Reido rezultatai: nedrausmingi vairuotojai, švirkštai ir kačių šėrykla

Prieš pat savaitgalį surengto tikrinimo metu uostamiesčio savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojams bei policijos pareigūnams įkliuvo apie pora dešimčių nedrausmingų vairuotojų, šiaurinėje miesto dalyje aptikta keliasdešimt švirkštų. O netoli Šilutės pl. tikrintojai susidūrė su kačių šėryklą krūmuose įrengusia šių murklių mylėtoja.

Įkliuvo 20 vairuotojų

Šį penktadienį Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai bei policijos pareigūnai mieste surengė reidą, kurio metu atkreiptas dėmesys kaip klaipėdiečiai laikosi automobilių stovėjimo, viešosios tvarkos taisyklių.

Taip pat tikrinta ir informacija, kurią apie galimus pažeidimus pateikė patys klaipėdiečiai.

Nuo 17 val. beveik iki vidurnakčio mieste žvalgęsi tikrintojai užfiksavo apie 20 automobilių statymo tvarkos pažeidėjų.

Anot uostamiesčio savivaldybės Kontrolės ir prevencijos poskyrio vyriausiojo specialisto Vigando Jablonskio, didžiausias „laimikis“ užfiksuotas netoli Poilsio parko.

Pašnekovo teigimu, porą kartų aplankius parko prieigas įkliuvo apie 15 nedrausmingų vairuotojų, taip pat neleistinai pastatytų automobilių aptikta ir Danės g. pradžioje bei Tomo ir Vežėjų g. sankirtoje.

Pastabos – taksi vairuotojams

„Galime pasidžiaugti, kad šįkart neradome neleistinai stovinčių automobilių gatvėje prie sporto centro „Impuls“. Čia pažeidėjų aptikdavome labai dažnai, galbūt jau pakankamai nubaudėme“, – pastebėjo V. Jablonskis.

Penktadienio vakarą savivaldybės darbuotojai bei policijos pareigūnai užsuko ir į keletą senamiesčio gatvių, Teatro aikštę.

Čia pažeidimų, anot pašnekovo, neužfiksuota, tačiau teko įspėti taksi vairuotojus, kurie stovėjo neišjungę automobilių variklių.

Girtaujantys – išsigando?

Tikrinimo metu susitelkta ne tik į nedrausmingų vairuotojų drausminimą – lankytas ir tose miesto vietose, kur, kaip praneša klaipėdiečiai, dažnai susirenka išgerti nevengiantieji.

Pora vaikinų Skulptūrų parke tikrintojams buvo sukėlę įtarimų, tačiau jie patikino tik trumpam prisėdę ant suoliukų. Be to, gėrimų buteliai, kuriuos turėjo šie draugai, nebuvo atidaryti.

Panašių, tačiau nepasitvirtinusių įtarimų būta ir Tomo bei Vežėjų g.

Savivaldybės darbuotojai bei policijos pareigūnai lankėsi ir pietinėje miesto dalyje esančiuose rajonuose, tačiau čia girtaujančiųjų taip pat neaptikta.

Klaipėdiečiai Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojams buvo pranešę apie neretai girtauti prie Mokyklos g. esančio prekybos centro mėgstančiuosius. Vis dėlto, vos tik pamatę besiartinančius tikrintojus keli asmenys suskubo pasišalinti.

Aptiko švirkštų

Reido metu būta ir netikėtų radinių. Klaipėdiečiai jau anksčiau buvo pranešę apie juos itin neraminantį reiškinį netoli „Senjorų turgaus“.

Gyventojų teigimu, už turgavietės pastato, pakeliui link Miško kvartalo, kasdien mėtosi gausybė švirkštų. Kai kurie sunerimę klaipėdiečiai tikino matę toje vietoje svaigalus besileidusius narkomanus.

„Iš tiesų radome kelias dešimtis švirkštų, tačiau jie buvo supakuoti su vaistais. Pagal pavadinimą, šie vaistai skirti gydyti išsėtinę sklerozę“, – pastebėjo V. Jablonskis.

Todėl neatmetama, jog švirkštų ir vaistų pakuočių ryšulėlį čia bus atnešę benamiai, kurie visa tai aptiko besirausdami netoliese esančiuose konteineriuose.

Vis dėlto, ar taip yra iš tiesų – nežinia. Pavakarę nepavyko pasikalbėti su turgavietės atstovais, todėl su jais planuojama susitikti pirmadienį.

Krūmuose – kačių „valgykla“

Dar vieną radinį pavyko aptikti netoli Tilžės g. ir Šilutės pl. žiedinės sankryžos.

„Gyventojai buvo pranešę, kad netoliese esančiuose krūmuose yra suręsta pašiūrę ir ten gyvena benamiai“, – teigė pašnekovas.

Minėtą pašiūrę aptikti pavyko, tačiau paaiškėjo, kad joje glaudžiasi ne benamiai žmonės, o katės.

Reidui vadovavusi uostamiesčio savivaldybės darbuotojo teigimu, greta murklėms suręstos pašiūrės sutikta moteris prisipažino, jog pašerti beglobių kačių ji iš kito miesto galo čia atvyksta kasdien.

Besąlygiškai šiuos gyvūnus mylinti klaipėdietė savivaldybės darbuotojus ir policijos pareigūnus pavadino beširdžiais ir rėžė, jog jeigu šėrykla bus nugriauta – ji pastatysianti naują.

V. Jablonskis pastebėjo, jog kačių mylėtoja iš tiesų prižiūri kačių „valgyklos“ aplinką – čia nesama šiukšlių.

Moteris bus kviečiama atvykti į savivaldybę, jai bus paaiškinta apie vietas, kur minėtus keturkojus šerti leidžiama ir bus ieškoma sprendimo.

„Bandysime spręsti šią situaciją su Miesto tvarkymo skyriumi“, – teigė pašnekovas.NAUJAUSI KOMENTARAI

as

as portretas
Uzmirsote pasivaikscioti aleja nuo vaiku pasaulio link gedminu gatves,bei aikste prie juodojo vilko baro statybininku pr....ten 24 val per para rastumete pazeideju...kada beeiciau-vis sedi,laka,ir burnoja...o dar ir gamtinius reikalus atlieka gana viesai,be jokio gedos jausmo..

Anonimas

Anonimas portretas
Galime pasidžiaugti, kad šįkart neradome neleistinai stovinčių automobilių gatvėje prie sporto centro „Impuls“. Čia pažeidėjų aptikdavome labai dažnai, galbūt jau pakankamai nubaudėme“, – pastebėjo V. Jablonskis. TOKS JAUSMAS ,KAD LABAI GAILYSI,KAD NEBEBUVO KA NUBAUSTI.KAIP VISADA LIETUVOJ:BSUSTI,BAUSTI IR DAR KARTA BAUSTI.DEBILAI,TARYBINES ZIURKES

Jule

Jule portretas
padare reida tvarkymo tarnyba kartu su policija,o man jau idomu kiek savivaldybej tvarkymo tarnyboj dirba zmoniu ir ka tos poniutes tvarko darbo metu kabinetuose?taip savivaldybej priklauso daug ploto zemes pagal planus bet ar jie tvarkomi?salia tokio ploto gyvenu nei kas tvarko nei ka,siuksles metosi gerai ,kad vejas dar jas isnesioja-nera kalnu........
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių