Pseudobarai Klaipėdoje toliau klesti

Grįžti į straipsnį

tūlas

tūlas portretas
Tikras pseudobaras - taip vadinama "menų zona". Po gražiu pavadinimu - neaiškios būsenos, apsvaigę , apsišlapinę , klykiantys lankytojai pačioj miesto širdy.

Gyventojas

Gyventojas portretas
Manau Lietuvoje reikia kiek galima mažiau skatinti alkoholio vartojimą, mes ir taip pirmaujame suvartojamu jo kiekiu bei savižudybiu skaičiumi. Ar galima vadinti pramogomis alkoholio vartojima iki samonės netekimo, juk po tokių "pramogu" nieko nebeprisimenama kitaryt. O tokie pseudobarai kaip Daržų g. 1 ir yra tokių pramogautojų traukos vieta. Savivaldybei kuo skubiau reikėtu kreiptis į Seimą dėl didesnių galių sprendžiant šią miesto problemą. Miesto valdžia atrodo beviltiškai vargstančių gyventojų akyse, kai bet koks chamas verslininkas gali pasijuokdamas apeiti jos priimamus sprendimus.

asas

asas portretas
tai ten tikrai parduotuve, o ne baras, nes pardaveja atsuka ar nuima kamsteli nuo butelio ir neskis ir gerk kur nori:) tai tikrai negali buti pateisinama...

didieji kovotojai :D

didieji kovotojai :D portretas
kovojat su vėjo malūnais :D eikit dirbti, kelkit BVP

lol

lol portretas
Dar uzdarikit laukininku 13

Tai nekovokit, kam reikia?!

Tai nekovokit, kam reikia?! portretas
Norit ramaus gyvenimo - kraustikites i priemesti, o zmones i centra kaip tik pasilinksminti traukia. I o dabar centras savaigaly - kaip ddykuma...Geriau pasiulyti alternatyva gerimui, - bet tai gi yra zymiai brangiau, ar ne? O jei kas nori isgert, tai jis ir isgers, ir suras, ir i kita bara nueis, tai su kuo jus cia kovojat? Buvo laikai kai apribojimu nebuvo, bet ju ir nereikejo.

Tomas Meškinis, Muzikos centro seniūnaitis, 2015-08-20

Tomas Meškinis, Muzikos centro seniūnaitis, 2015-08-20 portretas
Aš,kaip senamiesčio seniūnaitis,palaikau teisėtus seniūnaitijos gyventojų gyvenančių,adresu Šaltkalvių g.3 ir Tiltų g.22 bei 24 namuose,kurie nepritaria UAB“Danės vizija“ naktinio baro,Daržų g.1,darbo laikui bei veiklai esamose patalpose.Patalpos yra nepritaikytos baro veiklai,nes nėra izoliuotos garsą sulaikančia medžiaga bei nėra dviejų tualetų tiek baro klientams ir atskiro darbuotojams.Be to šio baro lankytojams per ankšta patalpose ir linksmybės,bei bendravimas vyksta gatvėje šalia baro,todėl gyventojų kiemai ir aplinkinės gatvės paverstos viešaisiais tualetais,bei prišiukšlintos nuorūkomis.Taip pat baro savininkai neturi apsaugos darbuotojo,kuris prižiūrėtų tvarką bare ir šalia jo iki paryčių,todėl aplinkinių namų gyventojai naktimis negali ramiai pailsėti.Be to taksi automobilių vairuotojai laukdami klientų ir visą naktį vežiojantys į ir iš baro klientus neišjungia autmobilių variklių gausmas nenutyla iki paryčių.Prašome apriboti darbo laiką:nuo 22.00 val. iki 8.00 val..

Naktinis

Naktinis portretas
Seimas privirė košės leisdamas veistis tokiems latrų naktinėjimo skylėms, tai Seimas ir turi panaikinti tą nesąmonę. Juokingiausia, kad tokiose girdyklose galima gerti tik vietoje, išsinešti nevalnu! A, tiems girdytojams pofik, jie prasuka parduodamo gėrimo kamštį - ir neškis sau. Lyg tai būtų ne tas pats b.. kitoj saujoj. Mulkina mus kaip aklus kačiukus, o mes apsimetame, kad "vsio zakono". Kokia vyriausybė - tokia ir teisybė.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių