A. Vaitkus: ar Klaipėda liks užkonservuota dar keturiems metams?

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Visa giminė(apie 50 balsuotojų) prieš bet kurį prisišliejusį prie žemgrobio komsomolcą.

tikra klaipėdietė

tikra klaipėdietė portretas
..gudrus valstiečių blizgutis.apkvailint klaipėdiečius,ne visi,kaip tos šarkos mesis ant tos blizgės..

Klaipėdis

Klaipėdis portretas
Mes balsuosime už Arvydą Vaitkų- tvarkingą, protingą, valdingą ir darbštų žmogų. Jo, priešingai nei priešininko, neslegia alkoholiko, paleistuvio, pigaus tauškalo praeitis. Vytautas, prisiminęs vaikystę, galėtų prisiminti ir vėlesnius laikus- apie daugiadienes pijokystes, dar net ir Seimo nariu būnant anekdotai apie jį sklido. Kodėl nutylima šis tikrasis Vytauto veidas?

10 klaipedieciu

10 klaipedieciu portretas
Balsuosime uz Grubliauska ! Norime tureti kulturinga,protinga , paprasta ir nuosirdu mera ! Toks yra. Grubliauskas ! O Vaitkui dar anksti buti meru. Pasiklausius jo kalbu darosi aisku jo kulturos lygis, jo nesugebejimas mandagiai diskutuoti su pasnekovu.Sito jis turi pasimokyti is Grubliausko. Sekmes ir istvermes p. Grubliauskui ! Mes tikime jusu pergale !

Klaipėdiškis

Klaipėdiškis portretas
Ar jus nors zinote kas ta per asmenybe A.Vaitkus, kad puolate balsuoti uz ji? Tik paziurekit kokie saldus jo zodziai, kiek kritikos kitom partijoms, o jis tai svenciausias angelas, tik kazkodel nesimato sparnu uz nugaros. Ar daug jis padare dirbant Uosto direkcijoj kartu su savo draugeliu KGBesniku direkcijos pilkoju kardinolu Noreika? Kai Vaiktkus uzeme Gentvilo vieta direkcijoje prasidejo psichologines itampos didejimas, atsirado neapykanta tarp darbuotoju, o kai atejo i direkcija jo draugelis Noreika, kuris mokesi toje pacioje Ukrainos istaigoje, prasidejo dar ir nacionaline neapykanta. Ir toks zmogus nori patapti meru? Dabar jis labai graziai dainuoja apie veltui isleistus savivaldybes pinigus konkursams, o ka daro pats siulydamas idejas apie tilta i Smiltyne, kurias ivertinti irgi reikalingi pinigai, arba kiek pinigu jau ismete giliavandenio uosto Melnragej atsiradimo studijoms? Sito niekam nenori paaiskinti?

Trukt už vadžių ir vėl iš pradžių

Trukt už vadžių ir vėl iš pradžių portretas
Renkat vieną Vytuką, gaunat dar tris priedo tuos pačius liberalinius-masiulioką, gentvilinius, budininius. Balsuosiim už Vaitkų. Norim realių pokyčių ,,liberazmo atsikandom sočiai

to laukiu

to laukiu portretas
Skaniai pasijuokiau iš šių rinkimų agitacijos - kiek pinigų kandidatai sukišo žiniasklaidai, TV ir savo asmeniškiems laikraščiams..O čia - pyst Matjošaitis su Malinausku savo miestuose be jokių reklamų laimėjo atsipūtę.Kaip dėjo ar ne 80% rinkėjų balsų pimam ture .:DDD)). Rūkykit tušti nevykėliai kurie net su dideliais pinigais vos paropojat!:D)

Sigitas

Sigitas portretas
Vaitkus dar nebūdamas merų 450 tūkstančių ištaškė vėjais, vat jums ir ūkiškas meras.

laukiu

laukiu portretas
Neleidus pabandyti naujam kandidatui į Merus ar žinosi, kad gal gali būti geriau? Jei nebus stipriai geriau, bus galima po 4 metų gražinti Grubliauską. Bet didelė tikimybė, kad bus kaip Kaune, kur žmonės vienoje kadencijoje paragavę - suteikę šansą - kitoje nebesustojo. Per šiuos rinkimus Matijošaitį išrinko ženklia persvara jau pirmame ture. PABANDYTI VERTA. Juk ne katę maiše, bet turintį labai stiprią darbų patirtį ir gebėjimus - Vaitkus

Tai bailiai tiesai ,

Tai bailiai tiesai , portretas
nežinai kokio ,,aljanso ,, atstovas net per mokinio dienyną kartu su tavim agitavo balsuoti už Grubliauską ? )) vargetos jūs vargetos ieškot sliekų š... o man dzin kokiai partijai priklauso padorus žmogus .

To KlaipedieciaiPrieš 22 minutes apsisprende, balsuos uz V.G

To KlaipedieciaiPrieš 22 minutes apsisprende, balsuos uz V.G portretas
>Anšlaginiu koncertu Panevėžyje Lietuvos estrados scenos gyva legenda – ansamblis „Nerija“ – pradėjo savo atsisveikinimą su žiūrovais. Paskutinį kartą vienoje scenoje pasirodo visas „Nerijos“ žvaigždynas: Edmundas Kučinskas, Birutė Petrikytė, Simonas Donskovas, Vitalijus Pauliukas, Laima Žemaitytė, Nijolė Tallat-Kelpšaitė ir Antanas Čapas... ..."1980 – 1982 metais tarnavau tuometinės tarybinės armijos Pabaltijo karinės apygardos parodomajame štabo orkestre Rygoje (Latvijoje), kuriame buvau orkestro solistu – koncertmeisteriu. " ..o nuo 1988 m.(?) pastoviai grojau šios katedros diksilendo sudėtyje. Su šiuo kolektyvu nuo 1989 m.(?) pradėjau aktyviai(?) koncertuoti užsienio šalyse... ??? Turbut- Kongas irgi buvo uzverbotas KGB agentas(1989m) ? Tai--- kom jis geresnis uz A.Vaitku??

Kokią tiesą paistai ?

Kokią tiesą paistai ? portretas
Kgbešnikus dengia ,, žmonių partija ,, ir kiti ,, patriotai ,, 2 kartus užslaptino ))) matyt nežinai kas yra tiesa, o ir žinoti bijai , nes gali paaiškėti visai kitos pavardės )))

TIKRA TIESA

TIKRA TIESA portretas
Kaip Vaitkus save cia graziai bepaisytu save, jis netinkamas kandidatas buti miesto meru. Nelabai tinkamas ir Grubliauskas....kuris galetu visada buti toks besirupinantis klaipedieciais, kuriuo tapo iki rinkimu...tad geriau jau Grubliauskas, neduok diev tie karasabasininkai su ruskiu Prunskienes KGB platforma.Prunskiene ir atvede karbauski... Uz Grubliauska, kol kas kito dabar nera tinkamesnio kandidato siai dienai.

bet idomu..

bet idomu.. portretas
"..1987 - 1988 m. studijavo Ukrainos nacionaliniame vidaus reikalų universitete, kur įgijo operatyvinio įgaliotinio kvalifikaciją...." ?? Kaip galima per 2 metus Ukrainoj "gauti ir tapti" .." operatyvinio įgaliotinio kvalifikaciją..." ? Berods, " operatyvinio įgaliotinio kvalifikaciją." -tai- KGB specialybe!! Paprastus, "milicijos ucastkovus " Kaune mokyno 3,5metu, o ne... 2 metus Ukrainoj...Tai, kodel A.Vaitkus 2 metus, tais sov.laikas mokynosi sovietu. Ukrainoj, o ne sovietu. Lietuvoj?? Nors ir Minske buvo auksciausia"KGB mokykla"!! KAIP DABAR REIKIA SUPRASTY?? syta A.Vaitkaus israiska is jo biografija??

Klaipedieciai

Klaipedieciai portretas
apsisprende, balsuos uz V.Grubliauska

DAR VIENAS

DAR VIENAS portretas
sviesaus komunistinio rytojaus statytojas ,o kur buvai visus ,metus ,nesigirdejo nei be ,ne me apie uosto tarsa ir tokiu kroviniu krovima,kurie miesto centre kraunami ,zmones jau dusta savo butuos e ir ant palangiu ir butuose angliu ir kokso dulkes ,net stoteles nepazadejo jeigu isrinks pastatyti ,vienas burbulas puciamas miestieciams ,o kaip darbuosis ta kovotoja su smarve ir nesigirdi ,reiskia buvo tik sou patekti i valdzia ,nieko nebus is tokio vadovo ,dirbs ne mietui ,o kazkam atidirbines ,kur tie metai biografijoje nesimato ,kada prekybos centrams vadovavo ,o kada zmones prase padidinti atlyginimus ,tai teisinosi ,kad as nieko negaliu ,kam tie prekybos centrai priklause ,tipo banduziai gal reikejo parasyti ,tada ir paaiseks chebryte is kokio miesto ,gal ir is to miesto ,kur meras milicininkas is roziu sodinimo pralobo.Na ,Kaunas ,nieko nestebina su Sustausku ir kt.,bet kad Klaipeda butu tiek apglusinta ,tokio kandidato tai jau tikrai keista.

As

As portretas
kas blogai yra būti policininku? Kas jums yra? Į save pažiūrėkit nekūdakavę mentas mentas. Jėzau Jėzau, kokie tie žmonės

joooo anzelmai , kada buvai naisiuose ?

joooo anzelmai , kada buvai naisiuose ? portretas
nematei , kad naisiai sutvarkyti ir blizga kaip Europos kaimelis , o Klaipėda po liberalių valdymo man kai kur jau panašėja į Sovetską :)

Vidai

Vidai portretas
tame ir esmė, kad nematau, kad miestas išgražėjęs.. na centras.. O jei gyveni ne miesto centre, ne Melnragėje, o pietinėje miesto dalyje, tai nenusipelnau gražaus miesto? Šaligatviai gal nuo sovietinių laikų nekeisti, kiek kartų su sunkiasvorėm mašinom važiuota, lengvųjų mašinų pristatyta, palijus gali bristi per vandenį iki kauliuko... Žiemą šaligatviai nebarstomi, vietom nevalomi. Man nereikia bokšto, man nereikia pilies ar dar kokio velnio jei aš iš savo namų negaliu normaliai išeiti. Tai jei dabartinis meras to per 8 metus nesutvarkė ir net neketino, tai suteiksiu šansą kitam. O kaip bus - laikas parodys.. Visada visi daugiau pažadų duoda negu įgyvendina...

Tik bliat

Tik bliat portretas
Ne valstiečiai jobani

Anzelmas

Anzelmas portretas
Nieko nzn apie kandidata,kol naisiuose nenuejau i lauko isviete ir neradau zalio lapelio

Ar dar liko neiskirstu medziu?

Ar dar liko neiskirstu medziu? portretas
Issirinkus ta pati mera, sutaupysime, nes medziai baigiami iskirsti, lapu rudeni nebereikes tvarkyti, irgi neblogai.

Hmmm

Hmmm portretas
Muzikantas kartu su konservatoriais,oi žmonės nelipkit Antonio pačio grėblio,žinokite kur konservatpalaikiai liberastai ten vagystės ,mes nieko nepraradusi jeigu balsuosim už Vaitku,bet isitikinsit jeigu paliksit muzikantą dudoriu su konservliberastais,tai tikrai niekas nesikeis ,o tik bloges ,pažiūrėkit kaip benkarta pagimdžiusi biliotaite savo dėdei sklypą tvarko miesto centre ir taip bus jeigu isbalsuosit už dudoriu

tomui ,

tomui , portretas
manau kada per beveik 30 nepriklausomos Lietuvos metų taip išsikerojo korupcija - visose srityse , šiai dienai man , eiliniam gyventojui , tikrai rožinė svajonė yra "mentai " , kurie bando suskaičiuoti valstybės biudžetą :) man tik geriau , didėja algos , pensijos , vaiko pinigai , trūkinėja pinigų įsisavinimo schemos , taigi aš už pareigūnus valdžioje ir esamus ir buvusius :) lauk vagis iš Lietuvos .

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Jei Klaipėdos žmonės vadovaujasi ne emocijomis, blizgučiais, o logika ir išmintimi, tai mero kėdėje turi būti p. Vaitkus, o ne liberalai su intrigomis, negerų darbų šleifais, korupcijos skandalais, butaforine miesto tvarka, nuo kuriuos baigiame uždusti. Klaipėda be žmonių, be žalumos- tik gelžbetonis . Už p. Vaitkų!

o gal pasidomėk kiek miestui jau davė

o gal pasidomėk kiek miestui jau davė portretas
pinigų uostas ? Paklausk mero kur jie panaudoti ? :) manau bus per sudėtinga , padėsiu : Ekonominės analizės tyrimais nustatyta, kad į uostą investuotas vienas euras atneša 3,65 euro VIEŠOJO sektoriaus pajamų.- 2017 m. dėl Klaipėdos uosto veiklos valstybės ir savivaldybių biudžetai pasipildė 768 mln. eurų, dar 22 mln. eurų dividendų KVJUD sumokėjo valstybei. Taigi, 2017-aisiais valstybė iš uosto veiklos gavo 74 mln. eurų daugiau nei 2016 m. ---reikia pabrėžti, kad jau dabar ji 2007–2017 m. laikotarpiu darniai MIESTO PLĖTRAI SKYRĖ 87,5 mln. eurų, tai yra 15–16 proc. KVJUD PELNO . Nesame girdėję, kad Lietuvoje kas nors skirtų tiek lėšų miestui.

taip tomeli,

taip tomeli, portretas
svarbiausia pasakyt mentas ir karbauskinis. Primityviom smegenims ieskoti argumentu per sunki uzduotis.

tomas

tomas portretas
Štai kokią valdžią renkamės: meras - mentas, premjeras - mentas, prezidentas - mentas, o jiems diriguos KGB auklėtinis. Ar ne rožinė perspektyva???

S

S portretas
Vaitkaus žodžiai debatuose, kad uostas yra PAŽADĖJĘS miestui pinigų, bet įdomu kodėl iki šiol nesugeba duoti. Ar taip nebus su visais pažadais kurie ir liks tik pažadais. Labai panašu į tai, kur aš jį mačiau? nepamenu... tai pažadųkas.

nieko sau ? :))))))

nieko sau ? :)))))) portretas
Grubliausko rinkiminę komandą skandina informacija apie šlapio dumblo deginimą. Privatus verslas susitaria su savivaldybės įmonę, kaip plauti miestiečių pinigus. Šlapias dumblas turi didelį svorį ir nemaži pinigai iš „Klaipėdos vanduo“, iš klaipėdiečių kišenės įplaukia privačiai įmonei „Fortum Klaipėda“, kuri apsiima deginti šlapią dumblą. „Tos privačios įmonės „Fortum Klaipėda“ direktorius yra Klaipėdos vandens“ valdybos narys Tomas Eikinas. „Fortum Klaipėda“ yra susijusi komerciniais ryšiais su „Klaipėdos vanduo“, tačiau T. Eikinas nurodomas, kaip nepriklausomas valdybos narys. Ką daryti administracijai, kai yra aiškus GRUBLIAUSKO komandos nurodymas nieko nekeisti?

o man kaip rinkėjui daug simpatiškesni

o man kaip rinkėjui daug simpatiškesni portretas
"valstiečiai " nei mgboltikų "paimti " liberalieji ir konservatoriai , kurie dabar vaikšto į teismą ir liudija polįtinės korupcijos byloje :) " valstiečiai " nėra teisiami :))) Nesinori mero kuris toks 'užsimerkęs' , kad nemato kaip su juo viename lėktuve skrido masiulis , paskui "nematė " kaip prisėdo prie stalelio , pasakorius ? :) Todėl, mano galva, miestiečiams daug naudingiau turėti merą , kuris gali sumaišyti visas įsisenėjusias pinigų įsisavinimo schemutes , tai yra be "miesto valdymo politinės patirties ". o kur "valstiečių " išaiškintos biudžetinių pinigų įsisavinimo istorijos : LRT , e- sveikata , Registrų Centras , ir .t. t ..... Todėl aš balsuosiu už Vaitkų , nes man kaip rinkėjui ir miestiečiui , labiau simpatiška "valstiečių " seimo valdanti dauguma .

D

D portretas
Nu Kaunas irgi turi merą menta, kauniečiai visi patenkinti ir taip matosi Kaunas stipriai atsigavo

Laisva

Laisva portretas
PalaikauA. Vaitku. Sekmes!

Anonimas

Anonimas portretas
Tik ne dabar ,Arvydai.Pabuk taryboj,apsilk raumenis, po 4 metu tikrai isrinksim.Protingas tu vyras,bet zalias.Visomis prasmemis.Ir pagal partine priklausomybe ir pagal patirti valdyt miesta.

Už Vaitkų !

Už Vaitkų ! portretas
Tik keičiant merą galima pasiekti permainų, 8 metų laikotarpis labai ilgas ir V.G. galėjo įrodyt ką gali, bet to nepadarė. jeigu Vaitkus po 4 metų neparodys savo darbais ką padarė miesto labui, galėsime išsirinkti kitą merą. Ir aš tikiu, kad ateis tokia diena, kai nereikės galvoti už ką balsuoti, nes išrinktas meras bus įrodęs darbais, o ne žodžiais ką gali.

Zigmui

Zigmui portretas
O ką baigęs tavo dudorius?

Zygmas

Zygmas portretas
Ar jis,baiges tik ,aukstaja,milicijos mokykla,ar dar koki,issilvinima turi?

Zygmas

Zygmas portretas
Manau,kad nelabai rupi ,OBXS milicininkui....

Kai

Kai portretas
neturi ka gero pasakyti apie esama mera, reikia bandyti zeminti oponenta, pritaikant ivairias niekuo nesusijusias etiketes. Sunkus jusu gyvenimas

brainwashed

brainwashed portretas
oj pamatysit. išrinks exmentą į merus. leudis pyktį laiko ant grubliausko, bet nesupranta kas yra šis veikėjas. jau girdžiu vyžų šliurenimą.

Giruliai

Giruliai portretas
Vatnykų ir kolchoznykų meras yra mentas Arvydas

M

M portretas
Dėl savo vaiko ateities labai tikiuosi bus išrinktas Vaitkus. Suprantu, stebuklų nebūna, bet galbūt tai bus nauja Klaipėdos pradžia. Korumpuoti liberalai, neveiksni nusenusi savivaldybė, meras ale visų draugas.. man tikrai gaila kaip per dešimtmečius nustekentas mūsų miestas. Uostamiestis turėtų būti Lietuvos miestas-flagmanas, bet korumpuotų savanaudžių gaujų yra padaryta melžiama karvė. Kasmet giriamasi rekordiniais krovos dydžiais, bet kas realiai miestui ir miestiečiams iš to? Nekontroliuojama tarša, krovininio transporto triukšmas ir gadinami keliai. Šnekama apie gerai apmokamas darbo vietas uoste.. taip, keletos dešimčių vadovų yra gerai apmokami, o realiai dauguma eilinių darbuotojų negauna nė tūkstančio. Taip kad mano draugai miestiečiai, bandom naują žmogų, nes jei grubliauskas vėl taps meru, situacija tik blogės.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Druskininkų meras visada turėjo gerus ryšius Vilniuje , Druskininkai - klesti. Miesto vadovo palaikymas šalies valdžios atstovų - didžiulis pliusas . Grubliauskas pastoviai skųsdavosi , kad negali padaryto to ar ano , nes "Vilnius neleidžia , Vilnius neduoda , Vilnius su juo nesikalba, Vilnius išsukinėjo rankas Klaipėdai ....ir tai tęsime ?

Norit pokyčių?

Norit pokyčių? portretas
Tai balsuokit už naujus, pagaliau už valdžios vertikalę. Būkim pagaliau pragmatiški. Visą laiką Klaipėdoje balsavom už liberalus, kai valdžioje Lietuvoje buvo socialdemokratai ar konservatoriai. Dabar valdžioje Žalieji. Tai balsuokit už jų remiamą žmogų. Tai tiek naujas meras, tiek valdantieji norės įrodyti, kad Klaipėda pasielgė teisingai. Tada tikrai sulauksime į gerą pokyčių. O ne taip, kad Klaipėda sporto miestas ir uždaromos sporto salės (Klaipėdos nafta sporto salė uždaryta 2017 metais). Arba pristatoma daugybė suoliukų aplink Debreceno prekybos centrą (tai kelia įtarimą apie galimą pinigų “įsisavinimą”). Nes suolikų tikrai per daug (aplinkiniai žmonės su šypsena kalba, kad gal ten koncertus rengs). Gatvių tvarkymas prieš kiekvienus rinkimus irgi nusibodo ir tapo liberalų klasika...

Kostia

Kostia portretas
1. Tramvajaus arba fiziškai atskirtos autobusų juostos statyba numatyta miesto darnaus judumo plane. 2. Tramvajaus įrengimą 85 procentais finansuotų Europos Sąjunga. Būtų kvaila tų pinigų nepasiimti. Per GPM, PVM šie pinigai nusėstų Klaipėdoje. O pusę miesto biudžeto pajamų sudaro būtent GPM. 3. Netolimoje ateityje per centrą nebegalės važiuoti kurą deginantis transportas.

tremtiniams ir senjorams - kalba ...

tremtiniams ir senjorams - kalba ... portretas
---- Užsibrėžus aiškius tikslus ir nustačius priemones jiems pasiekti galime turėti mažesnes šildymo kainas, NEMOKAMĄ miesto transportą senjorams, tikrai galime sumažinti eiles tiek poliklinikose, tiek ligoninėse.

Bob

Bob portretas
bus grubliauskas bus uzkonservota vel!

blinda

blinda portretas
UZ V A I T K U.

viltis

viltis portretas
tikiu klaipėdiečiai mąstantys ir matantys. Liberalįų valdymo pasekmes ilgai dar jausime. Jų nuveiktų darbų rezultatus, kaip nugyventus namus teks ilgai kuopti, Per 8 metus susodinti postuose svajakai dar ilgai sėdės sunkia pajudinami. Sugriautą mokyklų, darželių tinklą, nustekentą universitetą priklelti nėra lengvi uždaviniai, jau nekalbu apie miesto gerbuvį: apželdinimas, apšvietimas, gatvių ir šaligatvių tinklas, juk visi darbai jei ir buvo daromi vykdomi tik kad dėl vaizdo, kokybės tai NĖRA. Pvz, Taikos prospektas,važiuoji kaip per kopėčias, lopais papudruotas. Statybinikų prospektas paklotas naujas asfaltas,kuris jau byra, brodvejinis šalygatvis, tarsi minios plauktų į sentikių cerkvę. Tai tik keli pastebėjimai.

Kas papuolė su Grubliausko komitetu į miesto tarybą ?

Kas papuolė su Grubliausko komitetu į miesto tarybą ? portretas
na jau ne , gana liberalių ,pradžioje baikite teismus .... dosnusis komiteto rėmėjas ? :) Grubliauskui - NE , nes man neaišku kokios partijos dalyvauja ,rėmė ir ką atstovauja komitetas ? VYTIS RADVILA - liberalas ? ______- 2015 m. kovo 1 d. savivaldybių tarybų rinkimai Vytis Radvila Savarankiško politinės kampanijos dalyvio duomenys Savivaldybė: Klaipėdos miesto (Nr. 20) Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis numeris sąraše: 38

>ne ne

>ne ne portretas
paskaityk kokius priekaištus rašai - ,,mentas, karjeristas, intrigantas"(,,Karbauskio ir uosto milijonierių marionetė" nesiskaito nes tai įprastas Tvarto šūkis). Tai kad baisios nuodėmės! :D).Prieš tokius nusikaltimus - ,,mentas, karjeristas, intrigantas" :D:D:D. MGBoltik, masiulis, gentvilas & miesto turto atidavimas saviškiams už dyka, 'kosminių prasifinansavimų', vagysčiu toleravimas blanksta ir išnyksta tolyje :D)

Tam ne ne

Tam ne ne portretas
Labai gerai milijonieriai, kaip rasote viska zinantis, tik turtingi turi buti valdzioje, vadinasi sugebejo tapti milijonieriais, turi galva ant peciu.Tada tik uz Vaitku, gerai parasete.

ne ne

ne ne portretas
Tik ne vaitkus. Visi jo pasiekimai - mentas, karjeristas, intrigantas. Karbauskio ir uosto milijonierių marionetė.

Ei ei

Ei ei portretas
ko jūs klijuojat Vaitkui neįvykdytus pažadus?Jis nesėdėjo apkerpėjes 8 metus mero kėdėj, kiaušinių neperėjo ir netgi valdžioje nebuvo.Reikia šviežio kraujo ir gerai veikiančios galvos. Normalaus miesto šeimininko. Džiaukitės, kad bent šį kart atėjo visai naujas žmogus.Stebina tie, kas dar nenusivylė pagrindinių, mano nuomone, labai korumpuotų ir savanaudžių partijų(liberastų, konservų, sosdemų ir t.t) 30 metų valdymu. TIK UŽ VAITKŲ!

atminčiai , gal pamenate

atminčiai , gal pamenate portretas
kokiai partijai iki tol, kol dviese netilpo į mero kėdę , atstovavo Grubliauskas ? Komiteto steigimas nėra pabėgimas iš partijos ? :)))) reikėtų būti objektyviems , tokia mano nuomonė , jei jau kitus tuo pačiu kaltinate :)

Tremtinys

Tremtinys portretas
Kalbama -atsisukti i zmones, taciau nei vieno, nei kito programose nera numatyta nemokamas vaziavimas miesto transportu pradinukams bei tremtiniams. Tremtiniu vadovas tyli, nors belike ju labai mazai, visi iskelive anapilin.Ne be mero Grubliausko palaiminimo zibejo Turgaus gatveje sviesos, kurios kainavo pagal spauda 290 !!! tukstanciu. Svieseles pora dienu pamirgejo ir visi pamirso. Kodel tokie pinigai nebuvo nukreipiami nemokamam vaziavimui sioms grupems, dekingi butu senoliai tremtiniai ir vaikuciai bei ju teveliai.

neaiskus tipas

neaiskus tipas portretas
apsimelavusi marionete,kuri subine laizo nelabai aisku kam.o gal aisku?

Gaila Klaipėdos

Gaila Klaipėdos portretas
Laikas permainoms, atsimerkite žmonės, Klaipėda kuo toliau, tuo labiau tampa nykiu užkampiu. Apart jūros šventės čia nieks daugiau net neužsuktų, dar kartkartėmis keli kruiziniai laivai užsuka, bet gaila turistų, kad eidami kojų nenusisuktų. Visi jauni žmonės važiuoja į užsienį arba Vilnius, Kaunas, nes nėra ką čia veikti, universitetas žlugęs, naujų patrauklių darbo vietų nulis. Per tiek metų nepritraukta nei vieno verslo centro ar pan. įmonių. Laisvos darbo vietos Klaipėdoje tik prie konvejerių už 400 eur. Savivaldybėje dirba tik savi. Atsibodo tokia grimstanti Klaipėda.

Neleiskit į valdžią miilijonierių

Neleiskit į valdžią miilijonierių portretas
Amerika išsirinko Trampą, o Klaipėdos milijonieriai stumia į valdžią panašų personažą - Vaitkų. Anas per rinkimus taškėsi pažadais, mūsų vietinis personažas irgi neatsilieka. Gal geriau neduot durniui kelio.

Įdomu

Įdomu portretas
kokiai partijai šis pretendentas atstovaus rinkimuose į seimą 2020 metais? Kiek pamenu 2016 metais buvo socialdemokratų partijos atstovas, dabar valstiečių. Kad partijas sugeba keisti šis pretendentas, tai niekas neabejoja, tai jau faktas. Kad nesugeba sukontroliuoti taršą Klaipėdos mieste, tai jau irgi faktas. O pasakas sekti, apie ateities gerus darbus, geriausia vieta vaikų darželis..

Ne Vaitkui

Ne Vaitkui portretas
Ateis buvęs mentas obechaesininkas ir "atkonservuos" Klaipėdą su Karabaso trąšomis.

Leidžiam Vaitkui

Leidžiam Vaitkui portretas
pavaldyti miestą - blogiau nebus.Gandragalviai tokiam nelabai padiriguos( jis pats bet kuriam padiriguotų:D),o liberalų, kad ir pasikeitusių pavadinimą Klaipėdai daugiau nereikia. Gal pagaliau jų šutvė bus priversta bent nelaikyti savo susiveiktų tuščių pastatų mieste kuriems apiforminę lengvatinius NT mokesčius

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Apsvarsčiau,kad merą Klaipėdai rinks apie 60 tūkstančių klaipėdiečių.Nejaugi Klaipėdoje turime apie 30 tūkstančių begalvių gandrakaklių,kurie miestą nori matyti tokiu pat kolchozu kaip Naisiai.

todėl mano kandidatas - VAITKUS , norintis ir einantis

todėl mano kandidatas - VAITKUS , norintis ir einantis portretas
DIRBTI miestiečiams , o ne būti reklaminiu veidu ---------– MANO SAVARANKIŠKUMAS BUVO PAGRINDINĖ SĄLYGA DĖL KURIOS SUTIKAU kandidatuoti į merus su valdančiąja politine jėga. Kaip esu ne kartą minėjęs, KONSERVATORIAI TOKIO SAVARANKIŠKUMO MAN NESIŪLĖ, o tikslo būti tik reklaminės kampanijos veidu aš tikrai neturėjau. Kaip dabar matau - pasirinkau teisingai. Mat konservatoriai, kalbėję apie pokyčius Klaipėdoje, po pralaimėto pirmojo turo sudarė koaliciją su V. Grubliausko komitetu, kurį jie patys, kaip ir kitos komandos, kritikavo dėl neveiksnumo miesto valdyme.

o kaip savo pinigus atidirbinės

o kaip savo pinigus atidirbinės portretas
rėmę Grubliausko komitetą ir papuolę į miesto tarybą ? Labai dosnūs : Mantulova , Žvikienė , Simonavičiūtė ir t.t. ? info VRK puslapyje .

Vida

Vida portretas
Vien tušti pažadai, net bloga skaityti. Visą kelią, kiek rinkimų, tiek ir pažadų. Ir reikia būti aklam, kad nematyti, kiek Klaipėda išgražėjusi ir tai ne vieno mero nuopelnas, o visos komandos. Ir nereikia žadėti neįmanomų dalykų. Kur tą pralaidumą pagerins, nebeleis rytą vakarą važinėti automobiliais, atras dar vieną gatvę, kiemuose mašinas sustatys dviem aukštais. Vienu žodžiu pasiskaičiau, net drebulys suėmė nuo bereikšmių žodžių. Dar vienas mesijas ateina.

o ar žinote kaip reikės atidirbinėti

 o ar žinote kaip reikės atidirbinėti portretas
konservatoriams , kuriems partija ( a.bilotaitei) savivaldos rinkimams skyrė 35300 eurų ? info VRK puslapyje ......Kur Bilotaitė miesto taryboje ? Rūpestis miestiečiais dingo ? :))) O dar konservatorių koalicija su liberalais ? Kas čia ? Veidmainių koalicija ? Nepasitikiu tokiais , todėl balsuosiu už Vaitkų . Milicininkų bijo tik vagys ir sukčiai :))))) ..Konserviliberalų lozungas " kas nevagia iš biudžeto tas lizinginis , žalias žmogutis , kremliaus agentas " ?

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Ir mane labai pykina,kad sovietinė milicija taikosi į istorinę Klaipėdos Liepų gatvę.

tomas

tomas portretas
Na, dūdurius - ne kažin kas, bet Vaitkus (kaip ir Skvernelis) yra lizinguojamas Karabaso, todėl Vaitkaus-Karabaso sąjunga kvepia itin nemaloniai. Nebent Vaitkus atvirai ir oficialiai paneigtų paklusnumą Karbauskiui ir jo gandragalviams...

Pykina

Pykina portretas
jau tos valstietiškos reklamos, greičiau ateitų pirmadienis ir ate į naisius su savo tuo kandidatu.

Ieva

Ieva portretas
Ką čia Tilžės 500 m., Šilutės pl. prie Rimi jau trečius metus daro požeminę perėją ties moki veži - išardė šaligatvius iš abiejų pusių - eik kaip nori, purvynai, tešlynai... ir dabar išrausta prie Rimi - niekas nieko nedaro.. ko laukiam? Toliau.... Statybininkų pr. ir Šiaulių g. sankryža... kažkur 2-3 mėnesiai išrausta irgi niekas nedaro... Ko laukiama? Pridaro nepatogumų žmonėms ir laukia...

Jonas

Jonas portretas
Pažvelgus į sėkmės istorijas , visos jos susijusios su permainomis.Tai ar mes norime toliau plūduriuoti kaip š.. eketėje , ar keisti situaciją. Visi kurie nori keisti ,turėtų eiti prabalsuoti .Nelikite abejingi savo ateičiai , kitaip abejingi klaipediečių interesams liks valdžioje...

TO zelemunčikas

TO zelemunčikas  portretas
Subjekte, reikėtų pačiam galvos funkciją pasitikrinti...

Linas

Linas portretas
Kažkur vienas komentatorius rašė, kad rusai per metus tiltą iš Krymo pastatė, o pas mus Tilźės gatvės 500m. remontuoja tris metus. Taip ir bus toliau, jeigu išrinksime dūdorių, administracijos direktoriumi vėl bus Budinas, nes liberalios pažiūros niekur nedingo, konkursus laimės su jais susijusios įmonės, nes kitiems neduoda, ažpioti nori viską, todėl ir nespėja padaryti darbų. Darbai Tilžės gatvėje sustojo, nors oro sąlygos leidžia, tik kiek aš žinau, kažkas negerai su įmone Žemkasa, kuri neoficialiais duomenimis priklauso Budinui. Ar nebus pinigai sumokėti, o įmonei bankrotas? Yra ir dar daugiau dalykų, kuriuos galėjo padaryti per aštuonis metus, bet nieko nedarė. Užsakė kažkokią studiją už bele kiek pinigų ar reikalingas miestui tramvajus, reikėjo miestiečių apklausą padaryti, būtų buvę pigiau, ir t.t. Manau užteks Grubliausko ir liberalų!!!

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Benderiškai.Tai kas,kad Vaitkus,žemgrobio turinčio interesų Klaipėdoje ir ypač uoste dėl baltarusiškų trąšų krovos,jį pakvietė į savo kolchozą ir jis ,,išstojo''iš socdemų ir ,,įstojo''į gandragalvių šūdą?Kas prichvtizavo vsų tipų Lietuvos laivyną?Kas prichvatizavo krantines ir įmones,kas reikalavo ir gavo penktadalį ES pinigų,kaip kyšį,už atsisakymą žvejybos verslo Baltijos jūroje.Socdemai.Klaipėdiečiam žinomos ir visos jų pavardės.Tarp jų ir milicnykas Vaitkus.

benderas

benderas portretas
o kt kandidatas nėra agresyvus kai nešvariais žaidimais užsiima. per dienynus platinami raginimai balsuoti už grubliauską. :DDDD kas čia per pornografija? ir kokie veikėjai kongui už nugaros stovi? kartais ne mg baltico chebra? tai kas kad jis iš liberalų "išstojo".

ne

ne portretas
tik straipsnis agresyvus, bet ir sis kandidatas... lesu rinkiminei kampanijai isleista labai daug, o kas jas skyre seniai visiems aisku... teks Vaitkui atidirbinet savo sponsoriams, o miestas uz tai sumokes

Situacija

Situacija portretas
Klaipėdoje pasikartos Kauno, Šiaulių situacija: 2015 m. A, Visockas Šiauliuose surinko pirmame ture 16,65% balsų. laimėjo mero rinkimus antrame ture. Komitetas tada gavo 5 mandarus taryboje, šiais metais - 15 mandatų, daugumą. Besibaigiančioje kadencijoje socdemai, darbiečiai, konservatoriai kaišiojo pagalius - tikėdamiesi taip atsigriebti per rinkimus. Rezultatai parodė, kad tai suveikė priešingai.... Pavyzdžiui, socdemai turėję 6 mandatus, dabar begavo tik 2. AR TAIP BUS IR KLAIPĖDOJE?

Jaunius

Jaunius portretas
Žmonės mielieji, balsuodami už Grubliauską jūs pasmerkiate miestą dar 4 metams stagnacijos ir pralaimėjimui didžiųjų miestų kovoje dėl investicijų, tuo pačiu ir mūsų gerovės. Vaitkus gal ir neidealus, bet blogiau už Kongą, visiškai nesutvertą būti šeimininku, būti blogiau tikrai nebegali. Nepasiduokite Grubliausko demagogijai ir niekų tauzyjimui. Ateinantys metai miestui svarbūs ir nepalikime jo merdėti- mums padėti gali tik pokyčiai!

Nesek pasakų

Nesek pasakų portretas
Apie pagrindinių sankryžų sutvarkymą per keturis (kaip čia nemokšiškai rašo - turi būti ketverius) metus. Apie dabar tvarkoma Sendvario žiedinę sankryžą (darbai prasidėjo 2017 m.) pirmą kartą išgirdau 2004 metais: "Tuoj bus projektas, tuoj prasidės darbai". Todėl nereikia sekti pasakų. Gerai, jeigu per 4 metus pavyktų pasidaryti projektą gaudyklei (Baltijos pr. Taikos pr. žiedinei sankryžai) ir Baltijos pr. Šilutės pl. žiedinei sankryžai. Su mūsų kelininkų tempais tai būtų labai daug. Meras - ne burtininkas ir ne Seimas. Procedūros, vilkinimas, bylinėjimasis dėl viešųjų pirkimų - yra realybė, stabdanti progresą. To joks meras neįveiks. Pralaimi konkursą koks nors susišikėlis ir keršydmas pradeda bylinėtis. Teismas sustabdo viešą pirkimą ir prasideda guma. Sraigės tempu į nekonservuotą Klaipėdą.

Vanda

Vanda portretas
Labai agresyvus straipsnis. Bet tai , ką sako pretendentas yra tikra tiesa. Tikėkimės, kad Klaipėda suklestės kaip Žalio laikais.

Siaip

Siaip portretas
Vaitkau, kas tau kompensuos algos dalies praradima?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių