Uostamiestyje atsisveikinama su E. Ostapenko: prie karsto pastatytas dviratukas

 • Teksto dydis:

Klaipėdoje penktadienio popietę paskutinį „sudie“ netikėtai mirusiam dainininkui Eugenijui Ostapenko renkasi ištarti artimieji ir gerbėjai.

Atsisveikinimas su atlikėju vyksta Šv. Juozapo Darbininko bažnyčios didžiojoje salėje.

Kaip anksčiau portalo žurnalistams teigė Eugenijaus mama, šermenų metu dainininko atminimas bus pagerbtas klausant jo dainų.

Į paskutinę kelionę Eugenijus bus palydimas šeštadienį 14 val. Dainininkas amžinojo poilsio atguls Klaipėdos rajone, Lėbartų kapinėse. 

Eugenijaus mamos teigimu, laukiami visi, kurie jautrią akimirką nori būti kartu – draugai, kolegos, gerbėjai. „Taip, visi be apribojimų“, – portalo žurnalistams sakė moteris.

Šalia Eugenijaus karsto pastatytas ir dviratis. Būtent atlikėjo daina „Dviratukas“ ir buvo vienas iš labiausiai klausytojų ir gerbėjų pamėgtų kūrinių.

Mama lemtingą naktį buvo šalia

Primename, kad apie dainininko mirtį pranešta trečiadienio rytą. Balandžio 14-ąją Eugenijaus mama Liubovė portalo žurnalistams papasakojo, kas įvyko lemtingąją naktį.

„Eugenijus atėjo į mano kambarį apie trečią nakties. Atsisėdo į fotelį, kaip mes buvome pratę, bet netrukus pasiskundė, kad jam peršti gerklę. Pasakiau, kad sučiulptų tabletę. Gal po valandėlės jis paliko, sakė pasišildys pieno su medumi. Apie ketvirtą nuėjau pažiūrėti į jo kambarį, jis jau jautėsi blogai, sakė, kad dūsta ir paprašė kviesti greitąją pagalbą. Medikai atvyko labai greitai, du ekipažai gaivino. Bet buvo jau per vėlu. Gal tris valandas buvau suakmenėjusi, gal nė nesupratau iki galo, kas atsitiko, tik vėliau prapliupau raudoti. Dabar, kai galiu kalbėti, man darosi lengviau. Su manimi dukra“, – trečiadienį apie skaudžią netektį pasakojo Liubovė.

Mamai sūnus buvo didelis gyvenimo ramstis. „Mes kartu dviese gyvenome. Prieš penkerius metus neliko jo tėčio, likom dviese“, – sunkiai tramdydama ašaras pasakojo moteris.

Sūnaus netekusi Liubovė Eugenijų mini tik gerais žodžiais. „Labai geras, išauklėtas žmogus, nepiktybiškas. Mes labai gerai bendravome su juo. Labai geras vaikas... Mano vaikas“, – liūdesio neslėpė anapilin išėjusio dainininko mama.

Turėjo daug planų

Mama atviravo dalyvaudavusi visuose sūnaus koncertuose, žinojo, kad jis ruošiasi įrašyti dvi dainas, kurios būtų tapusios populiarios ir žinomos. „Taip viskas netikėtai... Turėjo kitą savaitę dainas įrašinėti. Jis turėjo projektų, visur buvo darbas. Kiekvieną dieną turėjo darbo. Turėjo labai daug reikalų, ruošėsi koncertams. Turėjo daug darbų visokiausių. Pats viską tvarkė, viską darė“, – sūnaus aktyvų gyvenimo būdą prisiminė mama.

Nors karantinas ir pristabdė dainininko veiklą, tačiau, kaip teigė jo mama, Eugenijaus vasara jau buvo suplanuota. „Dabar nedainuodavo, kadangi karantinas. Tačiau daug koncertų buvo suplanuota iki rugsėjo mėnesio kiekvieną savaitgalį“, – apie Eugenijaus planus kalbėjo moteris.NAUJAUSI KOMENTARAI

Gerbėja

Gerbėja portretas
Šią sunkiai minutę norisi KAD PRISIMINTUME GERA..jo kūryba. O tokie komentatoriai kaip Šidlauskas sugeba net mirties akivaizdoje TYČIOTIS. Atskirkime du dalykus. Iš LIGOS NEGALIMA TYČIOTIS....Visi turime savo ligas. O Doras žmogus visada stengsis kitam padėti ligoje, o žemos savivertes žmogus tik sugeba pasijuokti o ne padėti.. žiūri į kitą iš aukšto..nors daug kur pats turi blogybių.

Ingrid

Ingrid portretas
Jeigu nebūtų buvęs populiarus ir mylimas-niekas ir neapgailėtų jo taip plačiai...Įnešdavo linksmumo į gyvenimą,buvo kultūringas ir gerbiantis žiūrovus dainininkas,stengėsi dėl jų . Pagarba jam ... Užuojauta motinai...

Buvo nepiktas

Buvo nepiktas portretas
Žmogus. O gyvenimas visiems savaip susiklosto....ką darysi....AtA
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių