Skiepijimui – dvigubas filtras: Klaipėdoje kontroliuos vakcinavimo skaidrumą

Vakar Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas su Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) vadovu Vinsu Janušoniu aptarė procesus dėl COVID-19 situacijos valdymo, pradedant gydymu ir baigiant vakcinavimu. Siekiant išvengti nemalonių incidentų dėl skiepų paskirstymo, savivaldybė sudarė komisiją, kuri bent jau šiame etape kontroliuos skiepijamųjų sąrašus.

V.Grubliauskas teigė, kad vakcinavimas Klaipėdoje iki šiol buvo organizuotas sklandžiai. Meras vylėsi, kad taip viskas vyks ir ateityje.

"Vertinant tam tikrus skandalus, kilusius kai kuriose kitose savivaldybėse, buvo svarbu išgirsti iš pirmų lūpų, kaip visas šis procesas vyksta Klaipėdoje. Ar viskas yra padaryta, kad nenutiktų tai, kas nutiko kitur", – kalbėjo V.Grubliauskas.

Dar prieš susitikimą su V.Janušoniu meras skubos tvarka organizavo darbo grupių komisiją, kuri įvertintų į vakcinavimo eiles patenkančių įstaigų pateikiamus sąrašus, kad kontrolė būtų dviguba.

"Mūsų sudaryta komisija taps dar vienu filtru, ji  peržiūrės pačių įstaigų pateiktus vakcinuojamųjų sąrašus. Neslėpsiu, kai kuriuose sąrašuose (tiesa, jie buvo sudaryti gerokai anksčiau, dar iki visų šitų skandalų) buvo pasitaikę ir santechnikų, ir sekretorių, ir kitokių asmenų. Kad dabartinė vakcinavimo tvarka atlieptų visus reikalavimus, mums ir prireikė tokios komisijos", – tikino meras.

KUL jau paskiepyta apie tūkstantį darbuotojų – nuo slaugytojų iki skyrių vadovų, taip pat – ir Slaugos skyriaus pacientai.

"Kaip supratau po pokalbio su V.Janušoniu, Klaipėdos universitetinė ligoninė labai gerai susidorojo su šiuo uždaviniu. Beje, paskutiniąją dieną kai kurie gydytojai, kurie anksčiau buvo atsisakę skiepytis, pakeitė savo nusistatymą ir nusprendė vakcinuotis", – tikino miesto vadovas.

V.Grubliauskas pasidžiaugė, kad situacija dėl koronaviruso ligonių KUL gerėja.

Esą yra tam tikrų optimistinių žinių, kad ligonių srautas stabilizavosi ir mažėja.

"Jau kelias dienas COVID-19 sergančiųjų skaičiai mažėja. KUL jų nebėra nė šimto, o dar prieš savaitę skaičiuota iki 130. Tai yra tam tikri gerėjimo ženklai. Jau šiek tiek lengvesnis režimas yra ir reanimacinėse palatose. Tad yra šiokio tokio optimizmo", – dienraščiui teigė Klaipėdos meras V.Grubliauskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vilnius

Vilnius portretas
Vilniuje odontologus jau skiepijo aną savaitę , nuo sausio 18 d, tai tikrai, jei ne anksčiau. Mažesniuose miestuose, kaip Klaipėda, jau irgi turėjo pradėti skiepyti.

prasau

prasau portretas
pasakykite,kada bus skiepijami odontologai,kurie turetu buti priskiriami rizikos grupei,net sarasai dar nepateikti odontologu rumams,kai kitos savivaldybes ta jau padare?

irute

irute portretas
Nu ka dodoriau finliandija skaidri,gerei su neva gyd,kada baigsis sis cirkas,kur patikrinimo isvados
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių