Paspirtukams sako „stop“: apribojimai bus taikomi ne tik Palangoje

Kaunietis

Kaunietis portretas
Apriboti reikia ir kuo greičiau,nereikia laukti skaudžių pasekmių

Arunas

Arunas portretas
Kas leido vazinet paspartukais seniai i kaliuze reikia sodint laksto kaip debilai jau dvieju vos nepartrenkiau lekia neziuri poxui zalia raudona

Vika

Vika portretas
Zmones eina dviraciu taku (Basanaviciaus gatveje)? O juk gatve pesciuju, ten dviraciu taku is viso neturetu buti! Juk Palanga kurortas ir ypatingai Basanaviciaus gatve zmones eina atsipalaidave, nes jie atostogauja. Visur laksto vaikai ir gaunasi, kad vietoj to,jog galetum ramiai eiti ilsedamasis, turi akylai dairytis,kad netycia neuzliptum ant dviraciu tako ar ant taves neuzvaziuotu dviratis ar kt., o vaikus tai is viso reikia laikyti priristus prie saves? Absurdu absurdas! Ar nera Palangoje kitu gatviu, kur galima vazinetis dviraciais ar el.paspirtukais, butinai reikia listi i Basanaviciaus gatve? Ir ko, nesuprantu? Lekia kaip vejas, daro sau atrakcija, o mase zmoniu turi eiti kaip ant adatu ir negali atsipalaiduoti! Vazinekite kitomis gatvemis ir nereikskite cia pretenziju,kad zmones eina dviraciu takais. Pasikartosiu - Basanaviciaus gatve - pesciuju gatve,tai gal ir palikime ja pestiesiems!

Herlinda Hauck

Herlinda Hauck portretas
Geriausias pasiūlymas ... „Google“ mokėjo už kiekvieną internetinį darbą nuo namų 729 iki 935 dolerių per dieną. Mano jaunesnė sesuo buvo be darbo du mėnesius, o ankstesnis mėnuo jos čekis buvo $ 27358, dirbdamas namuose 3 valandas per dieną, o darbo užmokestis laikui bėgant gali būti dar didesnis ... todėl aš pradėjau >>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­o­­r­­k­­L­­i­­n­­ks3.C­­o­­m

Zita

Zita portretas
Palangoje,kur yra dviraciu takas link Sventosios turetu uzdrausti vaikscioti pestiesiems,nes jie visiskai nesilaiko jokio saugumo tas pats su vaikais. Yra dviracio takas,neimanoma vaziuoti per zmones,nors salia yra kai kur pesciuju takas,bet kazkodel neina,o eina ten,kur vaziuojama dviraciais,tokius taip pat reikia bausti

Marius

Marius portretas
"vaikšto ne tik vaikai, bet ir šuniukai" - svarus argumentas.ppc.

idomu

idomu portretas
kas ir kodėl leido prie griūvančio viešbučio Basanavičiaus gatvėje vykdyti komercinę veiklą, jei namas yra avarinis? Juk jis pagal visas taisykles turi būt aptvertas raudona juosta ir prie jo žmonės neturi būti prileidžiami. Dabar čia veikia kažkokia girdykla mojo lunge, kur žmonės suleidžiami į avarinio namo rūsį, yra valgykla, suvenyrų parduotuvė. Dar čia ir paspirtukus nuomoja, nors uždrausta. Palangoj daro kas ką nors ,kraunasi pinigus, o apie žmonių sveikatą ir grėsmę gyvybei niekas nieko negalvoja. Ką veikia statybų inspekcija, savivaldybė, ministerijos ir visa gausi valdininkų armija??? Pagaliau kur yra Palangos politikai??? Ar negalima pagaliau sutvarkyti tą betvarkę toje vietoje???

Pilietis

Pilietis portretas
Skaitau ir galvoju kokia ir kuria puse palaikyti: aisku ir man butu nesaugu vaistineti su vaikais jeigu neticia uzvaziuotu. Bet jug kaip sakoma yra dvi medalio puses jeigu zmogus nesilaiko taisykliu kaip tada . Jau nekarta maciau savo akim kai zmones eina dviraciu takais ir buna pasipiktine nors jiems yra atckira pestiesiams. Arba kaip tevai leidzia vaikams atejus i prekybos centrus uzlipusius vazinetis pirkiniu vezynais jeigu ne duok dieve vaikas nukristu susizeistu butu kalta parduotuve del nesaugiu vezymeliu. Tai cia reikia visiems laikytis atsakomybes ir apsidairyti . Ir nealaimes neivyks jeigu saugusim vieni kitus

Andrius

Andrius portretas
Paspirtukas ar dviratis, elektrinis ar ne... Visu pirma žmonės turėtu išmokti neiti dviračiu taku. O dabar vaikšto išsižioje ir galvoja kad vieni kelyje...

che

che portretas
nesvarbu kokio tipo,juk vistiek variklis stovi! tiems varikliniams paspirtukams,dviraciams,riedlentems turetu but taikomos AM teises ir taisykles ir draudimas!!! ir nesvarbu kad jie varineja desimt ar penkesdesimt km per valanda greiciu!

Katherine Walton

Katherine Walton portretas
„Google“ už kiekviena darbo savaite internetu sumokejo nuo 5000 iki 8000 euru. Aš uždirba pirma savaite 7286 € iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o laisvaLaikiu dirbau 2 valandas per diena. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradeti uždirbti tik po šios svetaines. >>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­o­­r­­k­­L­­i­­n­­ks3.C­­o­­m

kaimo jurgiai

kaimo jurgiai portretas
Visi šie paspurtukai dviratukai yra tik biznis.Kuriam tarnauja masmedija. Svarbiausia yra juos parduot.O jūs mulkiai pirkit :)

Kantrybės tautiečiai

Kantrybės tautiečiai portretas
Paskaičius šį straipsnį susidaro įspūdis, kad niekam niekas neaišku. Ankstyvą pavasarį buvo rašyta, kad ruošiami teisės aktai, kuriuose paminėti greičiai, galingumai, važiavimo vietos ir t.t. Tikėtina, kad situacija labai greitai bus teisiškai sureguliuota kada su paspirtuku/el. dviračiu/el. mopedu bus fiziškai sužalotas garbingo veikėjo vaikas ar jo mamytę ištiks infarktas dėl įvykio. Kaltų ieškojimas, žalos atlyginimai, gal net invalidumas- ir viskas bus reglamentuota ir įteisinta. Kantrybės tautiečiai.

anonimas

anonimas portretas
Kai kaimieciai prades skirti dviraciu taka, nuo pesciuju, tada galesim kalbeti apie kazkokius draudimus. Patys einat ten, kur nereikia, poto taip ir gaunasi, kad kazkas nukencia :)

Sanciu,,kibiras,,

Sanciu,,kibiras,, portretas
Jei cia paspirtukas,tai baikeriu triratis-triratukas.

To manau,

To manau, portretas
Traktorius ir letai,ir saugiai vazineje,daugumoje.

Šaršalas

Šaršalas portretas
Palangoje visur Šimonytės portretai ir paspirtukų reklama

Paskutinė avarija

Paskutinė avarija portretas
Klaipėdoje esančiame parke 11-metis berniukas paspirtuku užvažiavo ant 92 metų senjorės, ji išvežta į ligoninę

Q

 Q portretas
Išeina jei runkeliai nemoka kulturingai ėsti , - reikia iš ju šaukštus atimti

Manau

Manau portretas
Manau reikia leisti visus, bet matuoti greiti. Ir viskas. Jeigu protingu greiciu vaziuoji, nekeli pavojaus niekam, koks skirtumas tas galingumas?

klp

klp portretas
Teisingai!!!

Eik eik

Eik eik portretas
Nieko nereikia draust. Yra sprendimas, pasiimi beisbolo lazdą, patogiau ant stipresnio šniūro, ir suki eidamas priekyje savęs. Garantuoju niekas nelenks, apvažiuos dideliu lanku.

Aldonas Pupkis II

Aldonas Pupkis II portretas
Pradėti reikia nuo to kad daiktus pradėti vadinti jų tikraisiais vardais - koks dar "paspirtukas" kuris turi variklį, sugeba vežti keliasdešimt km/val bekono svorio imitusį vairuotoją, kuris su niekuo nepasispiria? Kalbininkus visus atleido, ar ką? Man tokios transporto priemonės niekuo nesiskiria nuo elektrinių motorolerių, tai gal ir reikia jas taip vadinti ir negaišinti kalbininkų - išsyk viskas atsistotų į savo vietas, kaži ar bereiktu keisti eismo taisykles?....

Vėtra

Vėtra portretas
Nesuvokiama sveiku protu - kaip galima leisti šaligatviais , kur yra pėsčiųjų teritorija , kurioje jie privalo jaustis saugiai - važinėti įvairios priemonės , nesvarbu ar tai dviračiai ar paspirtukai. Jais važinėjasi jaunimas , kuriam dzin į visus aplinkinius. Partrenkė vaiką , neįgalų ar seną žmogų ir nurūko toliau , net nestabtelėjęs. Jeigu jau nori važinėtis tai ir varyk gatve.

Koja

Koja portretas
VISIŠKAI TEISINGAS SPRENDIMAS !

Kojos

Kojos portretas
PAGALIAU TEISINGAS SPRENDIMAS !

Where?

Where? portretas
Where can I see the map where marked where you can ride a bike and a el.scooter? And where you can not

Įdomu

Įdomu portretas
kas ir kodėl leido prie griūvančio viešbučio Basanavičiaus gatvėje vykdyti komercinę veiklą, jei namas yra avarinis? Juk jis pagal visas taisykles turi būt aptvertas raudona juosta ir prie jo žmonės neturi būti prileidžiami. Dabar čia veikia kažkokia girdykla mojo lunge, kur žmonės suleidžiami į avarinio namo rūsį, yra valgykla, suvenyrų parduotuvė. Dar čia ir paspirtukus nuomoja, nors uždrausta. Palangoj daro kas ką nors ,kraunasi pinigus, o apie žmonių sveikatą ir grėsmę gyvybei niekas nieko negalvoja. Ką veikia statybų inspekcija, savivaldybė, ministerijos ir visa gausi valdininkų armija??? Pagaliau kur yra Palangos politikai??? Ar negalima pagaliau sutvarkyti tą betvarkę toje vietoje???

Se

Se portretas
Sunkiai suprantami VRM atstovo išvedžiojimai. El. paspirtalai ir dviračiai yra motorinės transporto priemonės. Jiems ne vieta pėsčiųjų vaikščiojimo zonose. 1kW variklio galingumas leidžiantis įsibėgėti iki 25 km/h yra labai greitai minamo dviračio greitis. Jeigu mūsų valdininkai nesusigaudo situacijoje, tegul pažodžiui perrašo neseniai Prancūzijoje ir Vokietijoje įsigaliojusias taisykles. Taip būtų sutaupyti mokesčių mokėtojų pinigai ir saugoma žmonių sveikata.

Senis

Senis portretas
Šaunuolis Vaitkus. Gerbiu.

Ontė

Ontė portretas
Atkreipiau dėmesį, kad pėsčiųjų perėjose Vilniuje ne mašinos, o vaikai su paspirtukais atakuoja mašinas. Trūksta važiavimo įgudžių, nuo paspirtukų vaikai nenulipa perėjose, nebesustoja ir atsitrenkia į mašinas. Per radiją girdėjau kaip vienas žmogus gyrėsi, privažiavęs iš užpakalio prie pėsčiojo, pasako "laba diena". Ir jį mandagiai praleidžia. Gražu. Su tais elektriniais paspirtukais bus problemų. Jų greitis didelis. Šaligatviuose nelaimių bus.

Kaune

Kaune portretas
Irgi pilnos gatves beprociu su paspirtukais kurie visiskai nesisaugo

Anonimas

Anonimas portretas
Važinėjančius elektr.paspirtukais vadinu subinių augintojais:)))))) O draudimais nieko nelaimima. Na nebent vienoj, kitoj gatvėj, kur daug pėsčiųjų ir kur reiktų pėsčiomis varytis bet kokią transporto priemonę.

Kaunietė

Kaunietė portretas
2 merai Lietuvoje , mūsų ir Palangos stengiasi dėl žmonių. Bravo

airene

airene portretas
paprasciausiai reikia tolerantiskumo vieni kitiems,pvz.Kanadoje pesciuju takas skirtas ir pestiesiems ir dviratininkams,jie vieni kitus gerbia,pasitraukia,padekoja vieni kitiems,palinki geros dienos,smagu,niekas negadina nuotaikos sau ir kitiems,gal ir mes taip galim.

Klaiku kas aiškėja..

Klaiku kas aiškėja.. portretas
pasirodo paspirtukas - laisvės simbolis ? ))) o rūpestis žmonių saugumu ( vienoje gatvėje) - policinė valstybė , šiuo atveju mero įsakymas ? Prasiskalaukite galvas ,,dūmo ,, gerbėjai ))))

Aš dar uždrausčiau ,, durnyno,,

Aš dar uždrausčiau ,, durnyno,, portretas
gyventojams komentuoti ) rašyti šiaip taip išmoko , o skaityti - ne ? O kritinis mąstymas neegzistuoja ? Aš supratau , kad draudžiama tik Basanavičiaus g. ir tuo džiaugiuosi ))) Man tai tokie rėkiantys apie draudimus panašūs į tuos , kurie terlioja namų sienas, daužo stotelių langus,važinėja girti ..... tokie ,,laisvo durnyno ,, gyventojai )))

HH

HH portretas
Nė vienoje europos šalyje neteko tiek debilų matyti kiek Lietuvoje. Ir keliuose, ir šaligatviuose. Kai kuriems net vaikščioti reiktų drausti, arba išvesti tik su atitinkama priežiūra.

drausti drausti drausti

drausti drausti drausti portretas
kokiam durnyne mes gyvenam..ir keisciausia,kad toleruojam tai..uzdraust dviracius kurorte..nu cia jau topu topas!

Tika

Tika portretas
Taisyklės ir yra šiaip. O realiai tai kam tada įrenginėjami dviračių takai? Kad jais žmonės vaikščiotų? Nebus niekados problemų jei žmonės eis savo takais, dviračiai važiuos savo. Bet taip nėra, nes pėstieji nėra už tai baudžiami tuo labiau prižiūrimi. Jie eina sau dviračių takais ir dar nepatenkinti jeigu jų prašo pasitraukti iš tako. O apie mamas su vaikais tai išvis patyliu, eina nosis į telefonus sukišusios, o jų vaikai laksto aplinkui didžiausiu spinduliu. Tai kas kaltas dėl to. Vos ne kasdien važinėjame su šeima dviračiais, tai žinokit dar nėra tokių dienų buvę kai kas nors neitų dviračių takais.

Koks

Koks portretas
Procentas dviratininku prie perejos nulipa nuo dviracio?Tai ir parodo ju samoninguma.

Benas

Benas portretas
Per Kauno dienas Viniaus gatveje kiek dviratininku lakste,ir jau barzdoti,bet dar be dmegenu,myne kiek istenge.Kiek chamu chamizma toleruosime.Patd maciau kaip i pesciaja atsitrenke.

Sanciu,,kibiras,,

Sanciu,,kibiras,, portretas
,,paspirtukas,,-gerai skamba,o ratai ,,kamazo,,,kai kurie stambesni uz motociklus.P.S.Su kuria vieta,,pasispiria,,?

Klaipėda

Klaipėda portretas
Tegul mamytės geriau vaikus prižiūri o nė i telefonus įlindę..

na ką

na ką portretas
gyvename dar akmens amžiuje.

Anonimas

Anonimas portretas
Pritingas žmogus ant paspirtuko nelipa. Tai nesusitupėjusių piemenų ir šiaip debilų transportas.

Kada

Kada portretas
Partrenks jūsų vaiką, kuris važiavo dviračių, dviračių taku. Tada galėsite ginti paspirtuku spirtukininkus. Taisyklės turi buti.

Uždrausti šunis

Uždrausti šunis portretas
Nes jie kakoja ant šaligatvių ir vaikas gali ant jų išmatų paslysti ir žūti vietoje.....

Manau

Manau portretas
LIETUVIŠKAS PAVYDUMAS...NES ne visi įperka paspirtuką....VAT VISŲ PROBLEMŲ PRIEŽASTIS....

Taigi

Taigi portretas
Paspirtukai trukdo šunofilams nes šuo pradeda vytis paspirtuką lodamas ir šunofilas sunkiai susitvarko su jį velkančiu šunimi... pats kelis kartus buvau aplotas ir vos sugebėjau pasprukti nuo besvejančio šuns kuris vos neįkando į blauzdą....manyčiau šunofilai neturėtų ganyti šunų ant dbairačių takų.....O dėl vaikų štai ką passkysiu. MAYTĖS SU VEŽIMUKAIS okupavo dvirsčių takus ir eina vos pakrutindavusios subinę ir piktinasi kai signalu prašoma pasitraukti....primenu ant dviračio tako nera ženklo MAMA SU VĖŽIMĖLIU..Sutinku kad asfaltuotais takais lengviau stumti vėžimėlį BET reikia galvoti apie savo ir vaiko saugumą.....

Šaligatviai tik pėstiesiems

Šaligatviai tik pėstiesiems portretas
Drausti ir bausti važiuojančius šaligatviais su paspirtukas ir dviračiais. Tam yra gatvės.

POLICINĖ VALSTYBĖ

POLICINĖ VALSTYBĖ portretas
NELEISTI UŽDRAUSTI NELEISTI.......Paspirtukai prilyginami PESTIESIEMS o ne dviračiams ir tuo labiau ne motorileriams... Ir kaip ŠUNIUKAI NEKAKOJA...todėl trukdo šunomanams....IDIOTIZMAS KVADRATU...O vaikus turi tėvai prižiūrėti juo labiau kad vaikai laksto RIEDLENTĖMIS ir neprognozuojamai ir gasdina senjorus...Visa esmė tame kad valdžiai NEPATINKA paspirtukai nes tapo LAISVĖS SIMBOLIU POLICINĖJE VALSTYBĖJE....O tam nukriošusiam Palangos merui siūlyčiau pačiam stotis ant paspirtuko o ne BEZDĖTI savi kabinete ir pravėdinti pilna kbailysčių gaĺvą.......

Cioce

Cioce portretas
Kiekvienas eismo dalyvis turi ivertinti situacija del kitu ir savo saugumo, bet jei galvoje buvo prasukta su mikseriu kose, tai niekas nepades.

supistas

supistas portretas
esi tu

....

.... portretas
As pats vaika vos nenudauziau vaziuodamas dviraciu taku, nes supistas vaikas isbego i dvoraciu taka

psichiniai

psichiniai portretas
O kodel fuur neudraudzuate. Vakar fura sutraiske dvi masinas ir desimt zmoniu zuvo vietoje
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių