Sinoptikai žada auksinį rudenį

Orų prognozuotojai nuteikia optimistiškai – artimiausioms dienoms ir visai kitai savaitei jie nepranašauja šalčių ir piktų vėjų. Priešingai, visos dienos bus panašios, tik antroje savaitės pusėje pajūryje gali padaugėti debesų, dažniau, bet trumpam prapliupti lietus.

Šiandien prognozuojamas silpnas vėjelis, jei iš kurio nors debesies ir palynos, tai trumpai ir nedaug. Diena nebus labai šilta, termometrai rodys apie 13–15 laipsnių.

Sekmadienį turėtų būti giedra ir truputį šilčiau.

Panašu, kad ir pirmadienį nelis, dangumi plauks debesys, bet giedros bus daugiau, dieną šils iki 14–16 laipsnių.

Panašus turėtų būti antradienis, tiesa, debesų bus kiek daugiau ir labiau tikėtina, kad iš jų pasipils negausus, trumpas lietutis.

Trečiadienį papūs pietvakarių vėjas, oras labiau pakvips rudeniu, truputį palis, dieną neverta tikėtis didesnės šilumos nei 14–16 laipsnių.

Ketvirtadienį pajūrį pasieks naujas atmosferos frontas, bus daugiau debesų, iš jų dažniau palis, bet negausiai. Šilumos neturėtų sumažėti, naktis net gali būti šiltesnė – iki 8–10 laipsnių, dieną termometrai rodys panašiai, kaip ir kitomis dienomis – apie 12–15 laipsnių.

Penktadienio naktis bus giedra, o dienos prognozės skirtingos: gali būti giedra ir šilta – apie 12–15 laipsnių, bet gali iš rytų atplaukti sunkūs, lietaus pilni debesys, tada atvės iki 10–12 laipsnių.

Šeštadienį tikėtina giedra, sekmadienį gali trumpai palyti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Mieli sinoptikai

Mieli sinoptikai portretas
Jus viena karta visi susitarti e kokia matote oru prognozė.Dabar žiūrėkime trys straipsniai vienas šalia kito.1.Orai:bus šilta bet lietinga. 2.Ruduo ruošiasi užleisti pozicijas žiemai. 3.Oru pokyčių dar nebus. Tai kaip bus iš tikrųjų?

Anonimas

Anonimas portretas
Geras nuostabus ruduo,visi metų laikai geri ,tik blogiausi yra žmonių gyvenimai,nes problema yra dėl darbų,dėl atlyginimų dydžio, dėl pensijų dydžio ir energetikos kainų , medicinos paslaugų, blogų.Lietuvoje.Taip kad daug problemų yra Lietuvoje, kad būtų žmogui gerą savo salyje.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių