Vaikų tėvas – pedofilas?

Dviejų vaikų mama šaukiasi pagalbos – jos gyvenimas Skandinavijoje virto košmaru, policija pradėjo bylą dėl vaikų tvirkinimo.

Tačiau kol kas vaikų biologiniam tėvui įtarimų teisėsauga nepateikė, o motina išgirdo užuominų, kad galbūt nėra pakankamai gera mama.

"Bijau prarasti savo vaikus. Esu girdėjusi, kad skandinavų tarnybos labai griežtai žiūri į šeimyninių problemų turinčius emigrantus. Mano vaikai – visas mano gyvenimas. Tačiau tvirkinimu įtariamas vyras  gyvena laisvėje, renka pažymas, koks jis yra puikus tėvas, o mes su dukromis įslaptintomis tapatybėmis gyvename izoliuotos nuo išorinio pasaulio ir net dorai nežinome, kodėl byla taip užtruko", – susijaudinusi kalbėjo iš Klaipėdos krašto kilusi Agnė (tikras vardas ir pavardė neskelbiami, remiantis Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymo reikalavimais).

Moteris prisiminė neseniai Lietuvoje pagarsėjusią jaunos mamos istoriją, kai Norvegijos teismo sprendimu jos sūnus buvo paimtas iš šeimos ir atiduotas auginti lesbiečių porai.

Dienraščio "Klaipėda" pastangomis Švedijoje esančią moterį ketvirtadienį susirado Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistai.

Agnė šiuo metu jau konsultuojama lietuviškųjų tarnybų ir jos situaciją specialistai pažadėjo sekti.

Paliudijo apie smurtą

Moteris prisipažino, kad jai teko išgyventi fizinį ir seksualinį smurtą. Tačiau buvusio vyro veiksmų prieš ją teisėsaugininkai kažkodėl netiria.

"Kol kas vyksta byla tik dėl mergaičių tvirkinimo. Apie tai, kad šeimoje negerai, aš sužinojau tik tuomet, kai vyras trenkė mergaitei per veidą, nes ši nenorėjo valgyti. Švedijos tarnybos ėmė domėtis, žodis po žodžio apklausų metu išaiškėjo daug košmariškų detalių", – pasakojo lietuvė.

Ji dar Lietuvoje oficialiai išsiskyrė su vyru. Teismas pirmagimės dukters gyvenamąją vietą yra nustatęs su mama.

Tačiau praėjus kuriam laikui po skyrybų, Agnės vyras įkalbėjo buvusią žmoną vėl gyventi kartu, ir šeima prieš kelerius metus išvyko ieškoti uždarbio į Švediją.

"Aš juk norėjau, kad mergaitės turėtų tėvą. Stengiausi, kaip įmanydama, tačiau vyro pykčio priepuoliai vis kartodavosi. Jis mane nuolat psichologiškai žlugdė. Namuose turėjo būti viskas sutvarkyta, jei jis rasdavo išskalbtą mergaitės palaidinę, tačiau neišverstą į gerąją pusę, kildavo skandalas", – apie buities detales kalbėjo moteris.

Vyras ne kartą yra pakėlęs ranką, tačiau ji neturi medicininių pažymų, kad buvo sumušta.

"Spardydavo užpakalį, griebdavo už gerklės ir purtydavo. Negalėjau nufotografuoti mėlynių, kad įrodyčiau smurtą", – prisiminė moteris.NAUJAUSI KOMENTARAI

butnorius

butnorius portretas
Sakykit, ko vertas toks nužmogėjęs vyras? margininkų aliuk čia apie tave..vladi tu svetimus ....? nepaprasti

Ką portretas
čia ta vaikų teisių ,,žinovė"postringauja?Jau kokios pas mus vaikų teisių gynėjos tai geriau nekalbėti-bėdos ištiktą mamą ragina laukti švedų sprendimo ir jokiu būdu nebėgti namo-į Lietuvą, mat užpykdys skandinavus.Žinoma, žinoma..Čia tų ,,gynėjų"tokia pagalba.Reali.Tegul mergaites atiduos svetimiems, kas čia tokio?Švedams juk reikia šviežio kraujo, jau išsigimti baigia.Kalbama kad mūsų gėjų vadas Simonko irgi jau seniai augina porelę vaikų dorovės, Tėvynės meilės ir patriotiškumo dvasia :DDDDDDDDDDDDDDDDD

lietuvė

lietuvė portretas
Susidaro įspūdis, kad toje Švedijoje ši moteris tikrai nesulauks teisininkų pagalbos. Atvirkščiai - ten pedofilui tikras rojus. Ne teisininkai renka įrodymus, ne teisininkai gina išniekintų vaikų ir motinos teises, o ji pati turi jiems ant lėkštutės padėti įrodymus, antraip ji dar ir kalta liks. Eiliniams žmonėms aišku, o va teisininkai kažkaip sugeba taip viską apsukti, kad tie iškrypėliai dar ir apginami, neradus nusikaltimo sudėties. Išties, Temidės akys užrištos ne veltui. Teisė yra, deja, teisingumo nerasta. Ši moteris turi bėgti Lietuvon, susigriebus vaikus ir nesvarbu, kaip jie ten tai pavadins. Matosi, kad užgesins pedofilijos faktą, o vaikus pasisavins - savų iškrypėlių tenkinimui. Šlykštu.
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių