Skautų gatvės užtvaras – lyg neįveikiama tvirtovė

jelena

jelena portretas
Namas už tvoros. Ne už tvoros. Tai ne svarbu. Viena gatvė ir viena "šaraškina kontora".

Kazin

Kazin portretas
Kodel niekas nesirupina, kad Tiltu gatve uzdaryta... taigi taip pat tik tie kurie ten gyvena gali vazinetis.

Jelenai

Jelenai portretas
Jusu komentaras tai tikras pavyzdys kaip gali nusisneketi tie, kurie kaip sakydavo mano senele: слышут звон да не знают где он. 9 is 10 cia tokiu. Pirmininkas gyvena uz tvoros. Jei zinote namo numeri, tai kada nors nueikite ir paziurekite kur tas namas, nereikes cia nesamoniu sneket.

jelena

jelena portretas
2016 m. buvau pripažinta nukentejusiają ir civilinę ieškovė baudžiamoje byloje. Klaipėdos apylinkės teismo teisėjas Eugenijus Antanauskas pažeidė mano konstitucinės teisės, daug LR BPK straispniu. Mano apėliacinę skundą nagrinėjo Klaipėdos apygardos teismo kolėgija - Remigijus Preikšaitis - kolėgijos pirmininkas, Arvydas Daugėla. Linas Paulikienas. Visus Klaipėdos apylinkės teismo teisėjo Eugenijaus Antanausko darbo broką ir nusikaltimą (piknaudžiavimą tarnybyniamę padietimi nusikaltėlio naudai) paslepė. Aš galiu - turiu teisę dabar sakyti - Klaipėdos apygardos teisėjai savo kolėgos nenuskriaus.

jelena

jelena portretas
Mano aponentui. Nereikia manę kaltintinti. Klaipėdos apygardos teismo pirmininku namas tikrai Skautų gatvėje. Gerai žinau namo Nr., bet čia nerašysiu. Žurnalistai gali labai greitai nustatyti, kas gyveno Skautų g. ir nustatyti, kad aš parašiau tiesą. Visada sakiau ir rašiau tiesą. Taip pat labai gerai žinau kaip Klaipėdos apygardos teismo teisėjai slepia savo kolėgos - apylinkės teismo teisėjo niusikaltimus.

keistas

keistas portretas
pirmoje eilėje reikia išsiaiškinti ar teisėtai parduota pijonierių stovyklos žemė,ar teisėti NŽT veiksmai ten formuot sklypus,o po to aiškintis kieno kelias......

aha

aha portretas
visi rajono gyventojai įpareigoti parašyti bent po vieną komentarą ginanti jų stovyklą nuo pašalinių, matosi, nes komentarai dažnai prasilenkia su logika

Beribė fantazija,Naujieji Vasiukai

Beribė fantazija,Naujieji Vasiukai portretas
Kažkam šlapimas į galvą,prieš karą ten buvo gatvė su šaligatviais ir apšvietimu.Turbūt dujomis iš Independens ir dar bėgantys takeliai su eskalatoriais per kopas

Ne problema

Ne problema portretas
Tegul gyvena užsitvėrę. Bet nei greitoji pagalba, nei gaisrinė, nei komunalinės tarnybos į užtvertas teritorijas važiuoti neturėtų.

AK

AK portretas
Grupė draugų patys sau leidimą davė, ir patys sau 99 metams sklypą paskyrė. Tai begėdiškas nomenklatūros piktnaudžiavimas tarnybinėmis padėtimis.

>

> portretas
Baikit bajerius,baikit stumti dura,jei,"grupe draugu", gavo leidima suprojektuoti- irengti gatve,kad ir "privacioje"??? isnuomotoje zemeje,tai,ta GATVE ir turi funkcionuoti kaip GATVE,pagal gatve atitinkancius kriterijus.

faktas

faktas portretas
"prie ruso" čia buvo stovyklavietės ir vaikų darželiai, kad Lietuvos vaikučiai ir jaunimas sveikai augtų, sportuotų ir tobulintusi gamtoje, dabar liko tik darželiai mieste, o čia "laisvos Lietuvos" buržujai pasistatė ir tebestato sau vilas, apsitvėrę šlagbaumais. Paprastas, sąžiningai dirbantis žmogus niekada neįpirks ten busto, jeigu keisis santvarka, tai pagal gyvenimo vietą bus galima spręsti apie žmogaus dorumą, visus pralobusius buržujus iš šio kvartalo vežt tiesiai į Sibirą, o jų vilas vėl atiduoti vaikams ir sveikatingumo įstaigoms, kad pajūrio grožiu naudotųsi ne išrinktieji žulikai, bet visi Lietuvos žmonės.

Tam opa

Tam opa portretas
Gyvenu Rumpiškės gatvėje, miesto valdžia yra apmokęstinusi parkingą tiek pačioje gatvėje tiek namo kieme. Taigi visi norintys pas mane atvažiuoti darbo laiku, turi susimokėti už tai kad mane aplanko.Taigi viskas jau senokai apmokęstinta.

opa

opa portretas
Tai mokama ivaziavima jiems i Klaipeda padaryt!

To as

To as portretas
Aš 81 metais šalia vaikų darželį lankiau ir toje stovykloje visą laiką leidome, nes žiemą ji nedirbo. Nebuvo ten jokio asfalto. Kaip tu manai kokiu kampu prieš karą klotas asfaltas galėjo išsilaikyti? O stovyklose asfalto dangos būdavo tokios plonos, kad jau po pirmų metų išsikraipydavo, o dar po penketo, šaknys medžių viską iškilnodavo. Nežinau iš kur tu ten šaligatvius ištraukei, gal prieš karą jie ten buvo, bet sovietiniais laikais nieko panašaus.

as

as portretas
,,už gyventojų pinigus įrengta gatvė" - o tai ta gatvė atsirado laukuose, ar gūdžiam miške, gal buvo keliukas be jokios dangos ? Ne, nuo pokario (o gal ir prieškarą ) ten buvo gatvė ir ne bet kokia gruntinė, o asfaltuota, su šaligatviais ir apšvietimu. O trinkelės anais laikais buvo ne madoje. Ir nereikia čia mums pasakų pasakoti !

mda

mda portretas
Kiek einu prie Jūros, tai nuolatos einu skaitų gatve. Nėra jokių problemų pėstiesiems ten eiti. Nesuprantu apie ką visas kipišas. Mašina ten vistiek nepravažiuosi, kelio ženklai neleidžia ir tvora gatvės gale. Tai ko čia tas barnis. Rimtai iš pavydo.

hmmm

hmmm portretas
Idomu, o kur ta gatve susiruošė kažkas važiuoti. Taigi kvartalas uždaras ir už to šlagbaumo niekur nenuvažiuosi. Na nebent nelegaliai automobilį pasistatysi, bet kiek jų ten tilps. Žmonės išsinuomojo žemę, patys nusitiesė gatvę, patys ją prižiūri. Kam tas šlagbaumas trukdo. Čia kažkieno žiūriu principų arba pavydo reikalas.

To Romas

To Romas portretas
Ne tame esmė - bu ten ar nebuvo. Užtat žino, kaip gyvena pietinė miesto dalis. Harlemas, kitaip tariant. Va tiems iš Girulių reikia nusileisti ant žemės. Nes artėja revoliucinė situacija. Sukils varguoliai.

AK

AK portretas
Gyvenau šiek tiek metų miesto centre, gražioje ramioje vietoje. Dabar pasižiūriu kaip atrodo, šlagbaumais ir parkomatais apstatyta - supykina. Patvarkė idiotai. Visi į mero rinkimus!

Gerai

Gerai portretas
Tegul jie ten gyvena apsitvere visiškai p.x. Nesuprantu ko ten trenktis, geriausi miškai ir pležai yra smiltyneje.

Pritariu

Pritariu portretas
Pritariu,,sovietiniam paveldui”.Įdomu būtų žinoti kokios personos tokioje vietoje pasistatė trobas ir užsibarikadavo šlagbaumais.Paprastų žmogelių ten nei kvapo nerasi.Kas susiorganizavo sklypus buvusių stovyklų teritorijose.Kažkaip neteko girdėti ,kad ten sklypai būtų pardavinėjami,o namai išdygo.Gyvenu sodų bendrijoje,žmonės norėjo vienoj gatvėj šlagbaumą pasistatuti,nes ta gatve didelė dalis gyventojų mėgsta važiuoti ir vasarą ten žmonės neprakviepuoja nuo dulkių ,tai atsirado tokių prieštarautojų,kad ojojoi,iš karto teismais pradėjo grasinti.O čia tai ne sodo bendrija,bet čia tai ponų kvartalas...

respect

respect portretas
Kuzmarskiui!

Romas

Romas portretas
Pavydas - didžiausia žmonių yda. Dauguma net nebuvus ten, bet parašyti kažką reikia.

kaimynai

kaimynai portretas
Tai gal visi savo gatves užsitveriame užtvarais,tai iš kitų gatvių negalės mašinos pravažiuoti,tai bus tik mūsų gatvės privilegija.Juokai, šitie "išskirtiniai" žmonės nebežino ko besigriebti,kad tik pažemintų kitus.Anot jų -tik jiems išskirtinės sąlygos-šlykštu ir tiek.

klp

klp portretas
Deiniau,per daug aa Lubys galios turejo,kad jam kas galejo ko nors neleisti.Pusvelciui Klasco gavo su visais pribumbasais-Vėtra,vaiku poilsiaviete Gintaro krantas...O tada liko isvaryt vaikus i gatves,issinuomot sklypa 99metams,ir isparduot sklypus statyboms-kur statyba draudziama,ir pirmyn!!!Velu slieku ieskot-viskas pa ogta iki musu :)

Deiniui

Deiniui portretas
O tai tau pajūrio mažai ? Tai nuo Melnragės iki Girulių, toliau iki pat Palangos. Kitą kartą kai prie jūros eisi, parašyk. Išvalysiu mišką, nutiesiu tau takelį, paruošiu pliažą, gultus....

Gyvenu ant kalno

Gyvenu ant kalno portretas
Niekas ten netrukdo praeiti,ar vasarą ar žiemą ,kažkas konfliktą lygioj vietoj daro

deinis

deinis portretas
Dabar kaip ir vėlu ,bet būtų įdomu kas davė leidimus statyti namus ,kur atrodo visiems priklauso pajūris ,bietnas nepastatys namo tokioje vietoje ,jis negali ir prie jūros priėiti kur panorėjes

vis einu pro šalį

vis einu pro šalį portretas
O pasidomėjai,kaip prie daugiabučio įsirengti užtvarą;,projektas, leidimas ir stataisi,na ,o jeigu savo žemėje -tai ir to nereikia.Nepavydėk.

To Jonas

To Jonas portretas
eik su savo politika iš čia pats žinai kur,puskvaiši.

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
ko čia diskutuoti, teismas nusprendė, debatai baigti, gerbiamas Kuzmarskis teisus.

Tam ejusiam pro sali

Tam ejusiam pro sali portretas
Zmogau, nesi is Afrikos ir negyveni tundroje, taigi tvarka turi buti. As irgi noriu prie daugiabucio uztvaros, nes nesant vietu automobiliams, privaziuoja is kitu rajonu, taigi, mastyk galva, o ne apie pavyda pezek.

Jonas

Jonas portretas
Pabandyk pridaryti nuostolių , ar kaip nors elgtis netinkamai privačios stiprios korporacijos atžvilgiu. Negyvai užtampys po teismus , ištąsys žarnas. Bet Klaipėdos savivaldybėje piliečių interesai ir teiseti lūkesčiai nugroti su laidotuvių dūdomis. I dabar sako kad toliau dūduosime.

šiaip ėjau pro šalį

šiaip ėjau pro šalį portretas
Galvoju ,galvoju,apie jūsų komentarus ir vis tik sakysiu,kad pavydas LIGA-gydykitės ponai ir ponios.

Klausimas?

Klausimas? portretas
Prie kieno valdzios, kas buvo tais laikais meras, kad dave leidima uzsibarikaduoti slagbaumais, jei tai ne ju zeme. O jeigu privatus sklypas, tai zmones apsitveria tvorom. , nes tai privatu.Kaip yra cia, kas paaiskins, kazko nesuprantama. Aiskinkite, arteja valanda, kai bus isrenkamas miesto Virsaitis, kad nemutu taip, kaip su Baltijos kino teatru, kad bejegis neras , negali priversti susitvarkyti. O gal nenori, o kodel nenori?Taigi balsuosim uz......

Iš kaimo

Iš kaimo portretas
Nesuprantu. Kur problemos. Eini ir praeini. Ar tiek sunku pasturgalį pakelti? Ar būtina su mašina iki kopų atvažiuoti? Biedni jūs žmonės. Amžiais skauda kai žmonės sutvarko šabakštyną ir bando nuo netikėlių apsaugoti. Imkit paskolą, arkit kaip devyni drambliai ir pirkit sklypus prie jūros. Nereikės kuro degint iki kopų privaryt!

Tele

Tele portretas
Tai ir daugiabuciu kiemuose idedam uztvaras ir leidziame vaikscioti ,o ne .??? Kvepia negerai .... kvartalelis prie juros isskirtinis, neduok dieve kas ivaziuos ,praeiti galima niekas nesikolioja ......bet gyvename mieste ir tvarka turi buti visiems vienoda ....

ss

ss portretas
tik LT gali būti tokios "istorijos" su slagbaumais..todėl kas gyvena ten visokie savivaldybes darbotuojai, prokurorai ir t.t.

Jelenai

Jelenai portretas
Tavo minimų teisininkų namas ne šitoje bendrijoje ir nieko bendro su tuo užtvaru neturi. Papylei purvo ir tamstai palengvėjo? O juk žmonės skaito ir tiki tuo, kas parašyta.Liūdna :(

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Korupcija aukščiausiu lygiu. Išrinkite uosto vadą meru, pastatys uostą pašonėje ir problema išsispręs.

Jelena

Jelena portretas
Skautų gatvėje stovi Klaipėdos apygardos teismo pirmininko Arvydo Daugėlos ir jo žmonos LR Generaralinio prokuroro pavaduotojos Margaritos Šniutytės- Daugelienės namas. Todėl, mano nuomonę, skautų gatvės užtvaras - neįveikiama tvirtovė. Klaipėdos apygardos teismo teisėjai savo kolėgos-teisininkus nenuskriaus.

Ten

Ten portretas
Nuosavų namų kvartalas , įtariu viską tvarko savo lėšomis, o prie Bendruomenės centro planuoja tęsti kelią po gyventojų balkonais ir visą teritoriją apjuosti geležinė tvorą, motivas - kad aplinkiniai gyventojai negadintu sutvarkytos aplinkos. Tik ten viskam numatoma skirti biudžeto pinigus.

Uz Tumai

Uz Tumai portretas
Niekas ten vaikščioti niekados nedraudė. Įtariu, kad dauguma čia "protestuoijančių" ten niekados nėra buvę. O šiaiop, jeigu mūsų liaudis būtų kiek kultūringesnė .... O tai dabar tik duok galimybę, tai savo mašinas ant kopų statys.

Mutabor

Mutabor portretas
Na nemaciau jau bent as ten tokiu zmoniu srautu,del kuriu galejo iskilti astri problema.Kokiais tikslais prastam mirtingajam ,prie kuriu prisiskiriu ir save,ten vaiksciuoti? Salia tuos tvoros,kuri tarp kit kuo,ne karto ne buvo uzrakinta,nera nej autobusu stoteles,nej automobiliu stovejomo aiksteles,paciuoje Skautu gatveje nera nej gamyklu ar kitokiu objektu i kurias eitu eiles pasipiktinusiu zmoniu. Nueikite gerbiamieji geriau i baznycia ir paklauskite Kuniga kas yra juodas pavydas ,piktys ypac dabar per Velykini Pastnika

uz Tuma

uz Tuma portretas
ar tik ne Klaipedos taryboes narys A.Tuma ten gyvena,tikrai,jeigu turi gyvenama vieta nugriaus slagbauma ir leis klaipedieciams laisvai vaikscioti valstybine zeme.Saunuolis tarybos narys Tuma tai padaris!!!!

tuščia kalba

tuščia kalba portretas
Gatvės ar kelio danga taip pat yra statinys

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Jeigu nenori , tai ir neprisiteisi. Netinkamai suruoši dokumentus , o ir teisėjas , neprašo papildomai išsiaiškinti, advokatų skatinamas. Mano nuomone šitokius ir panašius reikalus numarina savivaldybės teisės skyrius , nes vagims tai pigiausia ir labiausiai prieinama landa.

Anonimas

Anonimas portretas
pala kokios problemos ? REIKIA NULAUSTI ir VISKAS !!! kas bus jai visi prades savavaliskai VISKA DARYTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idomu

Idomu portretas
Ka galvoja Vaitkus apie tai ir apie savo saraso gyventojus ten?

,,Gudručiai"

,,Gudručiai" portretas
patys išvarė vaikus ir įsikūrė prie jūros, atrodė, lyg niekada nebebus vaikų, norinčių stovyklauti.Tokie ,,prichvatizatoriai"išvarė vasaros atostogų metu į gatves šimtus vaikų.

sovietinis paveldas

sovietinis paveldas portretas
idomu korumpuoti laimes ar ne. Mistika .Pastatu nera sklype, sklypas nesudalintas savininkams... Kaip sektoj kokioj. Pavardes paziurekit kas gyvena ir suprasit kodel viskas stringa....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Skelbiama Klaipėdos Kalėdų eglutės paieška
  Skelbiama Klaipėdos Kalėdų eglutės paieška

  Lapkričio 30-ąją, 17 val., Klaipėdoje, Teatro aikštėje, bus įžiebta Kalėdų eglė. Šių metų kalėdinių renginių organizatorius -“Klaipėdos šventės” - tęsia tradiciją: šiemet, kaip ir pastaruosius trejus m...

  2
 • Klaipėdos savivaldybei – „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas
  Klaipėdos savivaldybei – „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas

  Į Klaipėdą parkeliavo dar vienas „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas. Šįsyk Klaipėda laureate tapo Energetikos ministerijos įsteigtoje nominacijoje „Už elektrinio miesto viešojo transporto skatinimą ir plėtrą“. ...

  1
 • Kaip klaipėdiečiai vertina automobilių taršos mokestį?
  Kaip klaipėdiečiai vertina automobilių taršos mokestį?

  Nuo kitų metų senų ir taršių automobilių savininkams gali tekti patuštinti pinigines. Tokias transporto priemones savo vardu registruojantieji jau turės mokėti taršos mokestį, kuris gali svyruoti nuo 40 iki 1,4 tūkst. eurų. Kaip ...

  5
 • Senieji amatai: prisilietimai prie istorijos
  Senieji amatai: prisilietimai prie istorijos

  Klaipėdos etnokultūros centro dirbtuvėse archeologė Simona Ramoškienė klaipėdietes mokė pinti senovinius šiaudinius indus, kuriuose anksčiau buvo laikomi įvairūs birūs produktai. Ši šiaudinių gaminių tradicija iki &scar...

  1
 • Manekenės žingsniavo erdviame ofise
  Manekenės žingsniavo erdviame ofise

  Klaipėdos mados savaitė baigėsi tarptautiniu madų šou – kolekcijas pristatė 11 dizainerių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. „Fashion Week Klaipėda“ šiais metais finaliniam renginiui pasirinko neįprastą, darbinę ...

  1
 • Aiškinamasi, ar R. Masiulis galėtų vadovauti „Klaipėdos naftai“
  Aiškinamasi, ar R. Masiulis galėtų vadovauti „Klaipėdos naftai“

  Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto vadovė „valstietė“ Agnė Širinskienė prašo Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) įvertinti, ar buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis galėtų vadovauti valstybės valdomai ...

  3
 • Kavinių savininkų laukia kontrolė
  Kavinių savininkų laukia kontrolė

  Dauguma uostamiesčio verslininkų pagal išduotuose leidimuose numatytą terminą jau turėjo nugriauti lauko terasas. Savivaldybės kontrolieriai šią savaitę tikrins, ar kavinių savininkai įvykdė šį reikalavimą. ...

  7
 • Akcija „Renkuosi gyvybę“: žvakelės degs už negimusius kūdikius
  Akcija „Renkuosi gyvybę“: žvakelės degs už negimusius kūdikius

  Vėlinių išvakarėse, spalio 30 d. 19 val. Laisvos visuomenės institutas (LVI) kviečia dalyvauti jau tradicija tapusioje akcijoje ,,Renkuosi gyvybę”. Akcijos metu Lietuvos žmonės kviečiami uždegti žvakelę už tuos kūdikius, iš ku...

  6
 • Neringoje atnaujintas elektros tiekimas
  Neringoje atnaujintas elektros tiekimas

  Neringoje rekonstruojant transformatorių pastotę pirmadienį elektros daugiau nei valandą neturėjo beveik 3 tūkst. ESO klientų. Elektros tiekimas jiems jau atnaujintas, pranešė bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO). ...

 • Prieš Seimo rinkimus – permainos rinkimų žemėlapyje
  Prieš Seimo rinkimus – permainos rinkimų žemėlapyje

  Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Per pastaruosius ketverius metus tai jau trečias toks atvejis. To esą prireikė, nes esama demografinė situacija Lietuvoje ir vėl neatitinka teisingo demokrati&scar...

  1
Daugiau straipsnių