Už mašinų stovėjimą – iš darbuotojų kišenės

Grįžti į straipsnį

Dominykui

Dominykui portretas
O kaip I tas įstaigas atveža vaikus tėvai, kurie neturi mašinos? O kaip vaikai eidavo į mokyklą, prieš 10- 20 metu? Gal priminti?. Niekas jų neveždavo, patys važiuodavo visuomeniniu transportu, o ir bilietas labai pigus, tik centus kainuoja. O tėvai I darbą taip pat arba eidavo pėstute, arba dviračių, arba visuomeninių transportu, jeigu mašinos nereikia, kad kažką pervežti.

Anonimas

Anonimas portretas
Anonimui dvirati irgi transporto priemone gal tegu pradeda dviraciais vazineti

Anonimas

Anonimas portretas
Dar nežmogiškiau, kad už stovėjimą darbo metu turi mokėti socialiniai darbuotojai. Įsivaizduokit atvažiuoja soc. darbuotojas aptarnauti savo globojamą asmenį- tai dar susimokėk už automobilio stovėjimą , jau neskaitant, kad važinėja asmeniniu transportu ir patys moka už degalus.. Nejaugi socialinė rūpyba negali išspręsti šitų problemų teisingai. Juk tie žmonės ir taip gauna mažus atlyginimus. O darbas sunkus, atsakingas ir nepavydėtinas.

gudas smetona

gudas smetona portretas
už stovą mokėti, bet už stovėjimą nereikia mokėti tik už stovą, išraukit stovą ir nemokėsit

To Dominykas

To Dominykas portretas
Matyt įmanoma...Pradžioje straipsnio skundžiamasi, kad neturi galimybės naudotis viešuoju transportu, bet " Jei biudžetinės įstaigos darbuotojams būtų kompensuojamas viešojo transporto bilietas, tuomet darbuotojai veikiausiai rinktųsi šią susisiekimo rūšį"...Privilegijų sau reikalaujasi ir tiek.

Dominykas

Dominykas portretas
O Jūs p. Cesiuli ,irgi važinėjate viešuoju transportu? Tai , kodėl kitiems taip drąsiai patarinėjate. Tėvams su vaikais tai praktiškai neįmanoma . Nes reikia , dažniausiai vaikus suvežioti į skirtingas įstaigas ir kažkokiu būdu, laiku suspėti į darbą. Viešuoju transportu gali važinėti tie žmonės, kurie, be jokių persėdimų , gali pasiekti reikiamaą tašką .

klp

klp portretas
Ir už stovėjimą nenori mokėti ir dar atskiras vietas jiems sužymėk ????? O kaip kiti pastato gyventojai ? Maža to, kad dėl atsikrausčiusios įstaigos veiklos nuvertėjo namo gyventojų turtas (kaip šviesa uodus, taip ta įstaiga į kiemą sutraukia bomžus), tai ponai dar užsimanė kieme vietas automobiliams susižymėti. Pabandykit......

as

as portretas
Įdomus dalykaas ir su Viršutinėje gatvėje stovinčiomis mašinomis. Tai gi ne privatus sklypas, tai visuomeninė teritorija, kurioje yra nakvynės namai. Kuo ji skiriasi nuo Šilutės plente esančios teritorijos ? Teisiškai niekuo, bet ponai dūdorininkai nusprendė, kad Viršutinės gatvės darbuotojai yra aukštesnės kastos ir jiems nereikia mokėti. O gal ten yra sukamos kokios varkės ? Didžioji dalis vietų neužimta, darbuotojų auto irgi ne kibirai, vartai užrakinti, kad neduok dieve kas pašalinis ateitų. Kas dar krenta į akis, tai kad bent jau šiltuoju metų laiku rūkant ir pliurpiant ant suoliuko praleidžiama daugiau laiko ,nei dirbant. Kada pro šalį bevažiuosi, -tai akivaizdu. Tiek prarūkoma, kad susimokėti neturėtų būti brangu. O važiuoti tenka tikrai dažnai. Daugiabučių kiemai apmokesdinti, valdžiažmoginių darbo teritorija ne... Tikrai keista pozicija. Apsitvėriau,-mano, kai daugiabutininkai nori savo kiemus apsitverti-----NEGALIMA .

Anonimas

Anonimas portretas
afigeline tie darbuotojai jai su masina i darba vazineja

Tam: V

Tam: V portretas
O vat nuvažiuok iš Kretingos gatvės į gel. stotį . Taip, viešasis transportas yra. Bet greičiau nueisi pėsčiomis per pėčiųjų tiltą, nei su persėdimu H.manto gatvėjenuvažiuosi. O jeigu su lagaminais ? Ir kiek tai kainuos ?

Romas

Romas portretas
O tai jau ir Šilutės plente mokama už stovėjimą ? Gal kas galėtų įvardinti kur ir kaip tos surinktos lėšos naudojamos ? Kiek suprantu, čia turi būti ne privati įstaiga, kad galėtų slėpti pinigų kiekį ir išlaidas.

V.

V. portretas
Pala pala - kokį dar mašinų stovėjimą? Kokiame miške yra ši įstaiga, kad viešasis transportas šios vietos nepasiekia? Šioje vietoje išvis jokių vietų mašinoms neturėtų būti, išskyrus neužstatomą tarnybinį privažiavimą.

Anonimui

Anonimui portretas
Gal tarybiniais laikais negyvenai, jeigu nežiinai, kad tais laikais automobilis skaitėsi prabanos ženklu. Šaip, automobilis yra transporto priemonė, jeigu ką.

Anonimas

Anonimas portretas
tai tie darbuotojai gerai gauna algos jai su masina vazyneja i darba !

Anonimas

Anonimas portretas
Burzujai moka tiktai imti, apgauti, apiplesti, pavogti , bet ne duoti. Neuzmirskit baudziauninkai kad Lietuvoje burzuazinis-fasistinis rezimas, banditinis kapitalizmas. Cha cha cha .... tai jusu girtu asilu auksine svajone. NEKRIUKSEKIT.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių