Pilies gatvėje nebeliko ligotų medžių

Grįžti į straipsnį

pensininkė

pensininkė portretas
prie vasaros estrados palei gatvę gal kokie 7 medžiai nudžiūvę niekas tokių nepjauna , jie laukis didesnio vėjo ir virs, gal iš anksto reikėtu juos nupjauti tokių sausuolių yra Tauralaukyje priešais Norfos parduotuvę kitoje gatvės pusėje, bet juk mūsų valdininkėliai nieko nemato jei žmonės parodo pirštu tada ką nors daro

> Galvoja..

> Galvoja.. portretas
Nu tu čia pavarei..Apšalau. Iš tikrųju čia tep ar kap visada konsevliberastu zadanija darai? Jeigu tep tai visai liudna.Kas palaikys paprasta žmogu ir kas iškels jo gyvenimo gerove jeigu viskas tik tep?Kap ten Marcinkevičius eilėrašty pasakyta? ,,..Teisybę kas pridės prie paprasto žmogaus?"

na čia žurnalistų priekyje nufotografuotas kelmas

na čia žurnalistų priekyje nufotografuotas kelmas portretas
kas nusimano tikrai neįtikina, kad šitas medis buvo ligotas, kas darosi žmonės, kodėl jūs taip norit išpjauti medžius ir taip apšiktam mieste, gal truputi vafliagalviai pasidomėkit apie medžių nauda mieste, kviepuos tai ateityje jūsų vaikai

Galvoja...apie rinkimus ir kokaino dozių kainų svyravimus, n

Galvoja...apie rinkimus ir kokaino dozių kainų svyravimus, n portretas
Nagleikienei tenka dirbti dieną naktį ir vis skolose. Brangsta kokainas Todėl dirba visur. Kur tik dozei užsidirba. Ir ant dviračio, ir kelte, ir naktiniuose renginiuose ...ir garsina. Nori dar. Ir vaikai jos nori. Dar. Ir vyrui reikia todėl pr ie medžių galimai prisiriš Nagleikių grupelė ir be žodžių prašys. Ne medžių apsaugos, ne. Naujos rūšies kokos su nano technoligijom. Ir į rinkimus eis. Nes apsimoka.

Tiesiog stulbina

Tiesiog stulbina portretas
dabar Klaipėdą valdanti valdžia - taip neturėt proto ir sąžinės, taip nekęst savo miesto ir Gamtos! Kiek jau iškirsta plikai o niekas neatsodinta. Suprasčiau jeigu miesto taryboj būtų tik nužmogėję liberalai kuriems vienintelė vertybė pinigai ir panieka eiliniam žmogui, bet taryboje yra valstiečių partija, naujoji, kaip jie patys teigia, labai gerai žadanti dirbti Skvernelio ,,Vardan Lietuvos " partija su Vaitkum priešakyje..Pagaliau niekada nenutylinti prieš nesamones Puteikienė kur dingo?Bent gerai pagarsintų. Konservatoriai tai suprantama kad nusispjovė - ten tokie tipai kad be Kaveckio skaityk tuščia vieta, bet vistiek...NEI VIENO NEATSIRANDA KAD PAGALIAU SUSTABDYTŲ ŠITUOS NUSIKALTIMUS daromus net nesislepiant. Jūs galvojat apie čia pat esančius savivaldybės rinkimus ar jums visai dzin?

Dykros fanatai

Dykros fanatai portretas
O ką atsodinsit, kur tradicinės Klaipėdos krašto gudobelės, puikūs krūminiai augalai? Kada jie atsiras, nes šios miesto amžinos valdžios tikslas vienas: kad būtų pelnas ir savo židinimas netrūktų medienos... Kas tai paneigs?

klaipeda valdo ligoniai,

klaipeda valdo ligoniai, portretas
Kirskit,kirskit,greit cia bus smelynai,gamta mus sunaikins greit,net nepajusit,jeigu kertat,tai iskarto reikia sodinti kita medeli,nes ir taip jau lietuva plika kaip merga po baliaus,klaipeda jau visai pavirto asfaltu,medziu belike mazai,o vejai smarkes vis labiau,ir mes prazusim kaip ir medziai,,,,,,ne ligotu medziu neliko o sveiko proto neliko,uz tai mokesim visi savo gyvybe,tik laiko klausimas,

Anonimas

Anonimas portretas
nuotraukoje medis su sveikut sveikutėlis... karma jums atsidėkos..

Bet liko ligotos narkomanė mamos

Bet liko ligotos narkomanė mamos portretas
Bei tų išsigimusių nusinarkašinusių mamų vaikučiai- be sveikatos, be protelio, neramūs ir visi šoka, dainuoja, groja, rūko papirosus ir stumdo kvaišalus nuo to momento kai vežioja vežimėliuose ir patogu ten pat gabenti ir kitą krovinį. Paskui įgauna mažamečių nusikaltėlių pradmenų, kas vogt išmokyti, kas čiulpt, kas būt berniukais sakdainiukais ar mergytėm su priklijuotas blakstienomis einančiom pas visus senius ant kelių pasėdėt. Kas ten po to vyksta, jos nepamena, bet mamai parneša penkis eurus. Papirosams.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių