Po skundo – nušalino rinkimų apylinkės komisijos pirmininką

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Žmonės kiaulės,rašo nežinodami,juk vieni kitiems gatavi snukius apdaužyti.

aišku, už ką agitavo

aišku, už ką agitavo portretas
Čia gi liberalų bruožas ir tradicija: meluoti, išsisukinėti, apgaudinėti, netesėti, nesiklausyti ir t.t.

zmogus

zmogus portretas
Tik per etatini elektorata trubaduras gali but isrinktas, samonigi zmones dar 4 metu stagnacijos tikrai nenori, klausimas kuriu bus daugiau....

Masiuliniai

Masiuliniai portretas
Grubliauskiniai putoja komentaruose, nes iskyla gresme, kad nebegales rengti galimybiu studiju. Beviltiskai iesko kazkokiu samokslo teoriju ir bando prikabinti Vaitkui. Kokie apgailetini :))

Primityviam

Primityviam portretas
jei 80 % būtų balsavę už Grubliauską , manau tada galėtume sakyti - miestiečiai patenkinti , o dabar , neina nes - nusivylę .... O tas išsivartymas ,, kiti nesiskundžia ,, reiškia ,, viskas gerai,, labai girdėtas iš savivaldybės liberalių klerkų ))) aš prieš tokį požiūrį ir balsuosiu - todėl už Vaitkų .

Šlykštuk , esi iš ,,patriotų,,?

Šlykštuk , esi iš ,,patriotų,,? portretas
labai jau drąsiai vagini ))) o iš kokios partijos , netilpę ant vienos mero kėdės , atėjo liberalusis Grubliauskas į ,, komitetą ,, ? Ar tai neperbėgimas ?

Isiminkit

Isiminkit portretas
Prieš kelis metus valstybė atleido uosto direkciją nuo mokesčių pajamoms gautoms už laivų įplaukimą į uostą. Kiek atpigo mokestis laivams? Ogi nieko. Už papildomas lėšas pasikėlė algas, atnaujino tarnybinių automobilių parką. Vietoj to, kad mūsų uostamiestis taptu konkurencingesnis, uostas dabar priverstas krauti krovinius, kurių kratosi kiti - anglį, metalo laužą, rūdą ir t.t. Mes dabar skundžiamės dėl teršiamo oro, dulkių, bet nesusimastom, kad ne krovos kompanijų, o vienos iš valstybinių įstaigų didžiausia kaltė. Jus tai tenkina, tai balsuokite už Vaitkų...

Ajei

Ajei portretas
Sakot zmones nusivyle bet kad tu nusivylusiu tik 20% o likusieji 80 % patenkinti. Ir jie tikrai nenori parsidavelio vagies Vaitkaus.

Mes

Mes portretas
Tik ne uz sita tipa politini parsidaveli Vaiktu. Jau uoste kiek savo mahinaciuju prasuku su savo gauja kiek mokestiniu pinigu isisavino i savo kisene, dabar susprende ir miesto pinigus numelshti. Ne Nereikia mums politiniu parsidaveliu pinigu vergu. Vaitkau salin rankas nuo Klaipedos vaziok i savo issvajota Vilniu. Politini parsidaveli. Iki kitu kartu vel eisi su kita partijos veliava geda parsidaveliui vagiui.

varge varge

varge varge portretas
praeitį reikia žinoti ir nepamiršti , taip mane mokė tėvai , o rinktis reikia ateitį , o ne balandos gadynę , nušiurusį miestą ir nusivylusius gyventojus . Man tinka Vaitkaus šūkis , todėl - Vaitkus .

:))))

:)))) portretas
Vitalijus JAKOBČIUKAS Pirmininkas Politinė partija Rusų aljansas ......Geras , agituoja Rusų aljansas , o konservatoriai į koaliciją ? :))))) oi patriotai patriotai :)))

fui ...kaip liberalieji taip ir sukčiauja ? Tik už Vaitkų .

fui ...kaip liberalieji taip ir sukčiauja ? Tik už Vaitkų . portretas
Mokinių tėvai pranešė apie „Žaliakalnio“ gimnazijos direktoriaus Vitalijaus Jakobčiuko elgesį. VRK pateiktas skundas, kad V. Jakobčiukas elektroninį mokinių dienyną naudojo agitacijai ir nurodė balsuoti už dabartinį uostamiesčio merą Vytautą Grubliauską. .delfi.lt/news/daily/lithuania/klaipedoje-rinkimu-apylinkes-pirmininkas-pasinaudojo-dienynais-ir-tevams-nurode-uz-ka-balsuoti.

Va taip

Va taip portretas
Balsuosiu ir aš. Kviečiu ir Jus pasielgti pilietiškai. Kad gausiau rinkimuose dalyvaudami klaipėdiečiai išsirinktų tinkamą merą. Mane gąsdina šūkis "Rinkis ateitį, o ne praeitį" (jis kandidato A. Vaitkaus). Nuo gimimo tėvai mokė, kad nepripažinęs praeities – neturėsi ateities.

...

... portretas
Taip liberalai ir valdo 20 metų Klaipėda...

Nusivylusi rinkėja

Nusivylusi rinkėja portretas
Liūdna, kad tai vyksta Klaipėdoje...Kai į nesąžiningą rinkimų kovą įtraukiamos mokyklos, ligoninės...Va tau ir liberalioji demokratija. AR NEGĖDA MERUI?

to atmerkit akis

to atmerkit akis portretas
žinoma,reikia atmerkti akis. Tegu E.masiulio chebra karaliauja dar 8-nerius metus.Tai tada kvepės ,kaip kvepėjo iki šiol.Noriu paklausti,ar užmiršai,kas tuos kvapus pradėjo skleisti,ar ne liberalai?

atmerkit akis

atmerkit akis portretas
Vien Europoje 2015 metais dėl oro taršos pirmalaikė mirtis ištiko 800 tūkst. žmonių. 659 tūkst. žmonių dėl šio veiksnio mirė 28 Europos Sąjungos šalyse. Vaitkus su savo uosto krovos darbais prie to irgi prisidejo. Apsaugokit vaiku sveikata nebalsuokit uz Vaitku.

grubliauskynas

grubliauskynas portretas
Labai aktyvūs Vytuko pakalikai. labai jau nori išsaugoti savo "lovį". Tik grubliauskas gali veikti tokiais manipuliavimo metodais. Kada atsivalgys tas nepakeičiamas dūdorius?

Balsuok

Balsuok portretas
Nu nu Kauno meras irgi valstieciu, bet paziurek kaip tvarko miestą. O ka sis meras per 8 metus miestui padare?

Gi zmones

Gi zmones portretas
Zmones neakli nebalsuos uz politini parsidaveli Vaitku. Karbauskio klapciuka, nenusiris zmones iki tokio lygio kad mums vadovautu tokie profesionalai kaip veryga sirinskiene. Aciu. mums tokiu veikeju karbauskio marioneciu nereikia Klaipedoje.

uz Klaipeda

uz Klaipeda portretas
Nebalsuokit uz uosto atstova marionete. Nebukit trumparegiai argi norit visa Klaipeda atiduoti i vieno dvarponio zemgrobio (karbauskio) rankas? Nezudykit Klaipedos. #Stop visiskam dvarponio zemgrobio viespatavimui. Neparsiduokim.

/Piliečiui/

/Piliečiui/ portretas
ne ,,dvarponio žemgrobio" metodai veikia,bet ĮSTATYMAS.Sunku patikėti,kad miesto Meras ir rinkimų komisijos pirmininkas nežinotų įstatymų. Įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės,o toks ,,neżinojimas "tuo labiau nedaro garbės abiems.

uz Klaipeda 2

uz Klaipeda 2 portretas
Nebalsuokit už Grubliauską. Nebūkit trumparegiai, argi norite, kad iš Klaipėdos galutinai išsibėgiotų visi gyventojai? Per 8 jo valdymo metus dingo iš miesto 20 tūkst. žmonių! Stop tokiam viešpatavimui, stop stagnacijai, stop brežnevizmui!

uz Klaipeda

uz Klaipeda portretas
Nebalsuokit uz uosto atstova marionete. Nebukit trumparegiai argi norit visa Klaipeda atiduoti i vieno dvarponio zemgrobio (karbauskio) rankas? Nezudykit Klaipedos. #Stop visiskam dvarponio zemgrobio viespatavimui.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Žmonės,baikite rašyti nesąmones.

pilietis

pilietis portretas
Jau dvarponio zemgrobio metodai pradeda veikti. Stop uosto kandidatui neparduokime Klaipedos dvarponiui zemgrobiui. NE uosto marionetei.

Hahaha

Hahaha portretas
Ismata panorėjo padaryti sau reklamą ,o tapo išgama,man būtų gėda turėti tokį tėvą šiukšle

Geriau

Geriau portretas
Gydikites ,jūs sergat smegenų liga.kokie jūs esate šlykštus,dėl savo išmatų jūs pasirengia suėsti net nepageidaujamo asmens prisikta krūvą,jei jau tokie esat tai pasitreniruokit ryti šuns ,jų daug dabar, šlykštus padarai išmatos esat
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Ministras pripažįsta uosto svarbą valstybei
  Ministras pripažįsta uosto svarbą valstybei

  Po ilgokai trukusio laikotarpio Klaipėdos valstybinis jūrų uostas pajuto didesnį valstybės ir Susisiekimo ministerijos dėmesį. Į „Klaipėdos“ priedo „Jūra“ klausimus atsakė susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius. ...

  2
 • Skelbiama Klaipėdos Kalėdų eglutės paieška
  Skelbiama Klaipėdos Kalėdų eglutės paieška

  Lapkričio 30-ąją, 17 val., Klaipėdoje, Teatro aikštėje, bus įžiebta Kalėdų eglė. Šių metų kalėdinių renginių organizatorius -“Klaipėdos šventės” - tęsia tradiciją: šiemet, kaip ir pastaruosius trejus m...

  2
 • Klaipėdos savivaldybei – „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas
  Klaipėdos savivaldybei – „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas

  Į Klaipėdą parkeliavo dar vienas „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas. Šįsyk Klaipėda laureate tapo Energetikos ministerijos įsteigtoje nominacijoje „Už elektrinio miesto viešojo transporto skatinimą ir plėtrą“. ...

  4
 • Kaip klaipėdiečiai vertina automobilių taršos mokestį?
  Kaip klaipėdiečiai vertina automobilių taršos mokestį?

  Nuo kitų metų senų ir taršių automobilių savininkams gali tekti patuštinti pinigines. Tokias transporto priemones savo vardu registruojantieji jau turės mokėti taršos mokestį, kuris gali svyruoti nuo 40 iki 1,4 tūkst. eurų. Kaip ...

  12
 • Senieji amatai: prisilietimai prie istorijos
  Senieji amatai: prisilietimai prie istorijos

  Klaipėdos etnokultūros centro dirbtuvėse archeologė Simona Ramoškienė klaipėdietes mokė pinti senovinius šiaudinius indus, kuriuose anksčiau buvo laikomi įvairūs birūs produktai. Ši šiaudinių gaminių tradicija iki &scar...

  1
 • Manekenės žingsniavo erdviame ofise
  Manekenės žingsniavo erdviame ofise

  Klaipėdos mados savaitė baigėsi tarptautiniu madų šou – kolekcijas pristatė 11 dizainerių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. „Fashion Week Klaipėda“ šiais metais finaliniam renginiui pasirinko neįprastą, darbinę ...

  1
 • Aiškinamasi, ar R. Masiulis galėtų vadovauti „Klaipėdos naftai“
  Aiškinamasi, ar R. Masiulis galėtų vadovauti „Klaipėdos naftai“

  Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto vadovė „valstietė“ Agnė Širinskienė prašo Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) įvertinti, ar buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis galėtų vadovauti valstybės valdomai ...

  3
 • Kavinių savininkų laukia kontrolė
  Kavinių savininkų laukia kontrolė

  Dauguma uostamiesčio verslininkų pagal išduotuose leidimuose numatytą terminą jau turėjo nugriauti lauko terasas. Savivaldybės kontrolieriai šią savaitę tikrins, ar kavinių savininkai įvykdė šį reikalavimą. ...

  12
 • Akcija „Renkuosi gyvybę“: žvakelės degs už negimusius kūdikius
  Akcija „Renkuosi gyvybę“: žvakelės degs už negimusius kūdikius

  Vėlinių išvakarėse, spalio 30 d. 19 val. Laisvos visuomenės institutas (LVI) kviečia dalyvauti jau tradicija tapusioje akcijoje ,,Renkuosi gyvybę”. Akcijos metu Lietuvos žmonės kviečiami uždegti žvakelę už tuos kūdikius, iš ku...

  6
 • Neringoje atnaujintas elektros tiekimas
  Neringoje atnaujintas elektros tiekimas

  Neringoje rekonstruojant transformatorių pastotę pirmadienį elektros daugiau nei valandą neturėjo beveik 3 tūkst. ESO klientų. Elektros tiekimas jiems jau atnaujintas, pranešė bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO). ...

Daugiau straipsnių