Seniūnaičių Klaipėdoje ieškos po karantino

Iš 55 Klaipėdos miesto seniūnaitijų 23 trečius metus neturi gyventojams atstovaujančio seniūnaičio. Tačiau iki karantino pabaigos seniūnaičių rinkimai sustabdyti. Į šias visuomenines pareigas kol kas pretenduoja tik vienintelis kandidatas.

Nuo 2019 m. balandžio, kai į pirmąjį posėdį susirinko naujai išrinkta Klaipėdos taryba, uostamiesčio seniūnaitijose, kurių ribos sutampa su rinkimų apylinkių ribomis, ketveriems metams turėjo būti renkami ir seniūnaičiai – bendruomenės išrinkti atstovai, turintys įstatymų nustatytas teises ir pareigas.

Klaipėdoje yra 55 seniūnaitijos, 32 turi savo atstovus.

23-ose dar praėjusių metų rugsėjo pabaigoje buvo skelbiami 2019–2023 m. kadencijos Klaipėdos miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimai.

Tačiau jau lapkričio 11 d. dėl karantino rinkimus teko stabdyti, nes kandidatai turėjo surinkti juos palaikančių gyventojų parašus, o to padaryti šiuo metu neįmanoma.

Klaipėdos savivaldybės Jaunimo ir bendruomenių reikalų koordinavimo grupės vyriausioji specialistė Renata Razgienė tikino, kad karantinui pasibaigus seniūnaičių rinkimai bus atnaujinti.

„Kol kas yra vienintelis pretendentas – į Draugystės seniūnaitiją. 23 seniūnaitijose trūksta šių gyventojų atstovų. Nuo seniūnaitijų atsiradimo yra tokių teritorijų Klaipėdoje, kur niekada nėra buvę seniūnaičio, neatsiranda nė vieno norinčiojo į šias visuomenines pareigas. Sunku įvardyti motyvus, dauguma žmonių užsiėmę, o ši veikla yra paremta savanoriškais pagrindais“, – kalbėjo R.Razgienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sigitui

Sigitui portretas
Kaip nereikalingi? O kas ubagus skaičiuos, šiukšles rinks ir niekiniams projektams pinigus tratins? Va vienas iš tų seniunaičiu besidedantis svarbiausiu Klaipėdos miesto bendruomeniu atstovu jau ar neantri metai pilna sauja tūkstančius semia?Iš visų apygardų // O dar kas ateity sugalvota! Pilnu greičiu kišamas dalyvaujamo biudžeto projektas kur pas mus šito veikėjo numatytas realizuoti IP statistikos sistemos įdiegimas(lygtai tas yra svarbiausia Klaipėdos gyventojams:D). Ir kainuos ne pora o geriausiu atveju dešimtis tūkstančių Eū...Jeigu nešimtus. Ir šis pacukas sulaukia iš valdžios visiško palaikymo! Iš to sprendžiu kad toks ,,seniunaitis" ir tokia jo veikla yra bendras liberastu&Ko' verslo projektas o būtent tokie seniūnaičiai yra tiesiog būtini..Kai kam:D).

Sigitas

Sigitas portretas
Čia ir taip jau yra aišku t.y. Klaipėdos mieste tos seniūnaitijos ir tie seniūnaičiai na niekam yra nereikalingi. Gal pagaliau baikim Klaipėdos miesto piliečių lėšas švaistyti.

plt

plt portretas
Miesto valdžios nenoras skaitytis su žmonių nuomone, jos nuolatinis ignoravimas ir priveda prie to, kad net visuomeniškai aktyvūs žmonės nenori būti seniūnaičiais. Vietinės savivaldos mieste nėra, yra tik nuolatinis nederintų su visuomene sprendimų transliavimas iš viršaus. Tai nėra demokratija.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių