U. Radvila: bendruomenės turėtų būti miesto pamatas

Grįžti į straipsnį

Nė vieno

 Nė vieno portretas
Atsipeikėkit, jokių konservatpri miesto Tarybojeų!! Ar matote, kaip naikinama valstyb4, kaip privatizuojamas, drąskomas uostas, kas atsitiko į privačias rankas atidavus traukinius? O gal esate sujaudinti, kaip" sumaniai "tvarkosi politologė Agnė, naikindama sukurtą patikimą VRM sistemą?

siaip

siaip portretas
Jokie politikai, valdininkai ar savivaldybės specialistai nežino geriau už konkrečiame miesto mikrorajone ar kvartale gyvenančius žmones, bendruomenių atstovus, kaip jie nori gyventi, ko toje vietovėje reikia, kokios problemos gyventojams aktualiausios – įsitikinęs U. Radvila. Tai kam tada tie politikai? Liežuviu pamalti? O šiaip koks saldus miestiečiams pažadas – visur ir visada AS informuosiu ir tarsiuosi su miesteliais – o aplamai tai didesnio populizmo nėra teke skaityti pas vietos politikus na nebent sostinės didžpolitikio Landsbergio garsioji fraze – mes už vertybes. Tik niekas nesupranta už kokias vertybes.

cha... kada visuomenine bendruomene

cha... kada visuomenine bendruomene portretas
supuvus ir perpuvus ---ant tokiu puveku pamatu miesto nepastatysi ...sugrius dar nepradejus statybu...

tam Nejuokinga

tam Nejuokinga portretas
tai ka daryt jeigu visi toki Renki iš ko yr o paskui lieki kaltas dėl durniu ir vagiu

Nejuokinga

Nejuokinga portretas
Malonu skaityti protingus komentarus.Mūsų miestui vystantis gerovės link tikrai yra pavojus. Jį sukėlė ir vykdė neatsakingas mero, administracijos- visų per 400 savivaldybės darbuotojų ir mūsų išrinktų (daugiausia silpnų neišsilavinusių) tarybos narių darbas. Jau nejuokinga. Mūsų miesto ateitis tikrai yra pavojuje. Dabar kai matome kas nori ir veržiasi į merus ir į miesto Tarybą yra nebejuokinga..TS-_LKD kuri visiškai tapo jovalu. kurį verda iš kažkur, jau žinomi , nesugebantys parodyti savo sugebėjimų ir atliktų darbų tiek seime, tiek ankstesniuose darbuose žmonės. To dar nebuvo, kad prieš rinkimus partijos nesugeba surinkti į savo komandą net 20-30 žm.?Ir kviečia net ...gatvėse, per Fb visus kurie nori???? VŽS susikvietė net ne savo partijos narius? O A.Vaitkus, lyg ir tiktų į merus, bet pasikvietė sau padėjėjus net buvusį merą ir 'KL. v" ilgametį. dir. Makūną... Klaipėdiečių laukia didelė atsakomybė.Galvokim. analizuokim.Viskas rinkėjų rankose.

Siūlau

Siūlau portretas
turint laiko pasidomėti ką ir kaip konkrečiai nuveikė tokie jaunimo veikėjai kaip pvz. Petrošius. Aš jo darbų nerandu. Tiesa, atsimenu kad kažkur šaligatvį pataisė:D Bet Rumpiškės kvartalo gyventojams kurie į jį kreipėsi, atsisakė padėt Nu žodžiu.. Nieko iš tokio snobiško jaunimo neišeina. Netoks Lietuvai reikalingas. Šitie tik ir laukia kur į aukštesnę vietą atsisėst kad pataptų vieninteliais ir nepakartojamais. Susireikšminimas didžiulis o realiai jokio darbo padaryt nemoka. Dideli apvalūs bekvailiojantys Nuliai. Ką mes ir matom dabar seimo daugumoje. Visur neoliberalai, leftistai, sudmaliai. Tik tiek. Ir koks iš to rezultatas - irgi matom..NEDARYKIT KLAIPĖDIEČIAI KLAIDOS - NERINKIT VISAI NEVERTŲ TUŠTUKŲ Į VALDŽIĄ!

nepraeis konservatproiai.

nepraeis konservatproiai. portretas
Niekda nei vieno konservatoriaus Taryboje, jau nekalbant apie mero postą. Kodėl jų visų net ir jaunų veide kyšoį tas toskatviros naudos diktarūros alkis. Jokių" kregždžių ar neužmirštuolių"...

Ne

Ne portretas
Nebalsuosiu nei už vieną jų

Cirkas

Cirkas portretas
Klaipedos konservatorių partijoje vyksta tikras CIRKAS. Staigiai prieš rinkimus atsirado naujų TĖVYNĖS , KRIKŠČIONIŠKAS Idėjas mylintys vyrukai?Ar tikrai? Kas pasidarė Sąjūdiečių įkūrtoje TS-LKD partijoje Klaipėdoje su puse tūkstančio narių, nebeliko jų girdėti? Petrošius atbėgęs iš liberalų,o tas Radvila iš kur? Reiškia, tokie kaip Barbšys , Bilotaitė , Didžiokas ir dar 5-6 savivaldybes tarybos nariai konservatoriai 'nugyveno" neišsaugojo dešiniųjų pažiūrų Lietuvoje vienintelės partijos? Įleido į partiją neaiškių veikėjų kurie jau žada aukso kalnus... Be reikalo jie vargsta.. Jų CIRKAS abejotinas...

na

na portretas
kokios dar bendruomenes,ar tik ne konservu beretes.klaipedieciai nedaleiskim konservu prie klaipedos,o tai turesim tik auksinius tualetus ir nusiuriusi miesta kaip pries 10 metu buvo kaunas.

Petrošau

Petrošau portretas
kiek žadi iš karto pasikelt mero algą jei kažkokiutai stebuklu tave išrinks?:D)

Neteke zado

Neteke zado portretas
Ar verslas nesiseka? Kaip cia yra, ka?

lk

lk portretas
gal ir balsuočiau jei nebūtų koncervatorių šaikoje

aš taip ir nesupratau kuris aktyvas o kuris pasyvas

aš taip ir nesupratau kuris aktyvas o kuris pasyvas portretas
mano manymu tas iš dešinės su berijos akinukais birbina tą po kaire, nes pedofilų partijoj taip priimta
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių