Visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamentas turi naują vadovą

Ilgametį Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento direktorių Rimantą Joną Pilipavičių pakeitė naujas vadovas Raimundas Grigaliūnas. Šias pareigas vyras eina nuo praėjusio ketvirtadienio.

Kaip informavo Klaipėdos departamento atstovė Ramunė Vaičiulienė, sulaukęs 66-erių R. J. Pilipavičius nebegalėjo eiti vadovaujamų pareigų dėl pensinio amžiaus.

Šioje biudžetinėje įstaigoje jis nebedirba.

Remiantis Valstybės tarnybos įstatymu, valstybės tarnautojas turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų.

Vietoj R. J. Pilipavičiaus prieš kelias dienas Klaipėdos departamento direktoriumi tapo Visuomenės sveikatos saugos skyriaus vyriausiasis specialistas R. Grigaliūnas.

Pasak R. Vaičiulienės, naujasis direktorius paskirtas vieneriems metams. Esą įstaigos padalinio vadovo pareigoms užimti Sveikatos apsaugos ministerija konkurso neskelbė.

Pats R. Grigaliūnas Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamente (tada jis vadinosi kitaip) pradėjo dirbti dar praėjusiame amžiuje.

"Teko truputį padirbėti privačiame sektoriuje, paskui vėl sugrįžau į valstybės tarnybą. Vis dėlto norėjosi diplomą išsaugoti. Mokslai sveikatos srityje buvo nelengvi, šešeri metai praleisti universitete", – teigė pašnekovas.

Dabar direktorius susipažįsta su buvusio vadovo perleistomis užduotimis, kurias atlikti privalo iki kitų metų pradžios. Tada vadovybė Vilniuje spręs, ar R. Grigaliūnas gali toliau vadovauti Klaipėdos departamentui.

Jis pripažino, kad šiuo metu sveikatos saugos požiūriu mieste situacija yra įtempta. Dėl klaipėdiečius kamuojančios smarvės ir įmonių keliamo triukšmo visų žvilgsniai krypsta į atsakingas institucijas.

Mūsų departamento darbuotojai tikrai dirba daug ir neskaičiuoja valandų, dauguma jų patys gyvena pietiniame rajone ir tuos pačius kvapus užuodžia.

"Yra problemų, kurias reikia spręsti. Kai kuriais klausimais žmonės galbūt yra jautresni. Mūsų departamento darbuotojai tikrai dirba daug ir neskaičiuoja valandų, dauguma jų patys gyvena pietiniame rajone ir tuos pačius kvapus užuodžia. Bet mes preciziškai laikomės teisės aktų. Negalime daryti savo nuožiūra, kaip norime. Gerai, kad atsižvelgusi į bendruomenių skundus Aplinkos ministerija inicijavo teisės aktų pakeitimus", – kalbėjo direktorius.

Antradienį jis susitiko su Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriumi.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip gerai kad nors istatymu priverte iseit pats butu neisejes senasis ir savo kaiminka is suvalkijos galejo pasiimt.

PAZIURESIM PAMATYSIM....

PAZIURESIM PAMATYSIM.... portretas
Sitam daktariukui mieste smirdes nafta , valymo irengimai ir kitos visos geros kvapu irr dulkiu dozes KLAIPEDOJ ? ar tik senas "geras" dede is senos gvardijos kuriems KLAIPEDOJE viskas gerai, kad tik kede minksta ir alga gera....

Varna

Varna portretas
Truputį ne į temą. Norėčiau sužinoti kaip ten su nugaišusiomis varnomis pasibaigė istorija? Tada valstybės "klerkas" pareiškė : praneškite apie nugaišusiais varnas, mes atidžiai ištirsime...Neliko nei varnų tyrimo, nei informacijos apie miesto triukšmo, kvapų ir kenksmingų dalelių taršą. "Vadovaujančių" sočiai, o nauda miesto gyventojams kelia abejonių, dėl tokio "vadovavimo".
VISI KOMENTARAI 22
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių