SDG terminalo istorija: mus visus apgavo?

Proletaras

Proletaras portretas
Apgauti galima, kai nežinoma kažkas, o čoa taigi kas morėjo žinojo iš pat pradžių, kad tai afiora, panašiai kaip su "Mažeikių Nafta". Beje apie šia afiora nuo pad pradžiu Laisvas Laikraštis rašė.

Martha Hartman

Martha Hartman portretas
Dabar „Google“ moka 130–180 dolerių už valandą už darbą internete. Prie šio darbo prisijungiau prieš tris mėnesius ir per pirmą šios sandorio savaitę uždirbau 8735 dolerius. Šis darbas tikrai neįtikėtinas ir suteikia man didelę pajamų dalį kiekvieną dieną. Esu tikras, kad gausite geriausią rezultatą. Sužinokite daugiau čia >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

GGG

GGG portretas
Kažko konservais pasmirdo...aišku buvo jau pasirašymo diena...

Petras

Petras portretas
Na gerai jei straipsnio medžiaga ir skaičiai nėra iš debesų paimti, tai reikia politinės valios ir didelių kiaušų sutvarkyti šitą reikalą, atsisakome nuomojamo terminalo, sumokame kompensaciją norvegijos įmonei ir nusiperkam kitą terminalą. Viskas įvykti per dieną negali ir reikia derėtis, čia juk biznis. Tik va bėda kad neturime valdžioje biznierių kurie suktų biznį valstybei o ne savo asmeninei kišenei.

Memel.

Memel. portretas
www.youtube.com/watch?v=nps9nXw7gSE Nuo 2-os minutes kiek laivu su dujom eina i Klaipeda . Путин дал старт отгрузки сжиженного газа на новом современном заводе в Высоцке

aaa

aaa portretas
tam matematikui norisi paklausti kuris lygina silumos kainas tai jos sumazejo todel kad perejom prie biokuro o jei butume sedeja ant duju adatos tada ir paskaiciuotum kiek tas kainuotu

AAA

AAA portretas
Achemos lobistų straipsniukas, ne daugiau

...

... portretas
Buvo toks vienas, Mažeikių naftos gamyklos gaisrą tyrė... ach, tie poLytikai... :/

Neturime

Neturime portretas
tokiems nusikaltimams prokurorų, neturime..

PREZIDENTE, sakei kad einam i GEROVES Lietuva

PREZIDENTE, sakei kad einam i GEROVES Lietuva portretas
VISI zino kad apgavo ir tai valdzios ir prezidentes afera. Klausimas - KADA ir KAS PRADES TIRTI si valstybini NUSIKALTIMA. Nejaugi korupcijoj ir kysiuose paskende prokurorai ir teisejai?

Amelia Paquet

Amelia Paquet portretas
Mano kaimyno motina daro $139 / h internete. Ji buvo atleista už 6 menesius, taciau praejusi menesi jos darbo užmokestis buvo 13847 JAV doleriu, o tik kelias valandas dirbo internete. naudoti šia nuoroda. >>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

Štai dabar

Štai dabar portretas
ir pasakykit kad Tauta nuo pat pradžių nebuvo teisi sakydama kad ta SDT afiora yra tik nuostolis Valstybei

AK

AK portretas
Už visuomenei naudingą, gerą darbą - asmeninę apsaugą ir daugiau tarnų. Nes taip teisinga. Projektas įdomus, ir beveik naudingas, tik ar tikrai skaičiuota kas čia gaunasi?

cccR

cccR portretas
Gazapromas?

ar

ar portretas
Gazapromas vis dar nerimsta?

...

... portretas
Apie 'berečių' MM-itetą išvis nėra ko kalbėt, kažkada biudonovkes nešiojo, dabar teko beretes užsidėt... nelaimė tie konservuoti mankurtai. :/

tam B.L.T. ir kitiems troliams

tam B.L.T. ir kitiems troliams portretas
komentaruose atsispindi jūsų protelio žemumos ir mongolų ordos mentalitetas ;DDD

...

... portretas
Ach, Dariuk, tu be makaronų NIEKAIP negali. Prisikabinai prie pačios geldos, BET - net ir ten nebuvai teisus, ten kur ji plūduriuoja vanduo DAR sūrus. O ir - aišku, kad metalas taip greit neprarūdys iki skylių, bet ne tai apsprendžia paties terminalo veikimą, o ir dėl išdujinimo įrangos tu ir vėl - su makaronais: laive VISAI KITOKIOS sąlygos nei sausumoje (ir drėgmė, ir vibracijos) - jei ten būtų įprastinė įranga, ji jau seniai būtų savo resursus išsėmus (ach, o GAL kaip tik dėl to mums ir nori tą 'nelikvidą' iškišt?). Nes vis tik toks objektas potencialiai grėsmingas (o ir Klaipėda šalia), jam PRIVALOMAS draudimas, BET - kas tokią kiuženą draus be profilaktinio remonto gamintojo bazėj. Taip kad - turim BĖDĄ, BET - tuoj ji taps nuomotojų BĖDA; jie tai LABAI nori durneliams tą šlamštą iškišt BRANGIAU nei naujas panašus laivas KAINUOJA! O tai kad tuomet dujų kaina Lietuvai buvo užkelta, tai jau Sekmokas VIEŠAI prasitarė kad tai buvo padaryta tuometinės ('konservų'!) valdžios iniciatyva.

Konsevotom beretem

Konsevotom beretem portretas
Šitos varkes detales yra islaptintos. Jus niKuja nežinot:) o visuomenei naudingu dalyku niekas neslaptina:) Mažiausios kainos jus moketojai B.L.T:)

karas prieš Lietuvą

karas prieš Lietuvą portretas
už rusiškus rublius varė propagandą prieš mūsų atominę elektrinę, dabar varo prieš SGD. Juk kremlius norėtų, kad visa energetika būtų rusiška.

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
"Laisvas laikraštis" apie šią afiorą rašė nuo pat pirmų dienų, o Jūs iš dangaus iškritote sistemininkai - padlaižūnai - bendrininkai? Grybovskos nėra, tai sugalvojot prabilti?

ir DAR

ir DAR portretas
"aaa" gal ne labai protingasis skirk matematiką ir nuomonę...

>aaa

>aaa portretas
liurbi , ar atmintį praradai ? Vienas klausimas , parašyk kiek už šildymą mokėjai , procentaliai nuo gautų pajamų, kai neturėjome laivo ir dujas pirkome iš GAZpromo ir kokį procentą nuo pajamų moki dabar ???? IR VISKAS. Gali ir apvalinti , sakykime 3/4, 1/2, 1/4 ir pan. Gausi FAKTĄ, o ne "malimą liežuviu" ar atidirbimą už parsidavėlio sidabrinį...

aaa

aaa portretas
tas ne pajurio dundukas geriau nerasynetu nesamoniu jau nusibodo tie debiliski aiskinimai apie brangias rusiskas dujas ir kad laivas ju kaina sumazino apie energetine nepriklausomybe apie tai kad visi kurie turi savo nuomone o ne ta kuria persa lietuviska propaganda yra lietuvos priesai ir tarnauja kremliui jau nusibodo tie nemastantys jokiu argumentu ir kitos nuomones nepripazystantys liberalkonservatoriniai chunveibinai

Viskas labai paprasta

Viskas labai paprasta portretas
Sita afera prasuko ir is jos pelnosi konserwatos, todel lai jie ir moka ta terminalo islaikymo mokesti, o dujas lai parduoda maziausia kaina EU, nes juk jie garantavo, kad ta kaina bus maziausia vien del to terminalo.

rašyta

rašyta portretas
Jau rašyta ne kartą , bet pajūrio dundukams [ bent vatinkas išsiskalbtumėte , gyvendami pajūry..] ar tokiam moskoliui -beraščiui -anonimui [... ], ale "žinančiam" viską , PRIMINSIU, kad mūsų pirktas laivas yra , kaip ir Vilkai , nuo kurių jau deda į kelnes moskoliai, nors jų dar net pusės negavome, nepagamino,...TAIGI, į kontraktą [ paaiškinsiu liurbiui ] įeina APTARNAVIMAS, ATSARGINĖS DALYS , SAVOS KOMANDOS APMOKINIMAS - PARUOŠIMAS ir + savaime suprantama, paskolos dengimas...Ir tai Lietuvos žmonės, kad ir kaip vata drąsintųsi ir mus menkintų, moka už šildymą ir dujas dabar kelis kartus pigiau , nei mokėtumėm ruskiam , neturėdami šio laivo-gelbėtojo... O sapaliojusiam apie vokiečius, Šrioderį ...pasakysiu tokį dalyką , jie [ vokiečiai] vis dar jaučia kaltę dėl karo todėl visaip , tiems nabagams, stengiasi padėti. Net ir kenkiant Europai, kurioje paskutiniais metais atsikvošėja ir mato blaiviomis akimis [ su kokiu brudu reikia turėti reikalų ].

Andrea Bell

Andrea Bell portretas
Mano kaimyno motina daro $139 / h internete. Ji buvo atleista už 6 menesius, taciau praejusi menesi jos darbo užmokestis buvo 13847 JAV doleriu, o tik kelias valandAs dirbo internete. naudoti šia nuoroda ,,, >>>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

Dariukui

Dariukui portretas
Šitai "geldai" nereikia laukti skyliu:) yra remonto terminai dry dock visvien reikes. Ir surus+/- vanduo laikosi akurat iki kiaules nugaros. T.kad nuo neišvegimo nepabegsi.

Anonimas

Anonimas portretas
Ne cia neapgavo, o ap***so!

LT

LT portretas
kas cia per kibiras?

Dariukas...

Dariukas... portretas
Sita "gelda" stovi gelame vandenyje, todel prarudijimu iki skyliu reiktu labai ilgai laukti, o isdujinimo iranga manau ten tokia pati kaip ir kranto terminaluose, kurie dirba ne viena desimtmeti, be to manau ypac agresyviose terpese ten naudojami spalvoti metalai, nerud. plienas.

Ash bl nesuprantu

Ash bl nesuprantu portretas
Xuli jus atsivilkot i klp komentarus, kavenskai?

o gal

o gal portretas
o gal žurnaliūga už liliputino kaulą bando apgauti skaitytojus ? šitas, atrodo, nuolat apsidirbęs.

kas nupirko Kaunadienį ??????

kas nupirko Kaunadienį ?????? portretas
su Valdu Kvedaru kremliaus smarvė ir "Respublikos" pereina į Kaunadienį ?

=)

=) portretas
Spekit kas ateis jumis okupout, kai skolas reikes grazint

...

... portretas
Ach, Dariuk, tu be makaronų NIEKAIP negali - kalbam NE apie pačią geldą (bet ir ta rūdyja!.. na, GAAAL dar ne iki skylių, bet... :/), kalbam apie ypač jautrią išdujinimo įrangą, kurios tarnavimo terminai jau kaži kada bus pasibaigę... DAR įdomiau, kad ja bus nesirūpinama JEI tik mes pasižadėsim tą metalo laužą (brangiau nei nauja kainuoja) išpirkt.

kazkam

kazkam portretas
idomi kokia visuomenes nuomone bet man idomiau kas imsis tirti siu sudziu veikla kad atsakytu pries visus juk Jakeliunu atsikrate tai gal p. Nauseda imsis nuodugnaus tyrimo nes tie pliurpalai ir intrigos jau igriso tai darykit bet nepliurpkit ......

alte

alte portretas
Ponai nacalnikai,tas padejavimas komentaruose igriso,gal pereikime tiesiai sviesiai prie reikalo.Kodel mes esame bezmenai,kam pirkti laivai uz kazkiek ,jeigu naujas yra ziauriai pigesnis?kas tas gudrutis,kuris viesus pirkimus paskelbia slaptai,kas tas didvyris ,kuris pasklebs?Kur tik aferiugos susije su landzbergiu,ten gero nelauk.O kas leidzia siam neisvaizdziam vyrukui elgtis baisiau uz H.Daktara?Kokioje valstybeje mes gyvename ir ar olgai sitaip gyvensime.Is pradziu pakaks,paskui eisime ir garsia sauksime,jeigu mus negirdes?

Ash cia gimiau, man geda uzh jus

Ash cia gimiau, man geda uzh jus portretas
Kaip jum nepriklaosomybe nuo okupantu, skaniai? Kaip jumis draugai ant shocshiko suka, milijardais bl. Okupants ateje, atlaisvin nuo vokecio, pristate namu, mokyklu, vaiku darzeliu, gamyklu, x uiklu visokiu, laivyna rimta paliko ir elektine buvo tais laikais viena rimciausiu regione, visa pabalti patraukdavo, naftos perdirbimo zavoda dar, kur viskas dingo? Matet kas pas chacholu db vyksta, tai zinokit cia grynai tas pats. Neapykanta kaimynui, rusai puola ir t.t. Jus ubagai, jusu niekas neokupos daugiau, nes jus nieko nebegaminat, beverte bananu respublika, jusu dabartiniams draugams nereikejo konkurencijos ir je jus apvoge plikai. Baltijos juros rusas turi pats(jam i jodaja jankiu nesinorejo isilest tiesiog), o daugiau jus nieko neturit, vien uostas liko ir gal pora garazu pas koky stepona, jumis aneksuosi tia dar babkes paskui kist i jumis ubagus, atsipekekit viena siki, prasau, jus esat visai faina tauta, man gaila jusu.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
"KOMENTATORIŲ TOP" kažkaip juokingai skamba.Paskaičius tuosTOPUS susidaro įspūdis ,kad komentatorių IQ yra nuo nulio ir geriausiu atveju iki dešimties.

Dariukas...

Dariukas... portretas
kokie ir kada makaronai, 10 metu laivui ne amzius, gal painioji lava su audinem ir golfukais ir koks butu skirtumas kam moketi: bankui procentus uz paskola ar isperkamaja nuoma, esme ta, kad vis tiek butu teke moketi?

>.... Kubiliečiam

>.... Kubiliečiam portretas
Apmąstymai prie šiukšlių konteinerio.

Aras

Aras portretas
Taip ir reik kad musu valdzia subingalviu mato tik skaicius o neziury y realu gyvenima lai daba nedejuoja lietuvos pinigai jau senei isvaziuoja y kitas valstybes aciu pasako dar mųsu emigrantam kad dar kaskiek parveza o taip jau senai butu Žopa

...

... portretas
Dariuk, ir vėl makaronus kabini?.. nes - kol tas laivas buvo naujas, kažkiek dar veikė, dabar tą surūdijusią geldą net darmai imt neapsimoka, remontai begaliniai, o garantijų jau jokių, NIEKAS tokio š.nebedraus. (kaip atrodo, kas labiausiai suinteresuotas kad ta bačka sprogtų ir visą Klaipėdą nuneštų?). O dujos atpigs TIK tada kai prie Nord Stream prisijungsim, ir pirksim dujas kaip ir vokiečiai perka (gal net ir gyvent kaip jie pradėsim), o kai dar turėsim papildomas jungtis, tai ir rinktis galėsim.

Darius

Darius portretas
nesijaudinkite, kai laivas atiteks lietuvai dujos turetu atpigti, juk niekas pinigu veltui neskolina.

valdzios pi.de.ra.sinis lopas

valdzios pi.de.ra.sinis lopas portretas
Cia kazkas tai sako kad ...baudziauninkais neprekiaujame. Klystat ponas arbuze. PREKIAUJAM. Stai jau ruosiam Briuseliui ataskaita kad jau paruostas mokesciu paketas apmokestinti Lietuvos baudziauninku BUTUS ir taip vad. tarsius automobilius. O tai ir yra BAUDZIAUNINKU PARDAVIMAS pagal XXI amziaus liberastinius standartus. Gerbiamas Sorosas puikiai atliko savo darba apdurnines musu zombius su laisve ir demokratija ir ikale i ju durnas galvas kad jie YRA KALTI del klimato kaitos. Melsk baudziauninkus ir dziaukis.

Ponui naivuoliui

Ponui naivuoliui portretas
Čia vienas komentatorius pliurpia,kad girdi to laivo reikalus tvarkė Butkevičius.Žmogau,atsikvošėk.Pasiklausk protingesnio,kada buvo sudaryta nusikalstama to laivo įsigijimo sutartis,kas ją pasirašė ir kada Butkevičius tapo Premjeru.Ponas Butkevičius padarė vieną gera darbą,tai sugebėjo įtikinti Norvegus,,kad pastarieji sumažintų milijonus,už nepilną laivo galimybių išnaudojimą.Už tai Butkevičiui turime būti dėkingi.

Beretininkams

Beretininkams portretas
Vistik kokie vargšai,tie beretininkai.Jie net nesuvogdami ką pliurpia,bet vis pliurpia. Brudai konservatoriai tam ir sutverti,kad kenkti Lietuvai.Jie tą sėkmingai ir daro. Lansberginiai su Adamkaus palaikymu (gal palaikė dėl nesupratimo)padovanojo jankiams Mažeikių naftos gamyklą,dabar mokame ir ilgai mokėsime milijardus Norvegams.Beretininkai sako,kad girdi Gaspromo dujos buvo brangesnės,bet,jeigu pridėsite tuos jau milijardus,kuriuos mokame Norvegams už tą prakeiktą laivą,tai tos rusiškos dujos būtų daug,daug pigesnės,negu dabar mokame.Vokietija anksčiau įstojo į Europos sąjungą,o rusiškų dujų net dujotekį įsivedė ir ten dujos daug pigesnės,neskaitant,kad jų pajamos daug didesnės.Jie rusų nežemina,kaip daro mūsų blusiai.Buvęs kansleris Šliogeris,net naftotekio tarybos pirmininku tapo ir yra pasakęs,kad savi marškiniai arčiau kūno.O pas mus atvirkščiai,kuo žmonėms blogiau,tuo konservatoriams geriau.

...

... portretas
'Achema' DERĖJOS, tai ir gavo pigiau; 'konservai' derėjos priešinga kryptimi... nes jiems reikėjo kad tik Lietuvai būtų blogiau.Na ir - SUPER-pelningą biznį prasuko... na, sau, bet ne mums; mums tik kažkoks užsieninis BRANGUS 'Independensas' ir MAKARONAI kad 'išsilaisvinom' nuo rusų, nors - ir toliau mums plukdomos tos pačios rusiškos dujos. Taip kad, 'beretėlės', galit amsėt ir toliau, vis vien 'konservų' liūdnas galas laukia.

63

63 portretas
Buvo Ahemai dujos pigiau , pagal spec GAZPROM nuolaidą.O likusiem Lietuvoje ???.Kur dingsi žiema basas.

Kęstas

Kęstas portretas
Nepirkite dujų, jus apgaudinėja. Terminalas yra projektas, kuris buvo pradėtas dėl geopolitinių ilgalaikio dujų tiekimo tariamo saugumo priežasčių. Iš "Statoilo" mes dujas pirkome maždaug už 30 eurų už megavatvalandę, o Europoje, dujų biržoje, tuo metu dujų kaina buvo tik 20 eurų. Taigi tariamos nepriklausomybės nuo rusiškų dujų formulė paprasta: kuo daugiau perkama už rinkos kainą brangesnių dujų, tuo daugiau eiliniams gyventojams reikia mokėti už suvartojamas dujas." Taip atsitinka, kai provincialiai mąstantys Lietuvos (nykštukinės valstybės) biurokratai bando užsiimti geopolitika. Užsigeidė mat daugiau geopolitinio ilgalaikio dujų tiekimo saugumo, negu jo reikia išsivysčiusiai Vokietijai, kuri perka pigias rusų dujas iš vamzdžio vis daugiau ir daugiau. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

įdomu

įdomu portretas
kiek moka"dvasingieji broliai" už šitokią propagandinę šiukšlę?

>.... Kubiliečiam

>.... Kubiliečiam portretas
Man patinka baudžiaunikai. Gaila, kad jais daugiau nebeprekiauja.

...

... portretas
Vaaai - jau spėjo 'beretėlė' į parduotuvę, alumi apsirūpino, tai ir vėl čia skystai pavarys.

Jo

Jo portretas
Tik nepastipkit iš bado mokesim uź dujas nors ir trigubai,bet su ruskiu neisim.

Nesvarbus

Nesvarbus portretas
Lubys iškeliavo pailsėti žmogus,o šitie tarakonai su Grybauskautės palaikymu surezgė verslo planą kuris buvo pristatytas visuomenei,kaip idealus strateginis planas, laukiam toliau valstybės biudžeto švaistymo.

...

... portretas
Gal kas galit pasakyt kodėl VISA prie ko prisiliečia 'konservai', Lietuvai DIDELIAI nuostoliais virsta?.. tai KIENO naudai raudonasis proPesorius dirba, ko siekia, čia mus visus išnaikint?..

tempor

tempor portretas
Su tuo SDG terminalu apsišikom ligi ausų

Jaučiat?

Jaučiat? portretas
Kaip smirda bambažiniais konservais:)?! Tik puk-puk beretes i ora kyla kai dežutes sprogineja:) Mažuma jus esat:)

Anonimas

Anonimas portretas
,,mus visus apgavo,, - lochai paverkim, padejuokim, velevelem pamojuokim. PRAEIS. Zinokit jums NEPADES NIEKAS, nei lenkai, nei vokieciai, nei rusai, nei amerikonai. Stipti REIKES VIENIEMS.

Anonimas

Anonimas portretas
Versiu tauta jau 30 metu kasdiena apvagiama, jaimeluojama ir tyciojamasi. Lietuviai PRIDURKAI visa tai zino ir LEIDZIASI kaip paskutiniai lochau kad is ju tyciotusi. Lietuvi DEBILE, jeigu negali susitvarkyti su sitais Tautos isgamomis TU NEVERTAS gyvenimo, TU PRIVALAI PASTIPTI.

...

... portretas
SUNKU čia tai vienišai 'beretei', niršta, seilėmis taškos, bet - Tautai jau 'konservų' makaronai nelimpa: protingi PREKIAUJA (Tautos labui!), tik debilai stengias su kaimynais susipykt... mankurtukai beretiniai, karšty nepamirškit vaistukų dozės padidinti.

>KAS YRA KAS

>KAS YRA KAS portretas
KAS YRA VALSTYBĖ o, kas yra valdžia, apiplęšti išstumti iš Lietuvos, tai yra normalios vėžės.

As

As portretas
Pasodinti ant tiek metu kiek ta laiva turesime ispirkineti ir dar su viso turto konfiskacija Gybauskaite ir visus konservatirius. Bl...t nesikeikiant !

KAS YRA KAS

KAS YRA KAS portretas
AR VALSTYBEI NEREIKTU PAČIAI PRISIDĖTI KOMPENSUOTI DALĮ IŠLAIDŲ IR SUMAŽINTI KAINA DUJŲ ŽMONĖMS, O NE IŠ ŽMONIŲ LUPTI . DABAR ŽADA DAR NT ,AUTOMOBILIO MOKESČIUS ĮVESTI. DAUGIAU NESUGEBAMA, KAIP MOKESČIAIS APKRAUTI ŽMONES IR SKURDINTI. MOKESČIAI IR DABAR PER DIDELI,PER DAUG YRA SUMOKAMA.

>ir Dar

>ir Dar portretas
Geriau 1 vienas protingas komentaras, ne 1000 puspročių asilaglvių.

Kaunietei iš Kaimo denisui

Kaunietei iš Kaimo denisui portretas
Aš jums ką, bybių matuoklių pardavėjas? Aš jums ką, koks nors gėjų ir lesiečių puslapis? Pedalas kažkoks.

ir DAR

ir DAR portretas
Kad geriau jaustumeis, tai daug šalių , buvusių "po jungu" - okupuotos ar kolonizuotos , iki savo geresnio gyvenimo mokėjo [ moka] brangiai ...Bet tokia tiesa, kad LAISVĖ IR NEPRIKLAUSOMYBĖ YRA SVARBIAUSIA.

>deinis

>deinis portretas
...linksmumo dėlei [pačio žodžiai] ...tai NEPRIKLAUSOMYBĖ IR LAISVĖ.

deinis

deinis portretas
Kaimiečio protavimas.

pensininkė

pensininkė portretas
o kur mūsų neapgauna visiems rūpi tik verslas ir pinigai o jūs vargšai mokėkite

deinis

deinis portretas
Gal kas gali paskaičiuoti kokia kaina mūsų biūdžetas sumoka už kūbinį metra dujų,čia kas gali suskaičiuokite,sudėkitė kiek sumokėtą už tą EDEPENCE ,kiek per metus sumoka už aptarnavimą ir kitas išlaidas ir išveskita naturalią kainą kūbo ,kad matytusi kiek mokėjome rusams ir kiek dabar kainuoja valstybei ,čia linksmumo dėlei

ir DAR

ir DAR portretas
Bet prie ko šitame "liūne" mūsų poetai ? Diskutuojama apie "dujų laivą" bei Šalies ekonomiką...

to >ir Dar

to >ir Dar portretas
Pirmiausia tai ...septyniuose žodžiuose yra trys klaidos... Antra , tai labiau mėgstu Širvį bei Mačernį...

> ir Dar

> ir Dar portretas
Tai gal jum ir Dalios Teiserskytės eiles nepatinka?

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
O Tamsta, manote, kad esate gabesnis už Rolandą Kazlą?

ir DAR

ir DAR portretas
Jie [vata] pūsdami burbulą "kaip brangiai mokame už dujas" [ kurios iš tiesų mažiausios Europoje - 0,66 eu.cnt ir pastovioji - 0,56 eu.cnt], kai minimalus uždarbis viršija 550 eu, o vidutinė alga netoli 1000 eu, naudojasi tuo , ...kad nerašomi skaičiai. Faktas tas, kad paskaičiavus procentaliai, kai pirkome iš melo šalies , lietuviai mokėdavome už šildymą pusę ir daugiau savo pajamų, o dabar ,po jų eskaluojamo "blogio"- savo gelbėtojo, dujų laivo įsigijimo, gyvendami be moskolių pagalbos, mokame už šildymą ir kt. mažiau nei ketvirtį...TAI FAKTAS, o ne vatos lojimas ir "būrimas iš tirščių", bei savo skaičiukų [ na , senai žinom kaip jie moka pasididinti gerbėjų, palaikytojų, prirašytųjų skaičių] išpūtimas - "kiek daug nepatenkintų"... Menkystos, rūpinkitės savo šeimininkų valdoma šalimi , kad...jūsų piliečiai geriau gyventų, o ne lyskite "į kitų daržą". Tikri "obliai", nemato kur jų pačių "strūžkės" lekia...Vargšeliai.

pilietis

pilietis portretas
Labai smagu skaityti , kai keliariopai pasididinę , kad "krūtai"atrodytų [ na, vatai tai visais amžiais buvo "prestižo" reikalas] kremliovski troliai visaip širsta, visaip bando pagrįsti savo "teisumą", visaip nori parodyti "laimintys diskusiją", ...apgailėtini m.lk..i...Todėl labai patinka , kaip koncentruotai , nelysdami į "šunų rietenas" , įsiterpia šalies piliečių komentarai. Juk ir "tupomų jasna" [ moskolių melo garbintojus ir juos pačius], kas šiame diskuse teisus.Tai šalies gyventojai , iškovoję nepriklausomybę ir apgynę savo ekonominį nepriklausomumą [ dabar netoli 70 procentų eksporto yra į ES šalis , nors vis dar , dėl tokių bendrovių kaip Achema, iš okupantų importuojama daugiausia - apie 12-13 procentų. Ir visi žino , kad tai dujos...], toliau integruojamės į Europą [ elektra, geležinkelis...] ir...vis daugiau neturėsime reikalų su blogio , melo imperija. O tai yra labai liuks.

Kaipėda anonimui ...

Kaipėda anonimui ... portretas
Šūde menkas . Kai cituoji ka nors cituok be kalbajobizmų,čia rašo kad iš durino o ne kainas, kai dedi savo bobišus komentarus pasistenk , kad žmonės galvotų kad tai ne tavo darbas. Ir dar niekada nedėk šuns vietoj savęs nes žmonės vistiek nepatikės .

Anonimui Pidarui klaipediečiui

Anonimui Pidarui klaipediečiui portretas
O ka, norejot nepriklausomybe o gavot Independence...

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Komentatoriai, kurie rašo: pažiūrėkite kokios kainos buvo iki SGD ir po - jos sumažėjo, - nemokšos! Pasaulinės naftos kainos tais metais krito dvigūbai, tai jie dabar ir galvoja, kad dėl SGD jiems kainos krito :))) nuostabi šalis! Lohas ne mamontas - neišnyks!

Jo

Jo portretas
Achema bando pasakyti, kad ja (pastate#ant#skaitliuko) O Stase yra tikras "biomases™" pavyzdys:)

Stasė

Stasė portretas
Reikėtų visą naštą perkelti ant Achemos. Kuo greičiau bankrotuos komunistų verslai tuo lengviau Lietuva eis pirmyn :D

...

... portretas
Jeeep, sunki ta 'beretėlių' dalia: "konservai" apgavo net rusus, išsireikalavo iš jų didžiules dujų kainas (na, o kodėl jie turėjo parduot pigiau nei buvo prašomi? - todėl dabar Lietuva ir pralošė tarptautinę bylą), primetė Lietuvai PER DIDELĮ laivą-terminalą (ir dar - užkorė jo IDIOTIŠKĄ nuomą; beje, taip pat kaip ir paskolą, naudingą TIK svetimiems!); GERAI tie 'konservai' Lietuvą numelžė, 'SAVO' turtus į ofšorus išsiuntė, o savo 'beretes' paliko dar neemigravusiems Lietuviams makaronus kabint. Bet jų TIEK mažai (protingi jau atsitokėjo), o tie likę TOKIE atsidavę (visai kaip komunistai anais revoliuciniais laikais) kad jiems nors kuolą ant galvos tašyk), tai jie ir kiršina mus prieš rusus, PYKSTA kad jų kiti nepalaiko, PYKSTA kad mes DAR neemigravom.

Alis...

Alis... portretas
"mudakai" pasirašė tokį kontraktą... Lietuvos žmonėms nenaudingą... reikia nors dabar sumažinti nuostolį... o, vis tik, terminalas reikalingas Lietuvai... tik ne tokiom vergiškom sąlygom...

apie brangią kainą

apie brangią kainą portretas
Aišku, Lietuvos patriotams niekas nepranešė, kad š.m. liepos 4 d. Lietuvos Energetinio Ūkio Ministerija pripažino ,kad pralaimėjo dar vieną apeliacinį teismą Švedijoje Gazpromui dėl neva aukštos dujų kainos. Apeliacinis teismas šiemet jau galutinai pripažino (pirmą kartą - dar 2016 metais), kad dujų kaina atitiko rinkos kainą ir buvo teisėta. Tai dabar Lietuva, nieko nepešusi, turės sumokėti Gazpromui teismo išlaidas. Aišku, mokės Lietuvos baudžiauninkai, kurie ir už indipindi moka laisvai ir nepriklausomai . Lietuva bylinėjosi nuo 2012m, norėdama iš Gazpromo prisiteisti 1,5 mlrd. eur. , pati teismams išleido apie 9 mln. eurų. Tai dabar dar plius turės apmokėti Gazpromo teismo išlaidas. Valio tai pergalė.

Peace Da Ball

Peace Da Ball portretas
Ha-ha-ha.......Papuasams atveze karolius ir veidrodzius ir ikyso uz tryguba kaina, primyzo i ausis,kad tai "nepriklausomybe" ir aplamai labai gerai. Papuasai laimingi mojavo nuostolingam kibirui nuo molu, o patenkinti melzejai jau seniai nusipirko butukus Majamyje. Stai ir pasakos pabaiga, amen

Juozas

Juozas portretas
Eiline konservatoriu afera, buvo Mazeikiu nafta, dabar SGD. Manau tai Lietuvos simtmecio afera.

Anonimas

Anonimas portretas
tokiu straipsniu pilna Rusijos kontroliuojamoje ziniasklaidoje,tai tik irodo kad sdg tikrai Lietuvai reikalingas,jeigu jo nebutu,duju kaina butu visai kita

Neapgavo

Neapgavo portretas
Tarp kitko, Lietuvoje dujų kainos buitiniams vartotojams yra vienos mažiausių Europos Sąjungoje. Mažesnės nei Latvijoje ar Estijoje.

trolių darbas

trolių darbas portretas
Aiškiai užsakytas straipsnis. Kam labai įdomu, nepatingėkit pasitikrinti, kokios dujų kainos buvo prieš terminalą ir po. Jos sumažėjo. Lieka tik klausimas, kokios kainos būtų, jei vis neturėtume terminalo. Tikriausiai tokios, kokią nustatytų Rusija.

KEISTA

KEISTA portretas
Žinomi aferos rengėjai,vykdytojai,skaičiai eurais ir doleriais,ofšorinės kompanijos,kuriose nusėda lietuviškas interesas,yra parašai ir visiškai formalizuota atsakomybė.Išaiškinta viskas net seimo specialios komisijos tyrimas atliktas.Tai kas čia po velniais per reikalas,kad kalti žinomi,bet kaltų nerasta.Didžiai gerbiamas PREZIDENTE,gal Jūs,kaip ekonomistas,be to gerai žinantis tarptautinių sandorių subtilybes ir,pagal dabartinę Tamstos padėtį,galintis padėti teisingumui,pasakytumėte tautai,ar su tokiais akmenimis po kaklu mes turime perspektyvą gyventi gerovės Valstybėje artimiausią šimtmetį,ar bus kaip su šviesiu komunizmo rytojumi?

Trolis

Trolis portretas
Loxatronas yra beveik visi didieji projektai. Bet tai normalu, kai opozicija 30 m yra tvarkingai pasidalinusi kormuškas. Lubys per tv pasakė, leiskit ir aš už 900 000lt pastatysiu ir laivą ir terminalą, o dujas galėsit pirkt rinkos kaina. Ir šast, numiršta... manau dar reiks pagrindiniams veikėjams atsėdėt, nor pinigų nebeatsiimsim.

bum

bum portretas
Skardžius straipsni lengvatikiams iškepe. Svarbiausia, kad visi nuoširdziai patikejo.

Anonimas

Anonimas portretas
Grybauskaite, landzberginiu banditu gauja, Simonyte i TEISMA uz duju geldos milijardine afera.

Reikia kuo greičiau

Reikia kuo greičiau portretas
to laivo atsisakyt, pasijungt prie lenku ar skandinavų ir išspirt tą geldą su visais norvegais NX.Taigi neįkaltas prie kranto yr, lengvai galim išplugdyt kokiam nuomotojui už tą pačią kainą. Kam mums tos pinigų ėdžios? Ar tūkstantiniams vagiams šerti iš vargšo lietuvio kišenės?

pritariu

pritariu portretas
Matosi, kad vagys "patriotai" nerimsta.

matosi

matosi portretas
90 procentų komentarų-trolių darbas

už tokias aferas

už tokias aferas portretas
tur sėdėt kalėjime o jie sako ką jūs norit laisvė kainuoja

faktas tas

faktas tas portretas
kad šitas habas turėjo būti bendras ant trijų šalių -Lietuvos, Latvijos ir Estijos, vienodomis teisėmis ir padengtų visų poreikius. Bet gavus laivą Dalia Grybovna pareiškė kad Lietuva nivrotjebi kokia ahuitelna valstybė ir turi pirmumo teisę, pati diktuos kainas ir t.t., todėl Latvija ir Estija pasiuntė ją NX, štai dabar ir moka visi Lietuvos baudžiauninkai už savo gaspadorės ambicijas ir apgaulystes.

jo

jo portretas
eilinė magnolijos ir konservų afera taip paskola paimta protu nesuvokiamais procentais tai indepisą pirka irgi protu nesuvokiamą kainą , taip išeina kad tuo metu dirbo vieni debilai arba geri aferistai tai tulpė ir kubilo šaiką

pastaba

pastaba portretas
Visas balaganas tik del Ignalinos atomines uzdarymo: nereikejo lysti i es! Buvo pigi sava elektra! Dabar pasonese bus net dvi atomines...

to gerai

to gerai portretas
Na kam reikalingas šitos mižnės sapalionės?

Ww to gerai

Ww to gerai portretas
Ar savu protu parašei nesąmonė?

vot teip

vot teip portretas
Tokios didelės aferos,kaip Indepenendeco inciatoriai kabotų kartuvėse arabuose arba būtų pastatyti prie sienos sušaudymui Kinijoje,kur nėra mirties bausmės draudimo

gerai

gerai portretas
Faktas , kad gerai jog pasistatėme laivą ir atsivežame dujas. Faktas ir tas, kad dujos dabar pigesnės , nei gaudavome iš rusų prieš laivą. Dar faktas , kad Achema ir seniau , ir dabar perka iš rusų ...ir seniau , ir dabar verkia , kad ją skriaudžia. Dar faktas , kad tuo laivu mes labai stipriai atsiskyrėme nuo savo skriaudėjų ir tapome stipriau nepriklausomi.Todėl jų desperatiški verkšlenimai, mūsų tautiečių graudinimai ir gąsdinimai tai...savęs pačių drąsinimas...Tikri nabagai.

Jessie Predmore

Jessie Predmore portretas
Mano kaimyno motina daro $139 / h internete. Ji buvo atleista už 6 menesius, taciau praejusi menesi jos dArbo užmokestis buvo 13847 JAV doleriu, o tik kelias valandas dirbo internete. naudoti šia nuoroda ,,, >>>>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

nekenčiu konservatorių. ...

nekenčiu konservatorių. ... portretas
SDG terminalas tai konservatorių psichozės vaisius......

gerai

gerai portretas
Tikrai gerai , kad tą laivą pasistatėme, nes tada rusai labai pakėlę už dujas kainą buvo. Jau , statant visaip stengėsi sumenkinti [ nes kainą žinojo . Visur oficialiai buvo kalbama , kad nuomosis, kiek tai kainuos...]. Jau tada buvo sakoma , jog mokėsime už dujas beveik tiek pat , nes reikės už viską padengti [ perkame dujas iš brangios šalies, reik mokėti jai ir nuomą už laivą..]. Kaip sakė, taip yra. Tik kaina iki laivo buvo didesnė , nei yra dabar. Pamatę , kad visdėlto mums einasi gerai, okupantas ėmėsi kitokių priemonių: pradėjo dujų kainą mažinti , tiesti dujotiekius, eksportuoti dujas ir į daugiau šalių vakaruose, ir į Kiniją...Šalies nedraugams dabar džiaugsmas, nes jų šeimininkų dujų kaina yra pigesnė , nei mes perkame ir gauname į namų ūkius [ mokame už dujas ] . Tačiau TAI NEPRIKLAUSOMYBĖ ir jie mums jokios įtakos neturės , nors ir kaip norėtų [ kai darė blokadas ir visas kitas nesamones, "įsižeidę" , kad juos palikome...]. Neverkite, tos kainos nėra jau tokios didelės.

Budelis

Budelis portretas
Kada kaltininkai bus teisiami atviru teismu?

B. B. d.

B. B. d. portretas
Y šykna ta sgd.... Ant kiek reikia but belekokiam... Kad turėt mynusą :-)))))) Ir dar achujena, nu Pyyyyyp zdec

Nabagai

Nabagai portretas
tie Lietuvos valdzios idijotai ir vagys-prarijo kabli....ir dar koki,ogi dideli -lyg Afrikos dramblys.Dabar zviegia,muistosi ir dreba.kas bus....dvaro agonija,kaput ar vaivadija PL sudetyje...tik sikart aklus,kurcius ir durnus priglaus amziams....tsakant broliskai.O gal butis i bendrijas,rinkit kumpius,desras,medu ir vaziuokit pas CARA VLADIMIRA,PULKIT PO KOJOM.MELSKIT ATLEIDIMO,,,MAZ susimils.Antrep paskutiniai chalopai susiprotes ir des drapa paprastuoju budu i senaja Eriopa.Va ir Baltijos tigro pakasynom pakvipo....ir taip kas keliasdesimt metu susikurdavo pabaiga....sisyk panasu - bus Paskutine....

>...

>... portretas
Faktas tas, kad tu bukas kaip čebato aulas, jei nežinai... istorijos... Apie ką aš čia ? Taigi apie tai, kad melagiai ir istorijos falsifikatoriai yra Rusija. Tai žino pasaulis jau senai. Paskutiniai faktai , kai visaip melavo , jog Krymo neužėmė jų kariai, o vėliau pripažino. Dar , kad nelindo , nekariauja rytų Ukrainoje. Irgi senai visi tai žino. Dar , kai numušė Malaizijos lėktuvą. Jau įrodyta ir tuoj bus teisiami pagrindiniai veikėjai. Dar... Kaip sakoma, kur stosi , ten į š... pataikysi [ įlipsi ].

komentatoriui "teisybė kažkur per vidurį"

komentatoriui "teisybė kažkur per vidurį" portretas
Nesijaudink dėl Achemos.Kaimynas iš rytų padegs jos nuostolius

Blaivaus proto šiaulietis

Blaivaus proto šiaulietis portretas
Taip, apgavo. Bet jūs, runkeliai, norėjote kad būtumete apgauti. Gi patys klykavote: "energetinė nepriklausomybė, energetinė nepriklausomybė"... Cha! Ir permokėjote, ir pinigai plaukia į ofšorą. Runkelių tauta...

kakadu

kakadu portretas
Sekantis rašytojo rašinėlis-apie geležinkelius.Po to -vėl apie SGD.Po to -vėl apie geležinkelius...

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Bolševikai apgavo visus 1917 metais. Tame tarpe ir patys save. Žadėjo pastatyti komunizmą , o pastatė dar didesnį ir baisesnį nei carinės Rusijos tautų kalėjimą ,kur neturėjai teisės kurti ateitį ir gerai gyventi. O visa kita pasekmės , ir imtinai su šiuom terminalu , norintiems išsivaduoti iš to kalėjimo.

...

... portretas
SUNKU 'beretėlėms' makaronus kabint kai faktai AKIVAIZDŪS: VISAI pradviso tie 'konservai'.

Na troliai ir kiti vatnikai

Na troliai ir kiti vatnikai portretas
Fass...:))))

neleido Ivano prie vamzdžio

neleido Ivano prie vamzdžio portretas
Ir neprašovė. Nes per tą pačią "Družbą" būtų ir pas mus atitekėjusi užteršta chloridais nafta. Dabar gi, kontroliuojant ribotas kiekis geležinkeliu į Mažeikius atriedėjo. Be to, mums aktuali "Družbos" atšaka ne tik į Mažeikius ėjo, bet ir į Ventspilį. :)

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Is viso duju terminalas yra nebereikalingas, nes LIETUVA PASIRASE TARPTAUTINE SUTARTI , KAD LIETUVA PER 20 METU VISISKAI PEREIS ANT ELEKTROS

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
O KAS KALTAS????? PRAKEKTI LANSBERGSUDINIAI PRISIKTABERECIAI KONCERVAI !!!!!!

To >

To > portretas
Ir ka čia pamatysi? O gi kaip tu pačiu kgb'istu varkes sukasi:) gal LeO priminti o gal wiljamsa:) ne?:)

>.....

>..... portretas
Laba diena. Sugrįžk į Lietuvą ir apsižiūrėk, nes panašu, kad 30 metų čia nesilankei. Ach pasakoji, kad čia gyveni? Tai gal nors diena išsblaivyk tada.

O žinot

O žinot portretas
Gal su sgd terminalu viskas butu gerai. Jai jis butu mažesnis. Achema imtu gazprimo dujas pagal atskyra sutarti iš vamzduko. O mum likusiam lietuvos ukui pakaktu trigubai mažesnio laivuko ir nuostoliai butu mažesni ir žmoniu apgaudineti nereiketu. Bet tas lietuviškas guobšumas...

...

... portretas
Ach, tomuk... kiek 'konservai' prašė, tiek rusai tą dujų kainą ir didino (estai su latviais DERĖJOS, tai ir mokėjo MAŽIAU). O ir su tuo naftotiekiu - kažkas KLYKĖ kad Ivano prie vamzdžio neprileis, tai tas ir nėjo, tad - ir sukiužo tas vamzdis. Ir visąlaik taip - kur tik 'konservas', ten ir NUOSTOLIS Lietuvai.

Yra

Yra portretas
Grebenščiukovo daina "Nas najebali"....Taip, kad post sovietinėje erdvėje tas nėra naujiena.

Tomiu

Tomiu portretas
O ne papasakosi del ko "atsijunge" lietuvos "družbos" atšaka. Kas ten ivano prie vamzdžio neprileido:)? Kai pis.tels krize šitas laivas išplauks. Ko KoKo

teisybė kažkur per vidurį

teisybė kažkur per vidurį portretas
@idomu O pas mus korumpuoti ir aplaidūs valdžiažmogiai apskritai kada nors yra padengę jų pridarytus nuostolius? Taip, būtų malonu, kad jie padengtų tuos nuostolius "Achemai", bet kodėl pati "Achema" su savo didžiuliu lobistiniu potencialu nieko nedaro ta linkme, o tik bando nusikratyti dalimi naštos? Juk ir Lubys, greičiausiai, ne sava mirtimi mirė iškart po "Visagino AE" direktoriaus paslaptingo paskendimo Kuršių mariose...

tomas

tomas portretas
Mus apgavo Rusija, beprotiškai padidinusi dujų kainą. Be to, dar grąsindama išjungti dujotiekį, kaip kad išjungė ,,Družbos" naftotiekį. Ar dar turėjome kęsti grąsinimus ir šantažus? Tai buvo nelengvas pasirinkimas, bet po to ir Rusija atsipeikėjo ir atpigino dujas, Neapsieita ir be teismų. Taigi nukirpom bambagyslę su Rusija ir - ačiū Dievui. Ištversime.

geda

geda portretas
o gelele tai sake kad terminalas atskirs mus nuo rusu duju pirks ir latviai ir estai o pasirodo nesklytanti eilini karta melavo ir net vaziavo i koreja terminalo sventinti tik va ne uz jos o uz musu pinigus

To atsibuskit

To atsibuskit portretas
Tave pakviesti ant molo kai sekantis dujuovežis atveŽ rusiškas dujas?:) O gal žinai ne, nekviesiu, geriau gyvenk ir svaik savo illiuziju pasaulelyje:)

idomu

idomu portretas
> teisybė kažkur per vidurį. Kodėl įmonė X turėtų savo sąskaita padengti korumpuotų politikų nevykėliškų sprendimų pasekmes?

Kęstas

Kęstas portretas
Nepirkite dujų, jus apgaudinėja. Taip atsitinka, kai provincialiai mąstantys Lietuvos (nykštukinės valstybės) biurokratai bando užsiimti geopolitika. Užsigeidė mat daugiau geopolitinio ilgalaikio dujų tiekimo saugumo, negu jo reikia išsivysčiusiai Vokietijai, kuri perka pigias rusų dujas iš vamzdžio vis daugiau ir daugiau. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

teisybė kažkur per vidurį

teisybė kažkur per vidurį portretas
Nebuvo tai pats skaidriausias projektas, kažkas gerai rankas pasišildė ant jo. Bet ir tas visas dramatizmas yra perdėtas. Tiesiog "Achemos grupė" pradėjo viešųjų ryšių kampaniją, kad susimažinti jai tenkančią SGD terminalo išlaikymo naštą. Pastaruoju metu net pati Maskolija pasiskelbė vykdysianti SGD terminalų plėtrą Murmansko srityje ir Kamčiatkos krašte. Tad...

Atsibuskit

Atsibuskit portretas
Gerai cia rusai trolina. Labai didelis noras sugrazinti i maskoliu glebi. Vagiu, melagiu, aferistu salis. Iki sol jauciam Brazausko afioru pasekmes. Cia Lietuvos Ostapas Benderis, ir dar pasodino ant tautos sprando Kristute. Komunistai sukure sau komunizma Lietuvoje, su privilegijom, rentom sau ir seimos nariams. Matosi kad zmones vis dar miega liturginiu miegu

Italas

Italas portretas
Kas paneigs, kad Lietuvoje yra taip, kaip ir Rusijoje. Tiktai skirtumas tas, kad Rusijoje parazituoja Putino aplinka, Lietuvoje - kelios "išrinktos" partijos. Iš čia geras klausimas Vastybės saugumo departamentui - kas kelia didesnį pavojų Lietuvai: Rusija ar bujojanti, įžūli korupcija???????????????/

pilietis

pilietis portretas
MŪSŲ ŠALIS. MŪSŲ NEPRIKLAUSOMYBĖ. IR MŪSŲ KLAIDOS...PER KLAIDAS Į ŽVAIGŽDES... Tačiau istorijos atgal neatsuksime ir ...į tą patį š... nelipsime...

Patriotas

Patriotas portretas
kaunetis tu esi bu..

...

... portretas
'Konservai' PRAŠĖ rusų brangiai dujas pardavinėt, nes jiems reikėjo Lietuvą žlugdyt, reikėjo tą SGD aferą prastumt - tai juk pats Sekmokas prie pora dienų per TV sakė; dabar tos 'geldos' pagrindu ir toliau Lietuva yra naikinama, o visokios 'beretės' ir toliau mums bando savo makaronus kabint, VĖL bando rusais savo AFERAS pridengt: "Lietuva su 'konservais' - Lietuva be ateities"... už kiek jie mus pardavė, kam ši teritorija reikalinga?

ir DAR

ir DAR portretas
Gaila, BET palyginęs dujų kainą tada [ prieš įsigyjant laivą ] ir dabar, matyti kad TADA kainos BUVO DIDESNĖS ir rusai visaip stengėsi mums pakenkti [ kuo mums blogiau, tuo jie daugiau džiūgavo...]. TODĖL pasikartosiu, kad laivo įsigyjimas tada buvo reikalingas ir prasmingas , kas ...įkrėtė proto okupantų "kopūstams"... Iš to išplaukia, kad dabar...šunys gali loti.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com portretas
ht*tp:/*/ww*w.ekspertai.*eu/antikonstitucines-valdzios-grozybesii-d91308/

Ačiū

Ačiū portretas
Rokui Masiuliui už tokią sutartį,ačiū Lietuvos kenkėjams-konservatoriams už šalies įklampinimą į tokias baisias skolas.Aciū ir prezidentei už palaiminimą tokio projekto. Ir visi jie viena virvute surišti,už tai ir gina ir saugo ir giria vieni kitus. Kuo greičiau kelti visiems,tame tarpe ir Kubiliui su Šimonyte,baudžiamas bylas ir sodinti visus už Tėvynės išdavimą. Kitaip tokios aferos ir nepavadinsi.

kaunietis

kaunietis portretas
Oi kaip norėtų , kad mes vėl pirktume dujas iš Gazpromo [ Rusijos] . BET tie laikai nesugrįš. MES TURIME ATSIRIBOTI NUO OKUPANTO nes jis vėl , per ekonomiką, kai kas nepatiks, ims spausti. Ir čia loja tik pramokę [ ir pamokinti ] šunėkai -vatos. KODĖL jie nekalbėjo tuo laiku , kai vyriausybė mūsų piliečiams aiškino laivo įsigijimo klausimą. Tada viskas visiems buvo aišku. Tada vatnikai, kaip vandens į burną paėmę [ ar putlerio daiktą...] tylėjo, neprasižiojo... Bet va, susimažino kainas , atkuto ...dabar gali skalinti. Užsikruškite negyvai , šunsnukiai.

išsigimusiems valdžiagyviams-aferistams

išsigimusiems valdžiagyviams-aferistams portretas
gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

Anonimui

Anonimui portretas
Ka pridrocini nepamirsk praryti prijaukintas makse

...

... portretas
Vėl karščiai, ir vėl 'beretės' loti pradėjo...

rašyta

rašyta portretas
Tikrai, RAŠYTA jau ne kartą, kad troliai-vatnikai rašys, kiršins ir...gav,gav,...au,au...ūūūūūū... skalys, los , kad tik kuo tamsesnėm spalvom pieštų mūsų šalį, mūsų politikus ir politiką...BET MES Į TĄ SUP.... SUOVIETIJOS PAVELDĖTOJĄ NEGRĮŠIME , nors tu ką... Tad ir toliau riekitės ir skalinkite viens ant kito [ imituodami , kad "protingieji"kalbasi su "kvaileliais" ] Au,au auuuau..

Jonis

Jonis portretas
Tas terminalas ,aišku,yra geras sprendimas,bet susumavus visas nuomos ir aptarnavimo kainas,nesigauna labai jau pigiai viskas.kodėl reikėjo nuomotis,jei daug,DAUG pigiau būtų galėję nusipirkt tą laivą.po dešimt eksploatavimo metų,kai laivas su savo įrenginiais pradės gesti ir byrėti,tada mūsų seimo “protingos galvos” jį nupirks,sumokėdami kaip beveik už naują..gal pagaliau reikėtų seimui priimti įstątymą,kuris numatytų teisinę atsakomybę už padarytus sprendimus,turinčius nuostolį valstybei.o tai dabar kur tik nepažiūri,už visų aferų konservatorių su kubilium priešaky ausys kyšo...kiek tai gali tęstis?kas atsakys už nuostolius?kodėl viskas užkraunama ir taip vos galą su galu besuduriančių lietuvių ?

Cha

Cha portretas
Konservų partiją KGB tam ir sukūrė- kad kenktų valstybei. Kol Seime bus bent septyni konservai (frakcija) tol ant kojų neatsistosime.

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių