Klaipėdoje stovės bronzinis seklys

Grįžti į straipsnį

Stuksentojams

Stuksentojams portretas
Stukačių reikia " pristukalinti". Skulptūrqa tikriausiai bus iš kažkokio metalo lydinio, tad jaučių pareigą pastuksenti į ją moneta 18 kartų, už visus mano artimuosiu išvežtuosius į Sibirą "ekskursijon" ir dar 4 kartus už 4 kuriuos dar ilgai terorizavo ... Pastatykit, pastatykit tą bevardį kėgėbistą.

Ale ir šlykštu...

Ale ir šlykštu... portretas
Visai suįžūlėta - paminklas kgb'istui prie buvusio kgb! Ir nereikia lia-lia apie kažkokį kriminalistą... O ir slaviškos pavardės tų iniciatorių daugiau negu įtartinas sutapimas.

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Tokias skulptūras reikia statyti represinių organų buveinių kiemuose. VIešuose erdvėse jiems neturėtų būti vietos. Turiu tam argumentų.

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Niekuomet taip apsirengę kriminalistai nevaikščiojo. Tai akivaizdus KGB darbuotojas ir vieta jam paskirta. Savo laikmečiu pažinojau ne vieną KGB darbuotoją, ne tokie ir blogi buvo, reikėjo saugotis tų kurie yra dabar užsislaptinę 75 metams. Mano laikmečiu ir policininkų (mentų) tokių agresyvių nebuvo. Dabar jau juos "pitbuliais" vadina. Priprato prie "mentų" pripras ir prie "pitbulių". Lietuva ne jankių kraštas, atsipeikėkit.

AK

AK portretas
Įsipina į miestą - gerai, esama užtaiso, bet bliamba seniai pasidarėme tarybine sekcija.

>

> portretas
Kaip suprantu "balvonelis" stoves salia buvusio KGBistu pastato,kad neuzmirstu,"jie",mus seka? Ar kaip ???

Giedrė

Giedrė portretas
Manau,kad tokia žmogaus ūgio "skulptūra" ne vienam tamsiais rudens vakarais įvarys šoką. Tikrai labai keistas sutapimas (o gal specialiai?) statyti prie buvusio KGB. Gal skulptorius turi kažkokių simpatijų šiai represinei struktūrai? Ar pinigai nekvepia? Kažkoks nesusipratimas.

Įtikinkit

Įtikinkit portretas
Pirmiausia reikėtų įtikinti visuomenę, kad ši skulptūra pastatyta ne KGB čekistui, nes pirma užsakė veteranas rusiška pavarde, antra, netoli buvusi KGB būstinė, trečia tai skulptūra nesuasmeninta, jinai skirta kažkam su numanomu pistoletu užantyje.... Labai daug klaustukų, o atsakymų taip pat ne ką mažiau. Gal pagerbti reikėtų nukentėjusius nuo "seklių" arba liaudiškai kalbant "stukačių".

>ops

>ops portretas
tskant, škia pimpalinis...

Jis

Jis portretas
Daugiau i vagi panasus.

Ops

Ops portretas
Man tas alia ,,sedevras,, panasus ji eksbicionista masturbuojanti uz kampo))).

Panašus

Panašus portretas
yra Amsterdamo sex"o muziejuje, ten jis švilpteli ir praskleidžia apsiaustą...

Baba

Baba portretas
Jei bus toks-tai tikras bitininkas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių