Slidžios Klaipėdos gatvės: medikams pacientų netrūksta

Antradienį prasidėjus lijundrai ir keliui pasidengus ledu, nemaža dalis gyventojų patyrė įvairių traumų, o kai kurie ir skausmingų sumušimų, kaulų lūžių.

Anot Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stoties vyriausiojo gydytojo pavaduotojos Nijolės Dambrauskienės, iš ryto pranešimų būta nedaug.

„Atvirkščiai, turėjome mažiau traumų, negu buvo pirmadienį. Šiandien tik dviem vaikams buvo kviesta greitoji pagalba, o pirmadienį turėjome net septynis, paslydusius ant slidžios dangos. Antradienį žmonės tiesiog atsargiai vaikšto“, – pastebėjo pašnekovė.

Pirmadienį būta rankų, kojų, krūtinės, net ir galvos traumų. Tądien susižalojo trys moterys ir keturi vyrai. Moterys patyrė galūnių sužalojimų, vyrai – galvos traumas.

„Šiandien dviem vaikams buvo kviesta greitoji pagalba, traumos lengvos, bet vaikai nuvežti į Vaikų ligoninę“, – teigė N. Dambrauskienė.

Tačiau Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje šiandien pacientų netrūksta.

„Dar negaliu pasakyti kiek, suskaičiuosime, kai bus pabaiga. Dabar žmonės sėdi priėmime. Skaičiaus nepasakysiu, bet daug. Traumos – visokie sumušimai, kritimai, yra ir lūžių“, – sakė Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktoriaus pavaduotojas Zigmas Juzumas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Betvarkė

Betvarkė portretas
Kaip suprantu už kiemų "valymą" nemokėsime. Senamiestyje nemačiau nei vieno valančio . Savo kiemelį nusivalėme ir pasibarstėme patys. Jeigu sniegas nuo šaligatvių būtų išvežtas ar dabar bristome per balas iki kauliukų ? Ar eitume į darbą šlapiomis kojomis ? Kaip norisi šitą savivaldybės šutvę pasiųsti ......

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Gėda, gėda, gėda!!! Tik gražios kalbos ,.o tvarkos nėra.

Dar tokios bejėgės valdžios nemačiau

Dar tokios bejėgės valdžios nemačiau portretas
Negaliu suprasti, ką sau leidžia dabartinė Klaipėdos valdžia. Negarbinu tarybų valdžios- nepriekaištaukite, bet K laipėda buvo visada švari nuo sniego, nors tokios technikos neturėjo. Dirbo gatvėse moterėlės, rečiau vyrai. Darbą pradėdavo prieš 6 val ryto. Sniegas nugremžtas, visur pabarstyta. Na, dabar kažkoks siaubas..Man gaila labiausiai tų senelių, einančių į poliklinikas -matomai, jie neturi artimųjų, arba tie artimieji niekšai. Prie gydymo įstaigų slidu, nepabarstyta. O ir sveikatos įstaigos apsiribojo vienu- pasikabino lenteles "Atsargiai, slidu" Tai jau tikras pasityčiojimas, lyg žmogus apie tai nežinotų. O jau miestas - kalnai sniego, vandens upeliai plaukia. Yra jo tiek, kad vanduo per ilgų batų užtrauktukus semiasi į vidų, KUR PINIGAI GATVIŲ PRIEŽIŪRAI,mere.
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių