TS-LKD Prezidiume – karštos diskusijos dėl kurorto kandidato į Seimą

Šiandien įvykęs Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Prezidiumo posėdis buvo neregėtai karštas: dėl partijos kandidato Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, kurioje Palangos rinkėjai sudaro apie pusę visų rinkėjų, buvo diskutuojama dvi su puse valandos.

Prezidiumas nepatvirtino Gedimino Valinevičiaus kandidatu į Seimą.

„Dvi su puse valandos buvo dėliojami visi kandidatų pliusai ir minusai. Tačiau Prezidiumas nepritarė Gedimino Valinevičiaus kandidatūrai – buvo iškeltas faktas iš jo biografijos, kad jis yra dirbęs nušalinto prezidento Rolando Pakso patarėju. Buvo sutarta, kad tai rinkimų kampanijos metu žiniasklaidoje nepalankiai skambėtų ir partijai, ir pačiam kandidatui. Kitokių priekaištų ar pastabų Prezidiumas kandidatui neturėjo, atvirkščiai buvo pastebėtos jo teigiamos žmogiškos savybės. Diskusija vyko labai korektiškai,“ – „Palangos tiltui“ sakė Šarūnas Vaitkus, TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas.

Jis Prezidiumo posėdyje dalyvavo kartu su bendrapartiečiais Gediminu Valinevičiumi, Mindaugu Skritulsku, Dainiu Želviu.

Prezidiumas nepritarė ir Agnės Bilotaitės kandidatūrai, kurią kandidate Mėguvos rinkimų apygardoje buvo pasiūlęs TS-LKD Atrankos komitetas.

„Jos kandidatūrai buvo vienbalsiai nepritaręs mūsų Palangos skyrius,“- pabrėžė Š. Vaitkus.

Veronikos Skeberdytės, kurią kandidate Seimo rinkimuose norėtų matyti dalis TS-LKD Palangos skyriaus narių, kandidatūra nebuvo rimčiau svarstyta.

Esant tokiai situacijai, buvo sutarta, kad TS-LKD Palangos skyrius per dvi savaites pateiks naują kandidatą.

„Jis ar ji galės būti ir iš Palangos, neatmetu, kad bus ir iš kitur. Vyks diskusijos, bus tariamasi ir su partijos vadovybe,“ – sakė Š. Vaitkus.

Jis nekomentavo, ar skyrius bandys iš naujo rinkimuose įkalbėti dalyvauti Palangos konservatorių skyriaus veteraną, tremtinio sūnų Mindaugą Skritulską.

„Palaukime. Svarbiausia, kad mūsų kandidatas laimėtų,“ – sakė Š. Vaitkus.

Posėdyje dalyvavo ir partijos garbės pirmininkas profesorius Vytautas Landsbergis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vygants

Vygants portretas
Palangos klounai surengė nemokamą cirką karantino metu. Ptfu...

Dainius

Dainius portretas
George užmiršo svarbiausią, jie turi ir "Vyriausiąjį brolį", ir dar , ko nesugalvojo Orvelas - "Princą paveldėtoją". Niekas nestovi vietoje, partokratija taip pat.

Dviratininkas

Dviratininkas portretas
Vaitkau tvarkyk palangos dviraciu taka. atkarpa nuo senosios laivu gelbejimo stoties iki senosios policijos taip isvarpyta saknu jog kitamet jau bus neimanoma atvaziuoti.
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių