Quantcast

„Smiltynės perkėlos“ sezonas: patogesnis keltų grafikas, atnaujinta infrastruktūra, bilietų sistema

  • Teksto dydis:

„Smiltynės perkėlos“ vadovo Mindaugo Čiako teigimu, keliaujančiųjų srautai pradėjo augti sulig pirmomis šiltomis dienomis dar pavasarį, tad įmonė jau dirba visu pajėgumu ir yra pasirengusi visam sezonui.

„Džiaugiamės galėdami klientams suteikti kur kas efektyvesnį perkėlimą rekonstravus tiltelius ir atnaujinus bilietų pirkimo sistemas. Taip pat nuolatos stebime srautus ir pagal tai organizuojame keltų darbą. Piko metu, vasarą, perkėloje dirbs keturi keltai, suformuotos papildomos įgulos su naujais darbuotojais – taip tikimės gerokai sumažinti laukiančiųjų eiles Naujojoje perkėloje“, – sakė įmonės vadovas.

Patogesnis keltų judėjimo grafikas

Nuo birželio 1-os tiek Senojoje, tiek Naujojoje perkėlose pasikeitė keltų judėjimo grafikas, atsirado daugiau reisų ir ilgesnis jų darbo laikas.

Senojoje perkėloje keltai visomis savaitės dienomis dirba kas pusvalandį, nuo 7 iki 9 val. ir nuo 10 iki 20 val. Vėliau kas valandą iki 22 val. Grafiko išimtis – penktadienis ir šeštadienis, šiomis dienomis keltai kelia iki 23 val. Naujojoje perkėloje keltai dirba nuo 5 iki 2 val. Dienos metu kelia kas dvidešimt minučių, nuo 22 val. – kas valandą iki 2 val.

Įmonės inf.

Atnaujinta infrastruktūra

Įmonė sezoną pasitinka ir su atnaujinta keltų pakrovimo infrastruktūra, rekonstruotos krantinės tiek Klaipėdos, tiek Smiltynės pusėse.

Čia įrengti švartavimo stulpeliai, kelio užtvarai, o senosios rampos pakeistos naujomis hidraulinėmis rampomis, jau dabar vairuotojams, ypač atvykusiems su autobusais, kur kas lengviau patekti į keltus. Taip pat įrengta apšvietimo infrastruktūra.

„Smiltynės perkėlos“ vadovo teigimu, nuo šiol keltų pakrovimo ir iškrovimo procesas bus spartesnis bei saugesnis net ir esant nepalankioms oro sąlygoms ar vandens lygio svyravimams.

Įmonės nuotr.

Atnaujinta bilietų pirkimo sistema

Nuo šiol „Smiltynės perkėla“ siūlo ir daugkartines praėjimo korteles, kurias klientai galės patys pasipildyti savitarnos kasose arba internetu.

Kortelę galima įsigyti automatinėse ar fizinėse kasose – kaina 1 euras. Turint elektroninį bilietą, bus išvengiama  laukimo eilėse perkant bilietą ir bus galima tiesiai keliauti pro vartelius link kelto.

Įmonės nuotr.

Dėmesys darbuotojams

Nuolatinio darbuotojų tobulėjimo link įmonėje vykdomi įvairūs mokymai, kurie padeda dar geriau atlikti savo darbą ir suprasti klientų poreikius.

Rūpinamasi ne tik emocine gerove, bet ir nuosekliai keliami darbuotojų atlyginimai, kad darbuotojai išliktų lojalūs ir visuomet pasirengę bei norintys padėti klientams.

Įmonės nuotr.

Keičiasi kainos

Nuo birželio 21-osios keičiasi „Smiltynės perkėlos“ perkėlimo per Kuršių marias paslaugų kainos.

Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos posėdyje buvo nustatytas didžiausias tarifas, ir naujos kainos patvirtintos įmonės valdybos.

Nuo birželio 21-osios, keleivio bilieto ir keleivio (su dviračiu, bagažu ar vėžimėliu) už perkėlimą į abi puses kaina 1,70 eurų.

Persikėlimas lengvuoju automobiliu kainuos 23,20 eurų, mopedu, motociklu – 7,70 eurų, autobusu iki 5 tonų – 46,40 eurų, virš 5 tonų – 74,30 eurų, krovininiu automobiliu nuo 3,5 iki 12 tonų – 53,30 eurų, virš 12 tonų – 74,30 eurų.

Paslaugų kainų pokyčius lėmė įmonės investicijos į infrastruktūros bei sistemų tobulinimą. Šie atnaujinimai jau dabar klientams leidžia greičiau ir sklandžiau pasiekti kitą krantą. Tiltelių rekonstrukcijos dėka transporto priemonės ir keleiviai daug patogiau ir saugiau patenka į keltą, net esant nepalankioms oro sąlygoms laivybai.

Perkėloje vienu metu gali dirbti keturi keltai, tai itin paspartina klientų perkėlimą į abi puses. Keleiviai gali naudotis elektroniniais bilietais, pasipildyti juos norima suma ir nebestovėti eilėse prie kasų.

Įmonės inf.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
21 amžius, o čia su plastikinėmis kortelėmis... tvarus verslas... ar ne geriau app'są padaryti ir QR kodus naudoti.... bet net čia tvaru ir gražu.... atgal į praeitį :)

Anonimas

Anonimas portretas
Draugelių ir giminaičių valdiška šaraškino kontora. Privati įmonė tas pačias funkcijas atliktų su dvigubai mažesniu darbuotojų skaičiumi, vietoje dabartinių 109. Praėjo keli metai, o jau pakeitė naujais bilietų automatus. Planuoja statytis naujus rūmus. Švaistosi pinigais ir brangina bilietus.

Klausiu

Klausiu portretas
1,7 euro perkėlimas . Kažkaip kosminiu greičiu auga kainos. Man buvo gera ir senoji krantinė. Nebent dabar pritaikė karo laivams švartuotis. Tai kodėl turime sumokėti mes ?
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių