Skandalingas Mogiliovo gatvės pervadinimas stringa

Grįžti į straipsnį

Ale koki minkštakiaušiai

Ale koki minkštakiaušiai portretas
tie balsuojantys taryboje už tokias nesamones. Dėl paminklų tai pažiūrėjau - beveik trečdalis buvo prieš (ačiū Dambrauskui, Idzelevičiui ir kitiems už sveiką laisvą mastymą ), kiti susilaikė( čia toks vadinamas ,,mandagus balsavimas ,,prieš":D) Na o keli jedrioni ir niekuo perdaug nepasižymėje buduliai su nepakartojamu mūsų meru priešaky:D) nubalsavo ,,už" nukėlimą. Net miesto finansų jiems negaila..Nu niekap negal anie išeit iš sovietinio papratimo kai pagrindinė šalį terorizuojanti partija sako ,,vykdyt!".:D) O norėtūsi uostamiestyje turėt tikrą, .ambicingą ir nebijančią parodyt valdančiam režimui savo valią valdžią..

Albatross

Albatross portretas
IRA magileova . Povadinkit I Fernandas Magelanas

Zosė

Zosė portretas
Mogiliovo miestas Klaipėdos amžiinkas, įkurtas 1267 m. buvo ir LDK ir Žečpospolitos sudėtyje. Buvo visokių karų kryžkelėje ir nuo jų kentėjo. Dabar labai gražiai sutvarkytas ne be Lukašenkos spardymų gubernatoriams ir merams. Prie ko čia ta Ukraina iš vis neaišku, tik per daug politizuotas reikalas, ypač tas puolimas ant Baltarusijos

BALYS

BALYS portretas
Kas pasikeis jei pakeisite pavadinimą? Lukašenka juk ne amžinas, nusibaigs ir vėl gyvensime kaip normalūs žmonės, o ne nusipolitikavę prietrankos. Pakentėkite ir bus atlyginta.

to o

to o portretas
Mink taka griovėjau, Demagoge.

O

O portretas
Kas ten per rusofašistai dirba, kad nesugeba pakeisti pavadinimo

Ksiuh

Ksiuh portretas
Atsimenu po 90 metu buvo mada keisti rusiskus pavardes.pvz buvo kopilova tapo kopiloviene.mogiliovo bus mogiliovenes gatve

jo

jo portretas
bet registracijos įrašą su gatvės pavadinimu pase ar reikės keist?Ir banko dokumentai(sąsk. nr ir kt sutartys) už valdžios pinigus bus perrašomi?

Kawenskas-

Kawenskas- portretas
kokios čia veislės šuo?

Komentaras

Komentaras portretas
Juk galima susitarti su Prezidente Svieta, kad pakeistų miesto mogiliovo pavadinimą. Ir mūsų gatvė nebebus tokia erzinanti.

nuomonė

nuomonė portretas
Tiktų Priekulės pavadinimas. Gatvė kaip tik yra link Priekulės miesto.

As

As portretas
Jei sumokėsit gyventojams už dokumentų keitimą, tai gerai, keiskit. Jei ne, tai daromos visiškos nesąmonės. Neturit ką veikt.

Kawenskas

Kawenskas portretas
Šimonytė karo kurstytoja... nei vaikų nei vyro neturi! Lansbergys savo šeimą jau išsiuntė iš LT...

autotei

autotei portretas
Kodėl skandalingas? Skambino pavadinta.. niekam to gatvės pavadinimo keitimo nereikia apart idejiniams naujakomjanuoliams..

Klaipėda visada

Klaipėda visada portretas
turėjo gražią tradiciją - draugystę su kitų šalių miestais. Dar ir dabar posėdžių salės foje ar mažojoje posėdžių salėje(,,Akvariume") kabo miestų-draugų simboliai padovanoti per vienų ar kitų vizitus. Šių draugaujančių tarpe buvo ir Mogiliovo miestas..Koks gyvis dabar įkando valdžiukams i siknas kad jie puolė keist Istoriją ir geras tradicijas? Priešų trūkumas? Konfliktų troškimas? Ar ypatingo lojaliumo konservliberalų partiniams pridūrkams rodymas?Jei jau naikinam viską kas baltarusiška tai panaikinkim ir Cixanowskajos centrą su visa gauja išlaikytinių Vilniuje. Bent nauda bus - tas centras kas mėnesį ,,suėda" didžiulę pinigų sumą iš mūsų visų valstybinių biudžeto.

Neskubekit keist .........

Neskubekit keist ......... portretas
...... mogila - kapas , o kapus naikinti nusikaltimas

ttt

ttt portretas
baikim būti Vilniaus avinų banda. Jei Vilnius griauna viską iš eilės ir tai turim daryti mes? Pasaulis keičiasi greičiau nei mes norim. Stabilumas ir parodo brandą. Palikim Mogiliovo gatvės pavadinimą, nebūkim trydalai.

Liberaliai laisvam ponui Cesiuliui

Liberaliai laisvam ponui Cesiuliui portretas
XIX a. aplink Mogiliavo miestą įsikūrė 6 lietuvių kaimai, XXI a. pradžioje iš jų liko vienas – Malkava. Per Pirmąjį pasaulinį karą Mogiliave gyveno evakuotų lietuvių, veikė lietuvių mokykla, nukentėjusiems nuo karo šelpti draugijos „Grūdas“ skyrius. XXI a. pradžioje Mogiliavo mieste gyvena lietuvių, atvykusių iš lietuviškų kaimų, palikuoniai. Jų rūpesčiu buvo sutvarkytos Mogiliavo lietuvių kapinės, pastatytas kryžius. Lituanistinių mokyklų, fakultatyvų, etnografinių ansamblių Mogiliave nėra, su vaikais lietuviškai kalba ir visas religines katalikų šventes švenčia vyresniosios kartos lietuviai.[5]

to JB

to JB portretas
Ar nebandei gydytis?

JB

JB portretas
Kodėl skandalingas? Pavadinimas kaip pavadinimas kaip ir Debreceno ar Reikjaviko gatvės. Ir daugiau tų gatvių yra su miestu pavadinimais. Šiandien blogi kaimynai, o kita dieną vėl viskas gerai bus - tada atgal gatvės pavadinimą keisite? Palikime viską kaip yra ir nieko ne keiskime.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių