Solistui – gniuždantys šmeižikų kaltinimai

Grįžti į straipsnį

Vilma

Vilma portretas
O Žemaitaitį,seimo narį, prieš visą Lietuvą šurajevas išvadino pedofilu. Baisu.Kiek reikėjo Žemaitaičiui stiprybės,kad nevožtų jam į snukį... Jums STIPRYBĖS.Gal teisėtvarka atsibus....

Košmaras

Košmaras portretas
Stiprybės apšmeižtam Žmogui. Viliuosi, kad policija tikrai atsakingai ištirs.

Clausthaler

Clausthaler portretas
Pažiūrėkit šitą filmą- The Hunt (Danish: Jagten) is a 2012 Danish psychological drama film directed by Thomas Vinterberg and starring Mads Mikkelsen. Reitingas: 8,3/10 · ‎336 910 balsų

Vladas

Vladas portretas
Taigi,kad Šurajievaitė paskelbė viešai,kad Žemaitaitis pedofilas.Ir dar LR seime,o po to ir FB.Ir kas bus? Ogi nieko.

tv

tv portretas
2007 m. išgalvotos pedofilijos Lietuvoje bose tapo ir liko teisėja venckienė, ant kurios sąžinės - jos kolegos teisėjo Furmanavičiaus žūtis. Nušovė apjuodintą. Per Tv tą šmeižtą skleidė Krivickas. Ir ką? Susidorojimo kampanijos tęsiasi jau 15 m. Taikiniai - padorūs žmonės, o bedantė teisėsauga trypčioja.

.

. portretas
99% telefoninio ir internetinio sukčiavimo vyksta iš kalėjimų, nes mūsų "teisėsauga" jau dvidešimt metų nesugeba pažaboti mobiliųjų telefonų kontrabandos į įkalinimo įstaigas. Siūlymas įrengti kalėjimuose ryšio slopintuvus taip pat buvo sėkmingai numarintas. Peršasi išvada, kad kažkam iš policijos vadų tai naudinga, matyt gauna iš kalinių procentą nuo iš žmonių išviliotų pinigų.

Antirunkel

Antirunkel portretas
Kas trukdė būgnus pirkti muzikos instrumentų parduotuvėje ar amazon ar ebay?? Vis tas kvailas lietuviškas įprotis kažką sukombinuoti, veikti neoficialiu keliu, nupirkti iš kokios nors privačios chebros.

Purmaliai

Purmaliai portretas
Čia kaltas lanzdergis,kam sugriovė kolhozus ir komunistų partija !

žurnalistai jau nustatė kas ir kaip?

žurnalistai jau nustatė kas ir kaip? portretas
Taip manau - teisėsauga išsiaiškins, panašu, kad sunku nebus. Tik stebina žurnalistų uolumas, gal geriau būtų kol kas visai nieko nerašę apie tai, bet jie jau nustatė, kad tai šmeižtas, labai įdomu.

Alina

Alina portretas
Giedriau laikykis, labai gaila, kad toks šmeižtas gadina nuotaiką, tikimės aferistai gaus ko nusipelnė.

jk

jk portretas
manau tik kvailiukai aktoriaus kolegos gali tiketi atmatu rašliava internete.Interneto komentarai virto atmatu duobe ,kuriu neverta sksityti.Siulau i šunu lojimą nekreipt demesio

Nesamone visiska

Nesamone visiska portretas
Man juokas ima iš komentatorių , kurie patikejo šita nesamone, pažįstu Giedriu labai gerai ir cia yra visiska nesamone kuom jis yra kaltinamas, laikykis, Giedriau, viskas bus gerai!!

<9162536>

&lt;9162536&gt; portretas
Čia tau ne kokių botų, ne chat GPT vykdomas toks šmeižimas. Rašo realūs sutvėrimai, jie turėtų suprasti, kad esant nemažam norui, juos beveik visada galima susirasti. Turėtų žinoti, kad atsakomybė, yra neišvengiama ir jei dar sugrežtinus tą atskomybė, tai gal koks su smegenim pagalvotų prieš pradėjus baksnoti į klaviatūrą

Venecijos respublikoje

Venecijos respublikoje portretas
Šmeižikai buvo baudžiami tokia pat bausme lyg būtų padarę tokį nusikaltimą, kokiu neteisingai apkaltino kitą. Ir tai teisinga. Atsargiai elkitės, neduokite niekam savo duomenų ir jokiu būdu niekam nepažįstamam nesiųskit savo intymių nuotraukų, nes prikabinti nuogą vaikiuką prie foto jokių problemų. Net jei matysis, kad padirbta, teismui vistiek reiks ekspertizių, gali tekti tampytis metus kitus.

Anonimas

Anonimas portretas
tie soc tinklai tik drbilam reikalingi . normaliam ju niekam nereikia

Šantažas grasinant padaryti pedofilu

Šantažas grasinant padaryti pedofilu portretas
Yra labai paplitęs. Nes vyrai labai to išsigąsta ir noriai moka. Nes realiai yra neįmanoma įrodyti, kad nieko nebuvo. O padirbti susirašinėjimą, foto ir net video yra nesunku. Ir net jei policija tau neturės jokių pretenzijų, žmonės kalbės, kad nėra dūmų be ugnies. Tai gali sužlugdyti visiškai.

ale kaip

ale kaip portretas
suaktyvejo iskrypeliai-nejaugi virsyja normalia pakraipa

Tautos balsas

Tautos balsas portretas
Tai kaip seimo galimos pedofilijos byla ir galimos informacijos nutekinimo reikalai? Mes laukiam atsakymu!

Rūta

Rūta portretas
Laikykis, Giedriau! Mes su tavim. Policija atliks savo darbą ir viskas stos į savas vietas.

Pranciškus

Pranciškus portretas
Užjaučiu Tave, Giedriau. Pažįstu Tave kaip dorą, tvarkingą žmogų, linkusį suteikti pagalbą jos prireikusiems žmonėms. Todėl nei kruopelyte nepatikėjau šmeižtu. Šaunuolis, kad tuojau pat kreipeisi į policiją, gal policija suras šmeižiką. Tuo būdu išgelbėsi daugelį nuo tokių išgamų.

E.

E. portretas
Ateis diena, kai internetas (įprasta, vartotojiška prasme) taps prabangos paslauga.

Nieko naujo!

Nieko naujo! portretas
Jei pries 20 metu populiariausia budavo vyra kaltinti smurtu ir lytine prievarta,tai jau pries 15 - pedofilija. Tai daug "ispudingesnis" miniai kaltinimas,o ir apsiginti nuo tokio - beveik nerealu! Ne viena "sugyventine" taip suvyste savo priekio draugelius ir ne po viena! Tik vykdavo tai "TV pagalbos" kontingento lygmeniu,tai niekas ypatingai nerase. Idomu,kad tera nuskambejes vos vienas atvejis,kai tokios kaltintojos atsake uz savo smeizta ir reketa. Tik va,reputacijos zmogui - nebesugrazinsi!

Laikykis

Laikykis portretas
Laikykis.

M.

M. portretas
Laikykis Giedriau, artimiausi tavo aplinkos žmonės neabejoja tavo dorumu, tikiuosi sukčiai už tokius darbus atsiims savo!

Pastaba

Pastaba portretas
Ir tarp šitų kai kurių komentarų jaučiasi tų niekšų žargonas.

Kas galėtų paneigti

Kas galėtų paneigti portretas
Kad čia ne konservatorių smogikų vykdoma nukreipimo dėmesio nuo jų partijos bendražygio akcija?

Stiprybės

Stiprybės portretas
Labai tikiuosi, kad policija atliks savo darbą. Bet pamačius, ką išdarinėjo šurajevas seime, lieka labai mažai optimizmo.

Ale

Ale portretas
O taip kaip panelė Olega atsakys už savo žodžius ,kuriuos girdėjo visą Lietuva,kada Olega išvadino R.Zemaitaiti " pedofilu"... .Olega tiesiog triumfavo...o ko bijoti - kada prieš ši išpuolį premjerė Simonyte taip nuoširdžiai spaudė Olegei rankute...Gabrielius šypsojosi ir beliko tik per petį patapsnoti... I

Ragana

Ragana portretas
Puikus ir doras žmogus turintis nuostabią šeimą!!!

Puiki naujiena

Puiki naujiena portretas
Puiki naujiena parodanti iki ko priveda PEDOISTERIJA Lietuvoje. Ir mintis gera jei turėsiu kokį priešą tap pat jam padarysiu :) O toliau jį pedoisterikai ir davatkos jau tvarkys :D

R.

R. portretas
Nuostabus, doras žmogus! Labai gaila, kad žmonėms užtenka tik numesti jauką ir iškart kritikuoja, teisia, smerkia visiškai nepasidomėdami šaltiniu ir aplinkybėmis. Papulti amt šių sukčių galėjome kiekvienas. Tikiuosi juos ras ir pakratys pagaliau. Stiprybės Giedriui!

Anonimas

Anonimas portretas
aš ta praėjau jei krepies į pareigūnus ir parašai pareiškima tai jei jie užkimba ant pažeidėjo pirma darba atlieka tavo pareiškimas pareigūnai mosodami pareiškimu kad mes čia ne prie ko vot toks ir toks parašė pareiškima kad tu ta ir ta darai jei nusikaltėlis paklaustu adreso tai tur but ir ji pradiktuotu.jei tu to pareiškime nepaprašei.
Anonimas portretas
Šiemos sambūris ieško debiliukų:)

Anonimas

Anonimas portretas
Tauta galutinai supriešinta , sukiršinta, suniekinta. Ir tie nevispročiai gali elgtis kaip jiems patinka. Suteikta laisvė tokiem reikštis. Šlykštynšs. Nekreipti dėmesio arba perduoti policijai tokius parazitus.

ech

ech portretas
matomai ozziui nepalaize, tai ir negavo darbo kaip stanikas, va nuo ner ka veikimo ir bendrauja su fb troliais?

o

o portretas
pradzia dave kgb Asai /tulpe/ su GC apsmeize garbingus zmones kas siandien igavo uzkreciama pavyzdi visam narkasocialui ===

Debilai

Debilai portretas
Sėdi tuose soc. tikluose, darykit išvadas apie dvi valdiškas karves

to Hmm

to Hmm portretas
Tavo veidas tai tip-top,jo-ne...visai nepanašus,tavo panašus

N-tukai tuk tukai

N-tukai tuk tukai portretas
O kokia bausmė turi būti už pedofiliją? Šis atvejis gal buvo gal nebuvo, mums nežinoti, nes visko būna tokiose istorijose, ir tiesos ir netiesos, kaip ten buvo, tur būt niekas nesužinosim, bet atidiems būti tokių žmonių atžvilgiu, vis tik reikia. Ką gali žinoti… Šiaip tai straipsnis parašytas su potekste “istorija apie apšmeištuosius ir nekaltuosius”. Žinom gi, visko būna, bet neprošal ir juos stebėti.

Hmm

Hmm portretas
Nepažįstu to žmogaus,bet nenustebciau ,veidas kaip ir kitų...

Nausiedianc

Nausiedianc portretas
Visi anoni(nist)mai - *yderai !

to turbut

to turbut portretas
Kaip beraštis,taip ir durnas

turbut ne veltui

turbut ne veltui portretas
prase atsiust nuotraukyciu

pikti liezuviai mala

pikti liezuviai mala portretas
kaloošas konkretus.Taip ir reikia ,kita karta…,o kito karto nebebus,apšiktas iki ausu.Nereikia jokiu feisbuku,tyliai sedi toli vaziuoji.

Anonimas

Anonimas portretas
Šiandien MADINGA buti pedofilu ir konservatoriumi...

Anonimas

Anonimas portretas
Žmogus paprašys savo pinigų,negaus,o jei pasiskųs-bus apšauktas pedofilu.Nieko sau.

to na nežinau

to na nežinau portretas
Va tokie kaip tu ir puola nekaltus žmones,tavim irgi turėtų susidomėti policija.

nuomonė

nuomonė portretas
Įdomu kaip tokius valkatas nubaus,beraščiai,žulikai,šmeižikai,nuo tokių kenčia bobutės,iš kurių pinigėliai išviliojami,o čia ir vyras apkaltintas nebūtais dalykais.Va kas dedasi,lauksime ,viešinkite tokius idiotus.

tam „na ,nezinau“

tam „na ,nezinau“ portretas
Ko tu nežinai, debile? O kas tau asile sakė, kad tik būtent šis žmogus? Tokių apšmeižtų žmonių iš tos paskyros yra dešimtys. Ir visų jų kaltė, kad pareikalavo atiduoti iš jų pavogtus pinigus. Ir aš spėju kad tu ir esi tas išgama vagis ir šmeižikas.

Zinau

Zinau portretas
Na dar neto yra. Tikrai.

Mintys

Mintys portretas
Uz smeizta ir reputacijos gadinima aferistai turi buti grieztai baudziami.

na ,nezinau

na ,nezinau portretas
bet dumu be ugnies ..nebuna.Kazkas buvo jei puolamas butent sis zmogus.

Saugumas

Saugumas portretas
Blogai, kai nesinaudoji jokiais socialiniais tinklais, o niekas nepranesa kas ten apie tave bjauraus prikurta.

Reputacija

Reputacija portretas
Ka daryti, kai neturi kolegu kurie pranestu, o sako, kad internete yra melagingu montazu.

buves respublikos skaitytojas

buves respublikos skaitytojas portretas
cha, va tep va jum visiem ir reikia, soc tinklu zombiai.. susikuria paskyras, suveda tikrus duomenis o paskui verkia , kad juos vienokiu ar kitokiu budu terorizuoja sukciai arba valstybe , jeigu reiski nuomone nepalankia rezimui.. trinkit lauk tuos feisbukus, twiterius ir tt, nusiimkite ta problema nuo peciu, tuo paciu atimsite is Big brother zmonijos durninimo instrumenta..:DD

N

N portretas
Už šmeižtą turi būti griežta bausmė
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių