Paupių žmonės drauge palydėjo vasarą

Paskutinės vasaros dienos pavakarę rytiniame Klaipėdos pakraštyje gyvenantys Paupių bendruomenės žmonės susirinko pasibūti drauge. Tam jie rado kelias progas, bet svarbiausia – dar geriau susipažinti ir draugiškai praleisti laiką kartu.

Antrus metus gyvuojanti bendruomenė netrukus prasidėsiančius mokslo metus pasitiko oficialiai atidariusi sveikatingumo taką, kurį įveikdami basi vaikai ir suaugusieji išjudins savo kūnus, suteiks jiems naujų pojūčių ir jėgų.

Pusaštunto metro ilgio ir metro pločio sveikatingumo take, įrengtame pačių bendruomenės narių, atskiri kvadratai užpildyti smulkiais ir stambesniais akmenukais, kedrų bei eglių kankorėžiais, smulkiomis medžių šakelėmis, medžio žieve ir įvairaus dydžio beržo ritinėliais.

Toks refleksoterapiniu vadinamas takas stimuliuoja nervų sistemą, veikia raminančiai.

Pereiti basomis šiuo taku panoro beveik visi mažieji paupiškiai ir dauguma moterų, vyrai laikėsi atokiai, ko gero, baiminosi atrodyti neoriai.

Dar viena naujiena Paupiuose – du nauji suolai, kuriuos bendruomenei dovanojo sodininkų bendrija „Diana“.

Po bendruomenės pirmininkės Reginos Baguckienės pasveikinimo, vaikai suskubo į jų smagumui paruoštas erdves.

Vieni kūrė bendrą piešinį ant maistinės plėvelės, kiti patys leido išmarginti savo veidus, treti žaidė įvairiausius žaidimus. Suaugusieji šnekučiavosi ir nešė ant bendro stalo atsineštas veišes.

Atokiau įsikūrė pikniko zona, kur virš laužo pakabintame puode kliuksėjo kopūstienė, kepsninėse kepė mėsa, sumani šeimininė kepė mielinius blynus.

Bendruomenės narės pasveikino į pirmąją klasę eisiančias keturias mergaites, pirmokės gavo dovanų.

Visų vaikų džiaugsmui, Paupiuose veikiačios parduotuvės savininkai padovanojo jiems po porciją ledų. Tokios dovanos neatsisakė nė vienas.

„Ilgiausių metų!“ sugiedoję paupiškiai prapjovė didžiulį tortą ir sulaukė kitų bendruomenių sveikinimų.

Tai buvo tik šventės pradžia. Pabūti drauge su kaimynais, pasivaišinti, pasikalbėti, pasidžiaugti vaikų linksmybėmis – tokios bendruomenės šventės žada tapti puikia tradicija.NAUJAUSI KOMENTARAI

Paupiškė

Paupiškė portretas
Buvo labai nuostabi šventė! Visi su šypsenom, laimingi, susirinko daug žmonių. Jau seniai paupiuose vyko toks susiėjimas. Ačiū bendruomenei ir organizatoriams!

skaitytoja

skaitytoja portretas
puiku kad žmonės sugeba bendrauti ir džiaugtis ko dabar labai trūksta

neSveikas Pridurkas Kiapianis

neSveikas Pridurkas Kiapianis portretas
Atvaziuosiu ce basas su savo grybelinemis kojomis pasivaikscioti.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių