Š. Keserauskas: sprendimas dėl Palangos baseino bus priimtas išklausius miesto argumentų

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas teigia, kad tyrimas dėl Palangos valdžios sprendimo perduoti baseino valdymą savo įmonei yra baigtas, o sprendimas turėtų būti priimtas pirmąjį šių metų ketvirtį išklausius savivaldybės atstovų.

„Tyrimo veiksmai yra baigti, tyrimo išvadas, preliminarius kaltinimus pateikėme Palangos savivaldybei, sprendimo dar nesame priėmę. Prieš tai dar turime išklausyti Palangos savivaldybės atstovų posėdyje ir po to priimsime sprendimą, tada bus galima komentuoti daugiau (...) Datos nesame nustatę, bet pirmąjį šių metų ketvirtį sprendimas, manau, turėtų būti priimtas“, – interviu BNS sakė Š. Keserauskas. 

„Yra buvę atvejų, kai išklausius arba tyrimai atnaujinami, dažniausiai priimami sprendimai vienokie ar kitokie“, – pridūrė jis.

2019 metais taryba pradėjo tyrimą ir aiškinosi, ar savivaldybė teisėtai be konkurso perdavė valdyti baseiną savo įmonei „Palangos investicijų valdymas“. Prieš du mėnesius taryba pranešė savivaldybei ketinanti priimti nutarimą, jog ji per 12 mėnesių perduotų miesto baseiną privačiam verslui.

Palaukime sprendimo šitoje byloje, tai įneš šiek tiek aiškumo.

Palangos valdžia gruodį teigė, kad jai nesuprantamas reikalavimas už 6,2 mln. eurų pastatytą baseiną, kuriame daugelis palangiškių paslaugas gauna nemokamai arba su didele nuolaida, perduoti į privačias rankas.

Paklaustas, ar planuojama tirti ir kitas savivaldybes, kurių įmonės valdo baseinus, Š. Keserauskas teigė, kad reikia palaukti sprendimo dėl Palangos baseino, kuris „įneš aiškumo“.

„Palaukime sprendimo šitoje byloje, tai įneš šiek tiek aiškumo“, – sakė tarybos pirmininkas.

„Kitas dalykas, nenoriu prisirišti prie baseinų, bet mes negalime ištirti visų pažeidimų, kokie jie būtų – ar karteliai, ar savivaldybių sprendimai, ribojantys konkurenciją. Daugelis konkurencijos ribojimų yra tiesiog nežinomi, jie nėra padėti ir laukia, kol paimsime. Mūsų ištekliai riboti, tai ir pažeidimai nėra taip lengvai nustatomi. Juolab, kartais pažeidimų gali būti labai daug, mes privalome atsirinkti, kas yra svarbiau, kur sutelkti savo išteklius, kam skirti prioritetą“, – pridūrė  Š. Keserauskas.

Tyrimą dėl 2019 metais atidaryto naujo Palangos baseino taryba pradėjo tais pačiais metais gavusi Vilniaus sporto mokyklos „Nemunas“ skundą, kad verslui nebuvo sudarytos sąlygos pretenduoti į baseino valdymą.NAUJAUSI KOMENTARAI

moteris

moteris portretas
Tik bjaurastis. Oi .... ot tai valstybės įstatymai , palankūs parazitams. Nieko nekūriau, nepridėjau lėšų, - bet valdysiu. O kam nepatinka Palangos savivaldos nutarimas dėl baseino - tai lankykitės savo baseinuose. A...- neturit baseinų, tai ko nereikalaujat iš savo merų. Smagu loti ant Palangos mero

...

... portretas
Vaitkus tapo tipišku užsisėdėjusiu soste provincijos kunigaikštuku, manančiu, kad miestas - jo nuosavybė. Palangos baseinas yra ne palangiškių baseinas. Kodėl kiti jo lankytojai turi mokėti už vietinius? Bendrai imant, visos savivaldybių ir valstybinės įmonės yra korupcijos ir pinigų vogimo irštvos. Verslas turi būti privačiose rankose. O vaitkui jau seniai laikas į užtarnautą poilsį.

to AK

to AK portretas
tame ir esmė kad išreguliuoja dabartinę ,,laisvąją rinką" - o kas bus kai Palangos savivaldybės baseinas pradės imt pvz. dvigubai mažesnį mokestį ir ten sulėks visi kitų baseinų klijentai? Taigi nepanašu kad Vaitkus laikytūsi kartelinių susitarimų - jeigu nusispjovė net į savo partinės mafijos zakonus ir išdryso spyriotis dėl baseino tai argi su tokiu galima bus susitart dėl vienodų kainų laikymo?
VISI KOMENTARAI 18

Galerijos

Daugiau straipsnių