Rengiantis Klaipėdos muzikinio teatro atidarymui numatomi eismo pokyčiai

  • Teksto dydis:

Rengiantis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro atidarymui, Danės gatvėje įvedamas vienpusis eismas, bus keičiamas automobilių statymo būdas.

Kaip pirmadienį pranešė Klaipėdos savivaldybė, Eismo saugumo komisija nutarė Danės gatvės ruože tarp H. Manto ir J. Karoso gatvių įvesti vienpusį eismą vakarų-rytų kryptimi, o automobilius šioje atkarpoje leisti statyti kampu į kelkraštį.

Pasak savivaldybės, toks sprendimas priimtas atsižvelgus į artėjantį šiuo metu rekonstruojamo Muzikinio teatro atidarymą bei išaugsiantį parkavimo vietų poreikį. Pakeitimai atsiras iki lapkričio 30-osios ir bus laikini, kol bus įrengta požeminė automobilių parkavimo aikštelė Atgimimo aikštėje.

Anot savivaldybės, Atgimimo aikštės rekonstrukciją planuojama pradėti ateinančiais metais, šiuo metu pakartotinai paskelbtas rangos darbų viešųjų pirkimų konkursas.

Požeminėje dalyje suplanuota įrengti 231 vietą automobiliams statyti, o pati aikštė bus rekonstruota.

Projekte numatoma aikštę formuoti kuo lengviau prieinamą iš bet kurių prieigos taškų, aikštės centre bus sukurtas multifunkciškai panaudojamas akcentas, kurio plokštumoje bus atvaizduotas Klaipėdos istorinio žemėlapio projektas, aplink centrinį akcentą numatomas amfiteatras.

Aikštės erdvės galės būti suskaidomos į skirtingiems poreikiams skirtas zonas – galėtų veikti lauko kavinės, vykti įvairūs susibūrimai. Aikštėje numatoma su pagrindiniu akcentu kontrastuojanti tamsesnės spalvos danga bei foninis grindinio apšvietimas. Želdinių zonos suprojektuotos atkartojant buvusio užstatymo vietas, jose įrengiant apželdintus kalnelius.

Atgimimo aikštės rekonstrukcijai bei požeminės automobilių stovėjimo aikštelės įrengimui konkurso sąlygose numatytas 30 mėnesių terminas.NAUJAUSI KOMENTARAI

>4

>4 portretas
eik galvą prasiplauk gluše..Ar tau negana kad miesto centras faktiškai mires dėl nykios aplinkos be jokio normalaus medelio ar gėlės Nieks ten neina o vasarą kada pas mus būna ypač karšta skveruose, plikose aikštėse nėra jokio pavėsio /Per vieną jūros šventę pasodytas baisioje saulėkaitoje kartu su kitais kapitonais, mirė jūros veteranas../O tokiems asilams kaip tu niekaip nedaeina..Na ką čia nedaeina...turbūt specialiai nesamones rašinėji - priklausai daugiamečių medžių naikintojams ar juos vagiantiems niekšeliams..Vaitkus irgi myštukas geras - sakė kad globos ir neleis kirsti miesto o dabar po x ui

4

4 portretas
Toks įspūdis kad Klaipėdoj vieni tik invalidai liko, važiuokit į Smiltyne, Giruliu ir vaikščiokit tarp tų medžių. Pas mus pats geriausias oras ir duoda ji ne medžiai, o jūra ir vakaru vejai, kurie ir tarp tų medžių varo šviežiausia orą

Jezusmarija !!!! :)

Jezusmarija !!!! :)  portretas
panašu vargšui medžiai jau nepadės :) Kreipkitės pagalbos .
VISI KOMENTARAI 25

Galerijos

Daugiau straipsnių