Už automobilio laikymą sumokėjęs klaipėdietis nustebo: rado kvitą, kuriame – 20 kartų didesnė suma

Valter

Valter portretas
Niekom nesistebekit nes cia Lietuva ir taip padaryta kad susukt galvas baudas ispest o nepadet

Tadas

Tadas portretas
Nesenai teko ir man tas malonumas kadangi kelis kart susimokejau o syki pazystamas dirbes kartu sako gavau bauda nors ir buvau usimokejes tai pohui nuvaziavau ir nemokejau gavau bauda uzsimokejau uztad nebuvau tupa pute ir uz parkinga papildomai nesumokejau debilu tvarka pastatai masina ir turi nubegt iki klaipedos centro kad issipaust kviteli matosi kokios valdzios galvos sedi klaipedoi

Nerijus

Nerijus portretas
Aš ir turėjau lygiai taip pat tokia problema sumokėjau ir gi ne už tą zona ir gavau bauda. Ta problema galima išspręsti tik teismu ir neaišku ar laimėsi,tai sumokėjau tuos 6 eur. Istikruju čia yra neteisybė turėtų duoti mažiausia bauda nes buvau sumokejas.

Prarabai

Prarabai portretas
Kam tie parkomatai uteliu ir b0mzu gatveje? Ten ka prestizinis rajonas su 300kv namais. Savivaldybes klerkams siulyciau minkstasias pakelt prilipusias ir pasiziuret kaip plunges laguna dviraciu tako nesugeba sutvarkyt jau puse metu iki galo vaziuojant nuo akropolio iki sausio 15, kur susidurimai su isvaziavimais is kiemu ir p.komunos gatve tikras meistrytes sedevras gali galva nusisukt, darbininku ner asfaltavimas nebaigtas pinigai kisenej neniskis su dudorium pucia toliau nesamones

Tomis

Tomis portretas
Valdziazmogiai tingi subines pakelti ir vietoj nutart kaip butu protingiau . Pridaro tokiu gaudykliu . O tada sako domekis. Tai jus bambukai turit daryt kaip geriau zmogui o ne pro uzpakali. Mes pinigus mokam ir dar liekam kalti. Ar cia eilinis nieko tokio.

landsberginis

landsberginis portretas
Bepročiai nori nureketuoti .Daužyti tuos parkomatus tegul savivaldybė valstybę melžia ,bet ne eilinius piliečius nebe žino kokius mokesčius užkrauti - dykaduoniai ir veltėdžiai.

pranui ir nukvakusiam pensininkui

pranui ir nukvakusiam pensininkui portretas
gal jūs dar gydykitės ir neskubėkite palikti durnyno

Cha

Cha portretas
Taigi šitu mokesčiu nieks nekontroliuoja. Klondaikas. Vien per vasarą iš Klaipėdos parkomatu paimami milijonai:D)Ir ką?Nieks net nežino kur anie nueina..

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Jeigu sėdi nuo ryto iki vakaro, tampama subingalviu? Šiuo atveju proto bokštu. Klaipėda surinko 2 mln. eurų Apetitas auga. Nutarė pakelti kainas, neva, kad atvykėlių a/m stovėtų aikštelėse, o jie važinėtų viešu transportu ir taip sumažintų Klaipėdoje oro taršą. Geras verslas, moki ir už aikštelę ir už viešą transportą. Kodėl nepadarote, kad su vienu bilietu, tarkim galiu važiuoti autobusais pusę val., perlipti iš vieno į kitą. Per daug sudėtinga ir nuostolinga?

Pensininkas

Pensininkas portretas
Aš esu sovietinis žmogus. Aikštelės sovietinės, išklotos už mūsų pinigėlius. Kodėl dabar aš turiu iš savo pensijos šiems dykaduoniams mokėti antrą kartą? Išklojot už savo pinigus, suprantama reikia susigrąžinti su kaupu, o dabar atviras reketavimas-banditizmas.

KLP

KLP portretas
ką reiškia neįmanoma išpręsti, neįmanoma, kad tokie žmonės dirba ten kur jiems netinka dirbti kitaip viskas būtų įmanoma ir suprantama.

keturi komunarai

keturi komunarai portretas
čia jau klerku aukštasis šokis,jei yra automatas ir meti ,kiek nori stovėti,automatas parodo laiką,pagal didiji vytautą išeitu samokslo teorija kaip daugiau atrastirunkeliu

Klausimas

Klausimas portretas
Kodėl mokate mokesčius? Jei sugebėsite atsakyti į šį klausimą, tai nekils abejonių dėl būtinumo mokėti už auto stovėjimą miestų atskirose zonose. Jei ne, tai...

Kaimynas

Kaimynas portretas
Čia tas Mockus kur savus nebaudžia

bezdoniu kaims

bezdoniu kaims portretas
Butu idomu suzinoti, kokie veikejai sumaste ta mokama parkinga Klaipedoje tada, pries 10 metu, ir kas tokie siulo dar pabranginti dabar. Butu idomu suzinoti konkreciai, pavardemis, juk ne ponas Dievas nuleido tokia nesamone. Zinotume, uz ka (ne)balsuoti per ateinancius rinkimus.

Jazzo ritmu

Jazzo ritmu portretas
Greit uz ora reikes moket. Kur "nueina" tie pinigai? Durniu laivas.

Kopustas.

Kopustas. portretas
Nuo Mafijos dar niekas nepabego ir nepabegs.

runkeliui

runkeliui portretas
idomu kodėl tas kaaimietis nenori mokėti pietinėje Taikos prospekto dalyje-juk viena gatvė...

buduliui iš bezdonių kaimo

buduliui iš bezdonių kaimo portretas
ne iš kaimo atvykusiems buduliams nurodinėti kaip savivaldybė turi dirbti.Gal dar užsinorėsi su vienu talonėliu visame mieste parkuotis

savivaldybėj neprotaujantys

savivaldybėj neprotaujantys portretas
savivaldybėj neprotaujantys....... savo mišrainę valgykit savivaldybėj.... nekiškit žmonėms gatvėse ...... atvažiuoju iš kito miesto ir man dar aiškintis , ką savivaldybės durniai reketuoja . Viena gatvė ..1 zona ... ir nereikia daryti makalynės , kad žmogus nesuprastu. Privalo būti AIŠKŪS ženklai , kokia zona... Bukagalviai pradėkit protauti ir dirbti

jo

jo portretas
durnių ir bažnyčioj muša.O čia jau du durniai-romas ir volodia

Ramass

Ramass portretas
Faktas tas , kad pas mus savivaldybėje sėdi begalviai lodoriai , kurie net nepakelia subinių kažką planuodami. Mokėjimo aparatai ne vietoje, nutriušę , nepriima atsiskaitymo kortele. Tereikia tik pakelti suriebėjusias subinės ir pažiūrėti kokį haosą padarote. Aišku Vladimiro taip pat neteisinu. Nereikia klijuoti durnelio , kad kažko nežinai , jei kasdien ten važiuoji.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių