Vaikų kambaryje „Pasakų šalis“ – akibrokštas

Telšiškių šeimai apsilankymas viename uostamiesčio vaikų pramogų kambaryje apkarto. Dukras žaisti palikusi mama nustėro, kai grįžusi vienos mergaitės neberado. Kur ir kada prapuolė dukra, trys tuo metu vaikus prižiūrėjusios darbuotojos atsakyti negalėjo.

Pramogos virto ašaromis

Sekmadienio popietę dukras iš Telšių į vieno uostamiesčio prekybos centro pramogų kambarį atvežusi Simona išgyveno tikrą siaubą.

Kaip pasakojo pašnekovė, dvi jos mažametės mergaitės tryško noru  apsilankyti vaikų kambaryje "Pasakų šalis".

Aplinka atrodė tvarkinga, tądien vaikus prižiūrėjo net trys darbuotojos, tad mergaičių palikti mama nesibaimino.

"Atvedus dukras, darbuotoja užsirašė mano mobiliojo telefono numerį, kad, esant būtinybei, galėtų susisiekti. Vaikus žaisti palikau ramia širdimi", – prisiminė mama.

Tądien žaidimų kambaryje vyko akcija, už dviejų valandų pramogas buvo taikomas tik valandos mokestis – 6,50 euro.

Simona nusprendė, jog valandos vaikams pakaks.

Vis dėlto grįžusi pasiimti dukrų moteris teigė išgyvenusi košmarą.

"Kol vaikai žaidė, nutariau apsipirkti. Grįžusi po valandos išvydau verkiančią dukrą. Kitos mergaitės niekur nesimatė. To jausmo apsakyti negaliu, iš išgąsčio nustėro visas kūnas", – prisiminė Simona.

Dingo lyg į vandenį

"Mažoji dukra verkė, buvo siaubingai ištroškusi. Puoliau ieškoti kitos mergaitės, tačiau jos nebuvo nei žaidimų vietoje, nei persirengimo zonoje. Darbuotojos taip pat nieko nežinojo", – pasakojo pašnekovė.

Išsigandusi mama susizgribo patikrinti dukros spintelę.

Vieta, kurioje gulėjo batai ir striukė, buvo tuščia.

Ieškoti ėmė ir darbuotojos, tačiau paaiškinti, kur dingo mergaitė, negalėjo.

Rado prekybos centre

Anot moters, pradinukė miesto nepažinojo, o mobiliojo telefono neturėjo.

"Vaikas nepažįstamoje aplinkoje atsidūrė visiškai vienas, be telefono, pinigų. Turėjo tik lapelį su mano telefono numeriu. Visada mokiau mergaites – jeigu pasiklystų, grįžti ten, kur jas ir palikau", – pasakojo mama.

Pasimetusią ir išsigandusią mergaitę moteris pastebėjo vaikštančią netoli minėto vaikų kambario.

Baisu įsivaizduoti, kas galėjo nutikti jai išėjus iš prekybos centro.

"Ačiū dievui, viskas baigėsi laimingai. Dukra dar maža, tad baisu įsivaizduoti, kas galėjo nutikti jai išėjus iš prekybos centro", – kalbėjo pašnekovė.

Vaiko nepastebėjo?

Nuslūgus emocijoms, mažametė mamai pasakojo, jog vaikų kambarį paliko, nes pavargo žaisti.

Išeinančio vaiko darbuotojai nepastebėjo, mat tuo pat metu žaidimų kambaryje vyko gimtadienis.

"Labai gaila, kad nutiko tokia nemaloni istorija. Susisiekiau su tądien dirbusiomis merginomis. Paaiškėjo, jog sekmadienį žaidimų kambaryje vyko gimtadienis. Vienu metu iš patalpos išėjo labai daug vaikų. Kaip pasakojo darbuotojos, atėjus mamai jos pakvietė mergaites. Kol mama  rengė vieną mergaitę, kitas vaikas jau buvo apsiavęs batus ir išėjo kartu su srautu šventusių mažųjų. Mama dukrą rado prie pat įėjimo", – pasakojo minėto vaikų kambario vadovė Greta Skunčikaitė.

Anot jos, darbuotojos įsipareigojusios palaikyti bendrą tvarką vaikų kambaryje.

Tėvai, prieš palikdami vaikus, privalo susipažinti su taisyklėmis, kurios yra nurodytos šalia kasos.

"Visa informacija yra aiškiai matoma. Kad susipažino su taisyklėmis, tėvai patvirtina savo parašu. Žinoma, ar jie sąžiningai perskaito informaciją, atsakyti negalime. Darbuotojai įsipareigoja užtikrinti, kad pramogų kambaryje vaikai žaistų saugiai, nesipeštų, nesusižalotų. Taip pat prižiūrime, kad iš patalpos jie niekur neišeitų. Labai gaila, kad taip nutiko. Kasdien prižiūrime po kelis šimtus vaikų, tai pirmas toks atvejis. Dėl susiklosčiusių aplinkybių kremtasi ir darbuotojos", – tikino vadovė.NAUJAUSI KOMENTARAI

I teisma!

I teisma! portretas
Iskart i teisma kreipciausi,jei dar buciau/likciau gyva toki soka patyrusi! O “Pasaku salis” mazu maziausiai turi atsiprasyti ir kompensacija mamai pasirupinti is anksto!!!

666

666 portretas
Už savo vaikuciu saugumą atsakingi tik patys teveliai! Ir jus galvojate, kad apsipirkimas yra svarbesnis uz vaiko gyvybę,oi,..oi,naivuoliai, superteveliai... O vaika galejo ir pagrobti

Aš portretas
Labai jau greiti teisti ir kaltinti, tik matyt kad su vaikais niekad nedirbot! Ką gali pasakyti kai savo vieną vaiką prekybos centre ar pajūryje pametat?
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių