Savotiškas civilizacijos kelias Klaipėdoje: interneto stotelė varo iš proto

Nelson

Nelson portretas
Nu rejkia normalej kad visiem butu ten sienoliu giveno daug,teta mano ej 85 nu tur but negeraj klausit koki nesuprantama muzika.

Nijolei

Nijolei portretas
Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis. Už frančizę tai teks mokėti, o jei be jos, tada draudimas bus brangesnis. Jeigu įvykiai kartosis, tuomet draudimas bet kuriuo atveju brangus.

klp

klp portretas
taip ,teisingai.Klaipėda tavo budulių miestų,O tarybinės klaipėdos šunauja tik ir kiršina žmones ir šūdą mala apie kiekvieną naujoviškesnį valdžios sprendimą...

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Kl. Tapo Žemaitijos kaimų budulių sostinė. Viskas leidžiama, niekas nedraudžiama. Ypač šio mero meravimo laikotarpiu.

Lionia

Lionia portretas
Tas waifajus tik bomzams reikalingas.

retorinis

retorinis portretas
bet tai kas per projektuotojas stato tokias barikadas ant dviračio tako? ar jūs žinote mielieji kiek toks stulpas kainuoja, aiškus kad ne. įveskite į google "SUNECO - Viešųjų erdvių paslaugų stotelė" ir pabandykite susikomplektuoti pamatysit kad netoli 20 000 eurų jau nekalbu apie palaikymą kam, gal ir nieko būtų bet dažniausiai jie veikia pirmus pusę metų vėliau kažkokiu stebuklingu budu wifi nustoja veikti. kam to reikia? kas iš to uždirba ir kokia iš to nauda?

Ir kam

Ir kam portretas
Jo isvis reikia, visi turi interneta ir taip, o kas ir neturi reiskia jiem nereikia.

nijolė nijolei - ščiukaitė D

nijolė nijolei - ščiukaitė D portretas
apsidrausti busta reikia. ir pasikeisi savo langus i naujus :D

Zmogus zmogui

Zmogus zmogui portretas
Zmones blaivikites, svaigstat neturit ka ar kaip , tuose komentaruose nesamones rasote. Is salies pasiziurekyt i save

Savotiški civilizacijos keliukai

Savotiški civilizacijos keliukai portretas
yra daugiabučių kiemuose, kur po lietaus ar ištirpus sniegui reikia plaukt, o čia ta stotelė yra ne civilizacijos, o dar viena savųvaldybės idiotų apraiška, vadovaujamų seno korumpuoto marazmatiko. Kiek kainavo miestui šitas civilizacijos protrūkis būtų įdomu sužinoti, kas rengė šį bevertį projektą, ir kieno kišenės papilnėjo, kas tie draugai bičiuliai - tiek daug klausimų galima buvo pasidomėti žurnalistei, kad ir kam ta kamera jeigu po ją galima nupjauti šlangelį, buriuotis, trukšmauti ir t.t. Kas sėdi prie tos kameros, gal ji dėl grožio pastatyta, arba kad daugiau pinigų nuraut? Vienu žodžiu, nieko naujo - apgailėtini savibledos nevykėliai praplovė pinigus ir padarė vietoj naudos dar vieną galvos skausmą gyventojams. Jau pabodo.

Ruta

Ruta portretas
Pasipinigavo kažkas ir tiek! Priežiūros jokios. Kas ką nori, tas tą ir daro. Jaunimas be to dar bukas ir apsirukes. O tokiems viskas dzin! Visi narkomanai ir iškrypėliai! Normaliam žmogui niekas nemaišo, o durniams...!

Gyventojas

Gyventojas portretas
Muzikantas normalius zmones del tarsos, smarves, netvarkos isgine i uzmiesti, tad liko ji palaikantys buduliai, tai ko noreti...

Goda

Goda portretas
O gal durniams reikia interneto!? Jaunimas Lietuvos tik daužyti temoka. Kad būtų ir 30m.jie Visvien 3m.vaiko protelio, viską laužo ir daužo. Prie biržos apie tą internetinė stotelė bomžų gėrimo vieta. Prie jos prieiti baisu. Vakare ir pro šalį praeitį neįmanoma, apgaule girti bomžai. O diena, girtas jaunimelis trinasi. Tai kam jos ten reikia? Niekam. Žmonės ten bijo prieiti. O policija nieko nežiūri, prieš tuos bomžus ir jaunimą, jie bejėgiai. Uzkampy pastate ir niekam neberūpi.

Fui

Fui portretas
Jaunimas yra labai žemo intelekto, žemo mentaliteto, todėl taip ir yra. Jie dar yra viduramžio smegenų. Ir kam tokiems reikia kažko. Tai benamiai prie diržo apgaulė sėdi, tai besmegenis jaunimas. Kodėl niekas tu stotelių neprižiūri niekas. Klaipėdoi policija neįgali prieš parazituoja nacius jaunuolius ir bomzus.

Nijolei

Nijolei portretas
O atgal gauni akmenis į langus. Rezultatas 1:3 į tavo vartus

nijolė ščiukaitė

nijolė ščiukaitė portretas
kiaušiniams akcija. nusiperkat pora latoku ir apmėtot vaikigalius. :D

FY

FY portretas
kokia dabartinė valdžia, tokie ir sprendimai

IR VĖL

IR VĖL portretas
Ir koks besmegenis sugalvojo po langais tą stotelę įrengt, nekalbu kas vasarą bus ,diskotekos bunduliu , gal savivaldybė sau po langais tokią pasistato , supras tada ką padarė! Ne tokiose vietose jos turi būt, o ir projekte jos nebuvo, matyt neblogai euriukų prasiplovė. Ir kaip visad neatsiklausė gyvenrojų.

Anonimas

Anonimas portretas
Runkeliams is kokio kaimo atvykot? Kad wifi jums stebuklas

runkeliams

runkeliams portretas
privažiavo kaimo budulių į Klaipėdą ir jų protelis dar neišneš tokių naujovių

jis

jis portretas
na užprogrmuokite paprastą laikmatį ir viskas. Aš pilnai suprantu gyventojus, mūsų žmonės dar nėra sąmoningi.

>klaipedietis

>klaipedietis portretas
Tu ne klaipėdietis. Tu tikras protinis bomžas

klaipedietis

klaipedietis portretas
Tai ne tie rajonai,kur galima ką naujo,modernaus įdiegti..Čia ir Rumšiskes gatve,Vaidilos rajonas su savo bomžynu.Dar raše,kad Naikupes gatveje irgi...Kas ten gyvena?Niekas tuose rajonuose,net butų nenori įsigyti..Toli lietuviams dar iki Vakarų

AK

AK portretas
Savivaldybė pradėjo gyventi savo išgalvojamų poreikių pasaulyje. Kiekvienas, kam to reikia, namuose turi pompą, elektrą, interneto prieigą. Gal būtų prasmės tokias stoteles statyti tranzito taškuose - kur keliaujantis žmogus gal laikinai neturi sąlygų rozetei, bet gyvenamuosiuose rajonuose tai daryti yra tiesiog kvailystė, ir mokesčių mokėtojų lėšų švaistymas. Tai anaiptol ne pirmas signalas, kad savivaldybė pradėjo švaistytis dalykams nebūtiniems, ir net nereikalingiems. Jei dviračio padangą prieš išvažiuodamas patikrinai, ji kelionei bus pakankama. Jei prakiuro - vien pompa nepadės, keliauji namo remontuotis, o gal turi ir remonto komplektą bei kompaktišką pompą, jei buvo svarbu turėti.

Jelena

Jelena portretas
Visiška nesąmonė - pastatyti Taikos prospekte prieš menesį naujos šiukšliadėžės ir paskui ant jos įdėti baltos maišus - dabar šiukšlius negalima įdeti į tos dežės nuo Kauno gatvės iki Taikos prospekto Avitelos stotelė... Šiukšlės dabar vejas nešioja per visą Taikos prospektą... Prie autobusu stotelę Taikos pr. 33 po pasodintų krumų pilna sigarečių nuorukų ir popierių...

S

S portretas
Tokioje vietoje statyti wifi ir telefonu krovyklą yra beprasmis pinigų švaistymas. Tokie dalykai turi būti statomi aikštėse ar didelėse uždarose patalpose, o ne prie kelių suoliukų ir žmonėms po langais.

L

L portretas
Net reklama tokia ciniška. Klausyk! Turbūt ir kolonėlės sumontuotos. Pinigų plovimas. O darė šalimais gstvę naują, tai praplatino tik šaligst ius. Vėl auto neprasilenkia. Kam prioritetai? Arba tie šunų kakų dėžutės tarp dviejų suoliukų. Kur logika?

Senis

Senis portretas
Morozai gimdo ir augina atmorozkus.

NE iš Vakaru

NE iš Vakaru portretas
Nepasakokite nieku, jog tai ateina is Vakaru. nepagarba zmogui ateina nebent is kokios Rusijos. O Vakaruose yra paisoma higienos normu. Daug daugiau nei pas mus. Austrijoje, Lichtensteine ir kitur po 22 val negalima net naudotis garsu, jei skambina mobilusis, o jus pvz vaziuojate miesto autobusu. Vokietijoje ir kitur tuoj pat butu bauda, jei jaunimas vazinetu su tokiais garsiais bumčikais kaip Lietuvoje. Ten yra TVARKA. O Lietuvoje betvarke.

To ant rogučių

To ant rogučių portretas
"sugaudyt senukus ir deportuot," Jaunystė ne liga, greit praeis . Tai galėsit pasakyti savo vaikams ,ką su Jumis daryti . O amžius ne kliūtis eiti su pažanga, tiesiog jaunimas dabar nebeturi jokio atsakomybės jausmo ir tolerancijos kitiems. Čia jau vakarietiško auklėjimo vaisiai.

ant rogučių ir į mišką

ant rogučių ir į mišką portretas
sugaudyt senukus ir deportuot, viskas jiems negerai ir kaltas dėl to jaunimas, dar gal Landzbergis :)

Kamerai

Kamerai portretas
tai gal reikėtų reaguoti kada renkasi vaikigaliai ? Vieną kitą kartą ir baigsis . Žinos , kad stebimi ir baigsis ....paprastai renkasi vieni tie patys ....Na , nežinau ...gal koks kitas būdas yra , gal reikia tik noro ? Dabar palikta "spręsti " gyventojams , kurie nori mieste gyventi patogiai ? Eilinis " nesusikalbėjimas " ...

Raeivis

Raeivis portretas
Iš jūsų tiesa yra ką pasimokyt

Kamera

Kamera portretas
Stebėjimo kamerą stotelė turi..

.....

..... portretas
Ramybės reikia ir miesto ir užmiesčio gyventojams . Stotelė nėra skirta " triukšmui " didinti . Ji teikia daug naudos ekstra atvejais ...triukšmas nuo bukagalvių vaikigalių ....Keistoka saugo saugos tarnyba , bet niekadėjai nupjovė dviračių pompos žarnelę ? Blogai saugo ? Ar visai nesaugo tik pasipinigauja ?

Ir

Ir portretas
Kaip visur , kur apie prisidirbusius debilus rašoma , komentarai dar debiliškesni kaip - varykit į gienkiemius ir t.t. . Tai gal mieste žmonėm nebereikia rsmybės ir poilsio , gal jūs visiški besmegeniai , kad pateisinat viską kas blogai ?

M

M portretas
Prie ju namo tokio sudo nera. Kazkas raso. Kokio sudo? Kur jus suda matos? Gyvenat gudziais 90tuju laikais. Miestas moderneja, tvaroso o seniem nukvakeliam neitiksi. Norit tylos, ramybes varykit von is miesto, gyvenkit vienkiemi, netrukgys jum niekas. Labai saunu, kad atsirado galimybe pasikraut telefonus ir pan. Daugiau tokiu stoteliu ir maziau tokiu nepatenkintu seniu.

Pritariu RK

Pritariu RK portretas
Vandalus reikia bausti , o ne stoteles " deginti " . Gal stebėjimo kameros padėtų - mato susirinko vaikigaliai , policija patikrina .

Anonimas

Anonimas portretas
Ant tiek moderneja kad stotele.pastate vos ne dviraciu take. Kai netoli puiki vieta.suoliukai. ps. Gal vistk netinkamai parinkta irengimo vieta jei jau gyventojai skundziasi.

RK.

RK. portretas
Sunku kaimiečiams suprasti, kad gyvena 21 amžiuje. Vandalus reikia gaudyti ir bausti, jie tikrai neturi sustabdyti progreso. Ateitis informacinėms technologijoms, ateitis šiuolaikinei infrastruktūrai. Puiku, kad miestas modernėja.

Anonimas

Anonimas portretas
Vot durni gyventojai: Apipilkit benzinu ir padekit. Maldaudami debiliskos valdzios pagalbos patys durnais tapot. Jiems nusisikti ant jusu ramybes. Prie ju namu tokio sudo nera.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių