V. Grubliauskas: laikyti šeimas su vaikais ir nėščias moteris viešbučiuose – klaida

???

??? portretas
Kas jums visiems darosi, ko jus taip bijot to viruso, triedziat cia visi ir nesuprantat, kad virusas nepadarys tiek zalos, kiek padarys priemones nuo jo apsisaugot:kazkas neteks darbu, negales susimoket kreditu, imones bankrutuos ir tt. Ir tai daug baisiau negu virusas, kurio lengva forma persirgsim beveik visi.reikejo izoliuoti rizikos grupes, o ne dirbancius zmones.

Jomaelis

Jomaelis portretas
Ir kodel as uz ji balsavau geriau buciau balsaves uz petelne o ne uz duda

nuomone

nuomone portretas
Grubliauskui -RODINA VAS NEZABUDET

as

as portretas
Klausimas merams tie kurie nesugebejo pasirupinti seimomis ,ar TIEK KLAIPEDOJ TIEK Vilniuje vjau visi viesbuciai uzpildyti ,ar tik bendrabucio tipo?

V.s.

V.s. portretas
STIPRYBĖS Mere

kaukė

kaukė portretas
To aš...Kubilius taip pat nežiūrėjo niekad tiesiai,vis nuleidęs akis,ar nusukęs galvą...))

Jonas

Jonas portretas
Jokio supratimo, baisi nekompetencija, pasimatė visas bukumas

aš portretas
Kodėl visada kalba nuleidęs galvą?

Klaipėdietė Eglė

Klaipėdietė Eglė portretas
Ar man vienai atrodo, kad mes turim didžiausią panikierių ir tinginį merą iš visų LT merų? Tiesiog isterikas. Nesusitvarkai, tingi, bijai-atsistatydink! Klaipėdiečiai nors už tai tau ačiū pasakytų.

Dalia

Dalia portretas
Dieve šventas, visi puola ant vieno žmogaus. O kur kitos visos struktūros-namuose puotą kelia.Taigi kiekvienas turi prie to prisidėti o vieną spardyti,kai kiti stovi nuošalyje-tai kaip ir nedera.Va sėdi visa pilna salė tarybos narių-ką kiekvienas iš jų nuveikė,kad mums ,klaipėdiečiams būtų šiandien saugu-ogi nieko.Šiuo metu nebėra laiko plepalams-reikia kiekvienam imtis darbo.Šitiek prikurta įvairiausių struktūrinių padalinių o kai reikia gauti rezultatą-jie kažkur išnyksta.Kiekvieno , savivaldybės skyriaus vadai turi dirbti ,kaip laikrodžiai. Nuo jų organizuotumo ,daug kas priklauso.

Vienas iš "laivo"

Vienas iš "laivo" portretas
Dink skleidęs panieką-dar vyras-reikėjo atvžiuoti Grubliauskai mere ir pasiimti tuojs savo žmones, o ne žliumbti ir vėl kaltinti Vyriausybę, p.Verygą.Gėda, Gėda,Gėda! Negaliu matyt pliumbiznčių vyrų krizės metu žmonės susitelkia, o ne rinkiminės naudos ieško.Gėda Grubliauskai! Šungrybis iš grybės kompanijos-naudos sau bejieškantis.Nnuspirs žmonės kaip didžiausią kenkėją ir galėsi varyt su padružke prie raudų sienos...

trūksta žodžių

trūksta žodžių portretas
Nevykėli mere, kokias patalpas paruošei, tokias patalpas ir gavo žmonės. Tau viešbučiai siūlėsi savo patalpas, tu priėmei ar atmetei jų siūlymus?

Andriukaitis paaiškino, bet ar išgirdo tie, kam reikia?

Andriukaitis paaiškino, bet ar išgirdo tie, kam reikia? portretas
Gal ponui Grubliauskui Andriukaitis nušvietė protą? Ar ir dabar ne? Ponas grubliauskas turėjo organizuoti visą aprūpinimą apsaugos priemonėmis savo mieste, o ne šokdinti Verygą. Taip pat už apsaugą atsakingi įstaigų vadovai, kartu su meru. Tai paprasta ir logiška. Tačiau niekaip nedaeina mūsų miesto galvai...

kl

kl portretas
Kad grįžtančius reikėjo įzoliuoti iš kart,paskelbus karantiną,aišku ir labai riboto proto žmogui.Bėda,kad visur pilna nekompetencija.Menko nieko tvarkingai padaryti nesugebama.Juk jau prieš nusileidžiant lėktuvui ar atplaukiant keltui,žinoma,kiek,kokių keleivių bus.Tai ar neįstengia priimantys susisiekti su patalpų turėtojais,įspėti,kiek ir kur atvežami žmonės,kad tiesiai iš autobuso būtų apgyvendinami?Be laukimo,be stumdymosi.Neblaivūs nukreipiami į atskiras patalpas.Tai neįmanoma misija?O gal elementarus nesugebėjimas atlikti savo darbo?Vyt iš darbo "švogerius",juk už tas apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas bus sumokama iš valstybės biudžeto.Tai ir dirbkit,o neieškokit ką apkaltinti.

apsaugok viešpatie nuo tokio neįgalus bobiško mero

apsaugok viešpatie nuo tokio neįgalus bobiško mero portretas
Jam darželyje dirbti, ar muzikos mokytoju mokykloje, bet ne tokiose atsakingoae preigose kaip meras. Kaip prieš žmogų nieko blogo paskyt negaliu.

lituvis-lietuviui

lituvis-lietuviui portretas
Nematau nė vieno fakto ,puteikini.Vien tik idiotiški paistalai

Runkeliams

Runkeliams portretas
Nepraeis nei savaitė ,kai bus pakoreguotas šundaktario verygos įsakymas dėl priverstinio įzoliavimo.Bus leidžiama normaliems žmonėms įzoliuotis namuose su papildomom sąlygom.O valkatoms iš vištidžių,bus sugriežtintos

Kaip šauksi taip ir atsilieps

Kaip šauksi taip ir atsilieps portretas
Kokio ybio su vaikais, nėščios gastroliuoja kai karantinas paskelbtas? Atsakykit į klausimą. Kokio norit požiūrio į jus kaip patys demonstruojat savo panieką kitų žmonių atžvilgiu?

Lietuviui

Lietuviui portretas
1. Meras tyčiojasi iš moretų viešai. 2. Savo nuosavam festivaliui jau daug metų plešia miesto pinigus. 3. Nuolatos painioja viešus ir privačius interesus. 4. Meluoja. 5. Nuolat politikuoja pamindamas vertybes. 6. Nesirūpina miestu ir jo gyventojais. 7. Arogantiškas (tik prieš kameras vaidina “kultūringą” 8. Kenkia miestui. 9. Alkoholikas. Ir taip toliau ir panašiai galima vardint iki begalybės......

AK

AK portretas
Radote klaidą? Ar tiesiog tai, ką galima tobulinti. Aš tai matau šiokį-tokį skirtumą. Jei griežtiname atsakomybę karantinuojamiems asmenims, ir yra pamatuotų prielaidų, kad jie izoliuosis, turi kur, bus kas tikrins ir atsakys - taip, galime peržengti dabartinės tvarkos ribas. Man rodos, kad vyriausybė tai jau operatyviai išsprendusi, ačiū už siūlymus tobulėti.

Lietuviui

Lietuviui portretas
Nesu Puteikienės gerbėjas, bet žinau tinginį Grubliauską. Ir matau, ką jis daro dabar. vietoj to, kad organizuotų darbus, sėdi prie kompo ir pearinasi...

Lietuvis

Lietuvis portretas
Turit klaipėdiečiai vieną geriausių,kultūringiausių merų Lietuvoje,kuris nuoširdžiai rūpinasi miesto ir jūsų gerove.Ar galit nors vienas,pridėjęs ranką prie širdies pasakyt nors vieną faktą kąmeras pavogė ar privatizavo.Gėda skaityti jūsų šlykščius komentarus.Suprantu,kad daugelis jų puteikienės ir vaitkaus gerbėjų

jo

jo portretas
>klp Mūsų žmonos su vaikais po Europą ar pasaulį esant mirtinam pavojui nelaksto , nes yra atsakingos ir pilietiškos , taip kad su "valkatomis" joms neteks viename viešbutyje gyventi.

Realus darbas ,pone mere ,

Realus darbas ,pone mere , portretas
būtų ir info lapelių dalinimas grįžtantiems . Dalinate ? Kaip suprantu ne ? Nesugebate pirmas atlikti realių darbų ( Vilnius dalina ) todėl liko tik politikuoti ir kritikuoti ? Be pagarbos .

pritariu

pritariu portretas
Atsiprašant, o kas ten per nėščiosios ar mamos su kūdikiais kad trankosi po pasaulį pandemijos metu? Užsikrėsti galėjo užsienyje, laive, lėktuve ar autobuse, gal sąlygos ir privatesnės turi būti suteiktos, bet sąmoningų piliečių sveikata ir gyvybė ne mažiau svarbi.

Neziniukas

Neziniukas portretas
Ka nescia boba daro lektuve ar kelte?

Alio , pone mere ,

Alio , pone mere , portretas
Kodėl nedezinfekuojate gatvių ? Būtų reali pagalba miestiečiams , o visa kita tik politikavimas .

to kpl

to kpl portretas
šunys ir ninočka loja-meras dirba

Mano žmona

Mano žmona portretas
yra namie su vaikais , o ne po lėktuvus trinasi , čia moralas bukam :) KARANTINE kontaktų NĖRA , turi kambarį , maistą gauni , o kur kas ir kokie gyvena , neturi jaudinti nei tavęs nei mero . Man panašu , kad meras nelabai suvokia kas yra karantinas , kas yra platintojas , kada reikia daryti tyrimus ir kaip geriau padėti moteriai su vaiku ? Klaiku ir tai miesto meras ? Man panašiau į ieškanti " kaltų " .

kpl

kpl portretas
runkeliai,jeigu jūsų žmona su vaikais papultų į viešbutį su valkatomis iš vištidžių,įdomu ką šnekėtumėt.Visai nuo proto nuvažiavot,kad tik aplot merą.

Se

Se portretas
Kaip matyti, Grubliauskui laikas padėti ant stalo mero mandatą .

Dirigentas

Dirigentas portretas
mere, nedaryk gedos prezidentui, vaidinai jo drauga per inauguracija lakstei isikibes i jo rankove

B

B portretas
Cia jau yra sabotazas,siuliciau Klaipedoje ivesti tiesiogini valstybine valdyma

?????

????? portretas
GRUBLIAUSKAI - ar suvoki ką šneki? JUK TAI NUO TAVĘS priklauso. Sukviesk susirinkimą ir aptarkit kaip reikia dirbt, kas ką turi daryt, ar jau visai nuo proto nulipai??>?>

RK -ui

RK -ui portretas
O ta moteris negalėjo užsikrėsti lėktuve ? Nebijojo skristi , o gyventi atskirame kambaryje be kontaktų su kitais jau negali ? Gal ji yra platintojas ir dėl jos pačios ir vaikų saugumo reikia būti ten , kur atsiradus pirmiems simptomams moteriai ir jos vaikams bus suteikta skubi pagalba ? Iškreiptas tas liberalių rūpestis ...

To rk

To rk portretas
Kaip ji karantine uždaryta užsikrės? O jei ji su virusu grįžo? Apkrės dešimtis ir mirs dešimtys. Tu baik tam dudoriui politikieriui nuolat patsikaut, mes mero neturim tik lodorių nuolat politikuojantį ir kiršinantį žmones, jis nei vienos problemos neišsprendusį.

RK.

RK. portretas
Merai turi susitarti ir nevykdyti nusikalstamų Verygos sprendimų. Užteks žudyti Lietuvos žmones.

RK.

RK. portretas
Kada peržiūrės tas Veryga? Tu supranti, kad dabar, šią minutę nėščia moteris užsikrečia virusu ir praras kūdikį arba mirs pati? Dabar.

Kiek galima

Kiek galima portretas
Tai juk pasakė Veryga, kad peržiūrės pagal situaciją visus karantinuos, šitas Grigeo politikierius toliau bando kiršint visus, apgailėtina, kai apie Grigeo šūdus tai buvo ausis suglaudęs, o dabar lenda į eterį, mat gelbėtojas, kad tu kur senas parazite

jonis

jonis portretas
klaida tik viena- isirenkant toki mera... laikas butu pagalvoti apie atsistatydinima...

Tèvas

Tèvas portretas
O juos paleisti į miestą!?

Baisi

Baisi portretas
didžiausia klaida, kad šį nuoteką išrinkome meru

GRUBLIAUSKUI

GRUBLIAUSKUI portretas
Užsičiaupk, Grubliauskai...šitas problemas turit išspręs savo susirinkimuose, ir ne NUOTOLINIUOSE, o TIKRUOSE. Kaip drįsti kaltint kitus, pats nieko nepadaręs...JAU KANTRYBĖ BAIGIASI

Grubliauskai,

Grubliauskai, portretas
atsiraitok rankoves ir pardek dirbti.Nusibodai su savo padejavimais.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
užkrėsi kita sąžininga

Trimitas

Trimitas portretas
Yra buki, bet atsiranda ir bukesniu...Ir dar valdzioje...

klaida yra kad si veikeja isrinko meru

klaida yra kad si veikeja isrinko meru portretas
nes neturi vadybiniu administraciniu gebejimu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių