Skulptūrų parką gaubia paslaptys

Nezabitauskui

Nezabitauskui portretas
taigi, kaip matau atsakyt iš esmės neturyt ką. Faktas, kad ne rusai pervardyjo Dangę, o jūsų tiek to, ne atlėpausiai, bet patriotiškai nusiteikę draugai. Vyko visa tai, kai jau "kvepėjo laisve" t.y 90-ais m. ir buvo siekiama kuo daugiau viską sulietuvinti. Taigi, čia aš atsakiau į jūsų iškeltą tėzę, kokie rusai buvo blogi ir naikino viską kas vokiška.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Man atsakiusiam turėčiau pagal žinomą patarlę "duoti kelią". Bet nelaikau jo tautiečių tokiais atlėpausiais, kaip jis pats, kad Dangės vardo jie būtų klausę vietinių gyventojų, lyg būtų žemėlapių neturėję. Viską jie turėjo, tik neturėjo jokios teisės žudyti civilių gyventojų, ką bebūtų vokiečių kariuomenė pridariusi Rusijoje. Daugelis mūsų "vaduotojų" turėjo kyboti kartuvėse greta vokiečių karo nusikaltėlių.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Kinija,Rusija-prie ko?Kalba apie tai,kad tose kapinėse ir šalia jų,galimai NKVD-istai slėpdami savo nuskaltimus yra užkąsę daugybę savo nukankintų aukų ir slėpdami,kad neišaiškėtų tiesa,pridengė skulptūromis.Gi ieškodami Vanago kūno vilniečiai tik pradėjo darbus dėl kitų aukų atpažinimo.Galbūt Klaipėdoje aukų daugiau nei Vilniuje,o ponia pirštu parodė,kur jos buvo užkasamos.Tereikia tik susidomėti ir ieškoti kitų.

Jonui Lietuviui

Jonui Lietuviui portretas
Jeigu atsitiktų taip, kad kinai išgelbėtų rusus nuo užpuolusių barbarų, manau, kad rusai eitų tarnaut į kinų armiją. Kolkas buvo atvirkščiai. Rusai išgelbėjo kiniečius, kai juos užpuolė japonai. Dabar kiniečiai perka rusų ginklus ir siekia partnerystės, nebalsuooja už visokias sankcijas ir pan.

Nezabitauskui

Nezabitauskui portretas
Kam gi tu mieloji, mielasis, nors rusai turėjo teisę negerbti ir nekesti visko kas vokišką po to, kai vokiečiai degino ir naikino rusų kaimus ir miestus, naikino gyventojus, bet "viską ką vokišką" naikino ne jie, o patys lietuviai. Ryškus pavyzdys - Dangės upės pavadinimas. Atėję į Klaipėdą rusai, kai čia liko vos keli gyventojai, paklausė jų, kaip vadinasi upė, pasakė - Dangė, viskas - visur visą laiką buvo rašoma Dangė. Ir tik vėliau, jau prieš pat atsiskirymą jūsų atlėpausiai kalbotyrininkai nusprendė, kad šis pavadinimas skamba kažkaip germaniškai, todėl pervardyjo į Danę, kuri atseit skamba lietuviškiau, na ne asilų kraštas, pasižiūrėkit į veidrodį, gerbiamieji.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Mane jau seniai piktina perdėtas Žalio šlovinimas. Tačiau dėl kapinių sunaikinimo ne jo kaltė didžiausia. Dauguma komentatorių jau nežino, kad Klaipėdoje visa, kas vokiška, buvo nuosekliai naikinama. Tokią politiką varė Maskva, o jai pasipriešinti buvo ne Žalio ar Gurecko jėgoms. Kapinės, gražiausios Rytprūsiuose, buvo didelės, perdėm vokiškos ir labai arti miesto centro, tad savo likimo tuomet negalėjo išvengti. Džiaukimės, kad ne gyvenamųjų namų kvartalą ar kokį fabrikėlį ant jų pastatė. Be to, patys vokiečiai, kaip pragmatiški žmonės, senų miesto kapinių nesaugodavo amžinai, vertė jas skverais ar net užstatydavo.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Mano tėvą nuo pašaukimo į raudonųjų aziatų armiją išgelbėjo mokytoja perrašiusi gimimo datą į 1927. Kitaip jis būtų išėjęs kovoti už Lietuvą. Toks buvo jauno Lietuvos žmogaus pasirinkimas,gyvenančio okupuotoje Lietuvoje. Kaimynų šeimos du jo bendraamžiai išėjo partizanauti , ir iki šiol neaišku kur jų kapeliai.Jų sesuo ta proga buvo supūdyta Sibire. O vatiniams galiu užduoti klausimą - kai Kinija okupuos Rusiją , ar labai puls tarnauti į jos armiją Rusijos jaunimas.

O

O portretas
Pasaka vaikams

Zemutiniam

 Zemutiniam portretas
aha, prašom ne sekti pasakaičių

Anonimas

Anonimas portretas
Jus visa laika tik prasote... :D

Zemutiniam

Zemutiniam portretas
lietuviai - arijai? čia kažkas naujo :DDDDDDD prašom nurodyti šaltinį iš kur tokios stebuklingos žinios?

Zemutiniam

Zemutiniam portretas
Tame ir esme, kad visi Arijai.

Jei būtų jie ne atėje

Jei būtų jie ne atėje portretas
tai tie iš jūsų kurie ne arijai, dūmtumet pro kamyną žydeliams,lenkams,slavams iš paskos, III reicho normatyvai buvo kruopščiai ir nuosekliai vykdomi. Ar tarp lietuvių buvo daug arijų? Nebent vienas užsilikęs Zelenmunčikas..

O viso to galėjo

O viso to galėjo portretas
ir nebūti. Jei būtų jie ne-atėje.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Anonime,o ką nežinai,kad miestų vykdomūjų komitetų pirmininkus(Žalį) ir pirmuosius miestų kopartijos sekretorius(Gureckas),suderinę skirdavo pirmieji Lietuvis kompartijų sekretoriai(Sniečkus,Griškevičius,Brazauskas)?Taip kaip nesuk,jie vusi iš to oačio bolševikinio gyvatyno.Nejaučiau ir nejaučiu jokios oagarbos nei vienam iš mano išvardintų,o šlykščiuosi jų veidmainiškumu ir pataloginiu gobšumu.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Kuo daugiau gali prisidengti NKVD-istų liekanos Lietuvoje?Žydais,iškiliu Lietuvos prezidentu Antanu Smetona,atsisakiusiu kišti galvą po bokševikinio budelio kirviu ir vaikišku piršteliu pagrūmoti milžinui NATO.Juokingai mažai tų kvailų jų pasakų,kuriuos jie pastoviai rašinėja kaip rusiškos propigandos ,,argumentus''.Na kartais dar orezidentę D,Grybauskaitę avadina vaikiškai Grybu,arba raudonąja Dalia.Štai ir visas jų silpnas protelis.

Teisingai

Teisingai portretas
Reikia rūpintis, išaiškinti čia gimusių, augusių tėvynainių kapais, kurios nužudė sovietai.

Anonimas

Anonimas portretas
Man niekada tai nebuvo "skulpturu parkas" o tik kapines.Ir maciau, kaip buldozeriai varte zmoniu kaulus. Toki barbariskuma nei pamirsti nei pateisinti neimanoma. O visa tai "palaimino" Zalys ir Gureckas.O is Zalio padare tautos didvyri. Baisu koks cinizmas. Vien uz kapiniu isniekinima jis turi degti pragare. O kiek tokiu KGB nezinomu auku ten buvo uzkasta - nedristu tai vadinti laidojimu. Aisku, kad ne vienas ir ne du.

...Manot visi uboreviciai ir griskeviciai buvo lietuviais?

...Manot visi uboreviciai ir griskeviciai buvo lietuviais? portretas
Pardon-tes! Antanas Smetona -buvo lietuvis ? Ar kas?Ta,ir Kodel jis- slaptai pabego is Lietuva.. su visa Lietuvos auksa??

Žiūrėkit, ateiviai

Žiūrėkit, ateiviai portretas
Čia yra Lietuva, jis buvo lietuvis, jo šaknys čia šimtmečiais.....ko burnojatės, verčiau rūpinkitės savo šaknimis, giminaičiais dydžiojoje rodinoje....

To "Barbarai....."

To "Barbarai....." portretas
o manai sovietų, tarybiniai kariai nenušė, nemyžo Lietuvoje....tu klysti ,ateivi....

Dar tam ciudui

Dar tam ciudui portretas
Manot visi uboreviciai ir griskeviciai buvo lietuviais? Tikrai ne. O kas buvo nomenklaturininkai, su panasiomis i lietuviskas pavardemis, manau visiems aisku... :D

...Barbarai ir yra barbarai, nelabai ką ir dabar pasikeitę..

...Barbarai ir yra barbarai, nelabai ką ir dabar pasikeitę.. portretas
Jus, taip apie NATO karuis? Kure musa lietuvius ir myzo ant Lietuvos Prezidentes rumus??:)

paskutiniam čiūdui

paskutiniam čiūdui portretas
Nemanom. Tai jie darė budelių atėjŪnų iš Rytų paliepimu. Barbarai ir yra barbarai, nelabai ką ir dabar pasikeitę.

Lietuviai! Jus-ciudai!!

Lietuviai! Jus-ciudai!! portretas
Na, pagaliau supratot , kad kapines sunaikino ir "skulpturo parko" "padare" lietuviai- komunistai - A. Zalys ir J,Gureckas!!:))) Kas Jums dabar "negerai"??:)

gikas

gikas portretas
Manot gureckas siaip Vilniuje atsirado??? Oi neee... :D

hara

hara portretas
Reikia reikalauti atskleisti likusius kgb darbuotoju sarasus. Ju pilna valdzioje ir tarp dabartiniu "verslininku". Kol nuo ju neapsivalysime, tol vis gilyn i skurda smegsime.

Joris

Joris portretas
Tikrai pažiūrų Gureckas nekeitė- jis raudonas iki kaulų smegenų, neabejoju. Dar iki 2004 metų buvo Lietuvos socialistų partijos atsakingasis sekretorius. Neabejoju, kad mano, jog čia fašistai siautėja ir tiki darbo žmonių revoliucija. Visgi, žurnalistai galėtų susirast jį ir pakalbint, kad ir tuometės Klaipėdos aktualijų tema, mums jo politinės pažiūros neįdomios. Kiek esu jį mažas sovietmečiu jį sutikęs, tiksliau su tėvu mano bendraujant, gana inteligentiškas mano vaikiškom akim atrodė. Bet čia jau nukrypom nuo temos.

>Joriui ir kitiems

>Joriui ir kitiems portretas
Labai idomu, kad gyvas, zinoma, dabar daug ka papasakotu, Sepetys isleido knyga, bet Sepetys - perskaicius knyga persasi isvada, kad buvo siek tie chemeleonas, Lietuvai nekenke, tarnavo sovietams pagal aplinkybes, nepaprastai idomu buvo skaityti Nebera ko slepti ir tam Gureckui, jau kelelis nebe-tolimas, bet jis berods buvo tikras komunistas- raudonas- idejinis leninietis. Idomu koks jo dabar poziuris i buvusi tarnavima sovietams, koks poziuris i laisva Lietuva.

Joris

Joris portretas
Pasitikslinau. Gureckas gyvas, šįmet 90-metį atšventė. Žurnalistai tikrai galėtų jį pakalbinti, visgi 25 metus buvo bene svarbiausias mieste valdininkas- partijos 1-asis sekretorius. Nebūtinai šia tema.

Joris

Joris portretas
Kaži ar Jonas Gureckas begyvas? Jis gi Sąjūdžio laikais kreipėsi su V. Astrausku į Gorbačiovą su prašymu juos apginti, mat, juos čia skriaudžia... Prieš kokį dešimtmetį Vilniuje, Karoliniškėse dar matydavau kokią Pravdą ar Izvestijas užanty nešiną.

tam - buvusiam pioneriu Zelemunčikuj

tam - buvusiam pioneriu Zelemunčikuj portretas
O,Kas gali paneigti, kad tu nebuvai ,- stribu slaptas agentas su pravarde."musu veijalis"? Kodel, stribai taves neistreme i Sibira, kaip visus lietuvius kure nebuvo .."pioneriais"?:)

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Žinove,skelbi api Linkevičių,bet jis kaip buvo tarybinis,dabar yra lietuviškas plepologas.Ar žinai,kad Lietuvos geležinkeliuose tebedirba vusos Lietuvos komsorgas,buvęs Brazausko dešinioji ranka,vėliau vyriausybės atstovas Vioniaus apskrityje Alfonsas(pavardė užstrigo,todėl paprasčiausias lietuvos mergelės alfonsas)

tam Visuomene laukia

tam Visuomene laukia portretas
...idomu, kada paskelbs visa sarasa partiniu slibinu ir ju pakaliku bei instruktoriu,..? Kokie dar, Jums, reikalingi .." partiniu slibinu ir ju pakaliku bei instruktoriu" sarasai? Jums mazai, kad- Dalia G buvo "partmokyklos destytoja" o, URM ministras L.L buvo- "Kauno miesto "pirmasis komsorgas"??:)))

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Kas gali paneigti,kad Gureckas ir kgbistai,ne specialiai masinio MVD nužudytūjų laidojimo vietoje,pasirūpino skulptūromis pridengti savo nusikaltimus.

niekas nepasikeitė

niekas nepasikeitė portretas
Barbariškai griovusių kapines, stačiusių Lenino paminklą, naikinusių Klaipėdos paveldą (materialųjį ir dvasinį), susibūrusių "bajorų gūžtoje" Mažvydo alėjoje, griovusių žmonių gyvenimus (ne tik pokaryje, bet ir 8-9 dešimtmečiuose) dar daug Klaipėdoje. Bet jie užsislaptinę ir dabar apsimeta didžiais patriotais. Jie visur lenda, rodosi, fotografuojasi, jiems rodoma pagarba, jie net gauna garbės vardus, titulus... Ir daugelis žino kas jie tokie. Bijoma, nes JIE turtingi, įtakingi, galingi...

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Matot ponai,jeigu rimtai šio reikalo imtis,tai atsirastų dar gyvų ir budelių,o tie gali papasakoti apie dar tebeesančius įslaptintus 75 metams.O čia būtų daugelio lietuviškų struktūrų ir oralobusių verslininkų krachas.

P.S.

P.S. portretas
Kaip matote, visi Kgb generolai buvo..lietuviai!! ISVADA- lietuviai, "stucalino" ant lietuvius- lietuviui.-.Kgb generolui!! Ar netaip iseina??:)

..stai kiek skausmo sie raudonieji pridare..

..stai kiek skausmo sie raudonieji pridare.. portretas
Jums informacija- В/ч 51156 КГБ Литовской ССР находилось по адресу Вильнюс, пр. Ленина, 40, индекс 232758 Председатели: 1. ЛЯУДИС Казимирас Францевич (27 марта 1954 – 30 октября 1959 г.), полковник, с 14 января 1956 г. – генерал-майор; 2. РАНДАКЯВИЧЮС Альфонсас Бернардович (30 октября 1959 – 27 января 1967 г.), полковник, с декабря 1964 г. – генерал-майор; 3. ПЕТКЯВИЧЮС Юозас Юозович (27 января 1967 – 1 апреля 1987 г.), полковник, с 20 декабря 1968 г. – генерал-майор, с 5 мая 1983 г. – генерал-лейтенант; 4. ЭЙСМУНТАС Эдуардас Адольфович (17 апреля 1987 – 10 мая 1990 г.), полковник, с 31 октября 1987 г. – генерал-майор; 5. МАРЦИНКУС Ромуальдас Антанович (10 мая 1990 – 12 января 1991 г.), генерал-майор; 6. АРМОНАС Ансельмас Ионович (12 января – 22 мая 1991 г.), генерал-майор [1];

Visuomene laukia

Visuomene laukia portretas
Sudominote, idomu, kada paskelbs visa sarasa partiniu slibinu ir ju pakaliku bei instruktoriu, bobeliu ten irgi buvo nemazai, kurios vadinosi-instruktoremis. Sliauzioja po miesta , matome, ....nepamirsome nieko, kai kurios netgi i bankus buvo isitasiusios, niekas nepamirsta...... viesinasi soc. tinkluose.....

tam z

tam z portretas
ACIU, kad Jus prisiminot apie.. Jonas Gureckas, Tas, komunistas irgi-.. per demostracijos(Geguze 1 ir Lapkriti 7) .. visada stovejo ant tribuna su rauduona kaspenele(bantika)..As pamenu kai( pries vaiku ligonine) buvo "partburzuiu namas"(dabar Mazvido aleja) Is ta nama J,G. ejo i parduotuve"Ramune"(nusipirkt sau kefiro) o is paskos ..jejo.. milicininkas(sargybinis) !:)

z

z portretas
Jonas Gureckas A.Zalio laikais buvo partijos sekretorius

Gerb. zurnalistai

Gerb. zurnalistai portretas
Matome Siauliuose net akmenis is laiptu zydai issiima nuo buvusiu antkapiu, pagarba,o cia isdraske mirusiuju net kaulelius, stai kiek skausmo sie raudonieji pridare, o jeigu Zalys prisidejo prie naikinimo, tai kaip cia jis yra aukstinamas? Nesuprantama visiskai. Zmoniu atmintis reikia manyti neapgauna, likusiu dar nemazai ilgaamziu, galetu zurnalistai siuo klausimu rimciau uzsiimti.O ne apie vaikuciu sijonelius porinti .

tam Blinda

tam Blinda portretas
...Tai ka, visi buve stribai Klaipedoje jau isdvese? Nebera ka apklausti ir surasti laidojimo vietas? .. Pardon-tes! Prieko cia stribai? Juk,visa grupe isdave- slaptas KGB agentas(lietuvis! o nekoks ten "ruskis") Kodel LR Seimas (visa dauguma) savo nutarimu -uzslaptino KGB agentu sarasa ..dar 75 metams?

>Zelemunčikas

>Zelemunčikas portretas
Kapiniu archyvai kazkur turi buti, tai bent oficialiai laidotus zmones surasyti problemu neturetu buti. Reikia tik noro...

tam Kas?

tam Kas? portretas
..kas tuo metu dirigavo- ir partijos komitete ir miesto valdininkijai..? Berods, tais laikais, tai buvo- komunistas Alfonsas Zalys. Tik nebepamenu, ar jis buvo "predsedatel gorispolkoma" ar "pirmas partijos sekretoris". Bet, per demostracijos(Geguze 1 ir Lapkriti 7) jis visada stovejo ant tribuna su rauduona kaspenele(bantika).

..labai greitai buvo išaiškinti tarybinių saugumiečių...

..labai greitai buvo išaiškinti tarybinių saugumiečių... portretas
Reiskia, kad kazkas is savu isdave KGB-kams.(kazkas buvo slaptas KGB agentas) Idomu, kodel LR Seimas (visa dauguma) savo nutarimu -uzslaptino KGB agentu sarasa ..dar 75 metams?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Rapolai,Jūs visiškai teisus.Bet neleneleis verslininkai,granitą geriau panaudos sekantiems po Brazausko.O ir ištirti neturime specialistų,reik kviestis brangius iš užsienio,ir kyšiam reikia.Idėja gera,bet per brangi.Neišdegs.

Rapolas

Rapolas portretas
Pries atliekant buvusiu kapiniu ploto atnaujinimo darbus, reikia labai kruopsciai viska istirti ir tik tada pradeti darbus. Butina, kad visu cia palaidotu zmoniu pavardes butu iskaltos granitineje atminimo lentoje.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Dar yra Lietuvoje,tokių žmonių,kaip Remigija Zinkevičienė(jeigu teisingai supratau 1941m.gimimo)jie žino ir prisimena tokių ir oanašių daugybę atsitikimų.Deja tokiem,kaip Elertas,tai visiškai nerūpi,nors kartais jie papučia povų plunksnas,apsireiškia spaudoje,pasiima atlyginimą ir vėl prsirengia patriotais.Tas pat ir panašūs seansacijų medžiotojai žurnalistai.Pilna ,,entuziastų''naudos ieškotojų,o tikrų idealistų skaičius artėja prie nulio.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Labai nejauki erdvė , turinti kažkokios grėsmės pripildytą aurą.Atsimenu dar neišdraskytas kapines.Nemažai kapų buvo apleista , medžių lapijos gožė dangų. Bet , manau , reikėjo kažkaip humaniškiau išspręsti šią amžinojo poilsio vietą.Dabar patys matom , kad su tuo skulptūrų parku ne viskas gerai.

Tele

Tele portretas
O man protingas kazkieno sugalvotas pagerbimas buvusiose kapinese ,pastatant skulpturas su tam tikrais pavadinimais ,viltis ,gyvenimas,seima ,kitas gyvenimas.......pagalvokit patys

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Kas tie žmonės nuotraukose? Vieną su pypke atpažįstu - generolas Povilas Plechavičius. Spėju, kad ir kitų vardai Vaclovo Šulco dukterėčiai žinomi, bet laikraštininkai parašyti tingėjo, taigi, straipsnis pateiktas be pagarbos aukoms ir skaitytojams.

Blinda

Blinda portretas
Tai ka, visi buve stribai Klaipedoje jau isdvese? Nebera ka apklausti ir surasti laidojimo vietas? Geriau sakykite, kad buve kgbistai ir neleidzia to daryti, nes patys sedi postuose...

Kas?

Kas? portretas
Kieno paredymu, t.y. kas tuo metu dirigavo- ir partijos komitete ir miesto valdininkijai, drastiskai isdraskyti numirelius ir kapines paversti poilsio zona? Protu nebesuvokiama, gal kas zino pavardes siu niekadeju?

Joris

Joris portretas
Šlovė Tautos didvyriams kaip Vaciukas, o, budeliai raudonieji, šlykštynės jūs, dekit pragare.

Anonimas

Anonimas portretas
Ka cia norit pastoviai pasakyt nesuprantu Pati valzia persekioja apsiginklavus.Paprastam zmogeliui net cyptelt negalima ir ikalejimo neturi.O kas valdo valdzia kas netiko i kalejima arba susaudyt.Ir dabar kaltins kalti sovietai.Lietuvos valdzia stovejo ir ziurejo.Ka te ziurejo.Ejo snapsa gert.Muzika sklido ir su moterim tenkinosi.

zenonas

zenonas portretas
Klaipėdoje lyg šiol tebedirba, užsiimantys raudonuoju banditizmu teisėja V.Olcvikienė (Jakštienė), antstolis drg.A.Selezniovas ir jų bendrai. Tiek teisėsaugos, tiek sisteminei spaudai nusispjauti, kieno jie palaiminti, matomai ne už dyką juos ir dangsto. Mano tel. 8 662 33770.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Vitės kvartale lapus šluoja senukai
  Vitės kvartale lapus šluoja senukai

  Lapais užversti kiemai gyventojams taip įkyrėjo, kad su grėbliais rankose į lauką nesibodi išeiti ir senjorai. Pasak Vitės bendruomenės narės Ritos Kuprelienės, jei savo darbą normaliai atliktų daugiabučius administruojančios įmonės darb...

  15
 • „Klaipėdos vanduo“ skelbs naują vadovo konkursą
  „Klaipėdos vanduo“ skelbs naują vadovo konkursą

  Šią savaitę AB „Klaipėdos vanduo“ valdybos posėdyje nutarta nutraukti įmonės generalinio direktoriaus konkurso procedūras ir skelbti naują konkursą. ...

 • Greičio matuokliui – nauja pozicija
  Greičio matuokliui – nauja pozicija

  Artėjant šaltajam sezonui uostamiestyje vėl keičiamos greitį fiksuojančių įrenginių vietos. Minijos gatvėje kurį laiką pažeidėjus fiksavęs greičio matuoklis nuo šiol veiks P.Lideikio gatvėje. ...

 • Kelyje – spąstai vairuotojams
  Kelyje – spąstai vairuotojams

  Jau kurį laiką Perkėlos gatvėje žioji pavojinga smegduobė. ...

  2
 • Dėl beglobių kačių – nerimas
  Dėl beglobių kačių – nerimas

  Nors laukinės katės turi būti šeriamos tik savivaldybės nustatytose vietose ir šiukštu ne po daugiabučių balkonais, gyventojų praktika – kiek kitokia. ...

  7
 • Ieškomas rangovas statyti daugiafunkcį centrą Gargžduose
  Ieškomas rangovas statyti daugiafunkcį centrą Gargžduose

  Šią savaitę Klaipėdos rajono savivaldybė paskelbė tarptautinį daugiafunkcio centro konkursą. Ieškomas rangovas, kuris suprojektuotų bei pastatytų jau daugiau nei dešimtmetį gyventojų itin laukiamą modernią laisvalaikio ir spor...

  4
 • Nepavyzdingiems verslininkams – nuobaudos
  Nepavyzdingiems verslininkams – nuobaudos

  Nors dauguma uostamiesčio kavinių ir barų savininkų pagal išduotuose leidimuose numatytą terminą jau turėjo nugriauti lauko terasas, šį reikalavimą įvykdė tik pusė patikrintųjų. ...

  2
 • A.Vaitkus į Uosto direkciją negrįš
  A.Vaitkus į Uosto direkciją negrįš

  Po Vilniaus apygardos teismo sprendimo, pagal kurį buvęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus iš pareigų atleistas teisėtai, Susisiekimo ministerija, regis, neskubės skelbti naujo konkurso direktoriaus pareigoms. ...

  8
 • Režisierius G. Padegimas: „Opera „Kelionė į Tilžę“ diktuoja kūrėjui, o ne atvirkščiai
  Režisierius G. Padegimas: „Opera „Kelionė į Tilžę“ diktuoja kūrėjui, o ne atvirkščiai

  „Iki premjeros laiko liko nebedaug, tad mano mintyse tik būsimos operos vaizdiniai: matau personažus, atskiras scenas... Eduardo Balsio muziką klausiau daugybę kartų. Kita vertus, manau, kad repeticijose turi išlikti improvizacinis pradas&ldq...

 • Kalėdos neaplenks ir Atgimimo aikštės
  Kalėdos neaplenks ir Atgimimo aikštės

  Artėjant šventiniam laikotarpiui aiškėja, kaip šiais metais bus papuoštas miestas. Teatro aikštėje vėl ketinama įžiebti natūralią Kalėdų eglę, be dekoracijų neliks ir Atgimimo aikštė. ...

  5
Daugiau straipsnių