Senamiesčio prieigose bus pokyčių

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Ir kas cia per ismislas naikinti pralaidzias sankryzas ir jas keisti i sviesaforines, taip sukuriant transporto kamscius ?

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Seip nuo kada ten ziedine sankryza prie senojo turgaus ? :)

Saulė

Saulė portretas
Tai kas straipsnyje surašyta, tai charakteringa savivaldybės sprendiniams - pirma padarys, lėšas pasiims, po to galvos. Skaitai straipsnį, kuriame jų teiginiai migloti, kažkokios abstrakcijos. Padarysime, paskui žiūrėsime. O Klaipėdoje ar bus kuo dar kvėpuoti, jau ir taip turistai miestą naudoja kaip tranzitą.

mu-mu

mu-mu portretas
pasiskaitai komentarus- vienas negatyvas. Bus transportas-suardys senamiestį, nebus transporto- išmirs senamiestis. Manau atsiradus tiltui suaktyvės aplinkinės teritorijos, atsiras daugiau žmonių, pakils nekilnojamo turto kainos, padaugės versliukų. Viskas bus gerai. Geros dienos visiems!

Brigita

Brigita portretas
PROJEKTO VERTĖ 9 617 914 € Bastionų tiltas, Danės gatvės platinimas, paskirtis sunkusis transportas... Haosas... Už tilto pramonės zona. Ir t.t. ....

Klaipėdiečių

Klaipėdiečių portretas
bukumui ribų nėra. Visi miestai tik ir meldžiasi, kad jų miestus tvarkytų, klaipėdiečiai protestuoja. Gal neveltui sklinda nuomonė apie klaipėdiečius- tūpas kaip klaipėdietis.

As

As portretas
Ziuri tik senamesti o kur nuosalesnes gatves yra pamirstos.pvz spirtininku raj vienas is senesniu yra apleistas.

sen

sen portretas
greitasis transportas per senamiestį tai jį pribaigs.o kaitiltą naują planavo mums rašė apie pėsčiųjų Tiltų gatvę.ar ne melagiai?

Sukos

Sukos portretas
Cha-cha. Laisva spauda, cha-cha. Parasiau savo komentara apie savildybes klerkus - istryne! Suskubkit ir sita istrint, neduokdie zmones kazka suzinos, ir prades mastyt...

Tas pats cirkas

Tas pats cirkas portretas
Miestas (tiksliau, susivėlusios blondinės apvaliomis akimis merijoje ir impotentai paminklosaugininkai) numarino senamiestį; praeivių nėra, pravažiuoja keli autobusai. Tiltų gatve eismo nėra - kenkia griuvenoms. Pav., Sankt-Peterburge (negeras pavyzdys, nes Rusija, bet ir Vakarų Europos miestuose tas pats) Nevskio prospekte vyksta intensyvus eismas, nors ten architektūrinės vertybės pagal vertę nesulyginamos su "Neptūno" restoranu. Ir metro po žeme. Tikrai tai kenkia pastatams, bet juos galima remontuoti, užtat - vyksta eismas, miestas gyvas ir patrauklus. O pas mus - N. Uosto gatvėje griuvena stovi gatvės važiuojamojoje dalyje, bet susivėlusiosios demonstratyviai nepastebi. Nes kiek to "otkato" iš ekskavatoriaus kelių valandų darbo?.. O štai sankryžą pakeisti į šviesoforinę - tai puiku, tai rimtas darbelis, tai viešieji konkursai...

Anonimas

Anonimas portretas
Nesąmonė kišti pinigus į Klaipėdą, kai Vilniuje gatvės, aikštės, skverai klaikūs. Niekam ta Klaipėda neįdomi, o ir žmonės čia nenori nieko keisti, todėl visi pinigai turi būti nukreipiami į sostinę, kur ir gyventojų, ir svečių gerokai daugiau, ir besipriešinančių tikrai nebūtų.

AK

AK portretas
Kam tie mūsų pinigai į balą?

juokingiau nebūna

juokingiau nebūna portretas
Visi pasaulio miestai, turintys protingus vadovus, transportui tiesia aplinkkelius. Tik Klaipėdos galvočiai nusprendė pagrindinį transportą paleisti per numatomą miesto centre tiltą. Taip, atseit, mažina taršą ir triukšmą. Reiškia: mašinų važiuos daugybė, o taršos ir triukšmo nebus. Negi mūsų valdžioje vieni perestukinai.

Efa

Efa portretas
Greit visus isguis is senamiescio ir jis liks miegamuoju rajonu ponams ,Teatro aikste per sventes zmoniu buvo kurie ejo pasiziureti prakarteles ,o aiksteje mirtina tyla atrodo kad svenciu nera ,Turgaus gatve tik zibintai papuosti ,e gyvenantys tenai nors balkonus pasipuoskit juk ne ubagai esat .....

Ita

Ita portretas
Miestas turi tris tiesias gatves ,vaz jomis maziau tersiama ,kai pastatys TILTA tai raitysis masinos Bangu ,Baltikalnio gtv,tai kiek bus tersiamas miestas ir gyventojai kurie gyv.prie siu gtv .

jūs blee

jūs blee portretas
pati senamiesti gaidžiai tvarkikit o tai jau sugriuti baigia

to Cirkas

to Cirkas portretas
Todėl, kad kai bus naujas Tiltas ši sankryža bus labiau apkrauta ir nefunkcionali. Galit pažvelgti toliau savo nosies?

asd

asd portretas
Kada galės kirsti Mažvydo aleją?Sudaromi dirbtiniai kamščiai prie vaikų ligoninės ir IKI parduotuvės.

Cirkas

Cirkas portretas
Neteko matyti kamščių toje sankryžoje (žiede?). Tai kam ją pertvarkinėti į šviesoforinę? Kam niežti rankos išmesti pinigus į balą?

deinis

deinis portretas
Nejaugi paliks akmenis Bangų gtv.,kaip tiltųgtv.,reikėtųsusodinti į sena autobusą visus klerkus ir pusdienį pavažinėti Tiltų gatve o dabar jie sėdi džipuose ie nejaučia kokia kančia drebintis ta Tiltų gatve.

to Abs

to Abs portretas
Tamsta kažkokioje paralelinėje Visatoje gyveni. Skaitome tą patį, tik truputi skirtingai.

to to Abs

to to Abs portretas
Pačiam su teksto suvokimu problemos: "Numatoma, kad ilgą laiką prie Senojo turgaus buvusi žiedinė sankryža virs keturšale šviesoforine sankryža."

to Abs

to Abs portretas
Niekas ir nerašo, kad ten yra žiedinė sankryža. Ji BUS. Nesugebate suprasti skaitomo teksto?

masiuliokas

masiuliokas portretas
pirmiausia Sventosios uosto isissavintojus pasodinkite,o paskui pjara baranams meskite i galvas,Na durniu laiviukas vis greiciau plaukia,o Europos fondu lesos baigiasi,tai gales Klaipedos pensininkai susimesti,nes jaunimas bega is liberolu tvako paskendusio miestelio.

svaičiojimui

svaičiojimui portretas
Automobilių kiekis mieste nepasikeis nuo to kad tiltas atsiras, taigi tašos kiekis irgi nepadidės.

svaičiojimai

svaičiojimai portretas
Bastionų tiltas yra niekinis sumanymas. Jis tik pablogins miesto centro būklę ir įvaizdį. O svarbiausia, bus klaikus taršos šaltinis. O Klaipėda ir taip labiausiai Europoje užterštas miestas. Apie tai neseniai pati "Klaipėda" ir www.kl.lt rašė.

senamiestis

senamiestis portretas
dar labiau apmirs, jei gyventojai nebegalės Tiltų gatve grįžti namo savo automobiliais, o tik viešuoju transportu. Gaila liberalų...

Absurdas

Absurdas portretas
Tai kam tas naujas tiltas,jei viešasis transportas toliau drebins senamiestį?

Abs

Abs portretas
Prie senojo turgaus nebuvo ir nėra žiedinės sankryžos.. Tej tiesiog pagrindinis kelias su apsisukimais
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių