Prekiautojai peržengė padorumo ribas: pliaže – čeburekai iš šiukšlių dėžės

Vytas

Vytas portretas
Absurdas, o ne straipsnis. Visiškas feikas.

Antanas

Antanas portretas
Idomu kiek metu rasytojai? Dar tikriausiai smurgas kabejo po nosimi, nebuvo is vis emigrantu o Sventojoje vaiksciojo plezuose ir sukaliavo: kam vysniu, kam agrastu o kam....

Inga

Inga portretas
Teksto autorei reikia pirma pasiskaityti ką reiškia žodis EMIGRANTAS. Jums turėtų but gėdą už tokią pastabą straipsnyje. Joks emigrantas nei buvęs, nei esamas negrįš i Lietuva karantino metu prekiauti čeburekais.

FTW

FTW portretas
Pirkit pirkit bangos čiburekus pagrdintus šiukšledežes vitamynais

Ha ha

Ha ha portretas
Lietuvos valdzia ir istatymai kvaili. Yra visos salygos sudarytos, kad neapsimoketu niekam pardavinet alu po 8 eur, bet musu valdininkeliai eina sunkiausiu keliu.

mimis

mimis portretas
Čebureku prekeiviai deda ant Lietuvos teisėtvarkos,ir nekniskit proto kad Lietuva teisine šalis, juokas ima iš tokiu tvarkos sargu.

Evaldas

Evaldas portretas
Svarbiausia kad pabreze tokio uzdarbio emese EMIGRANTAI. Ir toliau pabreskit kad nelaukiat Lietuvoj Lietuviu kurie dirba I masto su grysti ir atidaryti versla(ne saltu cebureku ir karsto alaus :)). Kaip ir zurnalistai turetu neutralia nuomuone reikstis o ne savo nusitatyma rasyti prie isvykusius. Bet rodos Kauno Diena neturi redaktoriaus.

Emigrante...

Emigrante... portretas
Kokia sveika, svari, be nusikaltimu buvo ta mūsų Lietuvėlė! Bet va sugrįžo tie nelaimėliai Emigrantai,Atvežė virusus, siaubia valstybe, jau ir pliažuose darbuojasi. Žmones ar jums jau visai stogai nuvažiavo...duokit žmonėms atlyginimus, tai ir nelegali prekyba nesivystys.

idomu

idomu portretas
Tai Šventosios gelbėtojai tapo vienos iš kavinių savininko torpedomis - reketininkais, vietoje to, kad stebėti paplūdimį ir gelbėti žmones jie reketuoja kavinei konkurenciją sudarančius nelegalius prekeivius?

VOX POPULI

VOX POPULI portretas
"Gojus - ne kiaulė, suės, svarbu kad žyduko biznis KLESTI"

ot

ot portretas
Toks pat "padorumas", kaip šimaškos "plezas"

Jshsjsj

Jshsjsj portretas
Pusantros stukos baudos. Klassno

Jo

Jo portretas
Tai ir blogai kad restoranai patys reguliuoja Kainas gaunasi anarchija kas ką nori tas tą daro Reikia per nagus tokiems! Turi būti tvarka Tiktai valdžia turi sureguliuot kapitalistai prakeikti!

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Kurortuose yra viskas brangiau, kad būtų galima daugiau iš turizmo uždirbti. Be to kainos yra nustatomos pačių restoranų, tad nekiškite valdžios, kur jos nereikia.

Jo

Jo portretas
Tvarka turi būti Tik kodėl nieko nedaroma kad būtų reguliuojamos kainos Kodėl kurorte viskas brangiau Čia ne užsienis čia mūsų kraštas Ir kodėl to niekas nekelia į viešumą! Gaunasi tiesiog reketas valstybės palaimintas Geda !.ne už tokią laisvę kovojom

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Edis. Gelbėtojų darbas stebėti pajūrio juostą, informuoti poilsiautojus apie esamas grėsmes, tarkim sroves ir gelbėti skęstančiuosius. Susidarė įspūdis, kad gelbėtojai pavaldūs kažkokiam kavinės savininkui ir užsiima neteisėta saviveikla už galimai gaunamą atlygį vaikydami konkurentus. Kol jie "čeburekus" vaiko gal kažkas paskęs, kas tada bus atsakingas? p.s. nelegalius prekeivius privalo tramdyti VMI , darbo ar higienos inspekcija . , tik noro reikia.

Edis

Edis portretas
Teisingai daro,kad gaudo.žmonės patys nepagalvoja,ką valgo.kas ,kur ir kada tą čebureką pagamino neaišku.ir kuom gali baigtis viskas.o ypač vaikams.tada bus kalta valdžia,kad tvarkos neyveda.visur pilna maitinimo įstaigų,kelis metrus galima ir nueiti.ar savo atsinešti.

normalus zmones cebureku nevalgo

normalus zmones cebureku nevalgo portretas
pirkit sviezus ceburekai ! Maistas skirtas tamsiajai visuomenes pusei.

Joo

Joo portretas
Tas pyragėlis siekia Putino tvarką įvesti.Uždrausti prekiauti ne parduotuvėje.

va

va portretas
NE KAS KITAS KAIP PREKYBININKAI IR TRUMPINA NELEGALIUS PREKIAUTOJUS PASITELKDAMI Į PAGALBĄ GELBĖTOJUS. Už tai juos palepindami, kava, gaiviaisiais gėrimais :) Nei vienų nei kitų netoleruoju :)

Čiulpiui

Čiulpiui portretas
Rytu g. 50 , Tauragė :D

Joo

Joo portretas
Niekada neperku tad tuos čeburękus gali traukti nors iš šikinyko. Vergetos taip nuolat valgo, ir niekuo nesiskundžia, neserga. Čia laisva Lanzbyyrgio vagių Lietuva.

Vasia

Vasia portretas
Tai ko pyragèlis negaudo žuvies pardavèju,pagal valties registracijos nr.matosi jie net europines iśmokas gave už žvejyba,kyla toks klausimèlis turbùt kažkam susimoka..

#

# portretas
Kada Pirožnikas emigrantas jau namo gryž...

abejoju

abejoju portretas
Vargu ar tai emigrantai ir vargu ar tie "žmonės" neturi ko valgyti. Panašiau į tokius, kurie iš močiučių visas santaupas išvilioja. Tik kasta žemesnė.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Tai jau issiplovei primyztus triusikus. Nu tai kur adresiukas ereli?

Chi

Chi portretas
Nuo kada gelbėtojai rūpinasi mūsų skrandžiais, ar tai įeina į jų pareigas??

>Čiulpei

>Čiulpei portretas
Koks kietas komunistinis laido riteris :D Ka tu čia nuo p i sa vaidini? P y z d i n k i savo šūdiną rosija ir galesi rodyt savo vdv čiulpiko telniažke pilnu gražumu ir adresų kur tave pa p i s prašinėti. Ten tokius vaflius kaip tu ant rankų nešioja :D

bachankė pirožnikui

bachankė pirožnikui portretas
Tai koks tavo reikalas apie čeburekus krante? Ar tai vadinama skendimu, ir tu gelbėji? Yra milicija, ir tegul juokina pasaulį.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Ziurek siknapimpi, as labai noriu gauti malku, parasyk man savo adresa, as atvaziuosiu pas tave ju pasiimti

Ką čia daug kalbėti?

Ką čia daug kalbėti? portretas
MĖLYNOSIOS VĖLIAVOS PAPLŪDIMYS

Vietinis

Vietinis portretas
O iš laivelių žuvimi Šventojoje vis dar prekiauja. Jūroje yra rūkykla?Atplaukia spekuliantai, padūduoja rageliu, ar dūdele, visi subėga nusipirkti jūroje rūkytos žuvies, už 10-15 min.prekeiviai dingsta.Ir taip kiekvieną dieną, ypač savaitgaliais. Kiekvieną vasarą.Musėms puota. Valio!!

E.

E. portretas
Iš maksimų dar ne tokių dovanėlių priėdate :)

Anonimas

Anonimas portretas
ei "tulpe čiulpike", pirmiausia tai kiekvienam morozui adresų nedalinu, kad vėliau naktimis apsimyžęs eitų terlioti mano buto durų ar šikti už jų...Antra, kai rašai savo nuotykį, tai rašyk iki galo ...kad tą vėliavą žiaumojai ir čiulpei, vėliau skalavai ir lyginai bei maldavai , kad malkų neduočiau , atmata...

kembrikas

kembrikas portretas
Kokiu reikia durneliu ,kad pirkti pleze is kazko.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Siknapimti, parasyk man savo adresa, as pats pas tave apsilankysiu

Ala

Ala portretas
Avtai kodel draudze ciburekais prekiauti? A kam gaila? Man patinka gulint prie juros suvalgiti silta cibureka. Skaniau ir pigiau nei toj palatkej su cipsais. Ir alu uzdraude. Dabar turiu nestis skarbonkes. Ir dar susila greitai. Tas Piroznik is vis galetu patileti. Nori kad is jo kavines prie gelbejimo stotes visi pirktu. O as nepirkti, man patinka ciburekai ir saltas alus.

Vafeliui tulpei

Vafeliui tulpei portretas
Pas tave kacape, greit apsilankys...

Dėsnis

Dėsnis portretas
Kol bus tokiai prekei ar paslaugai paklausa tol bus ir pasiūla. Samoningi nesitručis, o kas negali be to tegul viduriuoja.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
O tai kas liepia pirkti is visokiu prekeiviu litovcu, namie reikia valgyti gaminti. Taigi ne vienas ir prisika i tuos ceburekus. as pats sluosciau subine su veliava kuria poto ulonu patriotas uoste

Julius

Julius portretas
5 sekundžių taisykle :D

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Negerai nelegaliai išnešiojamas maistas, be jokios patikros ir garantijų, bet ne gelbėtojų darbas nelegalius prekeivius gaudyti, jie net teisės tai daryti neturi. Apskritai, gelbėtojai turi dirbti savo tiesioginį darbą, o ne "čeburekus gaudyti, paneles nužiūrinėti per žiūronus ar monetas pliaže rinkti - bordakas.

Anonimas

Anonimas portretas
Afrika.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių