Klaipėdos meru išrinktas A. Vaitkus, rajone mero postą išsaugojo B. Markauskas

Pasibaigus antrojo turo rinkimų rezultatų skaičiavimams, pergalę dėl Klaipėdos vadovo posto švenčia Arvydas Vaitkus. Klaipėdos rajone mero postą išsaugojo Bronius Markauskas.

Klaipėdiečiai uostamiesčio vairą patikėjo politinio komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ lyderiui A. Vaitkui. Konservatoriaus Audriaus Petrošiaus populiarumas tarp klaipėdiečių buvo kone perpus mažesnis.

„Bet kokiu atveju, istorinis pasirodymas“, – BNS žurnalistams uostamiestyje sakė A. Petrošius.

„Jokio skausmo čia nėra, principas buvo parodyti, kad mes galime kovoti, kad jauni ryškūs žmonės gali rinktis ateitį ir turi pasirinkimą“, – pridūrė jis. A. Petrošius tvirtino pasirodymą rinkimuose vertinantis gerai.

Netrukus politikas išvyko pasveikinti A. Vaitkaus su pergale.

„Sveikinu su puikiu pasirodymu, linkime gerų darbų Klaipėdai, galite pradėti nuo pelėsio, kaip sakant, tvarkymo, bet norėtųsi, kad tie darbai būtų kuo labiau dideli. Linkiu visokeriopos sėkmės ir pats, kaip Seimo narys esu pasiruošęs bendradarbiauti ir ištiesti ranką, kad darbas klaipėdiečiams ir Klaipėdai būtų pastebimas“, – sakė A. Petrošius, atvykęs į A. Vaitkaus štabą.

E. Ovčarenko/BNS nuotr.

„Ačiū, viskas įrašyta. Dabar teks dirbti“, – atsakė A. Vaitkus.

V. Vaitkus iš pradžių sakė, kad pergalę skelbs tik sulaukęs galutinių rezultatų.

„Aš vis dėlto linkęs palaukti paskutinės minutės, kol bus visi rezultatai suskaičiuoti“, – BNS žurnalistams sakė jis.

Tačiau likus suskaičiuoti paskutinės apylinkės balsus V. Vaitkus patvirtino savo pergalę.

„Kai lipi į Everestą kelis mėnesius iš eilės ir įkopi, visada būna bet kurio alpinisto noras nusileisti sveiku į žemę. Dabar nusileidau, emocijų viduj labai daug, nesinorėtų tuo perdėtai džiaugtis, daugiau suprantu, kiek laukia darbų“, – sakė politikas.

Klaipėdos miestui tris kadencijas vadovavęs Vytautas Grubliauskas naujai išrinktam Klaipėdos merui linkėjo nepamiršti duotų pažadų rinkėjams.

Būsimo mero laukia daug sprendimų, kurių reikės nedelsiant. Turime sutarčių, svarbių tarptautiniam kontekste, tad linkiu sėkmės.

„Nes klaipėdiečiai to tikrai nepamirš. Linkėčiau kuo greičiau perimti darbus, o jų tikrai bus sunkių. Būsimo mero pečius užgrius tikrai nemažas krūvis. Reikėtų atsipūsti gal tik trumpam ir imtis komandos formavimo klausimų, koalicijos sudarymo. Tiek metų teko dirbti meru ir žinau, koks iš tiesų krūvis tenka miesto merui. Būsimo mero laukia daug sprendimų, kurių reikės nedelsiant. Turime sutarčių, svarbių tarptautiniam kontekste, tad linkiu sėkmės“, – palinkėjo V. Grubliauskas.

Vis tik V. Grubliauskas stebėjosi tuo, kiek daug ir kiek lengvai šios politinės kampanijos dalyviai žadėjo.

E. Ovčarenko/BNS nuotr.

„Pažadų buvo daug. Kartais net nepasveriant išarto žodžio prasmę“, – kalbėjo V. Grubliauskas.

Klaipėdos rajone rinkėjų balsų atotrūkis taip pat buvo žymus. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas V. Markauskas pergalę išplėšė didžiule persvara.

„Noriu padėkoti visiems balsavusiems ne tik už mane, bet ir visą mano komandą. Taryboje turėsime net 11 mandatų, o tai pirmas kartas rajono istorijoje, kai viena partija sulaukia tokio gyventojų pasitikėjimo. Toks žmonių palaikymas rodo, kad visus šiuos metus ėjome ir einame teisingu keliu. Gyventojai pamatė, jog pokyčiai galimi ir įmanomi. Ir tas jų tikėjimas, jog ir toliau tai tęsis, tik dar labiau įpareigoja. Ačiū visiems“, – rinkėjams padėkojo B. Markauskas.


Žemėlapis sukurtas Vyriausiosios rinkimų komisijos užsakymu.
Žemėlapis sukurtas Vyriausiosios rinkimų komisijos užsakymu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Lietuvos jedinorosams (konservams)

Lietuvos jedinorosams (konservams) portretas
Kupriaus baudžiaunykams-konservatnykams kažkas čia labai nepatinka. Turbūt labiausiai tai, kad jie buvo demaskuoti esantys identiški Puteno vatnykams. Medžiai pažįstami iš to, kokie yra jų vaisiai, o žmogai pažįstami iš jų darbų (o ne iš kalbų). Kam akys neuždengtos - tas mato.

Tai bent

Tai bent portretas
Sumyžta vata prasmirdudi Klaipėda normalaus mero niekada neturėjo ir neturės. GĖDA.

to taigi

to taigi portretas
linkėjimai Švėkšnos palatos kaimynams
VISI KOMENTARAI 93

Galerijos

Daugiau straipsnių