Tilžės gatvės rekonstrukciją aptemdė nežinia

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Tai nenuostabu baltijos pr saligatvi kad pajunkti sviesafora trinkeles dejo 2 menesius net pati kasryta vesdama vaika y darzeli vis uzklausdavau" nu vyrai tai dirbsim ar akutes vartysim,, o atsakimas buvo paprastas dirbam nors 7 stovejo ruke kavyte gere o tik 2 zmones dirbo vienas su askavatoriu kitas dejo trinkeles. Su sitiek zmoniu per savaite eitu ir nama pastatyti o jie 100. Trinkeles klojo 2 menesius kol negavo zmoniu skundu kol neygalus zmogus neisvirto is vezimelio nes praejimas buvo nezmoniskas o ka kalbeti apie vaiku ir neygaliu vezimeliu pravazevima.....

Avinams klaipėdiečiams

Avinams klaipėdiečiams portretas
Nepatinka? Eikit pas dūdorių ir skūskitės. Patys vėl išsirinkote šitą asilą su komanda, matyt tokia padėtis jus tenkina.

Poilsiautojas

Poilsiautojas portretas
stebūklai koks duobėtas kelias į Palangą, koks įvaziavimas į mokama Medūzos aikštele, tai tikras konservatorių pavyzdys Lietuvai SIAUBAS

Kaimynas

Kaimynas portretas
Dekokit ponui Grubliauskui, kuri vel issirinkote :DD Va paziurekit i Palangos pavyzdi ir Palangos mera. Paeme viena dideli projekta, sutvarke ivaziavima, dabar toliau kazka darys, o ne paimkim 10 ir tvarkykim poto 2 metus. Geda daro Klaipedai!

nuomone.

nuomone. portretas
Reikia daryt viena projekta , o ne nezinia kiek , Jurininku prospekte praeis ir vasara su tokiais darbu tempais. Keli darbininkai krapstosi ir vis negali baigti kelio darbu.......Visur kruveles atlieku ,ar cia dideliu investiciju bereikia..................

Anonimas

Anonimas portretas
Klaipediskiams-pridurkams taip ir reikia. Jus turi apkrauti dar didesniais mokesciais. Isjungti silta vandeni iki rudens bet juz ji privalesit moketi. Uz gatviu valyma KIEKVIENAS klaipediskis PRIVALO moketi po 5 eurus. Nesuprantu to miesto SOVIETO. Ka jie negali prigalvoti daugiau jokiu mokesciu? Tai kokio velnio jie ten sedi. Pasityciokim is idiotu klaipediskiu.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Klaipėdai - Memeliui skauda. Su tuo liberalizmu reikia baigti. Kažkada buvęs gražus miestas ir pasididžiavimas yra nustekentas.

Vaziuokite pasikonsultuoti i Kauna

Vaziuokite pasikonsultuoti i Kauna portretas
Kaune visos Lietuvos technika dirba ir nei vienas projektas nestovi, o pas mus tai konkursai blogi, tai dar kas, visi kalti tik ne valdžia. Džiazuokite ir toliau kol beliksite bažnytkaimiu.

kitaip būti negali

kitaip būti negali portretas
30 metų Klaipeda naikinama, o ji tebestovi dar vis

Nieko naujo

Nieko naujo portretas
Va turekime visi dar viena viesuju pirkimu proceduru nuostabu rezultata!!! Kol kas nors nepasikeis sitoj kvailoj sistemoj ir procedurose, tol laimes visi popieriui grazus, o realiai bankrutuojantys. Ir nieko nepadarys neo sena nei nauja valdzia. Tokios proceduros ir tokie procesai. Bet tie, kurie su tuo nesusiduria negali to suprast. Ir nieko keisto. Nes taip kaip viskas dabar yra - jokios logikos ir proto ten nerasi.

Tai va

Tai va portretas
O pirmiausia kutvelos medžius nupjauna... Čia tai greitai eina, čirkšt ir nėra.... Be medžių nupjovimo projektuoti nemoka... Kita vertus, ne architektūros specialistai sprendžia, o politikai politinių žvaigždžių grupė!... :D

Aha konkurentai

Aha konkurentai portretas
Žemkasa bankrotina...

Anonimas

Anonimas portretas
Bankrotas tai zemkasai! Darbai dar ilgai ten nepajudes

Kažkas čia ne taip

Kažkas čia ne taip portretas
Ei chebra 21 amžius už lango. Naujos technologijos ir t.t. Kodėl pas mumis tik kainos didesnės nei kitoj europoj, o kokybė kelių kaip sovietiniais laikais. Rezultatas kai dirba žmonės N metų savivaldybėj ir imituoja darbą burna. Keičiasi tarp savęs vietomis, o jaunimo neprileidžia prie vairo... Į sarašus įtraukia gero jaunimo kurio niekas nerenka. Žodžiu sovietiniai laikai nedingo....

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
viskas buvo ištaškyta prieš rinkimus, tačiau tvanas brudo nenuplove gyventi reikia

Zinau

Zinau portretas
Toi zemkasoi greitai nebeus kam darbu atlikti nes ten algu nemoka darbininkai visi greit issilakstys

Anonimas

Anonimas portretas
Stai ka daro lietuviski okupantai Memelyje. Viska kas prusiska griauna ir naikina, bet vistiek Krasto prusiskos dvasios NEPAKEISIT baudziauninku tvartuko kultura.

Matosi

Matosi portretas
Sena kelia atkase, idraske. Liepa 100mete nukirto. Bardaka geram pusmečiui organizavo. Memelis/Klaipeda verkia kai tvarkosi nauji klaipediškiai.

Tilžės gatvė

Tilžės gatvė portretas
Tai iš tiesų, kažkoks pasityčiojimas iš vairuotojų, tokių ilgų terminų, nėra buvę.

Anonimas

Anonimas portretas
Kokia tauta tokia ir valdzia. Muzikai negali gerai gyventi.

zajbys

zajbys portretas
gerai yr taip ir palikit man patink ypač įvažiavimas į turgų - girti geriau padarytų

Kas gi čia

Kas gi čia portretas
Tą kalną šilutės plente reikia itraukti į paveldą kaip saugotina piliakalnį.Galės užsidėt pliusą prie miestui atliktų darbų sąrašo. Yha amerikietiški kalneliai...:)

Dudoriams

Dudoriams portretas
Pasilikote seną merą. Pasilikote ir broką darančius kelininkus... Ta pati chebra dirba....

Trumparegystė

Trumparegystė portretas
Trumparegiai, siaurapročiai.... Kodėl gatvėje išasfzltuotas kalnas. Negi antirk jau nusispjaut... žemkasa atnaujino joniškės gatvę. Paskui ją išilgai supjaustė, nes blogai nuolydžiai padaryti buvo. Kam reikia viską blogai daryti. Gaunasi ne gatvės, laukai lygesni.

Antanas

Antanas portretas
Kaip patikino ? Kaip.pažadėjo tęsti darbus? Žodžiu? Naivuoliai valdžioj sėdi arba akli. Arba pasiėmę dalį į kišenę dėl to negali nutraukti sutarties. ŽEMKASA miręs reikalas. koks subrangovas su ana dirbs?

D

D portretas
Paduduokit man i .... patys zinot kur... cia taip vadinasi.. staugsit dar kvailiai issirinke ta berazumi

Anonimas

Anonimas portretas
Jau seniai reikėjo nutraukti sutartį, nes dabar čia kažkoks pasityčiojimas iš vairuotojų. Dirba tik trys darbininkai ir darbo rezultatų net nematyti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių