V. Grubliauskas apie V. Janušonį: visi klystame ir padarome klaidų

Klaipėdos miesto savivaldybės taryba ketvirtadienį išklausė kritikos lavinos sulaukusį Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) vyr. gydytoją Vinsą Janušonį. Pats V. Janušonis teigė apgailestaująs dėl susiklosčiusios padėties, bet patikino pats iš pareigų nesitrauksiąs.

Išklausęs mediką uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas teigė, kad nušalinti V. Janušonį būtų nesunku, tačiau tam, atkreipė dėmesį jis, reikia teisinės motyvacijos. Kartu meras teigė, kad svarbiausia yra ištaisyti trūkumus savivaldybei pavaldžioje KUL.

„Turime pripažinti, kad klystame visi – nuo ministro iki sanitaro, nuo mero iki premjero. Visi klaidų padarome – tie, kurie ypatingai daug dirbame. Pirmiausias dalykas yra ne personalijos klausimas, o kas, kada ir kaip ištaisys trūkumus, kurių yra. Jie yra identifikuoti“, – sakė V. Grubliauskas.

Jis teigė, kad privalo būti išklausyti visi KUL medikai, darbuotojai, o problemos ištaisytos kuo greičiau.

ELTA primena, kad Klaipėdos universitetinės ligoninės sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga kreipėsi į uostamiesčio savivaldybę, prašydami nušalinti KUL vyriausiąjį gydytoją V. Janušonį.

Profsąjungos pirmininko Dainiaus Burdulio teigimu, COVID-19 epidemijos metu buvo neužtikrintos visiems darbuotojams saugios darbo sąlygos, o pacientams – kokybiškos ir prieinamos sveikatos priežiūros paslaugos.

SAM savo ruožtu minėtoje gydymo įstaigoje dėl užfiksuotų koronaviruso atvejų tarp medikų dar praėjusią savaitę pradėjo tarnybinį patikrinimą.

Antradienį portalas „Atvira Klaipėda“ paskelbė minėto tyrimo išvadas. Jose teigiama, kad koronaviruso išplitimas ligoninėje iš dalies susijęs su infekcijų kontrolės reikalavimų nesilaikymu – nesureguliuoti personalo srautai, švarūs ir panaudoti rūbai laikomi tose pačiose patalpose, kai kur nėra rankų antiseptiko, blogai sužymėtos talpyklos.

Pateiktose išvadose taip pat pažymima, kad atliekant laboratoriškai patvirtintų COVID-19 susirgusio personalo ir pacientų atvejų epidemiologinę diagnostiką buvo nustatyta, jog kai kuriais atvejais NVSC Klaipėdos departamentui nepateikti duomenys apie nustatytus arba įtariamus susirgimus, o pateikti kontaktinių asmenų sąrašai nepilni.NAUJAUSI KOMENTARAI

Gytis

Gytis portretas
Tiesiog klaiku rotacijos nėra dirba senas bolsevikas Janušonis. Meras tikras klounas. Klaipėda jums gėda.

N

N portretas
Atlikusiems primenu ,kad apie Grubliausko dosnumą ,,klaipėdos vanduo" įmonei buvo rašoma dienraštyje Klaipėda. Buvo nurodytos sumos ,tiek skrydžiams ,tiek pokyliams su muzikantais ,tiek Kalėdinėms dovanoms. Taip tai be nesąmonė tai tiesa. Tik kam ta tiesa nepatinka matyt idirba toje įmonėje ir gavo dosnią premiją. O straipsnis apie nero švaistomus pinigus ,,klaipėdos vanduo" įmonei buvo nesenai ,sausį Gan didelės sumos

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Neveltui vienas V.G. draugas yra mums pasakęs - jei išrinksite šitą žmogų meru, Klaipėdai gedulas. Na gal ne gedulas, bet tikrai nieko gero.
VISI KOMENTARAI 47
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių