiuos iškart, pavargau nuo gyvenimo šioje žemėje. Čia aš rimtai.

Dukra

Dukra portretas
Na, va, 16 val. paskiepijo 85 m. mamytę. Ji laukė bet kokio skiepo, žinodama, kad gali būti negerumų, nes tokios reakcijos. Skiepijo Jūrininkų priežiūros poliklinikoje. Aš esu labai reikli, punktuali. Likau labai patenkinta poliklinikos organizuotumu, darbuotojų darbu. Operatyviai, greitai, organizuotai. Mama buvo paskiepyta Pfeizer gamybos vakcina. Jau 19 val. kol kas jokių pastebėjimų, kad jai būtų kažkas negerai. P.S. Skaitau komentarus ir suprantu kodėl lietuviai niekada gerai negyvens. Ką ir kaip jiems besiūlytų - visada ir visaip jiems blogai. O jei ir nėra blogai, tai parašys, kad blogai, cigaretėms neužtenka :), motina ar tėvas negali remti suaugusio vaiko ir T.T... Lietuvių blogio kūryba labai puosėlėjima ir praktikuojama. Toks būdas, anot, D. Poškos: "Mužikas žemaičių ir Lietuvos".

tai Reginai

tai Reginai portretas
Aš tau bilietą iki Minsko nupirksiu

Regina

Regina portretas
Tai kokia čia "gerovės valstybė", pripirko astroszenekos ir nori senukus paskiepyti. Jauni po šios vakcinos blogai jaučiasi, o ką bekalbėti apie senolius. Kiekvienas žmogus turėtų laisvai pasirinkti vakciną.

Skupas moka dvigubai

Skupas moka dvigubai portretas
Su kokia šu.da vakcinuojama ??? Ar ne ta astra su zeniko?? Beždžiones vakcina!!!

Rugilė

Rugilė portretas
Kai skambina apie skiepijimą, tai jau reikia žinoti su kokia vakcina bus skiepijama, o dabar nežinoma. Apgailėtina situacija.

TAI

TAI portretas
kada senoliai galės atsisakyti Asta Zeneca vakcinos ir neiškristi iš skiepijamų sąrašo

PROMEMORY

PROMEMORY portretas
Kokią kulką renkamės , guminę ar plieninę. Nepasikiepijusiam PIKTAM-AMEN.

Piktas

Piktas portretas
Vajeeee, zydai baigia paskiepyti visus, o pas mus pradejo vyriausius skiepyti... Nuosprogos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių