Užvirė intrigų katilas: „Grigeo“ skandalas įgauna politinį atspalvį

BEBRAS

BEBRAS portretas
Ka matavo visuomenes sveikatos centras, ka tyre centro laboratorija. Ka higienistai dare - dabar sedi lyg karsta bulve prarije, Kodel ta ilgaamzi pensininka grazino i darba ar jaunu, protingesniu specialistu nera. Tiek pasirinkimo. Daug klausimu, o atsakymo .....

klp

klp portretas
idomu kiek atkatu yra gaves dudorius?? STT galetu pasidometi

Q

Q portretas
Tuma,yra galimybe susitvarkyti apleista viesbuti Liepojos g. ,kol esi prie miesto lovio.!

RK.

RK. portretas
Pagal straipsnyje pateiktą informaciją - visi, kurie nori atstatydinti Klaipėdos merą yra prieš Girskienę ir valstiečius.

Tylioji valdančioji dauguma.

Tylioji valdančioji dauguma. portretas
Dienraščiui ir toliau atlieka tarnystė valdantiesiems misiją. Gėdinga ir mero pozicija, pensininkas Makūnas lieka savo poste, Grubliauskas negrąžina paramo džiazui pinigų... Nusivyliau ir konservatoriumi Aidu Kaveckiui, jis ir toliau išlieka "nuliu" taryboje.

taigi

taigi portretas
> Klp Gavai brendžio dėžutėje pora rulonėlių nukainuoto WC popieriaus?

Klp

Klp portretas
Puteikiniai smirdi labiausiai šiame skandale

Ir dar tomuti ,

Ir dar tomuti , portretas
Taip čia tas verslininkas , kuris kažkada UŽ SAVAS LĖŠAS , norėjo statyti požeminį garažą prie viešbučio , bet leidimo negavo , todėl požeminį garažą , daugumos miesto tarybos sprendimu , STATYS už TAVO , MANO ir kitų miestiečių pinigus ir suma nemaža : ) taupyk , mielasis : )))))

Na taip.

Na taip. portretas
Kaip meras ir kiti galėjo matyti įmonę kuri tokia gera? Tokia gera, tokia gera, kad visada teikė nemažą finansinę paramą miestui (t.y.kuopelei Kongas&Ko'). Kaip atrodytų jeigu tas nuolat gaunantis tuos tūkstančius, dabar tos įmonės šulams akis draskytų ir pritartų prokurorams taršantiems Pangonį? Taigi visiškas nužmogėėėėėėėjimas!:D)

Varge tomuti ? :)

Varge tomuti ? :) portretas
Silpna su suvokimu ? Užuojata :)))) Kaip vienas tarybos narys , kad ir verslininkas , be miesto TARYBOS PRITARIMO , kurioje daugumą su konservatoriais turi Grubliausko komitetas , gali rausti Atgimimo aikštę ? Mielasis visai nesupranti ? Paklausk vyresnių bendrapartiečių , kad ir konservatorių , kaip jie balsavo dėl rausimo ? Sugebėsi ? Gal tada neklausi tokių klausimų , kurie kelia abejonių pačio gebėjimais suprasti ?

tomas

tomas portretas
Ar Arūnas Tuma ne tas verslininkas ir miesto Tarybos narys, kuriam priklauso viešbutis ,,Viktorija", ir kuris nori išrausti Atgimio aikštę?

taigi

taigi portretas
p.s. kaip supratau, "patriotiški" politikai gražino tik paskutinę gautą "dėžutę" nuo brendžio, o kaip su kitomis "dėžutėmis" gautomis per 10 metų?

O aš tikiuosi , kad

O aš tikiuosi , kad portretas
Politikų "gerumą" ir verslo dosnumą išaiškins teisėsauga . Ne kai kurie paremtieji grąžino pinigėlius :) Panašu " pinigai įgauna kvapą " :)))) Kas labai džiugina . Visi reikalaujame socialiai atsakingų verslininkų , o aš pradedu norėti socialiai atsakingų politikų . Ko kaip aiškėja taip pat trūksta :) Kiek metų politikai ir vietiniai ir centrinės valdžios buvo " kurti " bendruomenei ? Ir net dabar " vietinis " nesugeba prisiimti atsakomybės dėl abejingumo ar nors padėkoti bendruomenei . Nemalonu ...labai nemalonu , pone mere .

taigi

taigi portretas
Jokios politikos, tik pateikite išsamų sąrašą kokias politines partijas, visuomeninius judėjimus , renginius ir fizinius asmenis minima įmonė pastaruosius dešimt metų finansavo. KAM, KADA IR KIEK.

))))

)))) portretas
Panašu to meto liberaliai miesto tarybai , meras Grubliauskas , nebuvo jokio motyvuoto argumento ar ne 3 kartus didinančiai " grigeo " priimti neigiamą sprendimą ? Gal iš to gerumo ir grigėjas toks dosnus ? Neturiu kitų prielaidų ...labai gaila , o meras turėtų padėti kabineto raktus , būtų garbingiau , nes dabar dalyvauti renginiuose ir klausyti mero kalbų , aš kaip miestietis jau negaliu . Ačiū pone mere , manyčiau laikas poilsio . 3 kadencijos matyt per daug pagundų ?

Niu RK , kas per nervas :) kodėl žmones vadini debilais ?

Niu RK , kas per nervas :) kodėl žmones vadini debilais ? portretas
Artėja laikas likti be darbo ? :)))) Net aš , eilinis ne politikas , perskaičiau , kad savivaldybės taryba turi galių :) LR Planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo įstatymas .III skyrius .Poveikio aplinkai vertinimas 8 str. 5. ............savivaldybės , kurios teritorijoje planuojama ūkinė veikla , TARYBA PRIIMA NEIGIAMĄ motyvuotą sprendimą dėl planuojamos ūkinės veiklos galimybių , poveikio aplinkai vertinimo procedūros NEGALI BŪTI RENGIAMOS , KOL .........

Uzkniso

Uzkniso portretas
Grubliauskas amzinai nieko nezino, nieko nemate, nieko nedare. Nors visas miestas apleistas. Kelio nesugeba sutvarkyti 3 metai. Miesto plano nera. Festivalius organizuoja zmona uz miesto pinigus. Visur "varkininkai" sedi kurie nesiskaito su gyventojais. Makunai, Murkeikos, Simonaviciutes, Neniskiai. Atlyginimus tik pasikelia uz piara be rezulatu. Jusu sovietini propganda jau senai pasenusi ir jus vieni tikite, kad zmones tiki jumis.

be jokių i š l y g ų-vyti iš Klaipėdos miesto

be jokių i š l y g ų-vyti iš Klaipėdos miesto portretas
liberalus ir jų VOGIMO pagalbininkus KONSERVATORIUS.--Klaipėdiečiai ! ---n e l a u k i m e iš KONSERVATLIBERALŲ ir n e s i t i k ė k i m e jokio rūpesčio, kelti MŪSŲ gyvenimo g e r o v ę --juk matome , kad kas metai s a v a n au d i š k a i ,šios DVI GRUPUOTĖS nusikalsta vis daugiau --alindamos į v a i r i a i s būdais žmonių gyvenimą--vienas iš jų šis GĖDINGAS ir n e d o v a n o t i n a s ryšys ir tolerancija Grigeo n u s i k a l t ė l i a m s, kurie n u o d i j o daugelų metų klaipėdiečių SVEIKATĄ, gamtą ir PAJŪRIO vandenis

neskaniausia

neskaniausia portretas
kai dabar valstiečiai nori sau priskirti laurus - 4 metus valdo valstybę, aplinkos ministeriją ir tipo nebuvo laiko kažką padaryti, pamatyti, dabar rėkia oi ką padarėme. Mažeika važinėja taršiu auto, bendrapartietis stumbrą nukala, pavaldžios institucijos ima kyšius, bet MAŽEIKA nei prie ko? Teista moteris vaidina moralės įsikūnijimą...vimdo ir tiek...

Debil-ui

Debil-ui portretas
O kada vyko tas derinimas dėl poveikio aplinkai? Gal pateiksi tikslas datas, Tarybos posėdžio protokolą? Na, laukiu...

Bruto Neto - ui

Bruto Neto - ui portretas
Savivaldybė - taryba galėjo vetuoti kada vyko derinimai dėl poveikio aplinkai , nes Grigejas 3 kartus didino gamybą !!!!! Miestiečiai jau skundėsi . Jei būtų vetavę , kol neprisijungs prie miesto valymo įrenginių , tol bus veto gal dabar nereikėtų nei merui, nei bendruomenei , nei prokurorams ieškoti ? Bet ....matyt buvo visiems gerai , vieni gaudavo paramą šeimos verslui , kiti .....O miestiečiai ? Ai tegul mitinguoja .

O aš netikiu tuo " jaunimas " :)

O aš netikiu tuo " jaunimas " :) portretas
kiek pažįstu didžioji dalis jaunimo yra išsilavinę, atsakingi ir suvokia kaip svarbu yra saugoti gamtą , patys dalyvauja įvairiose akcijose . O gal " Grigeo " nebuvi pagautas dėl taršos ? Prokurorai nepatvirtino , kad be dujokaukės negalėjo prieiti prie šulinių , mokslininkė nepaaiškino , kad perdirbime naudojama labiausiai dvokanti medžiaga ? Ar pats " Grigeo" nepripažino , kad leido nevalytas nuotekas , oi dalinai :) Ir prie ko čia rinkimai ? Jaunimas manau taip pat pareikš savo nuomonę dėl mero ir kitų politikų veiksmų . Jaunimas Klaipėdoje augins vaikus , maudysis jūroje ...Labai tikiu jaunais padoriais žmonėmis . Gana balsuoti " už partijas ", laikas žinoti kaip miestui dirbama ir rinkti tik tuos kurie JAUČIA atsakomybę ir VERTINA miesto bendruomenę .

D

D portretas
Is kur tas meras ka nors gali zinoti. Cia juk ne kokie puciamuju dudu orkestro reikalai.

Bruto Neto

Bruto Neto portretas
Šitos kaltų paieškos yra keistos - žmonės nesupranta, už ką kas atsakingas. Juk ne meras turi šniukštinėti po įmones ir ieškoti taršos šaltinių. Atsakomybė tenka Aplinkos ministerijai, kuri toleravo, kad aplinkosaugos sistemoje dirba kyšininkai, pučiantys į vieną dūdą su aplinkos teršėjais. Todėl ir degė Alytus, todėl ir smirda Klaipėda: iš pietryčių kvepina Dumpiai ir LEZ'as, o iš vakarų pusės uosto krovos įmonės + Pangonio kartonas. Mero kaltė, tiksliau, merų Taraškevičiaus ir Grubliausko, kad neišreikalavo iš Vyriausybės didesnio dėmesio klaipėdiečių sveikatai. Mes neturime jokių privilegijų sveikatos apsaugai, esame gydomi taip pat kaip Birštono, Šilalės, Nidos gyventojai, kurie neturi jokios pramonės, gyvena sveikoje aplinkoje ir mėgaujasi žymiai didesniu biudžetu vienam gyventojui nei Klaipėda. Nes Klaipėda klaipėdiečių sveikatos sąskaita tokias ekologiškas oazes dar ir duotuoja. Argi tai lygios galimybės? Kodėl Visagino gyventojai turėjo privilegijų, o klaipėdiečiams - špygą?!

Tiesa

Tiesa portretas
Atsakymas jaunimui gaila , kad neprisimena konservų valdymą ,baisu viskas atimta iš pensininkų , vaikų pinigai ,atlyginimai , matyt jaunimas tebebuvo gandro kiaušinyje.

wow

wow portretas
Kokia gali būti miesto '' smarvė'' jei gausios įplaukos liejasi į džiazo festivali ....

JOOOO

JOOOO portretas
Vykit lauk konservatorius ir liberalus is valdzios nes tuoj viskas bus taip apdergta ir sugriauta kad prireiks 35 metu viska atstatyti....mokykites is kaunieciu.

O konservatorė Bilotaitė

O konservatorė Bilotaitė portretas
seimo narė nuo 2008 m taip pat " nežinojo " , kad aplinkosaugos įstatymas " skylėtas " ? Kaip balsavo ? Kiek kartų kandidatavo į miesto merus ? Dabar ir į Klaipėdos posėdį kaip seimo komiteto narė atvažiavo pasiaiškinti ? Ir kaip čia buvo ? ;) Na , tikrai kaip buvo , kad seimo nariai balsavo už tokį įstatymą ? :) Seniai rašiau , jei norėsiu mokytis veidmainystės , mokysiuos iš seimo opozicinių , tų, kurie buvo valdžiose , o dabar stebisi " kas čia vyksta " .

Jaunimas

Jaunimas portretas
Kolchoznikai atkuto. Pradėjo ruoštis naujiems rinkimams ir vėl laimėti nori. Važiuokite į naisius ir tvarkykitės su savo trąšomis.

Anonimas

Anonimas portretas
Klaipėdiečiai turėtu susivienyti ir versti , dešimtmečiais vagiančią liberastų ir landsbeginų gaujas iš Klaipėdos merijos ,taip kaip padarė Kauniečiai išmetė landsberginius iš Kauno ,Klaipėdiečiai keiskit savo miesto valdžią ,ekologinė katastrofa yra Klaipėdos grobstymo pasekmė ,.

NA NA

NA NA portretas
prie ekologinės katastrofos Klaipėdoje privedė politikai ,jų grobstymai ir įtakų zonų dalinimasis ,--------Klaipėdą dešimtmečiais valdė liberastai su landsberginiais ,tai jie yra atsakingi už Baltijos jūros ir marių ekologinę katastrofą ,jie iš to pinigavosi ,nuodijo žmones ,dabartinis klaipędos meras yra landsberginių ir liberastų patikėtinis ,,,,,sėkmės ,Klaipėdiečiams išsirinkti savo žmonių patikėtinių ,valdžią ,,,,

Meda

Meda portretas
panašu,kad politikams nerūpėjo kas vyksta,nors žmonės ir skundėsi. Visi tie,kurie buvo grigeo pamaloninti,turi taip pat atsakyti. BŪtina juos pilnai išviešinti,kad žinotume. Kiek pinigų skirta atskirų įtakingų politikų rėmimui? Remtos įvairios partijos,tarp jų net kandidatai prezidentauti. O ar pasidomėjo prezidentas ir kiti, ar švarūs tie pingai? Ne ,nerūpėjo, negirdėjo žmonių.Va,čia ir problema.. PO to vaidinama ,kad esame švarūs,sąžiningi,pilietiški....Kokia veidmainystė!. Viską pas mus galima nupirkti. Valdininkų akis, ausis ir jų tylą.

Klaiku kas aiškėja..

Klaiku kas aiškėja.. portretas
Aš supratau , kad " valstiečiai " matydami koks skylėtas yra aplinkosaugos įstatymas , darė pakeitimus ir kaip reikalauja galiojantys teisės aktai , šie keliauja per seimo komitetus ir kur užstringa, ir todėl negalėjo jau rudenį seimas jų patvirtinti - vienas pakeitimas nereikia pranešti prieš atėjimą . Nepatikėjau , seimo kaimo reikalų komitete , kuriame daugumą turi seimo opozicija ? :) Todėl pakeitimai nusikėlė į balandį ? Kam naudingas toks " skylėtas " įstatymas ? .Man panašu , kad seimo opoziciniams . " valstiečiai " siūlo , opoziciniai vilkina , o konserliberalieji jaudinasi - verslas nespės pasiruošti ? Kam aplinkosaugininkų atėjimui ? Matyt opoziciniai žino apie taršas , o " kaltas " ministras Mažeika , - teisėsauga kuri rinko apie pusmetį įrodymus ? Panašu " kreivų veidrodžių " karalystėje nori gyventi seimo opoziciniai . Tokia mano tikros klaipėdietės , mylinčios miestą ir norinčios jo klestėjimo , norinčios , kad klaipėdiečiai gyventų ne simboliniame sveikame mieste

Kirvis

Kirvis portretas
Palaukite, greit kaimynines valstybes pareiks pretenzijas del tarsos... Cia tik ziedeliai...

Balsavę už konservatorius ir

Balsavę už konservatorius ir  portretas
gyvenę smarvėje skaitote ką kalba konservatorių " veidas " miesto taryboje ponas Kaveckis ? MERAS DIRBA GERAI : ) Miestas kvepia : ) Matyt todėl ir pakvietė buvusį aplinkos ministrą Navicką konservatoriams patarti ? Nors seimo opozicija , kurioje yra ir konservatoriai 2018 -06 - 04 surinkę parašus aplinkos ministrui Navickui reiškia nepasitikėjimą - interpeliaciją . Seimo narių nuomone šitas ministras prasčiausiai atlieka pareigas ....info iš verslo žinių ... Ir vėl " nieko tokio " Klaipėdos konservatoriams ? Nesuprantu kada prarandamas objektyvumas ? Kokie ryšiai sieja verslininkus ir politikus ? Ir ar miestiečiai rūpi tik prieš rinkimus ? O paskui ....pasiuskit , mes dirbame gerai ?

šiandien Klaipėdoje

šiandien Klaipėdoje portretas
valdžioje konservatoriai, jie kaip rodo skaičiai gavo solidžią paramą iš Grigeo (tiesa grąžino), bet juk tais pinigais tai jie tada pasinaudojo rinkimus laimėdami. Kur jų atsakomybė, Barbšys atostogavo, Kaveckis šiaip pakalbėjo, Bilotaitė kažką postringavo. Jei jau rėmė juos Grigeo tai kur nors koks komentaras???

.....

..... portretas
Vaitkų išmetė be jokios įrodytos kaltės , tik R.Masiuliui , " geriausiam konservatorių " ministrui panorėjus . O gal ką pridirbs ? Jei remtis tokia logika , manau meras taip pat turėtų būti atstatydintas ? Gal žinojo ? : ) Manau todėl Vaitkus , patyręs ką reiškia būti " suvalgytam" politiniams pietums , kalba apie tyrimą ir išvadas ir realiai sako ką GALĖJO DARYTI MERAS .

Labai pritariu VĖTROS komentarui

Labai pritariu VĖTROS komentarui portretas
" kaltina " ministrą Mažeiką , kad šis atseit apie pusmetį žinojo , kad teršia ir leido teršti ? Vyko stebėjimas , vyko įkalčių rinkimas , kad realiai be jokių išsisukinėjimų ir klaidų pagauti teršėją , nes piniguočius tuoj pasamdys pačius geriausius advokatus ir prasidės ...ne taip surinko , ne tą pasakė , ne tie įrodymai ir t.t... Nuoširdi pagarba pareigūnams , kurie nuslėpė nuo liberalių apie įkalčių rinkimą ir apie slaptą operaciją . Aš taip pat manau , kad tas Gentvilo siūlymas buvo dėl " žinojimo " apie taršą - 1,5 metų tylėjo ir siūlė nuolaidą ? :) Po slaptos operacijos prijungė be nuolaidos , " kaltas " Mažeika :) Kažkoks nužmogėjimas ...

?

? portretas
Čia tas pats A.Vaitkus , kurį išmetė iš uosto R.Masiulis?

Anonimas

Anonimas portretas
O tas prisidirbęs L Makūnas kam ten pasodintas? Gal per daug žino? Senis turėtų ant pečiaus sėdėti , o nepatarinėti

Dėl liberalo S.Gentvilo taip pat nesuprantu

Dėl liberalo S.Gentvilo taip pat nesuprantu portretas
Ponas 2011 m tapo Klaipėdos mero Grubliausko patarėju . 2015 m miesto tarybos nariu , manau . Miesto plėtros ir strateginio komiteto pirmininkas , tėvas - liberalas , ėjęs įvairias pareigas , E.Masiulio " krikštatėvis " :) Manau apie tai kas gali teršti , smardinti , ponai abu nujautė , aš čia taip sušvelninu , nes darau prielaiidą , gal net žinojo . Miestiečiai aktyvūs , bendruomenė nenuleidžia rankų , rašo , piketuoja , skambina visais varpais ir panašu , kad " valstiečiai " bendruomenę gali išgirsti ir .... ? Liberalas klaipėdietis S. Gentvilas teikia pasiūlymą taršias įmones prijungti prie miesto valymo įrenginių su 50 % nuolaida ? Iš kur tas dosnumas ? Kas apmokės skirtumą ? Tuo labiau , kad sklando kalbos , jog grigėjas " artimas " politikams ? O Gentvilas sako : nieko tokio :) Meras gauna paramą šeimos verslui ...Labai tikiuosi - teisėsaugai pavyks išnarplioti ir šiuos ryšius kurie gal galėjo turėti įtakos " nežinojimui " ?

Vėtra

Vėtra portretas
Atrado Gentvilas dar vieną kaltą - ministrą Mažeiką . Mat jam vadovaujant buvo išaiškinti kaltininkai. Juokas pro ašaras. Iš to , kaip jie mėtosi kaltinimais , galima daryti išvadą - kalti visi buvę valdžioje ir jų pakalikai parsidavėliai aplinkosaugininkai .Gentvilas prisipažino , kad prieš 1,5 metų siūlė Grigeo nuolaidas jungiantis prie miesto tinklų. Kodėl siūlė ? Nes žinojo , kad neprisijungę ir nuotekas kažkur ( ? ) tai nuleidžia.

Jei

Jei portretas
Meras nežino kas dedas mieste,jis ne meras,tikras meras turi rūpintis miestu o ne tik dūduoti.

Kaunas tvarkosi

Kaunas tvarkosi portretas
Sulindę seime ,vyriausybėje,meruose,merijose,savivaldybėse pilna verslininkų milijonierių ir oligarchų kaip tarakonų>Ko jie ten tupi?Matijoašitis net du sunelius Kauno taryboje įtaisė.O kiek dar jų atstovų oficialių ir neoficiaių klapčiukų valdžioje.Iš meilės Lietuvai??Neee jie ten sėdi tam kad pramuštų palankius jiems įstatymus ir poiįstatiminius aktus,sudarančius slygas tokiems Grigeo Pangoniams nebaudžiamai teršti Lietuvą.Jie ten sulindę tam,kad apginti savo verslo juodus darbus nuo tikrintojų,kad pramušti visokias lengvatas,dotacijas ir .t.t ir taip galėtų išnaudoti žmones ar teršti gamtą .Štai ir Grigeo gavo 500 000 eurų paramą iš valstybės gamtosaugai gerinti firmoje-ir gerino -"šūdą" leisdami į marias ir nuodidami žmones.

Kas dėl liberalios miesto tarybos ,

Kas dėl liberalios miesto tarybos , portretas
Kaip supratau " grigeo " gamybos pajėgumus ar ne 3 kartus didino 2012 m ? O įmonė gaudama leidimą didinimui turi derinti su savivaldybe POVEIKĮ APLINKAI , o savivaldybė turi VETO teisę ? Kodėl ne vetavo ? Meras Grubliauskas ir kiti liberalūs ? Makūnas skaičiau sakė , kad " Grigeo " buvo siūlyta prisijungti prie miesto valymo įrenginių ? Manau ponas Makūnas kaip " klaipėdos vandenų " vadovas nujautė kas gali vykti ? " Grigeo " nesutiko ? Ir nieko ? Ar miestiečiai nesiskundė dėl smarvės ? Liberalas E. Masiulis 2008 - 2012 m buvo Susisiekimo ministras ir jį į seimą išrinko pietinio rajono gyventojai ir jau jam buvo rašomi raštai su pagalbos prašymais dėl smarvės ?

Klaipeda

Klaipeda portretas
Kaip visada mūsų meras nieko negirdėjo ir nieko nematė. Kaip dėl chromo, jau užglaistytas reikalas???

Tiesa

Tiesa portretas
visokiems Jonams čia rašinėjantiems.Taip kaltas meras ,kalti aplinkosaugininkai>Bet kalčiausias PANGONIS kuris nuodydamas žmones ,gamtą krovėsi sau papildomus milijonus.Jei Pangonis sako kad nežinojo/ itariu meluoja/ kad leidžiamas š.. į marias ,tai kaip galėjo meras sužinoti?????Kaip galėjo gamtosaugininkai pagauti.Juk leido š..naktį.Pirmiausia kaltas nepateisnamai kaltas Pangonis.Paskui visi kiti...

Kl

Kl portretas
Grigeo tik atspindi bendra Klaipėdos situacija.. nevaldoma tarša žudo miestelėnus jau seniai. Meras turi trauktis

?

 ? portretas
Ir dabar dar meras savo interviu u drįsta " jaudintis " kas tas sklendininkas kuris ją atidarinėjo ? Mane kaip pilietę , kaip klaipėdietė , labiau jaidina KAS LEIDO PRIIMTI TOKIUS ĮSTATYMUS , kurie nesaugo gamtos , o tik sudaro kliūtis aplinkosaugininkams - turi pranešti prieš atėjimą . Jokių būdų aš jų nepateisinu , bet ....kur atsakomybė tų kurie balsavo už tokią tvarką ? Panašu tikrai " pinigai nekvepia " .

man rūpi kaip atsirado įstatymai , kurie 'leido " nematyti

man rūpi kaip atsirado įstatymai , kurie 'leido " nematyti portretas
Kaip supratau iš vakarykščios diskusijos tarp ministro Mažeikos ir liberalo S.Gentvilo , šis įstatymas priimtas 2012 m ? 2008-2012 m seimo valdanti dauguma konservatoriai +liberalai . Ministras pirmininkas Kubilius ,Aplinkos ministras G.Kazlauskas , Teisingumo ministras liberalas R.Šimašius . seime ir klaipėdietis , dabartinis meras Grubliauskas , jau antrą kartą . Pirmą kartą merą į seimą išrinkome 2004 m . 2006 m prisijungė prie Liberalų sąjūdžio . 2011m su Liberalų sąjūdžiu išrinktas į Klaipėdos miesto tarybą , o po vis renkamas miesto meru . Sakyčiau rimta politinė patirtis , todėl nesuprantu kaip liberalai , ilgus metus valdantys miestą , 'nieko nenumanė ' apie galima taršą ? Kaip pone mere balsavote dėl šio įstatymo seime ? Negi nesuvokėte , kad įstatymas 'skylėtas ' ? O teisingumo ministras liberalas taip pat nieko neįžvelgė ir nesiūlė jo dėl spragų taisyti ? Tada žinoma dabar galime apgailestauti tokia 'bedante aplinkosauga " ir "kaltas ' Mažeika ? O meras 'nieko negali " ?

vergove

vergove portretas
geda net ziuret i mera kuris viska zinojo bet nieko neveike tik pute birbyne apie gera gyvenima

Aš labai nusivyliau meru ,

Aš labai nusivyliau meru , portretas
Kaip aiškėja jam labiau rūpi kur vyko protestas ? O meras nepamena kiek kartų vyko mitingai Atgimimo aikštėje ? Aš dalyvavau ir girdėjau mero pažadus , girdėjau dalyvavusių valdininkų atsakymus kaip " jiems nepavyksta nieko nustatyti ' , girdėjau kaip miestiečiai šaukė merui gėda , šaukiau ir aš . O kas įvyko dabar , kad įžvelgė politiką ir siunčia prie "grigeo " ? Vyko išvažiuojamasis seimo posėdis savivaldybės salėje , ten dalyvavo miesto politikai ir naujasis "nieko nežinantis ' ;grigeo ' vadovas Eikinas ? Ar ne jam tarybos narė įteikė skaičiuką ir palinkėjo niekada jo nenuimti ? Ar kažką panašiai ....Skaičiau mero interviu pirmadienį , paskaičiau ir šiandienos ir nei žodžio apie aktyvią bendruomenę , kuri jau seniai merui raštus rašo ? Ar meras nėra jai dėkingas ? :) Ar liko nuoskauda , kad pinigų sumažės džiazams ? Man tai tik tokia nuomonė , todėl Vaitkus teisus , o aš pasirašysiu po peticija .

Jonas

Jonas portretas
Kuršių marios teršiamos nevalytomis nuotekomis ,o politinė šio reikalo pusė -savivaldybė užteršta asmenimis kurie tikrai turėjo žinoti apie taršą. Tai meras parodytų gerą valią ir galėtų pasiėmęs tą visą blogai kvepiančią komandą išžygiuoti iš veltėdžių pozicijų aukštai pakėlęs galvą. Dabar liūdna pasaka , anot J.Biliūno , apie persenusį Brisių.

ALGIRDAS

ALGIRDAS portretas
SYKALIAI ŽURNALISTAI UŽSTOJA SMIRDANTISYKALIAU VAITKŲ. *ATSIPRASYTI*KUR MORALĖ VAITKAU. SMIRDI IR TYLĖK.

juokingiausia

juokingiausia portretas
kad tarkime viena aktyvi kovotoja, pati nuteista teismo aktyviai reiškiasi, dalyvauja kaip niekur nieko konferencijose su tarybos nariais, seimo nariais, o pastarieji deklaravę ryšius su teistais asmenimis? Kai jau nuteistas asmuo liepia laikytis teisinių reikalavimų yra juokinga.

Vaikui

Vaikui portretas
Nepuoli kaltinti žmonių visko neiišsiaiškinęs? O kaip dėl Gentvilo?

Tata

Tata portretas
Visi kalti tik ne Grigeo?

RUSISKA TROIKA

RUSISKA TROIKA portretas
Vienas kita dangsto ,valstieciai ,visuomeninkai .liberalai ir dar truksta centristu.O kur Seimo nariai,Jie yra ir kalti ,juk nera primta aplinkos tinkamu istatymu.Tiek metu,visokie vienetai smarves ,o kad patekt tikrinti bet kada nera istatymo ir t.t.Net po posedzio savivaldybeje ,kada vis issivaiksciojo pietineje miesto dalyje smirdejo pridegusiais blynas ,tiesiog tas pats scenarijus ,kaip su tualetinio popieriaus fabriku ,naktimis ,per iseigines ir sventes.Ka, nei meras ,nei pavadutojas ,nei nacionalinis sveikatos centras to nezino.O kur tos visuomeninkes interneto puslapis ir t.t.Kodel niekas nevaziuoja nakti tikrinti to bioetanolio ar kito objekto.O valstieciu aplinkos ministras, is viso nepasirode mieste.Aisku ponas meras ,geras vyras ,bet deja padare kaip sako boga ejima ,prieme vandenu direktoriu ,ir esme tame ,kad nezinojo o gal buvo kas kita.Tiesioginis valdymas geriausia isetis miestui ir gyvetojams,Kenteti tiek metu niekas daugiau nesiruosia.Nepakeiciamu nera.

:S

:S portretas
Astos Dykovienes sykalas, net skaityti neverta
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių